Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

mirax
24. led 2010

Tak jdu taky chrnět...
Poslíci přešli...ale dnes to už byla opravdu bolest. Někdy to tělo za ty matoucí signály úplně nesnáším! 😕

Snad se dobře vyspím 😉
Všem přeju dobrou noc 🙂

aronek
24. led 2010

tak já se pomalu také loučím, zítra jdu na ráno, tak abych se vzbudila 😉

flair
24. led 2010

Ahojte kočky, dnes jsem tu měla celý den mamku a pořádně jsme drbaly 😀
Květinko, gratulujuuuuuuuuuuu k Adámkovi 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
Miru, odpočívej a žádný kontryhel, jasný?! 😉
Jinak poctivě hlasuju za Natálku 😅
A td jdu pomalu do sprchy a do pelechu, tak papapapappa

aronek
25. led 2010

Ahoj, přeji dobré ráno 😀 Tak u nás mínus osm a fouká ☹

mirax
25. led 2010

Ahoj a hezké ráno...

u nás je docela hezky, ale mrzne festovně... 🙂

Všem, které jdou dnes na kontrolu držím palečky!

Já jdu do poradny zítra, jsem zvědavá, jestli ti poslíci alespoň něco upracovali...

aronek
25. led 2010

mirax, však to máš za pár 😀 Už chodíš jen do porodnice?

markee
25. led 2010

Dobré dopoledne,
Tercinko,tak já ty recepty pročetla až teď a musím říct,že tohle dělá Míšovo babička a většinou na svatby 😀 No a pak když má na to chuť. Je to fak mňamózní. Můžu doporučit.

markee
25. led 2010

Míša se svou matkou jeli konečně na hematologii,kvůli té leidenské mutaci. Jsem zvědavá co jim tam poví.
Až přijedou,tak jedu pro papíry ke kamarádce a šup na finančák,bráchovi zaplatit to co má 😅
V pekárně mi kyne těsto na makový závin. Nikdy jsem ho nedělala,tak jsem na to zvědavá,jak to dopadne. Péct ho budu v troubě.
Všem co jdou na kontroly,držím pěsti.

handm
25. led 2010

Dobré ranko, holčiny!!
Děkuju za palečky, jdu až na 14,00!! Tak se pak ozvu. Mezitím musím něco vyrábět pro zaměstnavatele, takže jen zdravím!!
A květince gratuluju moc k Adámkovi a přeju jen to nejlepší!!!!!

kopa
autor
25. led 2010

Ahoj holky 🙂
Všem co mají dneska kontrolu ta držím palce 😵
přítelák měl minulý týden takový ten přístroj na měření tlaku 24hodin denně.Ted volal a objednali ho zase na kardiologiii s tím že to je na léčení. 🙄
Tak co s tím?Tak se budeme hodně hejbat a jíst normálně.

aronek
25. led 2010

kopi, koukám, že to taky nemůžete mít jednoduché ☹ A co práce? Pořád shání?

farmarska
25. led 2010

ahoj holky, hezký dopolko

květinko moooooc gratuluju k Adámkovi 😵 😵 😵 tý jo ten má stejný míry jako měl při narozní můj Robča 😀 3,40 a 51 cm 😵 😵 😵 Tak hlavně oboum mooooc zdravíčka přeju!!!! 😵

miraxíku téda tobě ty poslové dávají 😢 tak snad tě nebudou už dlouho zlobit! Ty už jsi normálně ted nařadě!vrchní v tabulce! 🙂 to to šíleně uteklo!!! 😀 Už se těším na Bětušku 😵 hlavně nás nezapomeň včas informovat, aŤ ti můžeme držet palce 😉 Piš i klidně kdykoliv na mýho mobila 😉

falir, kdypak se ti vrátí manžílek domů? Aby tě vůbec ještě poznal 😀 ty už jsi v 21tt! 😕 🙂 😉 Jinak jsem ti zapoměla napsat, jak jsi mne tudle pobavila svou hláškou, jak jsi šla s kamarádkou ven a tam jsi namísto svůdnejch pohledů, zachytila jen ty rozněžnělý 😵 tendle postřeh nemá chybu😀 😀 😀
aron ty zase v práci 😅 😅 😝 😝

farmarska
25. led 2010

jinak vám napíšu, že mě tydle mrazy už fakt neba! 😠 😝 😝

farmarska
25. led 2010

kopi to je mi líto, s tím jeho zdravotním stavem 😢 hele a nerozčiluješ ho ty náhodou moc 😉 😀 jestli se to pak nepodepsalo na tom měření na tom přístroji 😅 😀 😀 jinak si neumím představit, že by jste se zrovna vy mohli hejbat nějak víc 😀 dyt to je samá tůra, procházka a toho mrskání se v posteli při páření 😀 ...málokdo má víc pohybu 😀 😀 😀 😀

aronek
25. led 2010

farmi, však se mi práce krátí, neboj. Už jen tento týden a příští už jen tři dny 😀

farmarska
25. led 2010

a jinak vám teda pěkně děkuju...jste mi včera nadělaly takový chutě s těma moučníkama, že jsem ještě večer šla alspon udělat rychlou bábovku a ted jsem jí ještě ráno měla ke snídani a tak jsem se naprala..no to je zase dietka 😅 krupicovku jsem vyměnila za bábovku 😀 😀
aron už aby to bylo vid 😅 😅 ted to musí bejt vůbec dlouhý..čekat na těch pár posledních dnů. Ale stejně máš u mne obdiv 😎

aronek
25. led 2010

farmi, já se hlavně těším, že začnu připravovat věci na malého 😉 Zatím nic připraveno nemám 😖 tak doufám, že bude ještě chvilku držet 😀

farmarska
25. led 2010

no aron já nevím co ti zrovna přát ... 😅 ...přála bych ti samo, aby se ješte chvíli udržel a ty jsi si mohla v klidu vše nachystat, ale zase vzhledem k tomu, jak je ten tvůj velkej obřík.. 😅 😅 😅 😀

flair
25. led 2010

Dobré ranko 🙂
Farminko, manžílek by se měl vrátit tento pátek večer, je pryč celý leden a mně docela hrabe 😝 Jsem pořád sama zalezlá, ven se mi ani nechce, když tam mrzne a navíc dnes místní rozhlas zahlásil, že je ve vzduchu mooooc prachu a že teda nemáme moc vylézat ven a ani větrat a že to platí až do čtvrtka. Fakt super 😠 Jinak mně připadá, že mi nějak bříško moc neporostlo, ale možná mi to jen připadá. Uvídím, co na to po měsíci řekne manže 😅 Jo a ty rozněžnělé pohledy místo svůdných - to je teda nezvyk 😠 😕 😠 😀 No ale zvykám si nooooo 🙂 Doufm, že si to ještě někdy užiju zas obráceně 😀
Miraxíčku, na tebe moc myslím!
Kopi, to jsou pořád starosti s tím přítelákovým zdravím, ach jo!!

aronek
25. led 2010

Nebudete tomu věřit, ale mně všichni říkají, že bříško nemám, přitom mám obr pupek. Pak mi to bylo od jedné paní vysvětleno, že jak mám velké prsa, tak níž už se nikdo nedívá. Pravda je že si břicho nevidím, ale v zrcadle je obrovské 😀

flair
25. led 2010

Holky, mám dotaz. Nějak jsem zabrousila na povlečení do postýlky a zajímaly by mě vaše názory na nebesa. Je to k něčemu dobrý?? A vůbec, má smysl kupovat povlečení a peřinu s polštářkem, kdyby miminko spalo ve spacím vaku???? Já si s tím nějak nevím rady 😕 😕 😕 😅 Sice ještě nic kupovat nebudu, ale chtěla bych mít vybráno a tak. Díky moc za názory 😉

markee
25. led 2010

Tak já mám hotové makové záviny a normálka se povedli.Sice se trhli na stranách,ale nevytéká náplň,takže pohoda. Jsou jemné,fakt dobré.
Flair,já nebesa nechtěla,bylo na to docela dost špatných názorů,i co se týká toho,že je to lapač prachu a prý občas se to dítko do toho mohlo zamotat(no je jasný,že už starší ditko a né novorozeně). Ale spíš jsem to nechtěla kvůli tomu prachu. Každý den bych to určo nevysávala a prach sedá pořád. Spací vak jsem nepořizovala,takže peřinku Johanka měla. Poštářek jsem koupila časem,až ho mohla mít. Určo ti napíšou holky co nebesa maj nebo měli. Já s tím zkušenost nemám,nějak jsem to opravdu nepotřebovala mít.

tercie
25. led 2010

Ahoj holky, tak co kontroly? Jdu dočíst!!! 🙂

sirella
25. led 2010

ahojky holky 🙂

Dočetla jsem zatím jen poslední stránku a taky strašně moc gratuluju květince k Adámkovi 🙂 😵

Flair ahojky 🙂 ...přikláním se k markee...já taky nebesa neměla a nikdy mi nechyběla....měla jsem taky strach z prachu...tím nechci říct,že bych doma měla nějaký abnormální binčus,ale prach sedá pořád...Já chtěla aby náš malý měl všude čisťunko a nic ho nedráždilo...Ale zase uznávám,že je to krásné načančané a vypadá to hezčej...Mě teda osobně se nebesa líbí moc,ale ani u druhého mimča(jestli se povede) je mít nebudu...budu se držet toho co se mi osvědčilo...A peřinku s polštářkem jsem měla od začátku...nejdřív jsem používala jen takovou lehounkou dečku a později peřinu...polštářek až prcek vyrostl a měl to povoleno

markee ahojky 🙂 ...tebe jsem už dlouho neviděla...jak se vede?

ahojky tercinko 🙂

flair
25. led 2010

Jééé, moc děkuji za názory 😉 Fakt mám z toho zamotanou šišku 🙂 Mně se to líbí, ale fakt nevím, jestli to není jen na čučku a žádný užitek nebo nakopak problém s tím prachem, což mi řekla i má mamka. Tak prosím o další názory, kují 🙂
Sirelko, u tebe to teď dopadne na výbornou, je to přece jasnačka 😵
Markee, ty trable s tou prací... To je na palici 😖

murynka
25. led 2010

flair my nebesa máme brala jsem komplet vše za dobrou cenu 😉 spací pytlík máme a je to super věc neodkope se.ještě jí zavinu do zavinky a deku nahoru 😉 ty nebesa jsou prostě krásný je to takový načančaný 😵
a každý kdo to vidí je unešen jinak to význam nemá 😉 ale já to pro tu naší princeznu chtěla 😵 😵

sirella
25. led 2010

flair...díky 🙂 snad ju...dneska jsem přetestla po několika dnech(furt mi nesílila čárka) a už tam je pořádná tlustica, tak snad je všechno jak má být...vím,že je to blbost,ale celkem mne to uklidnilo 🙂

flair
25. led 2010

Murynko, mně se nebesa právě taky líbí a myslela jsem si, že to trošku může i stínit od slunka, lampy a tak. Ale pořád nevííím 😀
Sirelko, všechny jsme takto plašily a znovu testovaly, úúúplně živě to mám v paměti 😀 Někdy jsem zkusila test ráno a pak i večer, prostě magor 😀

tercie
25. led 2010

Mi vlez manža do dočítání 😀
Holky já mám nebesa objednaný taky, ale šifonový,ne z celý látky, a holt se to bude často vyklepávat a prát, ale kvůli odstínění a tak mi topřišlo jako dobrá věc, a taky se mi to prostě líbí 🙂 Mám i ten volán pod matraci...
Taky jsem vždycky chtěla mít princeznovskou postýlku s nebesama 😅
Dneska mi to veze PPLka, tak jsem zvědavá jestli se sem dostane dneska nebo až zítra, protože řidič volal že jim kikslo jedno auto tak musí jezdit i za něj...

Sirellko tak už máš konečně pořádnou čárku? To je moc dobře 🙂

aja.83
25. led 2010

Ahoj holky!
Mari a handm držím palce na kontroly! 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru