Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

markee
8. črc 2009

Tercie právě,že to jde pořád,ale předtím manžel nemusel na mateřskou nastoupit.Teď fakt musí. Prostě ti tam poradí,pročti si to od třetí stránky a budeš mít jasno. Mě to teda v lednu říkali u nás na sociálce taky,ale já jim řekla,že přijdu až budu těhu a přijdu i s manžou,aby věděl co a jak má zařídit.Takže tam chci během léta dojít a vyzjistit víc. I když Vojtisek mi poradí a poprosila jsem i o vypsání všeho co musím mít zařízeno,abych na něco nezapomněla. Prý prostě půjdu na pracák a pracák mě bude platit,někdo tam psal,že do konce 6tinedělí a pak by teda nastoupil manža na mateřskou,vybral by délku té mateřské a pak by to ukončil.No prostě si to tam pročti.

markee
8. črc 2009

martinkal, téda nenapínej. Když tu taky jsem,honem s novinkama k nám 😀

martinkal
8. črc 2009

Holky já jsem byla včera 29DC, 4 dny před tím mě začalo bolet břicho a tak jsem si do včera říkala, každý den, dneska to 100% dostanu, včera mě taky bolelo břicho, ale navíc se mi začal zvedat žaludek, tak jsem odpoledne zkusila test a jsou na něm 2 tlustýýýýý 😀 //.
Já tomu pořád nevěřím, mám radost, a zároveň se bojím 😀

markee
8. črc 2009

Jéééé,tak to je super, to ti moc a moc přeju 🙂 No téda,to jsou fakt suprové zprávičky 😀

martinkal
8. črc 2009

markee díky, pořád tomu nevěřím 😀

tercie
8. črc 2009

marti moc veliká gratulace!!!! A po jaký době se povedlo? Nějak ztrácím přehled 😀
Tak doufám žes to teď rozčísla a půjdem teď za tebou hezky jedna po druhý 😀

tercie
8. črc 2009

Martiiii, vyfoť nám čárečkyyyyy 😉

martinkal
8. črc 2009

Takže mám 2 dcery 17 a 20 let, a poslední roky jsme chtěli miminko, protože jsou holky velký a obě studujou mimo domov, jezdí jen na víkendy ☹ . Doma je smutno. Ale nešlo nám to, tak jsem byla v září 2008 na profouknutí vejcovodů a hned jsem v říjnu otěhotněla, ale ve 22 tt v březnu zjistili, že mimi nežije, něco s pupeční šňůrou, takže jsem 19.3. o malou přišla, no a jestli to vyjde 😉 , tak v březnu 2010 si dám k narozkám krásný dáreček 😀 , takže po 3 MS 🙂

martinkal
8. črc 2009

Holky dám to sem, ale až mi dcera přiveze usb ju? 🙂

markee
8. črc 2009

Martinkal,téda tak to je krásné-březnové miminko 🙂

martinkal
8. črc 2009

markee taky jsi se tak bála?

markee
8. črc 2009

Martinkal,to víš,že jo,hodně moc,ale na druhou stranu,jsem si říkala,že prostě je to příroda a s tou nic neudělám(abych se z těch myšlenek nezbláznila víš).To víš, i teď si říkám,zda je vše v pořádku a hned si odpovím,že jo,protože jak jinak by jen mělo být než jen dobře.
Neboj,ono to opravdu bude v pořádku 😉

kopa
autor
8. črc 2009

martinkal jůůůůůůůůůůůů ty jsi těhulka 😵 😵 Moc gratuluji.
Musela jsem si na chvíli odběhnout nebot u nás doma byla Italie fakt mě naštval.On prostě musí mít vždycky pravdu a basta a bodejt když řeknu něco jiného 😔

murynka
8. črc 2009

martinkal moc moc gratuluji 😵 😵 😵

martinkal
8. črc 2009

Já taky věřím, že ano, ale je to zvláštní pocit, radost a strach se předhání 😒

martinkal
8. črc 2009

Děkuju Vám všem 😀

tercie
8. črc 2009

Marti tak jestli to jistí třetí mrcha, tak mám příští měsíc velkou šanci !!! 😀
Fakt super že vám to vyšlo, a neboj, bude všechno OK. Asi se budem bát všechny až to znovu přijde... A zjistili proč se minule stala chyba a jestli se to nebude opakovat, dělali vám nějaký vyšetření?

kopa
autor
8. črc 2009

Vroninka 33tt..............................................................................čeká chlapečka
Bobinka 32tt ...............................................................................čeká chlapečka
Kelly 24tt
Murynka 19tt..............................17.7.UTZ Gennet,22.8. UTZ 4D..........čeká asi chlapečka
Kagatkaga 21tt
Kupinka 20tt .............................8.7.velký UTZ a 10.7. poradna,21.8. 4D UTZ
Lucierob 21tt ............................
Venuska 15tt ............................9.7.poradna
Markee 14tt...............................21.7.poradna
Amynka 13tt...............................
Secretacka 12tt
Kerrie 12tt..................................9.7. UTZ ,29.7. poradna
Květinka 12tt...............................
Mirax 10tt....................................14.7. NT screening
Farmaska 7tt...............................10.7.kontrola
Wergina 8tt................................13.7.kontrola
Eeliska 44DC................................ -čekatelka na mrchu
Cajori 36DC ?
Samsa 31DC
Martinkal.....................................našla //
Markytaj 30DC
Tercie 28DC ................................30.7. výsledky genetiky
Aronek 28DC
Ikopretinka 24DC
Paaja 23DC
Kopa 15DC
Skritkova 13DC
Hanana 11DC
If.v 7DC
Nicollka 5DC
Sarlotta čekatelka na 2 MS

tercie
8. črc 2009

kopi tomu říkám pohotovost 😀

martinkal
8. črc 2009

Kopi díky 🙂

Tercíí, prý se v jednom místě zeslabila pupeční šňůra, až byla tak tenká, že nedávala miminku živiny a kyslík a miminko umřelo 😢 , byla to holčička. Prý se to stane tak 1:1000. Jinak bylo miminko prý ukázkové 😔

kopa
autor
8. črc 2009

tercie 😀 😀 No tak tenhle měsíc mě to už nevýjde,páč mě tak nasral že sexit už teda nebudu prdím na to 😠

kopa
autor
8. črc 2009

Martin to je fakt hrozné,ted už to určitě výjde!!! 😵

murynka
8. črc 2009

kopi a ještě jsi zapoměla připsat kupina čeká chlapečka 😀 😀 😀

kopa
autor
8. črc 2009

Murynko díky,
krmím ted fretaka,tak to připíši za chvilku.

murynka
8. črc 2009

a rovnou kelly čeká holčičku 😀 😀

tercie
8. črc 2009

Marti to je smutný...ale teď už se nic nestane a ty budeš mít vytoužený miminko 🙂

tercie
8. črc 2009

kopi ale 15dc... ještě tak 3-4 dny je reálná šance, že by se to mohlo povést 😉 Nechceš si to ještě rozmyslet? 😀

markee
8. črc 2009

téda tady je převaha kluků 😀 tak to musíme dohnat my-určo budeme mít holku.Ale dám vědět,až bude prcek na světě.Já to dopředu vědět nechci 😀

martinkal
8. črc 2009

No nezbývá než věřit, že bude vše ok 🙂
Můj doktor má do 20.7. dovču a to budu v 7tt, tak snad to nevadí, že půjdu tak pozdě, co myslíte?

tercie
8. črc 2009

markee a vydržíš to? Já bych to určitě práskla 😀 Neumím udržet tajemství 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru