Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

sarlotta
5. únor 2010

terci ještě že nejsem na sladké🙂)

já budu dělat na zítřek vaječnou tlačenku a sýrovou roládku🙂)

aronek
5. únor 2010

terci, ti moji poslouchají přesně do chvíle než vidí zvíře, auto či člověka. Pak je přestanu bavit a jdou to honit. Jsou na sobě závislí, takže se musí chdit s oběma. Normálně jsou na vodítku a ukočíruju je, ale to teď fakt ne ☹ Já od rána peru, jak nám nešla pračka, tak se to nějak nastřádalo. Od příštího týdne peru malému 😀

aronek
5. únor 2010

já jsem 35tt a malý 38tt, tak mám nejvyšší čas 😀

kytiii
5. únor 2010

Pěkné dopoledne,
jen co nakouknu a dbetka o jídle 😀 Dostala jsem dneska strašně velkou chuť na vajíčkovou pomazánku, vím, že to není zrovna to nejzdravější, ale celou jsem ji s celozrnným rohlíkem spořádala a není mi po ní vůbec těžko 😀

Eli,snad bude vše v pořádku, srdíčko pěkně bliká, což je v pořádku. Já papkám Utroš preventivně hned od 5tt 2-1-2, dnes mi doktorka snížila dávku na 1-1-1. Určitě to bude v pořádku, myslíme na Tebe!!!

Jinak jsem dnes byla na kontrole, která dopadla moc dobře 🙂 Odpovídáme 7+2tt, máme 1,5cm, manžel tam byl se mnou, tak jsme byli oba dojatí 🙂 Mám skvělou doktorku, o všem si vždy se mnou pohovoří, vysvětlí, automaticky mi vytiskla zadarmo fotečku.Ptala jsem se jí ještě na některé věci ohledně stravy, říkala jsem, že mám chuť právě na ty majonézy a na samé nezdravé věci a to jsem při tom před těhu jedla hodně zdravě.Říkala mi, pokud těch nezdravých věcí nebudu jíst kvanta, tak to vůbec nevadí, že pokud má mimčo zdravý základ snese hodně 🙂 Říkala mi i např o nivě a hermelínu, který jsem samo vypustila, že pokud se jí jen hodně občas, také to je v pohodě. Prý, že může být listerie i v zelenině, takže prostě jen tato věci jíst hodně střídmě. Stejně tu nivu a hermoš nebudu raději pokoušet, i když na ten hermelínek chutě mám 🙂

Markee, zajímaly by mě ty řezy ORGAZMUS, to už se vybízí jen podle názvu, pisneš nám, prosím, receptíček, díky 🙂

sarlotta
5. únor 2010

kytie tak paráda🙂 šupni fotečku do albíčka 🙂))

kytiii
5. únor 2010

Šarlot, zatím album nemám, dnes jdu mimísovi něco koupit na sebe, že nám pěkně roste, takže pak vše najednou nafotím a šoupnu do alba. Musím poprosit manžela, protože já jsem antitalent, co se počítačů týče 🙂
Jdu se trošku prospat, celou noc mi nebylo nejlépe, tak dám šlofíčka a pak mám nějaké zařizování ve městě a v 16h musím běžet ke kadeřnici, jdeme s naší partičkou na ples, už se těším 🙂

kerrie
5. únor 2010

Sarlottko........děkujem za zprávičku........vyřiď eeli, že na ni moc myslíme a držíme palečky 😉

kerrie
5. únor 2010

Kytiii...............gratuluju k úspěšné kontrole....... 😵 😵 😵

tercie
5. únor 2010

Kytii gratulace, to je paráda, jen tak dál,a tu fotečku 😉 Jooooo?

Aronku u nás jde o ten pravej moment, dát povel než vyrazí dopředu 😀 Takže nejlépe reagovat o vteřinu dřív, než oni, to je základ úspěchu 😀
Já chci odpříštího týdne taky už přebrat věci pro malýho,tak uvidím,jak se k tomu dohrabu,protože jsem se zařekla,že dokud nebudu mít věci z bytu uklizený tak to nevytáhnu 😀

Šarlot já jak kdy,taky jsem na sladký nikdy nebyla, spíš na maso, ale pomase kousek něčeho sladkýho není na škodu 😀

tercie
5. únor 2010

Holky MArkee má asi dneska fůru práce, jak psala, samý nákupy a přípravy, tak já si dovolím vám recept poslat, protože tu na něj už dávala odkaz a já jsem si hoaktivně uložila 😀

ŘEZY ORGASMUS

POTŘEBNÉ PŘÍSADY

Těsto:
1,5 hrnku polohrubé mouky
1,5 hrnku cukr krupice
2 vejce,1 prášek do pečiva, 2 lzžičky sody
1 ananasovy kompot(menši) rozmixovat i se šťávou

Krém:
2 pomazánkové másla
1 kupovany puding vanilkovy v kelimku (nebo uvařit půl vanilkového pudinku ve 200 ml mléka)
1 lžice cukru krupice
1 vanilkovy cukr

ořechy, čokoláda na vaření

POSTUP PŘÍPRAVY

Vše zamíchat, dát péct, nechat vychladnout a potříit krémem.

Nakonec posypat sekanými ořechy a pocákat čokoladou (100 g čokolády na vaření a 70g ztuženého tuku rozpustit ve vodní lázni).

wergina
5. únor 2010

Ahoj ženy 🙂

Sarlott: no kéž bychom ten náš pokládek měli už u sebe 😵 a jak se ti daří? Půjdeš tedy ještě do práce?

Kitii: to jsou úžasné zprávy, tak gratuluji, že je vše ok. Neboj teď už se tě mimísek bude hezky držet. Jéé, taky jsem se zvdala hermouše, tak se ho už nemůžu dočkat, mňam mňam 😅

Aronek: teda já tě obdivuji, pracovat do poslední chvíle, já si to už nedokážu představit. Ale teď už jen užívej mateřských příprav a odpočívej.

Teda, Tercie dneska máš opravdu napilno 🙂

Elišce držíme pěstičky ať je vše v pořádku a jsou brzičko doma.

murynka
5. únor 2010

ahojky 🙂 🙂 ¨

http://foto.dama.cz/foto.php?f=742516

tady naše 3m.princezna 😵

jinak tamto je snad za námi uživatelka bloklá pak udělám jiné albíčko 🙂

murynka
5. únor 2010

kyti obrovskááá gratulace 😵 😵 😵 😵 to je krásný těším se na fotečku 😎

kerrie
5. únor 2010

Mury...........ahojda.........sofinka je kouzelná beruška 😵 😵 😵 Jsem ráda, že jsi se tu zase ukázala, ráda Tě vidím 🙂

murynka
5. únor 2010

kerie ta vaše beruška je také krásnáááá 😵 😵 a jak se máš mamino??

hanana
5. únor 2010

dobre ranko vcera jsem nestihala - kontrola dopadla dobre, mimi je ok, a zatim plod. voda neubyva tak snad vse ok, jinak kontrola 18/2 tak snad bude vse ok

elisce drzim palecky urcite bude vse ok, a snad pujde brzy domu 😵

cajori17
5. únor 2010

ahoj ........... gratuluji k uspesnym kontrolam a elisce drzim pesti,at vse dobre dopadne.......

jinak jsem si dnes vzala dovolenou a spala jsem az do pul 11 a ted jsem byla nakoupit a budu varit spagety....
ceka me uklid a pak uz prijde pritel z prace....

kerrie
5. únor 2010

Mury..........už jsme si s malou tak nějak našly svůj režim, takže se máme parádně..........je to naše kočička milovaná 😵 Akorát to nevyspání...........ale už si docela zvykám 😀 Akorát teda večer odpadávám kolem 21.00 😀

murynka
5. únor 2010

kerie to si zvykneš i chodit dýl spát 😀 naše dneska spala 11hod v kuse 😲 😵 večer je moc hodná ale ty dny 😒
neboj za chvíli budeš profi matka 😀 😎

tercie
5. únor 2010

Mury fotka krásná 🙂 Ty jo a 11 hodin, to je paráda!!! Ty dny se taky poddají. Neměla jsi zapnutý Sama doma? Mluvili o bondingu, pokládní mimi mamče po narození na břicho. Pročítala jsem i chat s tou psycholožkou,hrozně zajímavě mluvila. Možná tím, že ti Sofinku brzo dali do inkubátoru a nemohla jsi k ní, teď o to víc potřebuje kontakt s tebou... schválně podívej: http://www.ceskatelevize.cz/program/detail.php?...
A gratuluju Sofince ke 3 měsícům 😉
A ta teroristka už je zlikvidovaná jo? To je dobře!!

Kerri taky už 4 týdny, to hrozně letí, jako by bylo včera, když jsem četla sms že se Emička narodila!!!

Hani gratulka ke kontrole 🙂 Máš fotečku v albu? 😉

Cajor jen si užívej volna 🙂

Já sice mělaplánů hafo, ale nějak ne a ne je zrealizovat 😀 Když jsem si myla hlavu tak jsem topojala komplexně,když už jsem byla pod vodou, a kompletně jsem se odchlupila, což mě nepředstavitelně vysílilo 😀 tak jsem se teď posilnila obědem,měla jsem čočku od včera, no a je pomalu čas abych se namalovala,učesala,oblíkla a vyrazila, abych stačila aspoň ty pochůzky ve městě 😀

tercie
5. únor 2010

Holky a jdu, na ty knížky 😀 😀😀

tercie
5. únor 2010

Mám to, a frčím na těhukurz, tak papa večer a polepšete se s tím psaním 😀

markee
5. únor 2010

ahojky,jsem tu jen na chvilku,dočítat budu až dýl,ještě nemám hotovo.
Dnes jsem dělala ty řezy ORGASMUS opět a povedli se lépe než minule. Jen té čokolády-kdo to chce mít zalitý čokoškou tak jí dát víc-cca o 20 až 50g a toho bych 70g dala až na to množství 150g.
Ted jsem dělala z 75g čokošky a 20g tuku a stačí to. Je to jen tak pocákané a je to pěkné.
Mám hotový slaný závin,bram.salát,ty řezy a dodělávaj se mi veky. Pak se chvilku natáhnu,pže fááákt už nemůžu. Jo a vybrala jsem si náušnice od Swarowskiho-zelené kuličky- Pak vše vyfotím. A mamka mi zaplatila ještě jedny a ty jsou placaté čtvečky a sklo je různě zbroušeno. No fakt mám super náladu. Zítra budu jůůůůjovat jak blázen.
Jen mě trošku zneklidňuje,že mě nebolí břicho. No jsem ráda,ale prostě jsem myslela,že bude tlačit jak vždy,ale netlačí. Tak to asi ještě přijde. Mám to jen občas.
Tak jdu zas máknout,ať je hotovo.

hanana
5. únor 2010

markee ty mas vlastne narozky a je to dneska nebo zitra

flair
5. únor 2010

Ahoooj kočky, než jsem dočetla, tak zas nevím, na co reagovat. Pozitivní zprávičky jsou super 🙂 Ale nelíbí se mi špiněn Miru a krvácení Elisky ☹ Holčinky naše, opatrujte se!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

markee
5. únor 2010

Hanana,zítra je mám 😀 budu zas o rok starší a né moudřejší 😒

sarlotta
5. únor 2010

Ahojík 🙂
hanana super kontrola v pořádku🙂

markee řezy vypadají báječně, ale když já to sladké nemufím včíl🙂 ano bych neměla kvůli cukru.. i když ho mám teda v pořádku ťuk, ťuk🙂)) a co čárečky ? ještě testíkuješ ?
máš super dáreček k narozeninkám 😵 všechno dopadne dobře 😉

terci co sis půjčila ? já ulítávám na Deaverovi, Kingovi, Cookovi, Palmerovi... samé drasťárny🙂)) u ničeho jiného se neodreaguju 😀

Mury malá je moc krásná, jak si přikusuje rtík🙂

kerrie to máš dobré, že odpadáváš v 21hod, já si pamatuju jak jsem kojila běžně do 11 hod, malý spal 3x denně než si udělal nějaký režim🙂

Wergi, tak jsem si tu práci zase rozmyslela 😅, manža mi nadal, že se tam nebudu stresovat a ono tam taky není moc teplo, jen přímotop... tak an to asi kašlu 😉

markee
5. únor 2010

Sarlott,netestovala bych,ale mám ještě jeden,tak zítra ráno tak jen symbolicky na moje narozky ho počůrám 😀
Je fajn,že do ti manžílek kvůli práci domluvil. Buď v klidu a teploučku-to je důležitější. Hlavně zdravíčko.
No já ty řezy dělala pro návštěvy a co zbyde dostane Míša s sebou do práce 😉
Já teď nemívám hlad holky,až se dětím. Ráno vstanu nanutím si jídlo,ale kdybych nejedla,tak se nic neděje. Pak celé dopolko žádný hlad,žádná žízeň. Pak jsem jedla kolem druhé a teď-a to jen proto,aby mě v noci nebolelo břicho. Stejně budu tloustnout ☹

sarlotta
5. únor 2010

Já jsem udělala tu vaječnou tlačenku a sýrovou roládu, teda s manžou jsme mastili spolu🙂 dali sme si u toho kafíčko🙂 fajn odpolko 😉
Já jsem taky neměla hlad a teď bych zežrala co vidím 😀

markee
5. únor 2010

jo tu sýrovou roládu mám v plánu taky,ale zapomněla jsem na to a opět mám slaný závin z listového těsta. Nojo,hlava děravá.Tak snad někdy příště 😅

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru