Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

flair
13. únor 2010

Ahoooj kočky🙂
Kopi, to je naprosto jasné těhu a tyhle dálnice určo nezmizí 😅 😵
Jinak jsem tu jen letmo, dnes jsme byli s manžou celý den na Vsetínsku u jeho rodiny a bylo moc fajn. A zítra jedeme do Ostravy, budeme chystat zbytek věcí a nábytek na stěhování do Přerova a v pondělí kontrola na gyndě. Takže se ozvu až v pondělí večer. Takže se tu držte!!!!! 🙂
Hezký večer, papapa 😵

kopa
autor
13. únor 2010

já už přišla z oslavy. 🙂
měla jsem chlebíčky a zmrzku a ted se ještě docpu koláčky,co nám zbyli doma.Páč na oslavě byli snězeni 😀
ale mám problém,nemohu skoro jíst a ani pít 😅 🙄 🤐 když jsem tam kousla do chlebíčka začala mě neuvěřitelně pálit žáha-až mě to bolelo,jako bych tam měla normálně ohen 😅 nevím jak to popsat.Doma nic nemám,tak budu muset vydržet do pondělka.Minulé těhu mě pálila jen tak asi dvakrát a dneska celý den,až mě to pomalu bolí 😅 😅

Flair u to mu trošku začínám věřit že snad nezmizí 😅 😅 😅
Dneska se připíjelo na přítelákovi narozky,tak jsem řekla,že na to nemám chut a bolímě v krku.Potom se přítelův brácha podivoval nad tím,že nepiji 😀 😀 😀

markee
13. únor 2010

Kopi,to sis mohla dát. Já si dnes dala skleničku vínka. Přesně za týden jdeme na 80tiny a 21narozeniny a dám si určo na každé jednu,aby nikdo nic netušil. U mě by výmluvy na to,že mi není dobře mám prášky, nikdo nesež..l 😀 Pže každý ví,že je teď po potratu nechci ani vidět. Prostě prášky nee.

mari111
13. únor 2010

cajori a kde? ja to tu teda moc neznam,jen takove hlavnejsi mesta a okolni vesnicky
Flair tak opatrne, ne abys neco tahala a v pondeli budeme na sebe myslet ju, ja du taky na kontrolu 😉
Kopiku na paleni pomaha aj lzicka horcice, tu doma urcite mas, tak to skus
Marke to jo, jedna sklenicka cerveneho nemuze nic skazit, doplnis aspon krvinky 😉

mari111
13. únor 2010

jinak halusky boli mnam a sem nacpana jak prasatko 😀

cajori17
13. únor 2010

mari Decin -Stare mesto

mari111
13. únor 2010

no do decina obcas jezdime ale moc to tam neznam 😒

cajori17
13. únor 2010

no jo......tady na Morave je to uplne jine nez v Cechach.........rada bych se zas tam nahoru k vam podivala

cajori17
13. únor 2010

no nic....ja povalim.umyt nadobi a koupila jsem si dnes dalsi knizku otehotenstvi a pece o dite----uz mam treti-tak si pujdu asi cist

mari111
13. únor 2010

a uz tady nikoho nemas?

mari111
13. únor 2010

tak prijemne cteni a nesmutni u toho 😔 pa pa ja uz se du taky valet, nejak mne ty halusky zmohli, tak pa holcinky moje

cajori17
13. únor 2010

ja mam tam tetu a v Ceske kamenici a babicku,akĺe nejezdime za nimi.......

tak dobrou noc vsem

nicollka
13. únor 2010

Tak holky ještě zítra a už dojede manžílek se nemůžu dočkat.

To žrádýlko vám závidím, ale už se mučím týden tak musím vydržet, nejhorši když je doma manža, on se pořád cpe, a v posteli u telky večer tak to vždycky naberu a pak to shazuju dva týdny něž zase dojede :D Ale už mám dole 4kg tak to prostě musím vydržet.

Cajori to je dobře že už mluvíte, můj muž je stejnej, on se někdy vytočí sám sebe, ale za chvilku dělá jako by se nic nedělo, po tom co mi zkazí náladu.

Taky jdu odpočívat k telce tak dobrou a krásnýho valentýna.."my na to nehrajem" :(

aronek
13. únor 2010

přítel si šel na chvilku zahrát nohejbal. To jsem zvědavá kdy dorazí, minule ve čtyři rána a pak byl celý den k ničemu 😖

m.aa.b
13. únor 2010

Kopinko tak to je naprosto jasné 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

a holky těhule - pošlete nám snažilkám spoustu těch vašich těhu bacílků jó ? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

flair
13. únor 2010

Ještě jednou se hlásím 🙂 Mám vás všechny pozdravovat od Katynky. Má pokažený počítač, tak mi pisla sms🙂 Tak ať se o ni nebojíte a taky ona vás chtěla moc pozdravit a říct vám, že na vás mooooooc myslí 😵 A teď, koníkovská rodinko, přeji už dobrou noc a v pondělí večer nahlásím info z kontroly 😉 papa

flair
13. únor 2010

A tady jsou holčičí těhu bacily: prskkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk, prskkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk, prskkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk 😀

aronek
13. únor 2010

Já posílám klučičí: prsk, prsk,prsk, prsk,prsk, prsk,prsk, prsk, prsk, prsk,prsk, prsk,prsk, prsk,prsk, prsk, prsk, prsk,prsk, prsk,prsk, prsk,prsk, prsk, prsk, prsk,prsk, prsk,prsk, prsk,prsk, prsk, prsk, prsk,prsk, prsk,prsk, prsk,prsk, prsk, aby si nikdo nestěžoval, tak upozorňuji, že nespí a pořád kope 😀

aronek
13. únor 2010

tak čekám, že přítel dorazí z nohejbalu a nevypadáto, takže se loučím a jdu do hajan 😉 Přeji dobrou noc 🙂

aronek
14. únor 2010

Ahoj, přeji dobré ráno 😉

mari111
14. únor 2010

dobre ranko, Aronku to upozorneni 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 no sak kdyz teda ten tata hraje nohejbal tak klučík bude taky, to proto tak kope 😉

kopa
autor
14. únor 2010

dobré ránko 🙂
Maab no už tomu začínám věřit.
Dneska jsem dělala zase testík a už tomu asi fakt věřím,že jsem těhu.Taky jsem hnedka ráno nasadila duphaston,tak snad mi neublíží.
Ted jdeme s přítelem do zoo,tak pak dám fotečku testíku.

Flair díky za zprávy o Katynce,pozdravuj jí 😉

A kde je Tercie? 😕

Mari díky za tu hořčici 😉

Markee bála jsem si dát vínečko 😅

kopa
autor
14. únor 2010

Aronku to jsem se teda nasmála 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mari111
14. únor 2010

ajoj Kopi, a co ,pomohla ti aspon? v zoo bud opatrne, jen pomalim krokem, ju a setri ze 😉

mari111
14. únor 2010

ty jo kopiku a kolik jeste testu spotrebujes nez tomu fakt uveris? se urcite vzdy tesis kdyz tam vydis dve carky a cim dal silnejsi,co 🙂

nicollka
14. únor 2010

ahoj holky

Kopi tak to je super, šetři se odpočívej a uživej si to.
No já byych určo průběžně testila až do kontroly, já jsem pako, ale asi se toho nedočkám, no jo valentýn, ja uplně sama, asi budu dnes trošku depčit. Včerejší spadená teplota zase stoupla, doufám nebyla ovule když byl čípek schovanej a to úplně to bych byla fakt naštvaná, "jonáš" řekl že v pondělí :D

TAK JÁ jdu vstát z postele konečně

ee.liska
14. únor 2010

ahojky 🙂
zase jsem tu, poctivě ležím 😎

taky posílám PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK
PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK

mari111
14. únor 2010

ahojky eli, jen lez a odpocivej 😉

aronek
14. únor 2010

já jen upozornila, že moje prskanečky nejsou od hodného spavého miminka, aby nebyly reklamace 😀

markee
14. únor 2010

Dobré dopoledne,copak všechny děláte?
Já jsem si dočetla knížku a teď chvilku budu na PC a pak půjdu žehlit k Sanitce. Jinak přemýšlím co k zítřejšímu obědu,pže fakt nemám nápad. Nebo spíš bych si dala květák,brokolici nebo prostě něco ze zeleniny,ale nemám tu nic z toho co by se mi hodilo.
No zítra jedeme na garančku s autem,prý v Příbrami skejneme 3 hodiny-takže určo uděláme nákup a tam to prostě domyslím. Na oběd si určo dojdeme a vezmeme malou do Šnečka,pže někde jí tahat 3 hodiny fakt nechci.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru