Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

aronek
28. únor 2010

přeji dobrou noc

natalie77
28. únor 2010

Aronku, dobrou noc a pohlaď Honzíka🙂 .

farmarska
28. únor 2010

ahoooj vy holky jedny znuděný! 😀

Elí ještě můžeš luštit křížovky, háčkovat, navlíkat korálky, malovat si,
😀
Mari, no jo strach už bude až do konce, alspon u mne, bo člověk se nemůže bejt jistej ničím 😔 a ani ty bohyby ti mímo boužel nezaručí 😅 ale ty se nenervuj, páč to člověku je stejně prd platné, nic tím neovlivní, prostě věř, že vše dobře dopadne a ono taky jo ! 😵 😵 věřím tomu 😵
tý jo s tou prací to je dobře, že jsi toho nechala, kor u takový hnusný nadřízený! 😝 ted budeš hezka doma v klídku 🙂
markee to s tou Johankou chápu. Náš Robča taky před pár měsíci začal jezdit v rámci tělesné výchovy na plavání a i když je velkej a i plavat trochu umí, člověk má prostě strach dyž je nemá pod dohledem. Nikdy nevíš, vid, jestli nějak nešťastně nespadne, atd..a důvěřovat učitelům, po tom co člověk sem tam zaslechne ve zprávách 😅 přeci jen dětí je hodně a oni nemůžou mít oči všude 😅 No ale to jsem tě asi moc vlastně neuklidnila 😅 hele alena druhou stranu, Robča je živej a zdravej a v pohodě a plavčo se mu se spolužáky moc líbilo a u Johanky to bude stejně tak!! 😵 Takže klídek matko a šetři sebe i nervy! 😉 🙂
Kopísy koukej se víc šetřit! Máš ty rozum takovýhle štreky! 😠 Hele na zácpu hodně ovoce a zeleninky, celozrný pečivo a zkus mlíko, to mi zabírá snad vždycky 😉

farmarska
28. únor 2010

natálko, hezky si budeme klást cíle, jeden po druhým a ono to půjde 😉
takže ted musíš přežít tu revizi, pak první mrcha, případně druhá pak sanženíčko-pářeníčko a pak už nám budou jen hezky naskokovat tejdny 😵
Hele a vezmeš mne sebou-nahoru vzhůru tabulkou vid 😉 ve dvou se to lépe táhne 😉 😀

aron dobrou 🙂

farmarska
28. únor 2010

koblížky moje, tak já jdu taky dohajan 😉 mějte se tu zítra pěkně a nezlobte 😉

sarlotta
1. bře 2010

dobré ránečko holčinky🙂
Vroninka.............chlapeček Petr
Bobinka..............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka.............holčička Sofinka
Kelly..................holčička Kristýnka
Lucierob............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76..........chlapeček Mikuláš
Jitie..................chlapeček Filípek
Venuska............holčička Natálka
Amynka ............chlapeček Gabriel
Kerrie................holčička Ema
Květinka............chlapeček Adámek
Samsa ...............holčička Sabinka 2800g, 49cm
Mirax..................holčička Alžbětka 3320g, 51cm
Wergina .............holčička Sofie 3500g,51cm
Martinkal 39tt........................KO 1.3...................čeká holčičku...........Lucinku
Aronek 38tt............................................čeká chlapečka.........Honzíka
Mabe 37tt...............................................čeká holčičku...........Aničku
Markytaj 35tt...........................................čeká chlapečka.........Honzíka
Tercie 34tt.........Ko dopadla výborně další KO 15.3.......čeká chlapečka........Lukášek
Flair 26tt....................KO 15.3, 2.3.3D utz..čeká holčičku
Jarusenka 21tt
Sarlotta 18tt.................. KO 1.3....... 19.3.velký utz
Hanana 18tt...................25.3. velký utz
Mari 15tt........................KO 1.3.
Handm 14tt....................KO 4.3.utz
ee.liska 13tt .................. KO 9.3......... NT22.3.
kytiii 12tt........................
Sirella 11tt .....................KO 1.3.
miru.j 11tt.....................
Kopa 7tt ........................KO dopadla výborně další KO 10.3.
Markee........................... KO 9.3.
Maendy 40DC
Katyna 26DC
Nicollka 26DC
M.aa.b 23DC
Zlababa 22DC
Aja 22DC
Maarrtina 21DC
Ikopretinka 20DC
Paajaa 12DC
Cajori 2DC
Farmarska
Natalie
If.v nehlídá

sarlotta
1. bře 2010

Markee čoveče do plavča ? u nás jezdí dětičky až od 5roků a malý ještě plavat neumí 😅 Musím ho letos v létě konečně naučit, zatím plave s kruhem nebo páskem.

sirella
1. bře 2010

ahojky holky...dobré ránko 🙂
Jsem zpátky z kontroly a hlásím novinky....máme CRL 33mm, odpovídáme 10+2 Pan dr.byl velmi spokojený a chválil 🙂 Dostali jsme už průkajdu a 18.3 jdeme na nějaké doplňující měření,které se dělává ve 12tt.
Šarlotko...prosím tě,až budeš předělávat tabulku a nahlásijou ti ostatní holky novinky z kontrol, tak mi prosím písni další kontrolu na 18.3...Děkuju

sarlotta
1. bře 2010

oki sirell blahopřeju🙂)) co žaludek ? je to lepší 😉

sirella
1. bře 2010

šarlotko furt nic moc...ale už to trošku (zdá se) ustupuje.O víkendu mi bylo celkem good a tak jsem dodělávala doma resty.Jen mi přišlo,že ty těhunevolnosti netrvají nijak dlouho....začly až v 8 nebo v 9tt,to byl děs 😝 ...a teď je to na ústupu.Jsem ráda...moc...i když mne to trochu nerví,protože jsem četla,že při vymizení těhunevolností může být MA...tak ve mě byla dnes malá dušička.Ale už je dobře...kdybych mohla,tak to bylo snad aj na panáka...takto si dávám suchý rohlík 😀

A co ty???Jak se vede???Dneska máš taky ko???Už jsi byla nebo se chystáš???

sarlotta
1. bře 2010

sirell jedu až odpolko aj s manžou🙂
já blila od 6tt do 15tt 😅 ještě se moc neraduj 😀 mě vadili hlavně schody.. sem se zadýchala a letěla jsem

sirella
1. bře 2010

ježíííš...schody???Tak to mě by odvezli.Nalítám po schodech fakt hodně.Já věřím tomu,že ještě konec není...takovou kliku já nemám.Ale zvracím už tak jen 1x za 2 týdny tak se to dá.Spíš mám hodně žaludek na vodě...skoro furt

Odpolčo budu držet moc palůše 😉 Máš běžnou ko nebo nějakou spešl???

sarlotta
1. bře 2010

normal, moč, tlak, utz🙂

no já chodím 4 patra 3x,4x denně... takže jsem blila pravidelně když jsem došla ráno ze školky 😅

sirella
1. bře 2010

jejda...to jsou radosti...ale třeba už se ti to krátí a bude líp 🙂

Šarlotko...taky se bojíš každé ko???Nebo už je to psych.lepší???Já si furt říkám,že až budu tak daleko jako ty,tak že už až tak nervit nebudu...no...ale nevím nevím.
Tehdy když jsem měla ZT tak jsem cítila od začátku že něco není ok a teďka cosi furt pohoda...klídek 🙂 ...Vždycky začnu trošku plašit večer před ko. ale jinak za celé 3 týdny nic

madormi
1. bře 2010

ahoj holky nevím jestli jsem tu správně, ale včera jsem prodělla zamlklý potrat a doktoři mi k tomu ani nic neřekli tak jsem chtěla popovídat s někým kdo má stejnou zkušenost. byla jsem 5+6 když jsem začala krvácet. včera už jsem měla jen hcg 100

sarlotta
1. bře 2010

sirell co jsou pohyby je to lepší🙂

handm
1. bře 2010

Ahoj holky!!
Krásné pondělí, tedy doufám bude hlavně pro ty, co jdou na kontrolky, nebo už byly jako Sirelka. Moc gratuluju a ostatním držím palce!!!🙂🙂🙂

sirella
1. bře 2010

hm...to je fakt 🙂 To ti věřím...kdy ti začly???Mě u 1.mimča až asi kolem 17tt nebo tak nějak...už si to přesně nepamatuju

sarlotta
1. bře 2010

madormi, je mi to moc líto 😔 .... 5+6 je hodně brzy, měla jsi už nějakou KO předtím ? srdíčko ?
já takto přišla o třetí těhu, začla jsem krvácet, v děloze nebylo ještě nic vidět jen vysoká sliznice.. mohlo to být jen chemické těhu... ale musela jsem na revizi pod narkozu bohužel 😒

sarlotta
1. bře 2010

sirell u malého jsem měla až ve 21tt🙂 a teď 15tt-16tt🙂 a jsou silnější, tak doufám, že je to ok...

sarlotta
1. bře 2010

Handm Tobě se taky blíží kontrola🙂)) 😎

sirella
1. bře 2010

Ahojky handm...moc děkuju 🙂 Spadl mi kámen ze srdce...však to znáš

Tobě držím palůše na čtvrtek 😉 Uvidíš "bobistu" 🙂 Zas bude třeba mávat 😀 To musela být nádhera.Naša larvička si dneska kopkala nožkama a furt šudlila si ručkama po ksichtíku...taky krása 😵

aronek
1. bře 2010

Ahoj, přeji dobré ráno, hlásím, že trvale dva v jednom. Jdu na první monitor, tak uvidím, co mi řeknou.

madormi, jsi tu správně. Bohužel jsme tím tady prošly všechny ☹ Takže se klidně přidej a ptej se na všechno co tě zajímá 😉

maarrtina
1. bře 2010

Zdravím Vás všechny, dnes máme krásný den. Už se těším domů, třčím v práci.
madormi: já na tom byla stejně, byla jsem v 6tt.
Jinak holky dokrorka mě v září řekla, že mám přijít na kontrolu na jaře, a že třeba příjdu dřív těhotná, lae pořád se nám nevede, tak jsme se rozhodla, že k ní půjdu v půlce března, snad my nevynadá - jaro už bude.
Ale chtěla jsemse Vás zeptat jestli si myslíte, že mě konečně někam pošle nebo co bude, když zatím těhule jsem a snažíme se. Minule nám to vyšlo po 4 měsících.

sirella
1. bře 2010

sarlot:15-16 tt...to je paráda,že tak brzo 🙂 Četla jsem,že u 2.dítěte to bývá dřív...jen teda nevím jak je to s tím rozestupem a pohybama u dětí co od sebe budou skoro 10 let 😅 To budu asi jako prvorodička...ale neva...počkám si 🙂

ahojky madormi...je mi to líto,že tě potkalo taky ZT 😔 ...mě o tom dr.taky nic moc neřekli... musela jsem si všechno zjistit sama.Byla jsem ze všeho vykulená,ale bíkybohu za internet.Tady jsem našla všechno co mě zajímalo.A hlavně jsem moc ráda za tuto diskuzi.Jsou tu strašně hodné holky,které vždycky podrží a poradí se vším...Pokud budeš chtít něco vědět,tak se klidně ptej...vždycky ti někdo odpoví a pokud nikdo nebude vědět tak ti třeba aspoň někdo písne svůj názor a pod...takže se klidně ptej 😉 A neboj...ono bude líp 😉

handm
1. bře 2010

Jojo, kontrola se blíží, tedy UTZ v rámci NT, jsem nervozni jak saně v létě.. noznáte to.. 🙂 Na bobistu jsem děsně zvědavá, co tam bude vyvádět.. včera večer když jsem ležela u TV, tak se mi zdálo, jak kdyby se mi v břiše něco hýbalo (nejspíš asi plyny 😀😀😀) ale bylo to hustý.. cítil to i manžel.. jak kdyby tam lítaly bublinky, vlnky, nebo nevím, co to mohlo být...

Jinak už je mi taky líp, občas ještě cítím, že mi je blbě, ale stačí to zajíst, břuch mám obří už teď mi přijde...
a taky nevím, co bych roupama pila, nic mi nechutná.. 😀

markee
1. bře 2010

ahojky holky,takže Sir,moc gratuluju ke kontrole.
Handm,ahojky.
Sarlott,já měla u minulého těhu pohyby taky brzo,přesně jak ty 15-16tt. Jsou nějaký čilejší ty další dítka. I když u Johanky jsem je cítila v 17 nebo 18tt.
Madormi,to je mi líto co se ti stalo ☹

Tak jsem ráno odvezla malou do školky,odtud si je vedli učitelky sami do autobusu. Mě bylo tááák špatně,prostě žaludek na vodě. Mám o ní strach. Ona mi ráno vypráví, že se utopí,když nebude poslouchat a takové ty věci co jsme jí hustili do hlavičky. Prostě nesmí sama do vody,jen s paní učitelkou. No miláček můj malinkej. Ona se tak těšila a já měla takový strach.

madormi
1. bře 2010

ahoj holky děkuji moc. já terpve v prosinci vysadila HA v lednu po první přirozeé MS jsme se začali snažit a vyšlo to okamžitě, a teď to skončilo no. Předtím jsem těhotná nebyla nikdy takže je to poprvé. musíme si ted nějakou dobu dávat pozor? nebo můžeme prostě pokračovat v sexuálním životě jakoby nic? a nikomu doktoři neřekli čím by to mohlo být proč se to stává?

aja.83
1. bře 2010

Ahoj holky,

Sirellko, moc gratuluji ke kontrole! 😉
Handm, tak bobista se ti už prohání v bříšku 😀 ? Držím pěsti na další kontrolu. 😉
Madormi, je mi líto, co se stalo ☹ . Posílám Ti hodně síly, abys tento špatný zážitek brzy překonala...Choď sem mezi nás a ptej se na co chceš! 😉 To Ti pomůže opravdu hodně, stejně jako to pomohlo nám všem tady! 😉

natalie77
1. bře 2010

Ahoj,
moc blahopřeji k úspěšným kontrolám, je to i pro mně pozitivní zpráva, že se i po těch hnusech pak daří, takže těhulky, musíte hlásit všechny dobré zprávy, od lékařů, z domova....třeba, že i zácpa ustoupila 🙂 .

Farminko, to si piš, že půjdeme spolu ruku v ruce, pěkně nahoru...jako byhom šly k oltáři....snad si nemyslíš, že mě necháš dole 😀 . Se Tě budu držet, jako klíšte, ještě budeš prosit, abych Tě pustila.... 😀 .

No je pravda, že u malýho jsem se bála celé těhu, nejdříve riziko potratu (po operacích dělohy to vypadalo, že se neroztáhne...), pak pořád ty stahy...no a pak strach, že se narodí moc brzo....
Teď jsem strach neměla, říkala jsem si, že poprvé to dopadlo dobře, i když mě říkali, že třeba potratím 3x a pak až se zadaří a neměli pravdu.....děloha se rozpínala.....po několika letech snažení to napoprvé dopadlo dobře.
teď jsem si říkala, je mi blbě...nekrvácím, vše je ok.... po této zkušenosti budu mít strach než uvidím ten malý čumáček...chudák manža, si se mnou zase užije.
Jinak já se pořád cítím těhotná....motá se mi hlava, je mi na zvracení, mám tendenci si hladit břicho....no snad mi úplně nehrábne.....

Tak se držte, jdu na to ekg a pro předoperační zprávu.
Přeji Vám krásný den.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru