Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

sarlotta
4. bře 2010

No jo terci🙂

a co naše snažilky nahoře ? 🙂)))))))))))) testíky budou ? 😎

tercie
4. bře 2010

Tak, a já mám francouzký brambůrky v troubě, už se na ně těším 🙂

tercie
4. bře 2010

Jo holky, Katy, Žlababko, Ájo... budou testíky?😉

aronek
4. bře 2010

sarlot, moc gratuluji k výsledkům, jen tak dál 😀

tercie
4. bře 2010

Dobrou chuť, pokud právě obědváte 😉...... ale už se s ítm jako moc nebabrejte, bo si tady nebudu povídat sama pro sebe, jooooooo? 😀 Šup šup, ať to lítá ať už jste zase tady 😀

tercie
4. bře 2010

Aronku, tak co, jak pokračuje chystání výbavy? Co ti ještě chybí? 😉

markee
4. bře 2010

Mari, ne tchýně,ale švagrová by mi sem mohla lézt. No uvidíme no.Ale budu mít návštěvu,tak snad to pochopí. I když se občas vetřela,to je fakt 😠
My jsme s Johankou po obědě-měli jsme rajskou a kolínka-dnes mi po ní nebylo špatně.
Sarlott,gratuluju k super výsledkům.

mari111
4. bře 2010

marke mnam,rajskou, ja jsem se konečně donutila vařit, delam karboše a brambory a přitelakovi ještě k tomu zelí,si vymejšli 🙄

tercie
4. bře 2010

Markee,zalezeš, zamkneš, a fetig,a švagrovka ti může vlézt na záda 😀
Rajskou, jéé tu už jsme neměli taky od kuvajtu napadení...
Mari, když ti zbyde karbanátek,tak můžeš k němu tu rajskou udělat taky 😉

sarlotta
4. bře 2010

hehe Terci, sem do sebe hodila brambory s omáčkou z fazol lusků a vajíčko. 😎

markee
4. bře 2010

No,ale absolutně nevím co vařit zítra.
Ráno mě čeká ten pohovor,pak bych dojela na nákup a pak vařit,ale co to teda nevim.

aronek
4. bře 2010

terci, já ani nevím co mi chybí, hlavně asi energie, do ničeho se mi nechce, už abych břicho vozila v kočárku 😉

katyna6
4. bře 2010

tak jsem zas nakukla,než půjdu na odpolední
sarlotko-veeeeelká gratulace k testům!Zas můžeš být o chlup klidnější! 😉 😉

markee-my jsme teď dobaštili prima ňamku-kuřecí stehna pečený na zelí,s anglickou a smetanou.Děěěěsně dobrý.A můžeš k tomu knedlík,brambory,nebo i jen chleba.

sarlotta
4. bře 2010

katyna díky🙂 a co testík ? 😎

markee
4. bře 2010

Katyna,díky.
Zas se vzdálím,musím vyluxovat.

katyna6
4. bře 2010

sarlotko asi zatím nic,nebudu se zbytečně stresovat,mám teprve den zpoždění,kdyby náááhodou,tak až po neděli.Ale nijak extra těhotně se teda necítím,jen mě chvilkama pobolívá břicho,špinění zatím žádný,uvidíme.

natalie77
4. bře 2010

Ahoj,
včera jsem zmizela bez rozloučení...tak snad jsem poděkovala doktroce z hor 😀 . Terci, promiň, snad se Tě to nedotklo...to říká manžel mně, když ho něco bolí, hned se sebe chrlím rady.....

Katy, moc děkuju, no možná to vypdá, že to dobře snáším...ale znáš to, dušička uvitř bolí...jenže mám takové práce, že nevím, co dřív, tak sedím raději tady...prostě to jsem já, samá sranda a pak si pobrečím ve sprše a pak zase dělám, že pohoda...pak si všichni myslí, hlavně moje okolí, že jsem asi železná lady a můžou na mě navalit kde co...

😝 Ráno mně seřval profesor ze školy, že jsem nebyla na povinné konzultaci (psala jsem mail, protože jsem byla nastydlá a jako těhu jsem to chtěla vyležet a dopředu jsem se omlouvala), no a minulý týden jsem tam z pochopitelných důvodů nedorazila, prý mi nedá zápočet na diplomku...no nevím co dělat.....říct mu co se mi stalo? Nebo se tvářit, že se nic neděje a zkusit ho poprosit o ten zápočet? No já nevím, všechno mě teď obtěžuje, na nic nemám náladu..

Tak jdu si uvařit puding, mám chuť na ten vařící ...tak si udělám radost, ať zajím tu hořkost z rána, jsem tady brečela jako želva...a kdybyste viděly jak se umím litovat 😀 ...fakt děs... 😝

natalie77
4. bře 2010

Katy, budu držet pěsti... 🙂

katyna6
4. bře 2010

natalie-taky se ti nejlíp brečí ve vaně,nebo ve sprše?To já znám,já tam po revizi bulela každej den a lituje se tam úplně nejlíp. 😉Tak se drž Naty,to pomaličku přebolí.
už se holky buhužel musím rozloučit,jdu za těma svýma blázínkama,tak papa,večer snad stihnu aspoň nakouknout.

natalie77
4. bře 2010

no jasně, já to pustím ve sprše a jedu....pak nemám ani tak červený oči...no ale mnaža se mně pak ptá, co v tý koupelně vždycky ta blouho dělám....
Katy, papa a díky.

sarlotta
4. bře 2010

katyna tak taky držím palušky🙂

Natalie ... no říct, neříct ... záleží jak by se na to díval, můžeš říct, že jsi byla na gyn.operaci. 😉

aja.83
4. bře 2010

Čau holky!
Sarlottko, obrovská gratulace!!! 😵 😵 😵

natalie77
4. bře 2010

Sarlott, velká gratulace.
Udělám to podle jeho výrazu......nechci to zase říkat, aby si nemyslel, že chci dělat ze sebe chudinku...
JInak se všem omlouvám, píšu, jako tatar...nečtu to po sobě... 😎

aja.83
4. bře 2010

Holky, u mě testík nebude 😝 😝 😝 ! Nenenenene 😀 😀 😀 ! Až kdyby náhodou ms nepřišla, tak moooožná příští týden bude testík 😀 😀 😀!

sarlotta
4. bře 2010

Natali a Ty studuješ při rodičáku ? dálkově nebo jak ? Chudinku ze sebe dělat rozhodně nebudeš. Jen chlapi se k tomu neumí postavit, protože si to nedokážou představit.

tercie
4. bře 2010

Katy to zelí s kuřetem to zní taky moooc pěkně 😉 A že není mrška, zatím,to vypadá nadějně,držím palečky 😉

Natali v klidu, mě jen tak něco nerozhází, já taky chodím občas bez rozloučení, to se holt stane 🙂
A taky řvu ve sprše 😀
Jo a ten profesůr je taky jen člověk, možná bych mu to i řekla popravdě, co se stalo, oni chlapi jsou v tomhle kolikrát citlivější než ženský 😉

Holky manža přišel z venku, jdu mu dát oběd, a pak ještě snad najuknu. Musím stihnout do 16hod poštu a pak se k švagrový do kadeř. přijede stříhat kámoška,tak se chystám na drby,ať taky občas vypadnu z baráku 😉 Tak kdyby náhodou,abych neměla Áčko 😀 Večer ale určitě budu 😉

natalie77
4. bře 2010

Sarlott, měla jsem bakaláře a na mateřské jsem se rozhodla dodělat magisterský, jsem si říkala, že pak po mateřský budu hledat práci s ing., že budu mít třeba více možností, i když to o vědomostech nebo zkušenostech není rozhodující...ale teď bych se na to vykašlala 2 měsíce před koncem 😝.
No právě, chlapi to berou jinak...

sarlotta
4. bře 2010

terci ale aby to nebyl takový prófa co si myslí, že ženská má být doma u plotny, víš. A pak jí nedělal naschvály, jako ať si vybere dítě nebo studium.

natalie77
4. bře 2010

Terci, ahoj doktore 😵 .
No uvidím, jak se bude tvářit, buď mu řeknu pravdu nebo budu mlčet, nechce se mi lhát, člověk nikdy neví, kdo se s kým zná atd.

aronek
4. bře 2010

natali a co studuješ a kde???

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru