Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

petroska
8. bře 2010

tak si říkam když ultrazvuk dopadl dobře a i sestřička nas pak ujištovala že tam nic nevidí zlého a prcek je o den už větší než od minulé kontroliu,kdy nam doktorka řekla že je o dva dny zas menší ,tak to pěkně dohnal,tak snad bude ted už vše ok.Eli bude to ok...budeš koukak jak tam sebou šije,i na oskarovi je to vymakaný tak krásně kukej a počítej prstíky jako já 🙂

markee
8. bře 2010

ahojky holky,
tak co to čtu. Zlababi moc a moc a ještě jednou gratuluju. To je skvělá zpráva.
Wlladko,to je dobře,že tě odběr nebolel. Jen odpočívej. Většinou říkaj 3dny,ale mě manža nechal 10 dnů,pže moje kamarádka co na tom byla říkala,že jí i po týdnu nebylo dobře a dr.jí napsal neschopenku a ležela ještě týden-radši.
Ten odběr je fakt vydržitelný-je to jen takový tlak-takže jestli na to ještě někdo půjde tak se nebojte.
Vítám Petrosku.
Já dopolko lenošila,před chvílí jsem si dojela pro malou,byla zas se školkou plavat. Po cestě nazpátek jsem si musela koupit kuřecí šunku a párky,pže mám prostě děsnou chuť na takovýhle "masový"věci.
No a doma jsem si dala housku s cottagem a na tom ta kuřecí šunka 😀

petroska
8. bře 2010

aronek jj slyšela sem že i takové hodnoty jsou ok ještě.to je fajn že to máte dobrý.já ho mám spíš sem tam čistě bílí ale v sobotu sem objevila svetlounko hnědý,jen lehce tak mě to zmátlo zda to nic není.ale krev to nebyla a ted už zase dobrý.tak nevím jestli rači neinformovat doktorku pak?ale byla to jen lehká nepatrná čmouha tak nevím

sirella
8. bře 2010

petrosko...Spytihněv znám.Jezdila jsem přes něj vlakem do školy 4 roky(do Otrokovic)
A neboj výsledky budou OK...pokud aj sestra říkala,že vše vypadá dobře tak se nemáš čeho bát...moc držím palůšky 🙂

A tobě eli taky 🙂

Mě to čeká v pátek...v Prediku....taky bojím bojím.Při každém UTZ mám strach abych zas neměla ZT...fakt nervy.Ale většinou se stresuju až den předem,takže snad to bude ok

mari111
8. bře 2010

Sirelko na pátek budu držet palúše,,ju 😉

petroska
8. bře 2010

SIRELLA děkuju za palušky 🙂 .v prediku je to skvělí tak se tes,taky sem tam byla v pátek a nádhera.budeš nadšená 🙂

sirella
8. bře 2010

mari,petrosko...moc děkuju 🙂 Jste zlatíčka 🙂 Na Prediko jsem slyšela samou chválu 😵
Jsem strašně zvědavá,natěšená ...no a zároveň hrozný strach...však to znáte.Jen teda manža tam se mnou nepůjde...nemůže se uvolnit z práce...takže si to musím nechat nahrát

aronek
8. bře 2010

petrosko, doktorovi to řekni určitě, ale ty buď v klidu 😉

ee.liska
8. bře 2010

jj budu počítat prstíky 😀
markee a bude hůř chutě budou čím dál horší 😀
sirel dík 🙂 taky budu mooc držet palečky 😉

nicollka
8. bře 2010

tak sem nevydržela, testík je bílej, takže zítra zavolám doktorovi co a jak dál

ee.liska
8. bře 2010

aronku tobě už se to blížíííííí 😀 😵

markee
8. bře 2010

Eliska,určitě chutě budou to vím z těch předchozích těhu,ale teda dostává mě ta závislost na mase. To jsem měla u Johanky,bylo mi zle a myslela jsem,že se potento a dala jsem do pusy maso a bylo mi dooobře.
Jenže u dalšího těhu jsem to tak neměla a byla to i tak holka,no jsem zvědavá jak teď. Ale nejdřív musí vyjít testy OK a pak budu řešit dál co a jak 😉

aronek
8. bře 2010

eelis, no právě 😀 už abych měla bříško v kočárku 😉 ale příznaky na porod žádné 😠

mari111
8. bře 2010

nikolko sem zvedava co s tebou bude dr delat 😒 snad se to už nějak vyřeší

sirella
8. bře 2010

jejda...fakt jdou počítat prstíky????Jéééé...to musí být krása 😵

eli...o chutích mi ani nemluv...včera večer jsem zbodla čokoškovou zmrzku a zalila ju nealkopivkem...a nic mi nebylo 😀 Za normálních okolností bych se z toho po....

mari111
8. bře 2010

no markee to je znamení že tentokrát bude vše v pořádku jak s Johankou

mari111
8. bře 2010

Sirel zmrzku s pivem jo 😝 no teda ja bych se asi aj ted poblinkala, i kdy možna ne že 😀

ee.liska
8. bře 2010

holky mě se nic nechce, a to ještě musím vyprat a uklidit kuchyň, včera jsem večer už nemohla 😝

sirella
8. bře 2010

mari 😀 😀 😀 Normálně bych se poblinkala,ale včera mi to přišlo jako šílená dobrota 😀

markee
8. bře 2010

Sir,ty máš chutě 😅 Já bych se určo potento. Mě teď jak něco nesedne,tak utíkám a utíkám,div mi nožičky a svěrače stačí 😀 😀 😀

sirella
8. bře 2010

a to už mám za sebou aj bramborák zalitý pomeranč.džusem 😀 ...ale to jsem tehdy ještě nevěděla,že jsem těhu...jak jsem to ale měla v sobě tak jsem už dostala tucha 🙂

eli...mě se taky nic nechce...a to teď píšu s malým úkoly...ách jo...moje nervy.A pak ještě dovařování a úklid taky

ee.liska
8. bře 2010

to je mazec ty chutě 😀 já jsem na začátku zapíjela čínskou polévku mlékem 😝 😀
nikolko, to je škoda 😒 tak snad ti dr aspoň poradí nebo něco konečně udělá abys neměla takové problémy

petroska
8. bře 2010

serella jj jdou,byl tam se mnou i muj a akorád miminko natočilo snad přes celý monitor ruku jako by viděl že mi neco lítá po bříšku a tak šla ručirka krásně vidět.fakt sem rychle počítala a bylo 5,byla to teda rychlost prostože tam vidíš každý rychlí pohyb toho mrnouse ale byla to náfhera to vidět

petroska
8. bře 2010

tak sem si volala na vysledky a máme všechno negativní a všechno v pořádku,holky tak se mi ulevilo 🙂 jupíí.takže když je vše ok,ultrazvuk i testy tak by mělo byt miminko zdravé prozatím že?je to tak?

sirella
8. bře 2010

eli...teda polévka+ mléko...blééééé 😝 Já jsem polívková hodně...ale nezapíjím 😀

petrosko 🙂 Už se těším

Holky,teď volali z T-Mobilu synovi...no to bylo něco...chudáček bobeček...zmatený.Ale chtěl si svůj HOVOR vyřídit sám...no po chvilce mi rád ten telefon strčil do ruky...Ale byla fakt sranda jak říká do telefonu:Ano...jsem majitelem tohoto telefonu 😀 V 9-ti letech

sirella
8. bře 2010

petrosko...gratuluju 🙂 Strašně moc 🙂 Ty se mááááááš 😵

Jojo ...čekáte zdravého mimíska 🙂

markee
8. bře 2010

Petrosko,to jsou krásné zprávy.
Sir, téda chudinka malej.

petroska
8. bře 2010

díky holky,fakt sem si oddychla a mužu si po 13 týdnech konečně oddychnout za dobré zprávy.celou dobu mi doktorka nedávala moc naděje na srdíčko a furt tvrdila jako minule že se to prostě nevyvyne a pak sem ji natřela prdýlku srdíčkem a další kontrolu zase srdíčkem a ted ji natru zase zprávou z predika.protože mě tam nechtěla pustit a doporučovala něco jinýho.konečně sem štastná.tak to přeju i vam at se tak krásné zprávy šíří i u vas. 🙂

ee.liska
8. bře 2010

perrosko gratuluju 🙂
sirel, to musela být sranda 😀

sarlotta
8. bře 2010

Ahojík holčinky🙂 už jsem tu. Byla jsem v práci dneska 😝

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru