Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

petroska
8. bře 2010

sirella no taky stejný mazec jak u mě teda.mě taky říkala po prví že čekám dvojčata a pak v nemocnici na revizi že je to blbost.kam to teda chodíte i s eliškou a šarlotkou že bych si tam zavolala a šup tam?protože jinýho dobrého neznám.už sem z té mojidoktr zoufala,i muj už nadáva co jde se mnou že jen slyší jak nemá na někoho čas at dojde jindy.

kopa
autor
8. bře 2010

Ahoj Markét,
to mě mrzí,že máte takové trápeníčko.No já ti neporadím.Já vím že švagrovka hodně krmila nutrilonem,potom malej dost přibral a příkrmy dávala od Hippu.

sarlotta
8. bře 2010

Markee no jo, jenže Sofinka je narozená dřív o měsíc 😒 víš.

sirella
8. bře 2010

markee:Absolutně souhlasím s holkama...takhle to dál nejde.Ty budeš mít věčně nervy a stresy a ona besedy...já bych jí to už asi taky řekla.Ono možná to bude stačit jednou a budeš mít pokoj...ale možná taky ne.Zkusit bys to ale asi měla....fakt

kopa
autor
8. bře 2010

Zlabi moc gratuluji ke // 😵 😵 😵 😵 😵

Sirellko ty jsi doma na PN?

petroska
8. bře 2010

sarlotko děkuju 🙂

sarlotta
8. bře 2010

Mury netrap se tím, dokud malá nehubne nic hrozného se neděje, každý nepřibírá předpisově a taky dětičky rostou často ve skocích.. tak v klidu🙂

Jak říkám večer kaše a na oběd zkus tu Hami první lžičku mrkvičku nebo něco takového. Po 3 dnech můžeš přidat další druh zeleniny- brambory třeba. A nebo zkus i trošku ovoce - banán. Vždy po 3 dnech zkoušení 1 věci.. kvůli alergii-kdyby se vyházela na obličeji krupičkou tak to musíš přestat dávat.

co ty mléka na noc hustší ptala ses ?

sirella
8. bře 2010

eliška chodí myslím do nemocnice v UH,šarlotka k Červinkovi(nejsem si jistá),já chodím do UB k dr.Svitákovi...ale znám velice dobrého dr.ve ZL Mudr.Baran...absolutní špička.Odborník aj na neplodnost a rizikáče a pod.Dřív jsem k němu chodila...teď jsem chtěla zas,ale on už nové pacošky nebere

ee.liska
8. bře 2010

petroska, to je naprd, taková dr 😠 jj dr červák je výborný, můžu potvrdit, ale bere jen když jsou problémy, jak je vyléčí tak vrací k původnímu dr 😝 já jsem si hledala odkazy i na prediko i na oskara a je to tak nastejno, někdo oskara chválí někdo nadává, na prediko to samé, tak uvidíme. vyšetření dělají to samé, výsledky jsou taky stejně rychle. zítra poreferuju, jaký byl oskar jediný rozdíl mezi predikem a oskarem, co mi říkali v nemocnici v uh je prý smlouva s pojišťovnami, oskar je má, prediko ne, proto se platí
jo a dr co o něm mluví sirel, tak ten chodí i do porodky v uh, je tam celkem často, takže bys ho pak mohla mít třeba i u porodu 😀

markee
8. bře 2010

To jo,ale znám spousta mamin co kojili a stejně zkoušeli u 3měsíčních dětí ty kašičky a tak-nic jim nebylo. Nevím no,já to dávala až od toho 4měsíce,pže jsem nechtěla nic uchvátat,času dost. Tak proč by nešlo zkusit,jak to zvládne,vždyť jsou kvalitní příkrmy a určo i v lékárně poradí.

kopa
autor
8. bře 2010

a mě se holky udělala na rukou dost luxusní vyrážka ☹ Nevím ted z čeho to mám 😅 snad to nemám z těch léků na štítku 😅

sirella
8. bře 2010

Nene kopi...já jsem nezaměstnaná.Napřed jsem říkala,že za pokladnu do supermarketu nejdu...pak už že ju,že bych šla ale to už nebylo nic volného.U nás krom toho nic není....fakt nic
Takže pomáhám (občas) manžovi na PC (on podniká na internetu) ...jinak se válím doma a těhulím 😀
Ale někam bych vypadla...doma je nuda a furt to samé dokola 😒

ee.liska
8. bře 2010

já chodím do nemocnice i k červinkovi, petroska, ten je i v bílovicích a má tam úžasný nový utz 😀 ale červinku moc lidí nedoporučuje, já jsem celkem spokojená

sarlotta
8. bře 2010

sirell já chodím k doc Hřibovi do Ostrohu, k Červinkovi do Uh jsem chodila předtím- Elis tam chodí pořád🙂
otázka kam to bude mít Petroska nejblíž.

murynka
8. bře 2010

sarlot koupila jsem od babylove první mrkvičku a pak mrkvičku s bramborou mám to už doma ale nevím nevím

na tu noc jsme se neptala ale ona v noci spí dobře prý nemám dávat ani ty kašičky navíc píšou že nejdříve kaše a za 3týdny pka až příkrmy no jsme z toho jelen 😝 😝

kopa
autor
8. bře 2010

Aha Sirellko,na to jsem zapomněla 😅 No jo kdyby jsi bydlela blíž mohli by jsme vyrazit spolu na výlet 😀 😀 semnou by ses nenudila 😀

sarlotta
8. bře 2010

Mury tak můžeš zkusit kaši na oběd, to je jedno- prostě postupně- ale určo se začíná mrkvičkou... já mám nejlepší zkušenost s Hami 😉

kopa
autor
8. bře 2010

Markee tak co švagrovka?jsem četla,že je pěkně otravná 😠

sarlotta
8. bře 2010

Kopi mě se taky v začátku těhu udělala vyrážka- na břichu..bylo to z kyselého. Takže vynech dráždivé věci a zajdi radči k doc. Ale pozor žádné léky!! ani dithiaden ne! maximálně nějaký slabý krém jestli to svědí, jinak se na to vyprdni. 😉

sirella
8. bře 2010

kopi 😀 😀 To věřím...ale nerada bych vám s přítelákem křenila 😀
Ale je hezké,že se tak spolu zabavíte 🙂 Kor jak jsi před časem psala jak jste se brodili sněhem...to musela být krása 😵
My se připravovali s manžou a synem na Štěrk...že prý zabruslit.Nějak to ale nevyšlo,protože jsme se střídali s nemocema...a já se tehdy těšila na svařák nebo grog...no a do týdne zjistila,že nic nic...že už jsem těhu 🙂

markee
8. bře 2010

Mari,no nemůžeme,ona si to tak myslí. My jdeme ven a ona se ptá,kam jdeme. No já se jí neptám,pže mě je to totálně jedno. Prostě je až moc vlezlá.

mari111
8. bře 2010

je je, Sofince tady řešíte jídelníček holky,jo. Mury neboj, nic hrozné se neděje,hlavně že nehubne. Skoušet musíš,no a uvidíš že ji kašičky časem zachutnaj a bude vše v pořádku.

ee.liska
8. bře 2010

petroska ty to máš ze Spyťáku myslím přecsně napůl do uh i do zlína, že?
šarlotko, nejsi z práce unavená? a co Kryštůfek, jak se na sourozence těší? 🙂

sarlotta
8. bře 2010

Murynko hlavně se netrap fakt, ona do příště přibere neboj🙂

kopa
autor
8. bře 2010

Sarlott no tak to bude asi z okurek a nebo z citronu 😅 to jsem ted měla celý víkend 😅 díky za rady 😉 já to mažu jen niveou na suchou pokožku.

markee
8. bře 2010

Sarlot a co jsem řekla špatně ohledně těch příkrmů?

sarlotta
8. bře 2010

Holky valím pro malého ať si ho učitelka nevezme domů🙂

sirella
8. bře 2010

eli 😀 To by byla paráda mít u porodu Svitáka 😀 Fakt...on je šílený pohodář 🙂

sarlotta
8. bře 2010

no Sofinka má 4měs, ale ve skutečnosti 3... mě se to zdá teda brzo na příkrmy 😝

mari111
8. bře 2010

Bože marké to už je moc, normalně bych si z ní dělala srandu že do paříže na dovču a tak, nebo bych ji poslala do řiťky, to by teda na mně nobylo, ach jo, no moje švagrovka se taky občas takle blbe ptá , aj tchýně, jenže ja jim vždy tak blbě odpovím že to vzdávaj 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru