Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

madormi
29. bře 2010

wlladka: kééž by byly, ale nesmím se na to upínat uvidíme no 🙂
jinak k těm tangům, já zase nenávidím normal kalhotky, mám pocit že je furt tahám ze zadku 🙂 Po tom potratu jsem si musela jít koupit obýčo bomby, abych si mohla vůbec vzít vložku 🙂 Když ne tanga tak takový nohavičky ale to mi vadí pod úzké kalhoty, takže vlastně asi jedině tanga 🙂

natalie77
29. bře 2010

Ahoj,
Terci pěkně Vám to ladí 😵 , jen ten pán vpravo, jak už psala Mari, ten vypadal, jako když je tam poprvé...mi ho bylo až líto, asi chyběl a neznal text...
Jinak Wladi, držííím pěsti...
Farmi, všechno si pěkně vyřiď....a neboj tangáče ještě natáhneš, počkej po porodu....to půjdou kilečka dolů...a my i když jsem v tabulce dole, tak se ani nenaděješ a budeme mít těhu panděrka....
Maab, mám radost, že se TI OHSS vyhnul 😉 , a líbí se mi, jak se můj Mrakomor ujal 😀 😀 😀 .
Dneska se jdu zahrabat, mám pocit, že se mi nic nedaří... večer se ukážu.
Pěkný den.

markee
29. bře 2010

Flair máš IP 😉

markee
29. bře 2010

Wlladka,moc a moc gratuluju k výsledkům. Opravdu moc a moc.

natalie77
29. bře 2010

Se mi zaseknul kůň...a já psala, že Wladce držím pěsti, a tady s euž blahopřálo...tak se přidávám, moooooc blahopřeji, jen tak dál, pro nás, budoucí snažilky je to hooodně optimistické 🙂 .

markee
29. bře 2010

Jdu koukat na DOBU LEDOVOU 3,pže se potřebuju odreagovat. Zas mě berou vzpomínky na září. Zatím pa.

kopa
autor
29. bře 2010

Ahoj holky,
já dneska lítala po nákupech 😀
Takže koupila jsem konečně těhu džíny v Ca 🙂 a dokonce 46 a jsou mi v pohodě.Koupila jsem si ještě hnědo těhu triko,takové to s nožičkami na bříšku 😅 😅 nemohla jsem odolat 😀

Wlladi no to je paráda,moc gratuluji!!!!!!!!!! 😵 😵 Ted už konečně budeš moc k nám do tabulky a budeš si užívat nakupování.

Maab ty jo 6 litrůůůů 😀 😀 😀 to bych se ve svém stavu nehla ze záchodu 😀 😀

Sarlott gratuluji k úspěšné kontrole 😵

Tercie ta písen je hezká 😉

sarlotta
29. bře 2010

kopi tak to fotni🙂

kopa
autor
29. bře 2010

Sarlott určitě nafotím,ale tedko jdu rychle dělat obídek 😅 jsem courala 4 hodky a ještě jsem se prošla po Václaváku a ted jsem hladová a unavená 😀 😀

mari111
29. bře 2010

teda Kopinka nakupovala o 106 🙂 ja jsem koukala dneska na netu na Bon Prix, maj tam pěkné těhu gatě na leto, jen jestě přemýšlím jestli jít do nich, musím si hlavně konečně koupit ťehu plavky, ať múžu do bazénku 😉
Marke jen si uži pohádku a pěkně se odreaguj a nesmutni pokuď to de 😔

mari111
29. bře 2010

Šarlotko jsem ti okukla album, ten svetřík je mooooc pěknej a ty čepičky, že vlastná tvorba, no si holka šikovná 🙂

flair
29. bře 2010

Mari, ohledně těch těhu plavek... právě jsem si zkusila moje normální plavky, bo se chystám dnes na těhu plavání a je to docela mazec! Ty kozy mi z nich snad vypadnou 😝 😀 ale nechce se mi utrácet za těhotenské plavky, tak na to kašlu. Cca za 2 měsíce mám rodit, to vydržím. Pro tebe to smysl má, jsi v polovině a čeká nás léto 🙂 Já rychle skočím do bazénu a pak rychle zas osuška přes velrybí tělo 😀

flair
29. bře 2010

Jo, zkušené maminy či těhulky před porodem. Mám dotaz. Chodí se kolem 30 tt na další velký utz něco jak kolem 20 tt?? Holky v mojem termínu mluví o velkém utz a když jsem se na to ptala sestřičky na gyndě, tak mi řekla, že se chodí jen v tom 20 tt a pak už ne. Tak jsem z toho nějaká rozladěná a nevím, zda se sama neobjednat.. Poraďte prosím

aronek
29. bře 2010

Tak těhu plavky jsem neměla, protože byla zima a stejně jsem nikam nechodila, spíš teď řeším co teď, když mi vyrostly prsa, ale takhle velké plavky stejně nedělají 😖

aronek
29. bře 2010

flair, u nás se posílá i ve 30tt 😉

flair
29. bře 2010

Aronku a to dělají zase tak podrobný utz jako kolem toho 20 tt?? A co se v tom 30. týdnu zjištuje?

mari111
29. bře 2010

no ja bych v celých plavkach nešla, to vypadám jak jitrnice a v dvoudílnych,no nevím, mne se moc nelíbi když je nahatý bříško, a hlavně ty tehu plavky múžu nosit aj pak po porodu, kalhotky sou normal a vršek je přestřiženej takže aj bez bříška vypadaj hezky.

mari111
29. bře 2010

Flair z toho si nic nedělaj, ja zas nebyla na tom utz v 14-16 tt nebo kdy se to chodí, jak tady všechny boli, to je asi fakt všude jiné 😅

mari111
29. bře 2010

Aronku copak děla princátko Honzíček? 😵

aronek
29. bře 2010

flair, mně přišel stejný jako ve 20tt, prostě všechno kontrolují a zjišťují velikost a váhu 😉

aronek
29. bře 2010

mari, Honzíček je nakrmený a teď hajá vedle mně na gauči 😉 je fakt hodný 😀

farmarska
29. bře 2010

tak já teprve dorazila dom 😉 Ještě musím jít pokrmit ty svoje kozenky a Lucinku a pak uvařit psům mašo a pak už mám veget, snad 🙂
mari ! 😀 😀 ty ze mne děláš normálně nějakého nelidu 😀 přece ti nebudu psát at si je uřízneš, ted když už jsi takhle pokročilá těhulka 😀 tě už nemůžu stresovat 😉 😀
ale mohla bych ti třeba poradit, když teda jinak nedáš 😀 , že kdyby jsi si zlomila třeba ruku nebo nohu, tak to by přebilo tu bolest ze zad 😉 a hned by si o nich třeba nevěděla 😉 😀 😀 😀
holky jak vidíte, jsem prostě báječná léčitelka, takže pokud budete mít někerá nějaké problémy, s chutí se na mne obracejte, já vám poradím a to ještě zadarmo! 😎 😀 😀

martinkal
29. bře 2010

Ahoj holky 🙂
tak Lucinka spinká a já mám chvilku čas 😉
je tak hodňoučká, nejhodnější z mých třech princezen 😀
když jí bolí bříško tak nepláče, jen cvičí s nožičkama nahoru a dolu a kroutí se a trošku fňuká, ale vůbec nepláče 🙂 , je to naše mufinka 😀 , pláče opravdu jen když má hlad, a to ještě když jí vemu do náruče, tak přestane plakat a otevře dokořán pusinku, a to ještě ani nemám prso z podprsenky venku 😀

Murynko Sofinka je moc pěkná, a má krásně velký oči 🙂

Maab držím palečky, ať je vše ok 🙂

Tercííí už se ti to blíží, budu na tebe myslet a držet palečky 🙂

Aronku jak si užíváš miminka? Já jsem šťastná, že už mám Lucinku u sebe 😉

HOLKY tak jsem nakonec v těhu přibrala 19 kg a k dnešnímu dni mám 12 kg dole, a to jím a dietu nedržím, ale zase pořád kojím, takže buďte těhule v klidu 😉

martinkal
29. bře 2010

Jinak všem blahopřeju k úspešným kontrolám, mám z vás takovou radost 😀

farmarska
29. bře 2010

Tercí ségra moc hezky si vyřváváte 🙂 a tobě to tam móóc sluší 😵 😵

natál ják, že chlap v pravo, neznal text, ostatní ho taky neznali a četli si, co jsem viděla.. 😕 jen teda jedna tam byla a zpívala bez papírů, asi machrovala, že už to umí 😀 a ten chlap měl taky papíry předsebou, mohl číst, ale budto neumí číst a nebo ho tam mějí jen pro parádu 😎 😀

martinkal
29. bře 2010

Tercí hezká písnička, a vůbec bych neřekla, že jsi pár dní před porodem. A ten pán, no coment 😀 😀 😀

farmarska
29. bře 2010

jinak natál tvoje teorie hubnutí po porodu se mi moc líbí 😵 však já už si tu ještě i s jinejma už asi rok namlouvám, že jen co odrodím, tam ze mne bude stepilá laňka, páč to všechno natuty vykojím 😀 😀
jo šarlotko gratuluju k dobré kontrole! 🙂 🙂 🙂

aronek
29. bře 2010

martinkal, je to supr, je fakt zlatý. Akorát teď trochu bojujeme s přisátím. Nevím jestli je to tím, že jsme začali dávat dudáka, ale je to někdy dost boj. Jinak já nakonec přibrala 28kg 😠 a 14kg je zatím dole, ale jen kojím, jinak se neomezuji, tak doufám, že až přidám trochu pohybu, tak to půjde všechno 😉

madormi
29. bře 2010

tak jsem si dala první kontryhelový čaj a musím říct že je fakt chutově dobrej, to jsem nečekala 🙂

farmarska
29. bře 2010

flair ty vopice, jak ty se svojí figurou můžeš o sobě mluvit jak o verlibě! 😠
kopi tak až odpočineš nezapomen na fotky věcí..jsem zvědavá na tričko, takový bych si pak jednou taky chtěla pořídit 🙂 co jsi za ně dala?
bachařko tak Honzíček je takovejhle hodňulínek 😵 to je supr 😵 jen aby mu to vydrželo 😉 a jak spinkáte v noci? 😕
Martinko jak to píšeš, uplně ti tu tvojí Lucinečku závidím 😔
holky to je taková krása že už ty svý poklady máte u sebe 😵 😵 😵
já už chci taky někoho 'ňuňat a krmit a chovat!!! 😢 🙄

jo dneska jsem si volala na tu genetiku a výsledky jsou hotový, pošlou to mýmu gyndařoj , ale už po telefonu mi řekla, že jsme já i manžel uplně v pořádku.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru