Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

flair
21. dub 2010

Madormi, každé těhu je fakt jiné. Já prvně měla pozitivní testík 13 DPO a ted už 8 DPO 😉
Tak a já jdu na těhu cvíčo. Tak papa

markee
21. dub 2010

Ahojky,
tak hlásím,že jsem si před hodinou vzala první prášek HA. Špinila jsem večer v neděli,pak v pondělí ne,včera jen maličko a večer kolem desáté jsem teprva zjistila,že už MS fakt přišla. NO prášek jsem vzala dnes,pže MS mi přijde,že mám regulérně až od dnes. Jsem zvědavá co bude dál. Zda práce či co. No nevim.
Zítra jedeme na genetiku,takže trošku výletík. Jinak jsem z brigády po dnešku utahaná jak pes. Jen jsem od sedmy do dvou chodila dokola řady stolů a sbírala papíry-taková mapa-má 52 stránek-malých a sbírá se to na sebe a štosuje. No prostě po dnešku mám vymydlený mozek ☹
Půjdu zatopit,odvezu auto bráchovi-měla jsem ho dnes půjčený a snad se tu večer ještě ukážu.
jinak nevím zda jsem to psala,ale nevlastní ségra má napsaná jména pro mimi Zuzanu a Aleše. No my Zuzku máme taky a Míša jí nechce měnit. Takže jestli se nám ještě někdy povede mimčo a bude to holka,tak budou v rodině dvě Zuzky. Já pro to nejsem,ale co zmůžu. Jsem dneska ségru potkala a prý nevěděla jaká jména chceme. Ale my to měnit taky svým způsobem nechceme. No uvidíme co se jim vlastně narodí 😅

farmarska
21. dub 2010

markesku Zuzka nebo pucka, to je fukt, jedna nebo tři to taky, hlavně ať to je zdraví a v pohodě všechno 😉 🙂 Moc bych ti to po tom všem čím jsi si prošla přála 🙂
holkýý já bych vám to moc přála všem do jedný co jste tu, ale je pravda, že některé teda, už by si to fakt zasloužily jako sůl 😠 😠 😠 😉 😉
flair a mad má pravdu, popros o palce i sousedy, fakt to budeme potřebovat 😀 😀 😀

farmarska
21. dub 2010

markee si mě s tím vymydleným mozkem pobavila 😀 ještě že máš zejtra oddych co 😉 jen si dej bacha aby jsi jim zítra na té genetice, neobcházela ordinace a nebrala jim ze stolů papíry 😀 jak jsi zvyklá a zblblá z té práce 😀 😀 😀

farmarska
21. dub 2010

jůů no to je jasný půl sedmý Ulice a tady nikdo 😝

Terci doufám, že malej Luky respektuje tvůj kladnej vztah k televizním seriálům a nechává tě pěkně dál sledovat, Ordinaci, Ulici, atd.. 😉 😀 😀

farmarska
21. dub 2010

ble ble ble, já se nudím je u nás tchánovec a hraje s manžou už asi dvě hodiny šachy 😝 a tady nikde nikdo 🙄

madormi
21. dub 2010

no koukám farmi, že se fakt nudíš 😀 já první test asi prubnu zítra, druhej v pátek a třetí v neděli a když furt nic tak pak tu flašku 😀 kdy ty zase testuješ??

farmarska
21. dub 2010

já zkusím vydržet a zejtra netestit, ale nevím jestli to vydržím 😅 😅 asi spíš ne 😀 😀 🤐 ale když vydržím, tak čistě teoreticky bych chtěla testit v pátek ráno a pak v neděli ráno a v pondělí se ožeru 😀 😀

farmarska
21. dub 2010

holky musím se pochválit, povedla se mi vyklopit bábovka, je jak malováná a je děsně ňam ňam 😎 to je u mě zázrak, většinou se mi takhle povede, jen když jsem doma sama, ale jak je návštěva, tak třeba rupne, nebo se mi nějak jinak nezadaří 😝 No sem já to ale šikulka 😵

kopa
autor
21. dub 2010

Holky zdravím vás a dávám jen vědět,že žiji 😝 😝 do tedka jsme makali a ted teprve jdeme obědvat a večeřet 🤐 🤐
papa

markee
21. dub 2010

Farmi jsi šikula s tou bábouvkou 😉 A fakt jsem vymydlená,opravdu mám mozek na prázdninách. Furt se tomu musim tlemit 😀
Já jsem už taky doma. Malá se koupe a já jdu uklidit hadry v ložnici ať si máme kam lehnout.

murynka
21. dub 2010

ahojky holky také žijeme 😀 😀

ale nestíháme ne malá je hodná to jo ale prostě na net není čas pořád si hraju nebo jsme s malou venku 🙂 tedy dneska byla ale zima brrrrrrrrrrrrr 🤐 malá má 5700g 64 cm,píchli nám včeličku bez teplotky už spinká 🙂

no ale proč jdu tercinko malej je úžasnej!!!!!takový malinkatý miminko kde je to moje ☹ 😵 😀 je úžasnýýý s tatínkem mu to moc sluší 🙂 a neboj se vše zvládáš a zvládneš dál a líp až se zaběhneš a nebude to dlouho trvat já když připravovala vždy sebe to bylo na hodinu ted zvládnu za 30min zabalit malou připravit jídlo jí i sebe 😀 😀 taková rychlomatka 😀 ale na sebe ted už kašlu 😝 někdyse ani nenamaluji 😅 ale ona muís být kočka 😵

tady máme novou fotečku s nocou čepičkou 🙂

farmi jsi šikulka 🙂 bábovka hod jsem kousek jooooo 😀 😀 😝

farmarska
21. dub 2010

jééé murynko, sofinka je fakt fešanda 😵 😵 😵 a jaký má krásný kukadla 😵 😵 😵

markee díky 🙂 kopi šetři se! 😉

murynka
21. dub 2010

farmi děkuju a co vy jak se máte co manžel už nezlobí 😉 ?

kerrie
21. dub 2010

Nazdáreeek 😵
Holky moje, já taky vůbec nestíhám...............kroužíme venku, pokud je hezky a užívám si tý naší princezničky 😵 Akorát teď jsem chytla mega rýmu.......tak doufám, že ji Emička ode mě nečapne ☹

Terciiiiiiiiii 😵 Vítám Tě zpět a ještě jednou moc gratuluju k Lukáškovi.........je to kouzelný, krásný miminečko 😵 A co porod, dobrý? U Tebe to byl fofr, viď? 😉

markee
21. dub 2010

Murynko,malá je krásná.
Koukala jsem Tercince na fotečky a taky nádhera. Jéééé,ty dětičky jsou tak slaďoučký.
No koukala jsem, jak mi vyjde HA a zjistila,že bych od půlky července už neměla 😖 ,tak nevím zda si nevzít ještě jedno balení,ale to zas vychází do října. No já fakt nevim. Uvidíme podle práce,zda nějakou hezkou a na stálo splašim.

farmarska
21. dub 2010

mury je to chlap a ti pořád nějak zlobí 😀 😀 ale jinak ted je vcelku klid, jsem 29DC, takže se nemáme o co hádat, znasilňování už ted momentálně nemám zapotřebí 😝 😀
markee to uvidíš, ted je asi zbytečný nad tím dumat 😉

farmarska
21. dub 2010

si ale myslím, že zůstaneš jen u toho jednoho balení 😉 😀

markee
21. dub 2010

Farmi,no uvidíme uvidíme. Jsem si jen tak cvičně zkoukla termíny porodu 😀 a zjistila jsem,že 7.9. kdyby přišla PM,tak TP bych měla 14.6.2011-to by bylo na tříleté výročí naší svatby a taky na datum narození mého bráchy. Nojo,budu snít dál 😉

natalie77
21. dub 2010

😕 😕 😕 😕 😕 😕 Ahoj Babulky, tak si představte, že mám manžu doma!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😕 😕 😕 😕 😕
Při příjmu mu řekli, že ten lékař, co mu to měl dělat, kterého máme přes známého, uvízl na letišti v Maroku.....to chápu, to se nedá ovlivnit..... no ale že mu to udělá sám pan primář......tak manža, že jo......no jenže ještě v 16.00 se nic nedělo.....tak se manža šel zeptat....volali na operační sál.....pak přišel jiný doktor, že pan promář odešel!!!!! Asi toho na něj už bylo moc...no a že mu to tak kolem 19.00 hodiny udělá sám, ale jiným způsobem, že ten štěp bere nějak z kolene a ne zezadu...a že je to více bolestivé...tak mi chudák volal...co má dělat, tak jsem mu řekla, ať se sbalí, že pro něj jedu, že jestli mu to zmrší někdo, koho ani neznáme, tak se na lyže už nepostaví.....tak jsem v největší špičce jela přes celou Prahu.....
Volala jsem vedení nemocnice, že je to strašný jednání.....no když to dobře dopadne, tak jde zase v pátek....
Chápete to? Chápu, že zůstal na tom letišti, ale že si někdo, kdo se zavázal, že převezme po kolegovi práci odejde...mohli manžovi zavolat třeba v pondělí a přeobjednat ho....ale tohle fakt děs....
Hladový a žíznivý a ve stresu celý den čučel do stropu....hlavně, že je nutný tam být na příjmu v 7.30.
Takže tak...ráno jsem vstávala v 5.30, pak stres...a zítra jedu do Gennetu, tak to jsem zvědavá...Musím udělat oběd na zítra...., myslela jsem, jak si Vás tu užiju a pořád tady lítám jako čamrda....

aronek
21. dub 2010

natal, tak to tedy nic moc takový přístup 😠

aronek
21. dub 2010

musel platit ten den v nemocnici?

natalie77
21. dub 2010

Ne, byli si vědomí, že to pos...., takže dostal i večeři...no a pak jsem dorazila já....
Tak jsem mu říkala, že do pátku stráví alespoň ten párek...

markee
21. dub 2010

Natalie,tak to jsou drsňáci teda 😠 Nechápu toho primáře, to se nemohl přijít omluvit nebo někoho poslat,že prostě to ten den nepůjde?!!! No děs běs ti povím.
Já bych měla taky vařit na zítra,ale přiznám se-jsem líná a to dost.

natalie77
21. dub 2010

Markee, ani nemluv....jsem byla tak vytočená!!
A jak je Tobě? Jsem četla, jak jsi balíčkovala...no musíš být hotová, co? Tak se drž ...a tu HA si další nepiš 😉 , ať mám s kým těhulit.... 😵 .
Farmi mi uteče tento měsíc....no tak mám strach, že v tabulce budu jenom já 😉 😉

markee
21. dub 2010

Natalie,jenže já nevím zda to fakt chci. Jako chci mimi,ale přijde mi,že s Míšou se vzdalujeme,čím dál tím víc. Prostě na mě vyjíždí,kvůli kravinám. Doma se se mnou nebaví-to ho zajímá jen PC a když mu volám,když je v práci,tak zas prý nebude utrácet peníze za to,že řeším kraviny. No fakt mě rozbrečel,pže prostě jsem to nečekala. Nejspíš ho naštvali v práci,ale může se krotit. Já teda z práce jezdím taky vzteklá,ale to je únavou ☹ No máme to teď těžký a hrozně moc mě to mrzí. Míša je i naštvanej,že je to práce za málo peněz. No, jenže já jsem ráda,že aspoň něco. Že vypadnu z baráku a jsem taky mezi lidma. Chjo, já nevim kdy se to u nás srovná ☹

natalie77
21. dub 2010

Markee, je to špatné období...Tobě není dobře, i Míša je smutný, co se stalo.....Když už začnou konflikty je problém, že lidií spolu neumí mluvit...ta komunikace je nejdůležitější, je nutný říct, co člověku vadí, co ho trápí.....ne to dusit a pak v naštvanosti něco vyčítat....
My toto máme také za sebou a každý kdo je spolu delší dobu si to prožil...
Odsekávání, házení viny jeden na druhého...
Chce to čas, ale pracovat na tom....co zkusit pochvalu, že se mu něco povedlo, třeba tím, že nejsi v pohodě psychicky neví, jak Ti pomoct, když řekneš, ž e něco není dobré, bere si to osobně, že je prostě on blbej...taky to, že Ti vyčítá, že nejsi dle jeho představ....to na náladě nepřidá....co si udělat pěkný večer....jen tak si povídat, co byste si přáli, co Vás trápí, proč to není jako dříve...Máte Johanku, tak tonemůžete jen tak zazdít....a jste spolu chvilku manželé, přece musíte bojovat, vzali jste se z lásky, teď to musí být přátelství... a kamarádi si povídají, pomáhají si, chválí se, když jsou naštvaní řeknou narovinu co se děje...
Asi bych šla k tomu psychologovi, potřebuješ zlepšit náladu, vědět, že to bude lepší, že na světě nejsi sama s Johankou, ale že jste rodina a že to všechno zvládnete.... Držím pěsti.

markee
21. dub 2010

Mě právě ta práce docela těší. Pokecám si, směju se tam i pláču,ale prostě jsem mimo barák a neřeším pořá dokola jen a jen rodinu. Prostě chci taky nemyslet na to. Chci řešit blbosti a smát se jim,pže prostě doma mám málo smíchu. Teda s Johankou hodně,ale tak nějak celkově tady v baráku ten optimismus chybí. Mě se v té práci zatím líbí a jsem za to ráda. Nenervuju se a dělá tam jak stačím a jak to jde. Nevím,že mi pořád někdo něco kazí.
My si povídat nedokážeme-chvíli něco řešíme,pak se zhádáme,pže to každý pochopíme jinak,to co ten druhý myslí. Pak začnu bulet a vyčítat mu,že je na mě zlej a nechápe mě. Pak zas on na mě ječí-pak se sklidníme a pak se teprve pochopíme. Hrůza.
Jsem KO,jdu spát. Dobrou noc.

natalie77
21. dub 2010

Markee, co společné zážitky..? Společný smích je lék....alespoň u nás to tak je...
tak dobrou noc.....drž se a přijď se smát i k nám 😉
Jo a to řešení s hádkou to taky musí být, jinak to nejde 🙂

farmarska
21. dub 2010

ahoooj holkym jsem zas tu a tady se koukám povídá! 😨 😵 Stihla jsem přečíst zatím jen ten první příspěvek od Natálky, o tý nemocnici, tak mi to nedá abych nezareagovala.. Hajzlové jedni sviňský nevychovaný 😠 😠 😠

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru