Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

markee
24. dub 2010

Farmy,kéž by nám oběma to už vyšlo-fakt bych si to strašně moc přála 😉

farmarska
24. dub 2010

Jo a doufám, že bude manža brzy bez bolestí a fit 😎

farmarska
24. dub 2010

merkee i já 😵 jako si myslím,ž e bychom si to fakt už zasloužily 😀 😀 😀

markee
24. dub 2010

Jo,to si taky myslím 😵 😵 😵
Já obdivuju i lidi co chtěj jen jedno dítě-to je ta Míšovo sestřenice,ale já sama se s tím nějak smířit nedokážu a nechci. vím,že mi nic jiného nezbyde,když to nepůjde,ale víš jak 😔
No jdu zas poklízet,pa.

farmarska
24. dub 2010

tím nechci říct, že bych to tu některé zvás přála míň! 😨 Holky moje zlatý, kdyby bylo jenom na mě, tak bych vám všem rozdala miminek do bříšek, co by se do vás vešlo! 😀 nebo alspon co by jste si přály 😀 😀

farmarska
24. dub 2010

markee taky se s tím nějak neumím smířit..a prostě ani nehodlám smířit 😠 no prostě ne a basta! 😠
Jako Robertek mi už odrůstá a muchovací už moc není.. a jako s kýmpak já se mám muchlínkovat a o koho se starat 😨 jako prostě chci vozit kočárek a utírat posraný zadečky a basta fidli! 😎 😎 😎

farmarska
24. dub 2010

Jo a pájuško držím palečky, s tebou to tendle měsíc fááákt vypadá dost slibně!!!! 😵 😵 😵 Děláš mi radost holka!! 😵 i ta tvoje roztrajdaná mrcha 😉 doufám, že nastoupila do špatnýho letadla a letí za někým jiným než za tebou!! a a t si bloudí minimálně 9měsíců trdlo jedno 😀 😀 😀 Moc ti to přeju! 😵 A máš teda můj upřimnej obdiv za netestování, to já bych v tvém případě nevydržela a testila bych maximálně v hodinovejch intervalech po celej den 😀 😀 😀 😀 😎

farmarska
24. dub 2010

Sem magor no, i když je bílo, prostě mě svrbí ruka 😝 Pak očumnu test, je tam bílo a sem nasraná 😀 ale testovat budu a budu.. ikdyby na chleba nebylo 😀 prostě než přijde mrcha mám manii 😀 asi to bude nějaká psychická nemoc 😀

farmarska
24. dub 2010

no a koukám, že už jsem tu prožvanila půl listu, takže pro dnešek tý samomluvy bylo dost 😅 Jdu zase něco dělat ven, asi na zahrádku 🙂 Chtěli jsme hrát jednu stolní hru, ale manža pořád ještě spí 🙄

farmarska
24. dub 2010

asi ůošlu Roberta, at ho probudí, na něj nebude tak mrzutej 😅 😅 😉 😎

tak zatím čus bus!

aronek
24. dub 2010

farmi, malý si zase v noci povídal, ale přítel ho v sedm po kojení vzal do obýváku, tak jsem spala do deseti 😀

tercie
24. dub 2010

Ahoj holky, nedočítám!!!!
Přišla jsem na chvilku, jsme dneska sami doma, a paradoxně pohodička, dala jsem se do žehlení a konečně si pořádně načepila pro Lukáška postýlku...jak byla taková holá tak v ní v noci vůbec nechtěl bejt 😀 Akorát mi do toho vlezlo kojení takže ještě mám žehlit plenky. A taky bych si měla udělat něco k obědu...

Holky,maminy, je možný že mi malej zvrací po SAB kapičkách?

madormi
24. dub 2010

ahoj holky tak já od rána gruntuji - okna, linka, koupelna, záchod, komplet celý byt poklízím a už mě teda začíná vše bolet 🙂 ale tak nemám čas depkovat a vyhlížet mrchu 🙂 večer půjdem na véču tak to taky nebude čas a zítra jedu na výlet tak možná mírná depka bude v pondělí. Jinak farmi, až dnes jsme to dočetla s tou holčičkou. Je mi to moc líto,ale bude další a zdravá nebude trvat dlouho a budeš mít doma zdravou berušku!!!

madormi
24. dub 2010

markee teda ten tvůj chlap mě velice mile překvapil!!!

madormi
24. dub 2010

jo a farmí mě teda vyrážka přes noc zmizela tka nevím co to bylo 😒

kopa
autor
24. dub 2010

Tercíku dobře to zvládáš 😵 Mě taky čeká žehlení a vůbec se mi nechce 🤐
Jinak jsem zjistila,že když mám špatnou náladu a nebo je mi hodně smutno,tak mi na rukou vyraší vyrážka jako prase.Včera mi bylo líto mamky,psala mi sms.Večer jsme se ještě chytli s přítelem 🤐 🤐 🤐 a já bulela.Za hodku vyrážka,pálilo to ani jsem to nemazala.

kopa
autor
24. dub 2010

Jsem si představovala,že se celý těhu budu smát a budu spokojená.No a je to nák naopak,asi ty hormony.

tercie
24. dub 2010

Kopi musím, nedá se nic dělat,nikdo to za mě neudělá...
Manža pojal svou dovolenou s námi doma tak, že kouká, aby si dodělal věci venku,takže ať tu lezu bolestí po zdi,nebo ne, ženská je zřejmě od toho, aby všechno vydržela...

Holky nedepčete, podívejte ven, jak je krásně, já taky vždycky myslela, že budu mít všechno jenom posraným navrch, ale jednou se to otočí nám všem 😉

Farmi ségra, co jsem se to dočetla? Tys měla holčičku?...no pane jo.... Bobku strašně mě to mrzí za tebe, jsem si i pořvala když jsem to dočetla...snad se mi večer podaří se připojit, proberem to, jo? 😉 Nejsi na to sama 😉

tercie
24. dub 2010

Kopi s hormonama si ještě užiješ...já taky neměla celý těhu jen o smíchu,o no to ani nejde, aby každej den bylo jenom veselo...

sarlotta
24. dub 2010

Kuk holky🙂
Tak manža do toho obchodu nakonec šel.. dacan🙂 asi sem ho dobře vychovala 😀 😀 no a babička si vzala dítko na procházku, tak je tu klid🙂
oprala sem a uvařila na zitřek a polehávám... akorát jak je venku nááádherně to mě štve 😠

Markeesku držím palečky abyste si s manžou na takovou véču zašla častěji🙂 a vůbec abyste spolu-sami..Vy tu cestu k sobě najdete neboj 😉 😎 Fakt si mě potěšila 😉

sarlotta
24. dub 2010

Terci po těch kapičkách by zvracet neměl... zkus ho dát odříhnout po kojení jen opatrně... ne bříškem na sebe na rameno ale zádama si ho polož na sebe, aby byl v takové nakloněné rovině... miminka se často nacpou až moc🙂) a pak to vyhodí obloukem... taky jsem prala sebe, peřinu, povlečení, malého 😠 😀 😀

peta79
24. dub 2010

Tercie , nám Šimonek po těch kapičkách zvracel. Zkoušela jsem mu je dát několikrát a zvracel pokaždé. A bylo úplně jedno, kdy je dostal, jestli před nebo po kojení. Doktorka mi taky řekla, že by zvracet neměl 😒
Nám pomáhala rekt. trubička.

madormi
24. dub 2010

jinak holky s tím pádem v tabulce, mě už mrcha silně dýchá na zadá na 99.999% je do zítra tu, takže horní místa v tabulce musíte jistit vy dvě ( farmi a paaja) takže spoléhám na Vás ať mám za kým šplhat 😉

tercie
24. dub 2010

Holky, šarlot a peťo,teď jsem mu je dvakrát po koju nedala a dobrý... ale ty prdy to je někdy fakt boj...když mu to nejde a já zoufalá nevím co s ním. A manža ještě chytře radí to musíš tohle, a nebo tamto, a víš co říkala doktorka... dneska je pryč a paradoxně mám klídeček. 😨 Tu rektální trubičku doma mám, ale trošku se toho bojím... Peti promiň že jsem hned neodepsala na IP 😉
Byli jsme chvilku s kočárkem, tak malej už od pěti spí, naspává to probrečený odpo. No a já jsem si dala vařit nudle,a konečně se naobědvám. Teď sedím a větrám pipinu 😅 mi prdnul jeden steh tak se mi to trošku rozjelo 😒 a pálí to jak prase, tak řapíkuju a suším. Mám připraveno na koupání, a až se Lukášek vzbudí tak jdeme na to 🙂
Akorát to koníkování teda už tolik nestíhám no, ale nemůžu říct, že bych se nudila 😀

mirax
24. dub 2010

Ahoj Terci...doporučuju zkusit n aprdíky probiotické kapky BioGaia..v lékárně stojí dardu 650,-Kč, al en anetu je mají z apolovic...Bětce jsem dala troje..v 6ti týdnech bylo totálně po prdících (začala jsem je dávat od 14ti dnů). Nic jiného nám nepomáhalo. Efekt nebyl znát hned..má se čekat nejmíň 14 dní, ale já věřím, že jí to trochu pomohlo.
Jinak nejvíc pomáhalo cvičneí..nožky jako žabka k bříšku a zároveň i zmáčknout bříško...Přejde to samo. Nejpozději do 3. měsíce 😅
Po prvním porodu mi stehy doma vytáhla porodní asistentka, říkala, že stehy musí do 10ti dnů pryč..a t y jo, to byla fakt úleva!

jdu trošku dočíst, dětičky mi spinkají,manža jde do hospody, budu tu s vámi...snad hned neusnu 😀

tercie
24. dub 2010

Miraxko o těch kapičkách už mi říkala doktorka, a prej všude za hranicema jsou skoro za půlku, tak už jsem poprosila kámošku jestli by se mi po nich nepodívala v německu 😉 a na netu říkáš taky? A nemáš odkaz? Nebo to najdu sama?
Stehy do deseti dnů? Mám ty samovypadávací, ale když jsem si teda jako na tu ránu koukala, tak se mi to zdá skoro jak čerstvý...takový živý tak nevím.
Já jsem taky tu dokud spí 😉Ale jak se vzbudí tak bude maraton.
Mirax jak se to dá vychytat aby mi při koupání tak neřval...i když teda semu nedivím, když ho nějakou blbou očistou zdržuju od jídla 😀 to bych řvala taky 😀

tercie
24. dub 2010

No řve vlastně při oblíkání a svlíkání,ve vaničce mi minule už nebrečel, ztlumila jsem světlo a broukala na něj, tak koukal,a tvářil se spokojeně,ale stejně je to takove stres, když vím,že má hlad...ale zas ho přece kvůli tomu nebudu budit...nebo jo? No na tohle plánování a rozvrhování jsem ještě tele no 😀 Neumím zorganizovat čas někdy ani sobě...

mirax
24. dub 2010

terci
http://www.probiotickekapky.com/?p=p_2&sName=Hl...
pak se dají koupit i na mimibazaru, tak ylevně..možná ještě levněji, ale tady to opravdu posílají chlazené 🙂 , já jsem byla spokojená. Kapkami nic nezkazíš, jsou výborné i n aposílení imunity. Já do toho tedy šl ajednoznačně. Teď už problémy nemáme a asi před 4 dny jsem dokapala poslední.

Koupání..to je individuální, každé dítě snáší koupel jinak..snaž s ekoupat v době, kdy není úplně hladový a ani ne totál unavený...Já koupu 2 hod po kojení (koupu o půl šesté) (máme už interval 3 hod.), pak masíruju, kojím , ukládám,líbám a odcházím 😀 a usne si krásně sama..je to už opravdu super.
Většinou s e to s tím koupáním taky srovná samo...hlídej vodu, aby měla správnou teplotu..nemusíš ani moc mydlit..já ponořím, jen trošku namydlím vlásky, krátce okoupu a hned do osušky a už n apult.

uvidíš, ž en akonci šestinedělí bude vše jinak..a určitě o hodně lepší! 🙂

stehy jsem taky vždycky měla samovstřebatelné, ale měla jsem velký nástřih a hrozně mě to táhlo u zadku 😝 , už jsem nemohla ani sedět..steh byl snad takový pokračovák, že by mi možná ani nevypadl..nevím, prostě mi to tenkrát ta poradkyně doma vytáhla a dělá to tak všem klientkám v Hradci.

tercie
24. dub 2010

tak vykoupáno, nakrmeno, uloženo...uvidíme jak dlouho to vydrží. Ještě nespinká,kouká po postýlce...

tercie
24. dub 2010

U koupání zase neplakal,alejak hovyndám vody tak řve až je skoro v křeči a masírování nedávám,kroutí sejakžížalaajen bych se s ním přetlačovala a prala...uklidní se s poslední zapnutou patentkou...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru