Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

petroska
27. dub 2010

ahoj holky.du jen nakouknout.přítelík má pánskou nemoc rýmečku 🙂 tak obskakuju.držím palečk PAAJI a šARLOTCE ke KO.

handm
27. dub 2010

Ahoj holky!!
Jsem tu na skok - tedy v práci.. musím na jednu dlouho domluvenou schůzku a pak zpátky do postele...😝
Naštěstí v krku lepší, rýma teče, tak snad to bobista přečká v pořádku!🙂

šarlot a paaji držím palce na kontrolu!!!🙂
Kopi, hezkýý!🙂
Natalí, ty spíš jen dvě hoďky?!☹ Téééda a do toho se učíš?! 😲 neuvěřitelnýýýýý

sarlotta
27. dub 2010

Ahojík tak já už jsem zpátky .-) Všechno v pořádku, mimísek roste přesně dle tt🙂 hrdlo uzavřené, všechno drží jak má.
Tak jsem spokojená 😉

sarlotta
27. dub 2010

Vroninka.............chlapeček Petr
Bobinka..............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka.............holčička Sofinka
Kelly..................holčička Kristýnka
Lucierob............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76..........chlapeček Mikuláš
Jitie..................chlapeček Filípek
Venuska............holčička Natálka
Amynka ............chlapeček Gabriel
Kerrie................holčička Ema
Květinka............chlapeček Adámek
Samsa ...............holčička Sabinka 2800g, 49cm
Mirax..................holčička Alžbětka 3320g, 51cm
Wergina .............holčička Sofie 3500g,51cm
Martinkal..............holčička Lucinka 4240,54cm
Aronek..................chlapeček Honzík 3600g,50cm
Mabe................... .holčička Anička 3560,49cm
Markytaj................chlapeček Honzík
Tercie ...................chlapeček Lukášek 3450g, 48cm narodil se 14.4.
Flair 34tt................................KO 27.4......................čeká holčičku.........překvapení
Jarusenka 30tt
Sarlotta 26tt.................. .......KO v pořádku 🙂 další KO 25.5...................čeká holčičku......Šarlotka
Hanana 26tt.................. ......utz 20.5............................................................čeká chlapečka
Wlladka 25tt.........................KO 4.5..............................................................čeká chlapečka.. Šimonek
Mari 23tt.......................... ....KO 29.4. KO 13.5.
Handm 22tt........................velký utz v pořádku
ee.liska 21tt .................. ....KO v pořádku.další KO 10.5.. .......................čeká chlapečka
petroska 21tt.................. ...KO29.4. velký utz 29.4.
kytiii 20tt........................... ..velký utz.30.4.
Sirella 19tt ...................... ..velký utz 5.5.KO 17.5.
miru.j 19tt........................ ..29.4. genetický utz
Kopa 15tt ....................... . .KO 29.4.
Maarrtina 12tt ................... KO dopadla výborně KO 14.5.
Zlababa 11tt ..................... NT 3.5.
veve.b 7tt..............................KO 30.4.
Paajaa......................... našla // 25.4. blahopřejeme a držíme pěstičky
Nicollka 43DC
Farmarska 35DC
Katyna 23DC
Natalie 21DC
Aja 20DC
M.aa.b 14DC
Cajori 6DC
Madormi 3DC
If.v nehlídá
Markee nehlídá
Ikopretinka nehlídá

murynka
27. dub 2010

sarlot gratuluji 😵 😵

holky vám ty týdny naskakují to je radost pohledět 😎 😵 😵 😵 😵

handm
27. dub 2010

šarlotko, super!! Moc gratuluju!🙂 A pořád je to holčička?! Anebo UTZ dneska nebyl?!🙂

sarlotta
27. dub 2010

Díky holky jo utz byl🙂 jsem vzala sebou i mamču, tak jsem prďolku prohlížely))) ručky byly krásně vidět, furt si je strkala do pusy.. no a pořád je tam děvčátko teda už asi jistě taky srdíčko krásně tlouklo.

wlladka
27. dub 2010

Ahojky! 🙂 🙂
Tak já jsem zpět z glukózového testu. Snad dopadne dobře, do poradny jdu za týden, tak uvidíme.
Sarlott gratuluji ke kontrolce 🙂 🙂 🙂 🙂 a Paaji držím palečky ať uvidí fazolenku 🙂 🙂 🙂

Dneska je venku docela chladno,co? Tedy, alespoň u nás.... 😒 No, tak se pustím do žehlení. Odpolko jedeme k našim, popřát mamce k svátku, tak ať něco udělám 😅

mirax
27. dub 2010

sarlott...taky gratuluji ke kontrole 🙂

Koukám, že v naší tabulce se ten konečník nějak zmenšuje 😀 ...stále přibývá těhulek a maminek...a do diskuze už nepřibývá tolik nováčků..jsem zvědavá, jak bude tabulka vypadat zarok! kéž by konečník byl úplně malý konečníček 😀 😀

handm
27. dub 2010

Jéé, šarlotko, ty se máš 🙂 A je to prima, že si mohla vzít i mamku s sebou 🙂
Já už začla pátrat, jestli můžeme do Genetu an ten příští UTZ... tak uvidíme...
případně rozhodím sítě ještě jinde..🙂

Wladi, ty jo, už cukrový testík?! Mě dá prý dr žádanku až při příští KO, což je 10/5 😀 a bylo to hodně hnusný?!
Kdyby mi ho měřili tenhle týden, tak jistě mám cukrovku.. protože furt žeru med na ten krk 😀😀😀😀

sarlotta
27. dub 2010

Mirax Ty máš dneska teda slovník po ránu🙂))

sarlotta
27. dub 2010

Wladi sis dala do nosu jo🙂 tak držím palušky 😎

sarlotta
27. dub 2010

Handm pokud máš těhu cukrovku tak se Tiu zvedne cukr i ze suchého krajíčku chleba... to nemá vliv kolik jíš sladkého-pokud nejsi obézní🙂- váha roli hraje.
Takže to neřeš. A tu váhu nahlas poctivě 😉

sarlotta
27. dub 2010

Kopi ta fialková barvička je nádherná🙂)) a ty podlahy k tomu krásné 😉

sarlotta
27. dub 2010

Včera sem dělala nějaké fotečky doma, kukněte🙂

handm
27. dub 2010

šarlot, ty taky všechno víš 🙂 To je super, že tě tu máme 🙂
obézní nejsem 🙂 a zatím jsem přibrala zhruba 4 kg, ale dost mi to lítá 🙂 tak uvidíme

sarlotta
27. dub 2010

tak já mám vyšší cukr víš 😉

wlladka
27. dub 2010

Handm, není to tak hrozné, jak jsem slyšela. ten nápoj je hodně sladký, ale dá se to. Bylo toho asi 2dcl. 3x moč a 3x braní krve. Nejhorší je to dřepění tam 😒 Pak jsem měla hlad a děsnou žízeň 😅

madormi
27. dub 2010

ahoj holky, kde máme farmi? jsem jí tu nějak dlouuho neviděla

handm
27. dub 2010

Tak to jsem zvědavá, Wladi, jak mi to pojede 😀
šarlot, aha ☹ to mě mrzí...
co to pak znamená pro mimi, kdžy mám cukrovku - tedy kdybych měla?! Musí se porodit na termín, že?

sarlotta
27. dub 2010

Handm no těhu cukrovka není konec světa... máš pak dietu bez sladkého, mastného..omezené pečivo. jde o to že tělo nedělá dostatek inzulinu aby se zpracovalo třeba 3zákusky najednou🙂 a cukr pak zůstává dlouho v krvi a poškozuje krevní vlásečnice.
Pro dítě je to rizikové hned v začátku těhu... což stejně nevíš 😒 a pak může být větší- tzn porod císařem. V kombinaci s vysokým tlakem matky je to pak taky na císaře.
Ale já měla u malého práve po testu 11 což dost.. má být do 7-8 po testu. ale nechaly mě rodit normálně- rodila jsem na termín... císaře mi udělali až druhý den- dobytci 😠

te´d chodím od začátku těhu a zatím ťukám mám cukr v normě.. po jídle do 5 😎

markee
27. dub 2010

Ahojky.Tak mě je dobře,ráno jsem měla chuť na jogurt-snědla ho a dobrý. Naštěstí,když jsem ochutnala sůšu co jedla malá,tak se mi udělalo zle,ale né na zvracení.Ale věděla jsem,že sůši fakt dlouho jíst nebudu 😀 Malá a Míša jsou v pohodě,tak se jim to snad vyhlo. Jinak jsem převlíkla postel a dala jsem dělat kuře na bramboráku-našla jsem to včera na MMB.
Mirax,ony ty holčiny chodí do snažilek na REVIZI DĚLOHY a podobná témata. Sem zavítá jen někdo. Jinak doufám,že jich už moc nebude,takových holčin se stejným tématem ☹ Jen ať je líp a líp.
Zítra jdu na brigádu,docela se těším že vypadnu z domu a malá se těší na děti do školky.

markee
27. dub 2010

Sarlot, to je super,že je vše OK a malou jste si mohli krásně prohlídnout. 😉
Handm, před 14dny byla na testu ségra. Měla si s sebou přinést hořký čaj. Prý se to zvládnout dá,jen ona má dost nízký tlak a když se nenají,tak omdlívá. Měla z toho děsnej strach,tak tam radši čekala,i když mohla odejít a vrátit se vždy za tu hoďku. Zvládla to dobře.

nicollka
27. dub 2010

ahoj holky mě se tak nic nechce. Ale mám lepší náladu, manža volal že dojede asi až po víkendu ale vůbec mi to nevadí protože jsem právě 0.5dc :D tak snad možná zítra pojedu juchů

handm
27. dub 2010

šarlotko, ahaaa, tak hlavně, že to máš teď v pořádku!!🙂🙂 A snad se princezna narodí rychle a bezproblémově!!🙂

sarlotta
27. dub 2010

Handm kéž by🙂

sarlotta
27. dub 2010

Holky co říkáte na ty fotečky ? Vy na mě kašlete jooo 😠 😀

kopa
autor
27. dub 2010

Týý jo Sarlott to jsou krásné fotečky 😵 😵 😵 To máš od té fotografky?Nebo fotil manža?

kopa
autor
27. dub 2010

Já tedko dorazila z nákupu.Říkám přítelákovi at něco koupí mimi.A on koupil takový ty zarážky do zásuvky aby se tam nestrkali prsty 😀 😀 😀 No že to koupil Víťovi 😀 😀
Jinak za dvě hodky jedu na tu registraci do Motola.

kopa
autor
27. dub 2010

Markétko,
samozřejmě tě pozvu k nám na kávičku 😀 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru