Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

kopa
autor
4. kvě 2010

Hele holky neozvala se vám Markee?? 😕 😕 Dlouho tu nebyla,tak snad je v pořádku 😔

farmarska
4. kvě 2010

jo abych nezapoměla.. kopi gratuluju k pohybům 😉 🙂 🙂 🙂
eliško gratulace k chlapečkoj 😉 🙂
miraxko dětičky se vážně vyvedly!! 🙂 🙂 🙂
tercí no proto 😎 😀 😀

farmarska
4. kvě 2010

no já doufám , že je markee v pořádku, že jen prostě jak chodí ted do tý práce, tak už tak nestíhá 😅 vím o čem mluvím 😉 😀 ale jinak co psala naposledy, tak to u nich vypadalo klidně, pěkně a spokojeně 😵

murynka
4. kvě 2010

farminko ty už makáš gratuluji 😵 😵 to je hezká prac.doba a jen at holky v poho zlstanou at se ti tam líbí 😉

kopa
autor
4. kvě 2010

Farmíčku tak to máš v práci celkem dobré ty směny 🙂 🙂 A s tím pojištěním,ono by to asi za ten měsíc moc peněz nedělalo 🙂 Vím že jsem si to před pár lety zjištovala,ale už si to tedko nepamatuji.
Ty pohyby,nevím jestli to jsou 😅 😅 je to jen šimrání 😀 😀 Ale přítelák mi dneska řekl,že mi pěkně roste břicho 😅 😅

farmarska
4. kvě 2010

mury díky 🙂 ale mě se nejvíc bude líbit stejně až na mateřský 😀 😀
kopi no jasně že roste, musí, dyť mimi už taky roste jak oživot 😉 😎 ted už se budeš jen hezky kulatit a kulatit 😵

handm
4. kvě 2010

Mariii, ty si sysel!😀😀😀😀😀
Jen jsem nakoukla a dala do alba poslední ulovky 🙂 Taaak zatím páááá

murynka
4. kvě 2010

farmi to chápu 😉 a budeš tam brzičko tomu věř 😵 ě se na mateřský také hodně líbí 😀

murynka
4. kvě 2010

loučím se jako maminka vstávám kvůli maličké v 6 😀 😀 celý den se jí věnuji a večer padám za vlast 😝 😀

dobrou 😵

kopa
autor
4. kvě 2010

Farmi já už jsem tak kulata 😀 😀

farmarska
4. kvě 2010

kopi a budeš ještě kulatější 😀 šak to vím z vlastní zkušenosti, jako že se farmi kulička jmenuju 😉 😀 😀

holky já jako těžce pracující 😀 jdu taky dohajan 😉
mějte se tu krásně, ahoooj zase zítra večer!! 🙂

kopa
autor
4. kvě 2010

Farmíku a Markét dobrou noc 😵
Farmíku no bříško dobrý,akorát ten nadpičník mi tam tedko nák plandá 😅 😅

petroska
4. kvě 2010

tak du zase nakouknout.ELi gratulajda k chlapečkovi 🙂 .MARI co to jako je v tom albíčku 😀 .tak až ted vidím že mám málo oblečku a budu muset hoodně dohánět.holky dneska došla ta postýlka a fakt nádhera,su nadšená 🙂 .jen sme ji omrkli zda není poškozená a šup zpátky do krabice 😒 .jak ste řešili ty peřinky do kočárku tak já si myslím že na září a po září bude už chladněj,že deka jen tak stačit nebude tak bude lepší peřinka teplá ne?

mari111
4. kvě 2010

handm jako kdyby si ty toho mala málo 😀
Tercinko, no to sem se chtěla zeptat, jak ten kolotoč narovnat, jestli silou nebo co, tam jak je ten motýlek to nejde narovnat, bojím se zatlačit abych to nezlomila. 😒
Dobrou Farmíku, krásne sny a ať se ti dobře zítra pracuje 😉 a ať ti to uteče 😉

mari111
4. kvě 2010

Petroš jo jen nakupuj nakupuj 😀 a skús mne dohnat, počkejte až tam dám ten zbytek, vás ze mne klepne, ale ja za to nemúžu fakt ne 😔

handm
4. kvě 2010

Mari, proti tobě nemám nic ´😀

mari111
4. kvě 2010

to doženeš handm neboj , ja už taky končím (doufam) 😅 už jen kočárek, povlečení a snad konec 😅 😅

mari111
4. kvě 2010

du proběhnout sprchou a hají, dobrou hollky 🙂

murynka
5. kvě 2010

ahojky tak dneska první jo 😀 😀

dneska jsme spali do ted 😵 😵 a za chvíli razíme k dr.pak k mamině kde budeme celý den 🙂

paajaa
5. kvě 2010

Krásné ránko,
tak koukám, že jsem řešili výbavičku a kdo má kolik nakoupeno. Já bych už tak ráda taky něco koupila, ale jsem nohama pevně na zemi, takže ještě raději počkám.

Tercie: Lukášek se má, že se pořád nosí. Máš i šátek???

aronek
5. kvě 2010

Ahoj, přeji hezké ráno, u nás pořád pošmourno, ale malý se na mně culí jak sluníško 😀

nicollka
5. kvě 2010

ahoj holky, tak za hodku budu volat na HP jsem zvědavá. Co by tam mohlo být špatně?

Jinak počasí mě fakt štve, pořád jen prší a prší, nedá se nic dělat, teda nic se mi nechce. Tento měsíc už nedostanu prachy z pracáku a teta mi říkala že pro 3 člennou rodinu je min. 12tis. a manžel ma na daňovce 11800,- takže nemá ani cenu jít na cosiálku žádat nějaký peníze :( Musím zase začít podnikat, jen co 😒

Včera jsem si hrála, asi si udělám kurz a budu dělat fotky :D Straaaašně mě to baví, ale chce to cvik a materiál

wlladka
5. kvě 2010

Dobré ráno 🙂
Tak jsem byla zase vycedit pár kapek krve 😒 na jaterní testy. Snad už budou lepší.
Venku hnusně až to není hezký! Doufám, že tenhle počas brzy skončí a vyleze slunko. To se i líp nakupuje, že Mari ?! 😀 😀

Aronku, to sluníško ti závidím 😵 😵 😵 😵 😵

wlladka
5. kvě 2010

Nicol, držím palečky na HP. Tfuj tfuj! Pak hned referuj. 😵

ee.liska
5. kvě 2010

ahojky 🙂 tojezase škaredě 😒
farmi děkuju, snad se ti v práci líbí 🙂 ale strašně tě obdivuju jak zvládáš práci doma, zaměstnání a ještě svoje chlapy 😲 😀
mury sofinka je ti čím dál víc podobnější 😵
kopi týjo pohyby, to je super 🙂
jo petroskjo a taky mám Tp o tři dny dřív 😀 to je sranda, třeba porodíme ve stejný den
mari ty už máš úžasnou výbavičku 😉
paaji neboj, za chvilku to taky rozjedeš 😎
nicol, držím palečky 🙂 🙂 🙂 ty fotky jsou moc pěkné 😵

ee.liska
5. kvě 2010

wladi snad to bude ok 🙂 taky jsem byla cedit na štítné žláze 😀

wlladka
5. kvě 2010

No, snad budou.. 🤐 Brala jsem na to nějaké vitamínové léky, tak by lepší být měli.
Holky!! Já jsem dnes zlomila stovku! Mám 99 dní do porodu. 😵 😵 😵 😵

i když tak dlouho asi nevydržím 😒

wlladka
5. kvě 2010

Mari, ty si "ujetá" 🙂 na ty žirafky, viď!? http://www.mimiburza.cz/detail_veci.php?ID=105490

markee
5. kvě 2010

ahojky holky,
nestíhám,jsem fakt unavená.
V práci dobrý,jen mě prostě bolí nohy,nějak si nemůžu zvyknout. Včera a dnes jdu na odpolední,jinak mám ranní. Čarodějnice dopadli dobře, víkendík v pohodě. Stíhám rodinku,vaření,úklid i práci. Jen né navštěvovat svojí mamku a tak. No mrzí mě to,ale je toho hodně na mě. Jinak stálá práce pořád nic ☹ Včera Míša přivezl pokojíček pro Johanku,takže od včera večera montuje a montuje. Teď dodělává poslední komodu a zbývají dvě skříně. No a za hodinu máme jet k zubařce,takže skříně se domontujou buď zítra nebo bude muset sám. Já přijedu po devátý večer-dnes budu končit o hodinu dřív,pže zítra zas mám ranní a byla bych nevyspalá.
Jinak všem gratuluju ke kontrolám a kdo jde,tak držím pěsti. Ploďte a ať to vychází, já si fakt zvykám na myšlenku jedináčka. Pracuje tam se mnou paní a ta říkala,že nikdy víc dětí nechtěla. Chtěla mít jedno a dát mu vše a věnovat se mu na plno. Má 13ti letou holčičku a prostě jak krásně o ní mluvila a prostě říkala,že jí nikdy druhé dítě nechybělo. Prý se už jen těší na vnoučata. Holku měla až v 31letech a je spokojená. Uvidíme co a jak u nás. Do té sterilní poradny jsem se ještě neobjednala. Uvidíme,kdy mi to vyjde.
Tak papa.

nicollka
5. kvě 2010

tak sem volala, doktorka se podívala prý hlavně nějaký prolaktin...prý je všechno v pořádku, na žádný další odběr nejdu, nemám ted brát žádné hormony a mám dojit až budu chtít před MS že by nasadila ten clostil.
Takže nic nevím, nevím jestli ovuluju nebo ne. No prostě sem tam kde sem byla. Nevím ani kdy tam mám jít před MS protože vlastně nikdy nevím kdy dojde a vůbec MS vlastně nemám jen to hnusný slabý špinění. Tentokrát sem teda měla jeden den trošku krve :( ach jo.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru