Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

sarlotta
9. kvě 2010

Ahojík kecalky... tak jsme se chystali na besídku a prd 😠 😒 Malému vyletěla teplota na poledne na 38 a tak ho celé odpolko dusím u pohádek a přeměřuju, no a furt přes 37....ach joooo... zase k doktorovi. Týden byl zdravý 😠

tercie
9. kvě 2010

Ahoj holky, malej se má budit na kojení a chtěli jsme pakjít ven,jenže začalo chcát,tak budem sedět doma ☹ tak jsem si zapla aspoň net.

Šarlotko hlavně ať je malýmu brzo líp, besídek ještě bude 😉

Jdu zkusit dočíst 😉

sarlotta
9. kvě 2010

Terci u nás sluníčko a taky sedíme doma 😠 doufám, že to bude jen virozka... ale s... mě to 😒

tercie
9. kvě 2010

To je mi jasný, snad to nebude nic vážnýho 😉 ... tady zas vylezlo, ale malej se ne a ne vzbudit, už bude chrnět tři hodiny. Prvně jsem ho položila do lehátka, tak mu v něm šmakuje 😀

farmarska
9. kvě 2010

teda holky, kde to žijete,u nás celej den krááásně slunečno 😵 ted jsem se vrátila z venčí 😉 dodělávaly jsme s mamkou lepenkovou střechu na přistřešku na nářadí.
sarlot tak snad bu brzy klesne a neroztoná se nějak moc 😕

farmarska
9. kvě 2010

terculinko a japak vy se máte? 😕 manža už je na mateřský? 😀 😀 🤐

farmarska
9. kvě 2010

holky máte někdo zkušenosti s lištovou sekačkou? Já o nich moc nevím, ale vyskytla se nám příležitost jednu výhdně koupit, tak nad tím uvažuju, páč bych pak nemusela sekat tak často 😅 tady u nás ty metry to je na odstřel, navíc ta tráva tak rychle roste 😝 a to nepočítám ani ten benzín co do toho pořád liju 😝 Tak jsem si říkala farmi, osekávat si budeš jenom cestičky a kolem baráku a jinak to necháš bejt, pořídíš si sekajdu na vysokou trávu a tamto, vezmeš jen tak jednou za dva měsíce 🙂 No ale nevím jak to je s tou lištovkou, to se prej musí zase nějak odhrabávat a taky nevím jak to stříhá a na jakej terén a tak..

farmarska
9. kvě 2010

tý jo tady zase jako nikdo jo?? 🙄 No ale se vsadím, že jen co odejdu do vany, tak se tu bude kecat o stopéro! 😠 Kyž jsme u těch pér.. já bych ..až bych brečela 😀

farmarska
9. kvě 2010

no nic, jdu si vyplnit papíry na ten pracák.. v pátek jsem tam nebyla, to měli krátkou pracovní dobu, tak tam pofrčím zítra po práci. Jůůů mě se ták nechce do práce, když vydím kolik mám práce tady doma 😝 Jinak příští týden mám opět raní, ale některý dny prodloužený, asi do 4 😝

tercie
9. kvě 2010

Farmí ne, ještě není na mateřský...budu muset kvůli tomu ještě zavolat, furt nechápu jak to má mít ošéfovaný v tý práci, aby to klaplo.Prej stačí aby byl jeden den doma, al nevim, jestli to musí jít přes personální, nebo jen přes jeho šéfa...?

Tak nedočtu ani nepokecám, Lukýnek je vzhůru, jdem mrknout do plíny,tam bude nadílka a razíme ven dokud to jde. Budu pak 😉

tercie
9. kvě 2010

Tak my jsme byli venku protože přestalo chcát,aledošli jsmejenom před barák a zase začlo 😀 Tak jsme zas doma...sundala jsem korbičku z kočárku a otevřela Lukáškovi okno v ložnici,ať má aspoň dojem,že je venku 😉
A tady jako nikdo? 😉

madormi
9. kvě 2010

holky tak já si teda na manžu stěžovat nemůžu je to asi ještě mladý kanec 🙂 dnes už jsem teda zase slaměná vdova odjel na Slovač, ale v pátek a včera jsme se lehce posnažili tak uvidíme když ne tak ne, beru to zatím v pohodě 🙂 ale teda 14 dní do mrchy bude stejne dlouhých 🙂

natalie77
9. kvě 2010

Ahoj, jdu jen na skok....
Snad jste všechny v pořádku 😉 .
Dlouho se nezdržím, mám špatnou náladu, takovou tu před mrchou, do toho jsme se pohádali s manžou....jedinou výhodu to má, že on jak se naštve, tak se pak dokáže i několik týdnů tvářit, že mě nepotřebuje, přehlíží mě....Tercinka by mi rozuměla....tak se o sebe stará sám, nic nechce, vše si podá, no najednou to jde....tak alespoň nějaké pozitivum....
A přitom jde holky o takovou blbost....naši měli jet s malým na týden do Chorvatska, vezmou i neteř....mají malý apartmán....no a když nejsem těhu, tak mi nabídli, ať jedu také, že pojede i ségra....tak já v březnu řekla, že jo......
No a kdykoliv se o Chorvatsku zmíním, že naši koupili to a to....upozorňuji, že naši nechtějí ani korunu a Marek je astmatik, takže moře mu pomůže.........tak je naštvaný a přestane se se mnou bavit.....dneska když tu nebyl Marek, tak jsem s ním o tom chtěla hodit řeč......no pohádali jsme se, jako blázen....jsem mu řekla, že bude mát týden volno, co by za to jiní dali, že nás to nebude státn ani korunu...a že když sám nic nezařídil...myšleno, že to naši zařídili, nemusím se o nic starat, tak co by ještě chtěl...jenže on hned, že celou zimu byl doma, nikde nebyl a já si pojedu někam do prdele....a on taky bude jako idiot sám....no vztek jsem měla, jako kdybych mu tu nechala kluka a jela někam s kámošema....ale on jezdil každou zimu na hory s kamarádama a já byla ráda, protože tak dobře nelyžuju a Mára byl vždy nemocný.....letos by jel taky, kdyby neměl v prdeli to koleno....ale teď se mu to hodí do krámu....no jsem tak nasraná....takže nervy ze státnic, ještě tohle do toho...a teď se nebude sse mnou bavit....a holky on o vydrží klidně i několik týdnů...už jsem za ním, jako to pako byla...ale prej, ať si najdu nějakého schopného, který mi vše zařídí....a že mě nepotřebuje...a takový hnusný věci...a čím mě nejvíce naštval, nemluvíme na sebe doma sprostě....řekl mi, že si mám svoje argumenty strčit do prdele... 😕 ...no chápete to???????
Bych mu nejraději vzala berle a kopla do kolene....!!!!!

mari111
9. kvě 2010

júúúúú Natali, kopniho do toho bolavého kolena 😠 bože nektérý ty chlapi sou hrozní, myslej jen na sebe ☹ nabídnout to někdo jemu taky by jel, ale hlavně my ženský sme takové, že jim ještě pomúžeme a podpoříme je v tom ale když se jedna o nás ,ješitnost u nich nezná hranice 😠

farmarska
9. kvě 2010

jůůů vzít berle a kopnout do kolene 😨 to je zákeřnost 😅 😀 ale je fakt že by si to zasloužil! 😠 Natálko bobku hlavně se snaž bejt v klidu a nenič si kuli němu svoje nervy 😔 Jako vydržet bejt naštvanej i několik tejdnů, to si fakt neumím představit 😨 My jsme taková trošku itálie, takže když už, tak se fest zhádáme, ale za chvíli už jsme zase hrdličky 🙂 Nevydržel by to z nás nikdo asi dýl než pár hodin 😅 nejdýl jsme to vydrželi asi jako že přes noc, když jsme se zhádali večer. Dolejzáme tak na střídačku, jednou ten, podruhý ten, podle toho kdo zrovna víc ujel. Jako na tvojí otázku , jestli to chápu..no to že říkal něco o tý prdeli jo 😅 já taky v afektu a zápalu občas vypálim tak sprostý a hnusný slova, za který by se i dlaždič styděl 😅 🤐 ale to, že si panáček sám jezdí po svejch zájmech a nelíbí se mu když někam jedeš ty se svou vlastní rodinou a ještě ktomu zadarmo.. no nechápu... to bych se zhádala taky 😠 😝 🙄

mari111
9. kvě 2010

Tercinko, to ste teda daleko nedošli .My sme začali grilovat a v polovině žranice nám začalo pršet, no ještě že máme aj krytou terasu, tam sme to dožvejkli a už sme doma, proběhneme vanou a šup na gauč. Sme stihli jen vyrovnat terén a postabvit základ skleníku, snad nebuude celej tejden chcát aby sme ho dostavěli, taky už nevíme co dřív, to jedem od jednohok druhému 🙄

farmarska
9. kvě 2010

Jinak teda musím říct, že můj by asi taky kruhňal, kdybych na tejden odjela.., ale jako, že by kručel, že se mu bude stejskat a jak to bezemne takovou dobu vydrží a tak... Ale je pravda, že my teda nikam bez sebe nejezdíme, jenom společně. Ani on, ani já. Kdyby ten můj jezdil někam sám, to by si mohl zkusit, jenom pípnout, že se mu nelíbí, že někam jedu já 😠 A to si pište, že bych už natruc někam jezdila taky s kamarádkama.. 😉 Jooo spravedlivost muší bejt 😎

farmarska
9. kvě 2010

Natálko hele jestli bude ten tvůj sobeček ještě zlobit, tak dej vědět a přijedu ho tam nakopnout do toho kolene já 😠 Ty se nenech rušit a hezky dál študuj 😉

farmarska
9. kvě 2010

U nás teda stále neprší 😀 😝 😀

farmarska
9. kvě 2010

holky půjdu se věnovat manžovi, třeba se mi za to pak i nějak odmění 😉 😀 😀 Před hodkou mi přijel z práce, najedl se, vykoupal..
.......no a usne 😝
Ale já taky brzy zalehnu, páč od zítra mne čeká zase vstávání o půl 5 😝 😝

farmarska
9. kvě 2010

Holky stejně je to škoda, že ženský neuměj ženskejm udělat děti... 😒 to by byla ta dohoda hned o něčem jiném 😀

natalie77
9. kvě 2010

Tak jsem tu...dočtu Vás....Malej měl bolení břicha....

markee
9. kvě 2010

Tak my byli odpoledne na návštěvě. Hezky jsme si to užili,bylo krásně.
Jinak včera a dnes měla Johanka opět problémy s kaděním. Včera jsme vyndavali ven,dnes jsem jí přesvědčila,že musí zabrat(taky se jí dnes chtělo v Lidlu,takže jsme mazali na pole,kousek za obchodem)No děs,prostě když si jeden den nedojde,tak má s tím pak problém. Jak jí to tlačí a bolí,tak nechce ho vytlačit ven. ☹

natalie77
9. kvě 2010

Farmi, klidně bych Ti to mimčo udělala 😀 . Já jsem nespavec...
No jsem fest nasraná, já jsem také cholerik, vyřvu se, a za 5 minut o tom nevím a jsem v pohodě...ale on se urazí a trucuje...vždycky dolejzám já...i teď sjem tam byla, že se přece nebudeme dohadovat....my také všude chodíme a jezdíme společně......jen ty hory absolvoval sám.....bylo to autobusem nebo byl Mára zrovna nemocný...a já měla ten problém, že jsem si to bez něj nedokázala představit, a lyžovat moc neumím, tak by to promě bylo za trest...
Farmi, neboj...klidně ho kopnu sama...jsem mu chtěla už dneska dát facku...jak jsem viděla rudě...ale ovládla jsem se....
Zítra má přijet taťka, aby nás odvezl do servisu pro auto, protože ho opravovali, manža ho trošku odřel....tak jsem se ptala jestli ten servis platí, nebo zda nás také nepotřebuje, tak řval, že bohužel nás musí ještě jendou potřebovat, ale to že je naposledy a pak ať si dělám, co chci...tak budu.......nejdřív jsem to moře chtěla zrušit, nebude to na koupání, jen relax....společně s našima, to už jsem nebyla roky....ale nezruším to.......byla bych blbá, co by si vymyslel příště? Ať se vzpamatuje, sám by si pro 5 korun nechal vrtat druhé koleno....tak ať mi vleze na záda 😉 . ALe taky se lepším, dřív bych plakala a byla smutná...ale teď nic, mám radost, že jsem se nedala, že mě prostě nedusí ...já vždycky vzala zpátečku, aby doma nebylo dusno, ale seru na to!
Uffff, ještě že Vás mám!!!!

natalie77
9. kvě 2010

Markee, tak to jsem absolvovala teď...Marek už 3 dny nebyl....jak byl u ségry a u tchýně, má nějaký blok...tak se tu kroutil, ale bál se...chuďátko moje malinký, kdyby nás někdo pozoroval, jak tam sedí rudý, vykulený oči a já mu fandím a taky tlačím.... 😀 😕 😉 .
Jdu s košem, poklidit....a učit se...
Teď se dobelhal s talířem a dal to i do myčky, najedou to jde 😵 ...tak alespoň k něčemu to bylo dobrý 😉

tercie
9. kvě 2010

Jé já na chvíli zmizím, a tady se kecá o stopéro 😀

Natali ti naši chlapin jsou snad dvojčata ne? Můj taky jezdil vždycky sám, na motorkách s klukama na přehradu na pár dní, z práce s kolegama na hory, prej v rámci služební rehabilitace, až pár let nato, jsem se dozvěděla,že s ostatníma normálně jezdily přítelkyně a manželky... No na pěst. Ale jak jsem já vyrazila s jeho ségrou někam,byť na jeden večer, na zábavu nebo kdysi na diskošku, tak byl oheň na střeše, že trajdám, a nemáme peníze a takový kecy... Bolet ho koleno tak ho do něj nakopu taky, ještě kolikrát teď, když si na to jenom vzpomenu,vaří se mi žluč!!!
A navíc když jsem se pak dozvěděla,že mě na všech těch akcích podváděl... no moje blbost že jsem s ním pořád..nešlo mi se na něj vykašlat,taková jsem já kráva, ale snad už je to pasé a bude jenom dobře. Třeba mu to jednou oplatím, až bude starej, hnusnej a impotentní 😀
Juj, to jsem si zabejčila a hned je mi líp.
Jo Farmi, dlaždiči mi přezdívaly holky na učňáku 😀 Já teda dodneška nevim proč, páč nejsprostší v mým slovníku bylo rčení "jdi mi k šípku" 😀😀😀

Mari práce nemá nožičky, neuteče, skleník bude, do podzima určitě 😀

tercie
9. kvě 2010

Markee ségry malá má s tím kakáním taky od malička problém, a ségra jí dává nějaký probiotika a má to po tom lepší. Mám se ti zeptat co to je zač?

natalie77
9. kvě 2010

Terci, juchúúúú, koněčně jsi tu...ty mě pochopíš....... 😵 .
No hajzlové jedni!!! Přesně jak píšeš, oni můžou všechno, my jen hubu a krok a jakmile se ozveme, je oheň na střeše! Ale tomu je konec, dusí mě ten jeho psychický teror.... 😠

natalie77
9. kvě 2010

Markee, dávám malému Lactobacily pro děti nebo tak nějak se to jmenuje....

natalie77
9. kvě 2010

Tak já jdu s tím košem....tak nikam neutečte....

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru