Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

kopa
autor
6. srp 2010

@cajori17 Caj koukala jsem na fotečky v albíčku a tam je ta čárka jasně vidět 🙂

kopa
autor
6. srp 2010

Vroninka.............chlapeček Petr
Bobinka..............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka...............holčička Sofinka
Kelly.....................holčička Kristýnka
Lucierob..............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76...........chlapeček Mikuláš
Jitie......................chlapeček Filípek
Venuska.............holčička Natálka
Amynka .............chlapeček Gabriel
Kerrie..................holčička Ema
Květinka.............chlapeček Adámek
Samsa ..............holčička Sabinka 2800g, 49cm
Mirax...................holčička Alžbětka 3320g, 51cm
Wergina ............holčička Sofie 3500g,51cm
Martinkal............holčička Lucinka 4240,54cm
Aronek................chlapeček Honzík 3600g,50cm
Mabe...................holčička Anička 3560,49cm
Markytaj..............chlapeček Honzík
Tercie .................chlapeček Lukášek 3450g, 48cm
Wlladka..............chlapeček Šimonek nar.29.5.... 990g (29tt+2)...21.7. váha 1960g, 44cm
Flair ....................holčička Melisa nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta ..............holčička Šarlotka, nar. 23.7.,... 3600g, 48cm
Petroska ...........chlapeček Filípek nar.3.8...1900g (35tt), 43 cm
Hanana 40tt............................................................................................čeká chlapečka
Mari 37tt..................................KO 9.8.....................................................čeká holčičku........Laurinka
Handm 36tt............................KO10.8. v porodnici
ee.liska 35tt ...........................KO 12.8..................................................čeká chlapečka Matyášek
kytiii 35tt...................................KO ?........................................................čeká holčičku......Eliška
Sirella 34tt ..............................KO 16.8. velký utz v pořádku ..............čeká holčičku
miru.j 34tt........................ ..........genetický utz dopadl výborně ..........čeká holčičku..... Vivien Viktoria
Kopa 30tt ..............................Velký UTZ 10.8., 25.8.KO, kardio 8.9.
Maarrtina 26tt ....................... ... KO 16.8., test na cukrovku 6.8.........čeká holčičku Adélku
Zlababa 26tt ..................... .... ..KO ?.......................................................čeká chlapečka
veve.b 22tt..................................KO 13.8 ,3D utz 11.8......čeká chlapečka...Ondrášek
Paajaa 20tt............................... velký UTZ 13.8.
Farmarska 10tt............................má těhu průkazku
Nicollka 38DC
M.aa.b 35DC ............................. transfer 19.7 proběhl v pořádku
Cajori 35DC...............................našla // 😵 😵
Natalie 25DC
maendy 14DC
Madormi 7DC
Katyna 3DC
Aja 2DC
Ivomal...................porevizní KO 17.8.
Nikissek čeká na porevizní MS

cajori17
6. srp 2010

@kopa jeeeeeeee,tys me dala do tabulky????? 🙂 ale moc dlouho si tam nepobudu .........
jo,carecka je fakt pekna,takovou jsem v prvnim tehu a to uz jsem byla v 5 tt...uvidim,necham se prekvapit,jak to dopadne.....

kopa
autor
6. srp 2010

@cajori17 Caj já myslím,že tam budeš 😉 😵

cajori17
6. srp 2010

uzila jsem si volnicko u televizky,poklidila jsem si, a cekam na pritele az dojde z prace.......ohrivala jsem si parky a byly asi nejaky zkazeny,tak se dojidam svestkama.....na tu krev pujdu v utery.......v pondeli musim do prace , tak snad stoupne jeste to hcg 😒

mari111
6. srp 2010

čajori ty už neblbni bo si to netěhu přivoláš ty trdielko 😉 // máš je jak vyšité tak se skus aj trochu radovat 😅

cajori17
6. srp 2010

@mari111 -mari to nejde se radovat...cetla jsem na internetu hrozne veci....proste ta sance je miziva,no.........a ikdyz to nevyjde budem se snazit znovu...jeste nas cekaji dve kola snazeni s clostilbegytem

cajori17
6. srp 2010

ale ty // mi v te tabulce slusi 🙂

markee
6. srp 2010

Ahojky holky,
jsem doma z Práglu,byla jsem tam s Míšou-šel darovat krev,jestli jsem to tu včera nepsala,ale asi ne. Jela s náma i Johanka,tak jsem s ní šla na Shreka posledního. Vrátili jsme se před chvilkou.
Jo a dávám vědět,že mě do té práce nevzali ☹ ☹ ☹
Těším se až si zalezu do postele a vybrečím se,pže prostě na jednu práci mám nemám znalosti(jazyka většinou)a na další práci jsem pro ně moc vzdělaná(jako praxí).No fakt mě to dost vzalo,pže se mi tam líbilo-to prostředí i ty spolupracantky potenciální. Nojo,není všem dnům konec,ale i tak mě to dost mrzí. Jdu se věnovat rodince.

kopa
autor
6. srp 2010

@cajori17 Caj vždyt na tu krev chodit nemusíš 😅 stačí když to bude čárka sílit a furt tam bude néé?? 😕 😀 Já na krvi taky nebyla a šla jsem až rovnou na gyndu.

cajori17
6. srp 2010

@markee ahoj...to je mi lito 😒 to je na prd.vidis to,ja umimi dva jazyky a stejne i nemuzu najit praci...ale jednou to vyjde,uvidis,neves hlavu 😉

mari111
6. srp 2010

koukni na muj test, tan slabej a to jsem byla 22 dní těhu, kolik si myslíš že si ty? a pak za 5 dní zesílila ale nezapomínej že to máme každá jinak 😉

cajori17
6. srp 2010

@kopa mas pravdu,bud bude silit,nebo se ztrati-to je pravda 🙂

mari111
6. srp 2010

jé Marke to mne mrzí , snad už brzo něco najdeš 😔

kopa
autor
6. srp 2010

@markee Markísku to mě moc mrzí s prací 😔 😔 Ale jsi šikulka,určitě zase někam brzy půjdeš na pohovor 😉

mari111
6. srp 2010

čajori moc čteš, víš že to škodí 😖

kopa
autor
6. srp 2010

@cajori17 Caj já bych fakt nechodila na tu krev 🙂 akorát zas budeš o nervech.

cajori17
6. srp 2010

jasne holky,ja to chapu....ale musim se pripravdu i na tu variantu,ze to nemusi vyjit,chapete....... 🙂 proste me to necham tak a mozna se i trosku raduju.. 🙂 nevim jestli si to vsugerovavam ale fakt chodim kazdych 40 minut curat,ale nepiju nejak moc,ani nachlazena nejsem.....ale spatne mi neni,prave ,ze se citim nejak az moc fajn-myslim jako fyzicky 🙂

cajori17
6. srp 2010

oprava pripravit 🙂

kopa
autor
6. srp 2010

@cajori17 a zítra ráno budeš testit? 😕

mari111
6. srp 2010

no šak mne taky na začátku nebylo zle, zato pak sem blila jak amina 😀

kopa
autor
6. srp 2010

já neblila ani jednou 😀

cajori17
6. srp 2010

@kopa mam doma 2 testy jedes s citlivosti 20 mlU/m-ten udelam zitra a jeden 25 mlU/m ten udelam pozajtra....a jestli tam carka furt bude -koupim zas v pondeli mamatest

kopa
autor
6. srp 2010

jo a říkala jsme na gyndě o tom jak musím jíst po malých porcí,že jsme hned plná a je mi pak zle.Tak doktorka říkala,že mi děloha tlačí na žaludek,tak mám jíst po malých porcí a často.
Jinak už mám taky bělavý výtok,ale je to o.k.prý pokud není žlutý,nezapáchá tak je to v pořádku.

cajori17
6. srp 2010

holky,ja vam zavidim,vam to tehu tak krasne utika-Mari,co ty?zadne naznaky bliziciho se porodu?a Kopi,vy porad nevite pohlavi,ze?

kopa
autor
6. srp 2010

@cajori17 tak testni 🙂
akorát netestuj tím bestem ten je fakt na hovno...

kopa
autor
6. srp 2010

@cajori17 Caj pořád pohlaví nevíme 😅 😀 ale to víš,už jsem si zvykla tak je mi to i celkem jedno 😀 😀 Růžové oblečky a nebo modré pak nakoupím po porodu 😀

mari111
6. srp 2010

jo čajori utíka, ja občas mám bolesti takové divné ale pak to přejde, je to třebe jen jednou-dvakrát za den, tak to asi ještě nic neznamená. V pondělí jedu na gyndu tak jsem zvědavá co mi řekne 😅

mari111
6. srp 2010

Kopísek čeká véčkovího mimozeměťana, né přece 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mari111
6. srp 2010

mimozemšťana tam mělo bejt 😅

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru