Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

cajori17
13. srp 2010

ahoj holky 🙂 vsechny vas zdravim.......konecne je dnes uz patek.....ja mela tento tyden ranni a kazdy den jsem chodila z prace tak unavena.tak jsem cely dny prospala......dneska pritelak vygruntoval cely byt a jeste uvaril,tak jsem prisla domu a mam pohodicku... 😀 jen me to malinko taha zas na spani.......pritelak dostal povolenku jit na pivco.tak si uzivam domaci pohodicky....

a co vy?co noveho? tehulky,vy se jeste nechystate rodit?????my se poustime do dalsiho kola,jsme plní elanu a energie. 😎

mari111
13. srp 2010

ahojík, vy kecalky, vy ste toho zas nakecali, zrovna když tady nejsem, co 😠 ja dneska byla na tom porodopise a na natáčkach, nevím proč tady tak tomu říkaj, vždy mi to přijde takové divné když to vyslovim 😅 no a doufala jsem že si mne tam nechaj a ono prdelačku. Ukázala mi co a jak, porodní sál a pokoje.Jo a dali mi papírek že co tam sebou ale tak ja mám toho stejně víc ale nevadí, chci mít svoje raděj. No akorát sem si ještě přibalila čaj pro kojíci matky, to sem zatím nikde neslišela že se to má brát sebou 😒 tak už ho mám v tažce. Jinak se mi na zítra nechtělo vymýšlet co vařit tak jsem se domluvila s tchýňou , že budeme grilovat a hotovo, no a v neděli nevím, budu muset něco vymyslet.

Ajuš jinak taky všechjno nej nej a co nejdřív mimíka do bříška ti přeju.

Terculík a Aronek jak vám padaj vlásky, skuste koupit v lekárně kapilan, ja si ho nemúžu vynachválit, nic mi v životě nepomohlo na vlasy víc než toto, jak na vypadávaní tak na rúst a pro kvalitnější vlasy.Je fakt dobrej, každej komu sem ho doporučila si ho zatím chválil, tak snad aj vám pomúže. Ty kokso ale jinej román sem napsala, to je snad muj rekord 😀 😀 😀 snad to bude někdo číst 😀 😀

mari111
13. srp 2010

Farmík se takle hezky stara o kozyčky, jo. No hlavně se mi tam pěkně starej o tu "moji"kozyčku Laurinku 😀 😉 a co ta tvoje práce, kdy už končíš???

mari111
13. srp 2010

no diť jo, když si chci já psat tak tady není ani duše 😠

nikissek28
13. srp 2010

no....a zas tu nikdo není 😠

ee.liska
13. srp 2010

@cajori17 držííím palečky ať ta příští ms už nedorazí 😵 😵 tak pěkně odpočívej, ať máš pak dost sil 😉

@mari111
@nikissek28 no jo holky, pátek, všichni si někde užívají 🙂

já jsem se tak těšila na víkend s manžou, třeba je poslední a tak mě štve že je dnes i zítra celou noc pryč ☹
jdu se sprchnout a jdu na to pivčo tak pa 🙂

aronek
13. srp 2010

@mari111 kapilan jsou prášky nebo nějaká vodička?? Jsem ochotná zkusit ´všechno ☹

ivomal
13. srp 2010

@aronek Capilan Q jsem taky používala, je to vodička, bývalo to i drogerii...je dobrá🙂 Jinak já používám, kvalitní šampony z lékárny - VICHY, dále je dobrý na akutní padání žužlat Pantenol tablety, zábaly z pantenolu (sprey na popáleniny) na vlasy, potom jsou výborné bylinky - kopřiva, bříza, přeslička, lopuch levandule, řebříček. Potom mě osobně dělala dobře Henna - zábaly jsou i nebarvící henny jen pro regeneraci vlasů a fakt to chce tam nechat několik hodin...jen pozor na min 6 týdnů od posledního chemického barvení a trvalé. A pak jsou různé doplňky stravy - já beru Revitalon, není to špatný...já mám odjakživa vlasy jemné, řídké a lámavé. Vím, že husté dlouhé háro nebudu mít nikdy, ale dá se to čáástečně zlepšit....
Jinak vlasy sušit pouze zabalením do ručníku - při mytí moc necuchat a ani při sušení, oplachovat studenou vodou (na závěr mytí) a opatrně při používání fénů - trvá to dlouho, ale studený vzduch - pokud možno, ne žehličky a kulmy nebo hodně omezit....

aronek
13. srp 2010

@ivomal dík za rady, já měla vždy dlouhé husté vlasy a teď to vypadá, že bude spíš pleš a přehazovačka 😠

martinkal
13. srp 2010

@aronek ahoj jak se máte? Taky ti padají vlasy? Já mám pocit, že od porodu jich mám polovinu, mám je všude, nejhorší je polštář ☹
Lucinka už se přetáčí sama na bříško, ale zpátky to neumí, neumí si dát zpátky pod sebe ručičku, takže pak se trošku vzteká, když už jí to na bříšku nebaví 🙂
Moje kamarádka má stejně starou holčičku jako my dvě naše mimča, a včera mi říkala, že už mají týden zub 😀 , Lucinka teda zatím nic, co vy Aronku?

HOLKY DALA JSEM DO ALBÍČKA PÁR FOTEČEK, V PONDĚLÍ SLAVÍME 5 MĚSÍCŮ 😉

Šarlotko barák nemáme, ale docela velký byt, takže medvěd se nám vejde 😉

natalie77
14. srp 2010

Ahoj holky,
koukala jsem, jestli jste těhulky ještě pohromadě 🙂 .
V devět odjíždíme na dovču, tak se tu mějte krásně, bude se mi stýskat, kdybych někde našla volný počítač, tak hned napíšu, jak se daří.
Těhulkám těsně před porodem přeji rychlý a pohodový porod, těhulkám v začátcích přeji, ať se jim daří dobře, výsledky jsou podle knížek a ať se jim tam miminka ještě pěkně houpají v bazénku. Snažilkám....holky, my to jednou zlomíme, tak navodit pozitivní a veselou mysl a pak se spodku tabulky třes!!! Jo a maminkám přeji, ať mají zdravé dětičky a krásně jim spinkají.
Mějte se tu hezky, až se vrátím, tak chci číst samé pozitivní zprávy. Mám Vás ráda, opatrujte se.

natalie77
14. srp 2010

@farmarska Haničko, vše nej k svátku, sluníčko 😵 . Ať se Ti splní všechno po čem toužíš a o čem sníš... 😵 .

murynka
14. srp 2010

ahojky nakukuji a vidím že řešíte vlasy...

@aronek od profíků i z vlastní zkušennosti vím že po porodu nepomáhá nic 😒 chce to jen čekat jsou to prostě hormony vše se vrací do normálu mě padaly vlasy hrozně ustávalo to kolem půli roka od porodu a ted už pohoda 😉 mám kámošku kadeřnici ta mi říkala že prostě nic nezabere jen čas a měla pravdu 😉
@martinkal gratulace k přetáčení a k 5 měsíci 🙂 😵 😵 my zoubek měli až v půli roce..fotečky krásnéé 😵 😵 je kouzelná
@natalie77 užijte si dovolenou 🙂 😎 hezké počasí a zážitky přeji 🙂

kopa
autor
14. srp 2010

Ahoj holky 🙂
@aronek
Aronku souhlasím s Ivomal co ti napsala 😉 Jsem ti chtěla napsat dlouhý román jakožto kadeřnice a Ivomal to napsala na jedna 😀 😀 Akorát tý henny bych se vyvarovala.Je jasný,že to padání je z hormonálních změn,ale můžeš si aspon těmi přípravky vlasy dost vyživit 🙂
Taky je dobrá březová voda(ted jich dělají spoustu)nanést po pěšinkách a promasírovat k pokožce 😉

markee
14. srp 2010

ahojky holky,tak jak se máte?
My byli včera na padesátinách manžela strýce a tragédie už než jsme tam šli. Já měla domluvené hlídání od babičky,že Johanku kolem osmé až deváté přivezu. A než se šlo na oslavu,tak mi Míša řekne,že proč jí zas někdo bude hlídat,když stejně já nepiju a do 12,že to tam malá vydrží a pak můžeme jít obě domu. No mě to tak mrzelo,pže přece se nemusím zlít jak dobytek,abych měla nárok tam zůstat. Hned jsem mu to říkala,že jako mi to dělá naschvál,že jsem se tam těšila a co jako teď. Pořád jen hlídání malé,aby někam nespadla,někdo jí neublížil a tak. A pít stejně nemůžete,pže pak s ní pojedete dom. No zkazil mi náladu,že jsem neměla chuť tam vůbec být. Babičce jsem volala,že nevím zda jí přivezu,že Míša vymyslela hovadinu a že prostě uvidím jak se mi změní nálada. Dom jsem s malou přijela v půl jedenáctý a hned spala. "FRAJER" se vrátil v půl osmý ráno s jeho dalším strýcem,který ovšem bydlí dál,takže oba spěj-jeden v manželský posteli a druhý v pokojíčku. Jsem naštvaná,nejradši bych brečela. Hned jsem mu mezi dveřma řekla: "že se vůbec vracíš,žes tam nezůstal"(no a dodala jsem sprostý slovo,ale za to se mu nebudu omlouvat,fakt ne). Nejdradši bych teď odjela a neviděla ho pár dní. Je hroznej,nechápu,proč mě tam nechtěl. Přijdu si čím dál víc prašivější ☹ ☹ ☹
Jinak to bylo u nás tak nějak v pohodě,jako všude. Ale ten včerejšek mě moc mrzí. Jemu to bude absolutně jedno,chjo.

farmarska
14. srp 2010

ahoj holky 🙂 u nás oslava celkem fajn. Všechno jsem si to včera přichystala a začlo pršet. Naštěstí pak zase přestalo, takže jsme mohli jít normálně udit a opejkat 🙂 tchánovci odjeli brzy, páč tchán jezdí asi dvakrát týdně na tenis, zapinkat si s kamarádama, takže přeci tam kuli nějaké oslavě nebude chybět, takže u nás byli všehovšudy hodinu, ani na maso nepočkali (jen chlebíčky a dorta dali) a zase jeli. Takže to bylo hezký 😀 zbylo nám spousta jídla, takže dnes nemusím ani hnout prstem 🙂 jo a rozpršelo se až po opejkání a teda vydrželo cedit až doteď 😝 a v noci byla několikrát aj bouřka 😝 no už by to mohlo zas přestat, páč jsem si na dnešek naplánovala pár věcí na dodělání a v tomdle se mi teda nece 😝 😝

farmarska
14. srp 2010

kožaci nazoufejte vlásky budou zase lepší 😉
natálko pěkně si užij dovolenou 🙂 🙂 🙂
ají ještě dodatečně vše nej ke svátečku 🙂 🙂
martinko Lucinka je už véliká frajerka 😉 😵
mari moje Laurinka má spešl péči 😉 Dyť to byla moje uplně první odrozená a odchovaná kozička 😵
markee ten tvůj je ale fiškus..pěkně ti to naplánoval 😠 Mě by teda mohl ten můj plánovat jak chtěl, stejně bych si to udělala po svým a jeho teda rozhodně neposlouchala. Jestli chtěl dítko mít doma a nehlídané, tak by si s ním před půlnocí šupal domů, ale sám 😎 já bych si to rozhodně skazit nenechala a užila si to 😎 Se mi zdá, že mu moc ustupuješ aq seš na něj až příliš hodná a on toho pak zneužívá a komanduje 😠 A ten jeho raní příchod a ještě s někým 😠 ..raději nebudu komentovat, páč bych se akorád vytočila 😒

farmarska
14. srp 2010

hadm kde jsi četla tu diskuzi o těch manželích, jak jsi tudle psala... 😕 taky bych se chtěla zasmát 😉 😀

farmarska
14. srp 2010

Jinak holky, Hannka se už dlouho neozvala 😕 😕 😕 ...že by 😉 😎 😎 😎
to znamená, že by se mohla připravit mari 😉 😎 😀 a Elí ty se hezky společně s Hadm zašpuntuj a postav do řady 😉 žádný předbíhání, žádnej tejden- dva, nedělej nám v tabulce bordel jo 😀 😀 😀 😀

farmarska
14. srp 2010

No holky a já bych měla do práce chodit asi už jen tejden..ten příští, ale nevím 😅 😅 Jsem nějakej debil, si to neumím spočítat, tak budu chodit raději ještě asi i ten další, abych to jako, ty tři měsíce fakt měla oddělaný a ještě si to kuli pár dnům neposrala 😅 když už jsem vydržela tak dlouho, to by byla škoda 😅 😖 😖
Já jsem totiž původně nastoupila 17.května, , ale pak jsem 21. v pátek onemocněla a marodila jsem do 30tého.
No a to jsem marodila ve zkušební doba a ve smlouvě mám, že o dobu nemoci se ta zkušebka prodlužuje. No ale já nevím jestli do toho mám započítávat i sobotu a neděli, nebo jen pracovní dny.. no prostě, kdybych započítala všechno tak to je navíc deset dnů. takže bych měla teoreticky v práci být do 27.srpna. Páč 17tého je to tři měsíce, plus deset dní co byla v květnu vedená neschopnost.
No tak to raději asi ještě vydržím 😔

farmarska
14. srp 2010

no nic holky, tak jsem si pokecala 😀 ted se jdu najíst chlebíčku ze včerejška a pak vyhlížet sluníčko 😉 😀

handm
14. srp 2010

@farmarska ahoj, tady je odkaz, ty kecalko samomluvko🙂 je fajn, ze jste si uzili, my budemem mít návštěvní celý víkend, tak jdu chystat chlebíčky po obědě, buchtu už mám upečenou
🙂
mějte se a hezky špuntujte holky!🙂 hlavně vy za mnou 🙂
https://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/zahadny-...

aronek
14. srp 2010

@martinkal ahojky, zatím jsme taky bez zoubku, ale na březňátkách už má jedna holčička dva. Jinak mi se točíme na bříčko i na záda, ale neba nás to. Nejraději jsme na zádech odrážíme se a cestujem po obýváku 😀

aronek
14. srp 2010

@markee bych ho kopla, já tedy takhle neposlouchám a dělám si po svém, takže u mně by mněl smůlu. Tak žádné obskakování, vem malou na procházku, ať si hezky léčí kocovinu sám 😠

aronek
14. srp 2010

@farmarska krásná oslava, hlavně, že nepršelo pořád a vše se zvládlo, vše nej k svátku 😉

aronek
14. srp 2010

taky hezká samomluva, malý teď chrupe a tady nikdo 😢

nikissek28
14. srp 2010

🙂 🙂 🙂

kopa
autor
14. srp 2010

@farmarska Farmíku tak fajn, že jste si užily oslavičku 🙂 Farmí já bych do toho započítala i ty víkendy, páč je přeci chodíš.Třeba tě na to sami upozorní,že ti končí zkušebka 😉 Mě si tenkrát ředitel pozval do kanceláře a říkal mi,že mi končí zkušebka a jestil chci zůstat...a že mi zvedne plat 😉
@handm já bych si tak dala chlebíček 😵 mnam 😀

kopa
autor
14. srp 2010

Holky u nás začíná svítit sluníčko 😵 a manža jel koupit nářadí a bude stavět tu postýlku 😵 😵
Jo a ve společ.termínu dala jedna holčina toto video to musíte vidět 😀 😀 fakt krása 😵

https://www.youtube.com/watch?v=UCmjcBCdUWU
kopa
autor
14. srp 2010

mrkněte na to dokonce 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru