Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

m.aa.b
24. zář 2010

@madormi děkuju 😵 😵 😵 😵

m.aa.b
24. zář 2010

@m.aa.b ale tak ono je to rychlejší i už s ročním dítkem, ale já bych chtěla fakt maximálně 4měsíční,ale pokud by se nám to naše jedno povedlo a opravdu jsme pak ještě adoptovali jedno tak bych klidně i to roční 😉 já si prostě aspon jednou chci zažít miminko od maličkata 😅 😵

m.aa.b
24. zář 2010

jsem pitomá píšu sama sobě 😀 😀 😀 😀 😀 😀
@madorni 😀 😀 😀

madormi
24. zář 2010

@m.aa.b to já taky, to absolutně chápu to úplně mimi to miluju nejvíc

farmarska
24. zář 2010

ahoj kočky 😉
jak se tu máte? Já měla dopolko návštěvu a odpoledne přijel Robča i se spolužákem, tak ho tu máme přes noc, ale člověk o nich skoro neví, páč jsou imrvere zalezlí u počítače, tak jim stačí udělat vždycky jenom něco k jídlu a je vystaráno 😉 Taky jsme si stihli odpoledne s manžou zdřímnout a ted koukáme na film 🙂
A co tady nového? 😉
co kopretinka??? 😕 😕
jdu vás dočíst 😉

tercie
24. zář 2010

Farmí čáááááááááááááááááááu jsem najela na koníka a na titulce bylo že tu píšeš tak letím abysme se zas neminuly 😀

natalie77
24. zář 2010

Ahoj holky, jdu jen poreferovat.....
Mareček se zlepšil, nemá horečku a snad ještě tuto noc prokašle a pak už se to bude zlepšovat....Jsem tak ráda...už má veselý očka 😵 , no už je to zase ten můj rarášek Mánička 😀 . Holky, já jsem jsem tak šťastná!
Jak jsem jela z práce, tak jsem vypadala asi jako magor, já se nahlas smála, že je víkend 😀 😀 😀 .
Jinak jsem slíbila, že // budou...ale holky fakt to vyjde...i když včera jsem málem musela znásilnit manžu....tento týden nebylo mnoho sil ani času,Mareček pořád plakal a kašlal...no a vyrábějte u toho něco 😝
No a včera u nás spal tchán, který přijel hlídat Máru....a manže prej v našem velkém bytě..že je mu to blbý kvůli tátovi 😠 ...který spal v ložnici nahoře...tak jsem mu říkala a ty ho k tomu chceš pozvat nebo co? Tak jsem si otevřela hubu na špacír...že kdyby to tak bylo i dřív, že jsme se vůbec nenarodili, když naši rodiče bydleli s rodičema normálně.... 😀 ..No tak se na to manaža vrhnul...ale tvářil se, jako by u toho ani nebyl...tak já se zase smála ...no řeknu Vám, už je to jako v tom filmu Láska nebeská....takový mechanický... 😕 , ale hlavně, že to bylo 😉 .
nestíhám dočítat....fakt nadlidský výkon....tak koukám na tabulku, @kopa, kopísku díky, jiank bych nevěla ani jak se jmenuju...
Týýýý jo, už 16dc? Jo? tak to je mazec...to jsme asi prošvihli...ale budou tam // slibuju 😉 , kdyžtak tu druhou domaluju 😉 Tak se jdu umýt a spát, protože jsem jako chodící mumie....jo a ráno si prý manža vezme Marečka a já budu spát 😵 😵 😵 😵 😵 Haleluuuuuja 😀 😀 😀 . A můžu dlouho, už mám uvařené roštěnky na houbách s rýží...tak pa páááááá.

farmarska
24. zář 2010

Natálko supr zprávičky!!! 😵 😵 😵 😵 jak s Marečkem tak s pářením 😉 mám z tebe velkou radost šikulinko 😉 🙂 a jako 16dc je ještě dobrej, to já tak nějak otěhotněla 😉
moooc držím palce a beru tě za slovo, chci vidět dvě// 😵 😵 😵

tercie
24. zář 2010

Holky dočítalajsem ale je těch informací tolik, že bych musela odpovídat každýmu zvlášť a to teď fakt nedám, protože sotva koukám. Dneska do čtyř na netu rozhodně nebudu"!!!!!

Takže gratuluju ke kontrolám 😉
A vítám nové duše...☹

MAjko ráda poradím, když budeš potřebovat!!
Šarlotko užijte si vítáníčko,těšíme se na fotky, a botičky jsou naprosto luxusní,tak jsem zvědavá na celkový Šarlotky outfit 🙂
Natálko krásný zprávy!!! Pusinku Marečkovi ať už je mu jenom dobře a na ty // si opravdu ráda počkám, už je chci vidět, tak ať se manža nefláká, tchán, netchán 😀
Mari já taky dělala v týdnu rizoto 🙂 takový vděčný jídlo co? Zejtra budou karbanátky 😉😀
Karbanátky, rizoto to mam furtˇ😀 (slunce seno, kdyby někdo nevěděl😀)
Teď mi uteklo kdo psal tu buchtu...ale vypadá dobře, ukládám a vyzkouším 😉

No a ještě vám musím říct že Lukášek byl dneska na očkování, dostal třetí hexu a prevenar13, brečel jen chvíli, šikulka moje 🙂 Ale pak doma papal špenát s bramborem a mrkvičkou a trochu hodně se zprasil😀tak jsem ho musela převlíct, a jak jsem ho vysvlíkala, tak si asi vzpomněl, a myslel,že zase bude nějaká bolest...brouček můj zas tak plakal ☹ až z toho pak usnul.
No a má 7040g 😉 měření dneska nebylo.
A koupila jsem mu hrneček s pítkem,zkusím dát pít vodičku, protože má tuhý kakání, tak aby mu to líp šlo, a i dr říkala, že až bude baštit zeleniny víc, tak nezapíjet mlíkem, protože to prej zabraňuje ukládání železa, tak jsem mu to dala, aby se s tím seznámil, osahal, pohrál😀 Zlatíčko moje hned snad vědělo co s tím má dělat 😀 Čapnul to za uši a už sosal a úplně sám!!! Mám fotky, ale dneska je asi nestihnu.
Jo a do úterka prosím o omluvenku, budem u babičky a dědy na chodsku 😉 I když to tak dlouho nevydržím bez vás a přijdu aspoň mrknout.
Tak se opatrujte a dobrou noc!!! 🙂

rady12
25. zář 2010

@majjka24 majko,jsi hodná díky za povzbuzení,tet.syndrom-vnitřní napětí,křeče v nohách,rukách,pocity dušení,někdy třes rukou atd.Vypadá to hrozivě,ale není,dá se to zvládnout.Vyvolává to stres a hladovění.A zrovna hladovek jsem vdřívějších dobách držela dost.Děkuji za kontryhelový čajík,půjdu si ho koupit,papa a taky se drž...

farmarska
25. zář 2010

ahoj holky, hezké ráno 🙂
jsem tu jen na skok. Včera večer jsem se zakecala s tercíkem a už jsem nestihla na nic jinčího reagovat, takže to ted rychle doženu a pak jedeme nakoupit a pak jdu vařit..dneska rajskou.
Takže především vítám novou dušičku, jen mě mrzí, že se potkáváme zrovna tady 😔 Je moc smutné co se ti přihodilo, všechny tady víme jak ti je ☹ ale neboj zase bude líp! 😉 ten syndrom, o tom jsem taky nikdy neslyšela 😕

jinak holky pro natvrdlejší z nás.. ta buchta..to hrc prc, to se udělá až s tím krémem jo? 😕 to těsto , ten korpus se před tím normálně mixuje jo? 😕 😅

mab tobě moc držím palce na adopci i snaženíčko 🙂 je to supr rozhodnutí 😵

farmarska
25. zář 2010

tááák a ted jsem zapoměla na co jsem ještě chtěla reagovat, takže když si průběžně během dne vzpomenu, tak napíšu 😎
zatím se tu mějte a žádné depky!!!! 😉 🙂 🙂

majjka24
25. zář 2010

Taky Přeju hezké ráno, 🙂
No hezké, nějak se mi divně spalo, měla jsem takové divné sny o doktorech , ale úplně přesně si je nepamatuju 😒
Jedeme dneska k našim(mamka měla narozeniny) a nemám na to vůbec náladu, budou tam i babičky a tetky a ty jěště neví, že jsem potratila ☹ tak z toho mám celkem hrůzu - abych tam nezačla brečet....
@rady12 nemáš vůbe zač, to je to nejmenší 🙂 Musíme držet při sobě a kdybys něco potřebovala tak ti tady všechny poradíme, pomůžem a člověk se tu krásně vykecá, mě to teda pomohlo hodně a dozvěděla jsem se kupu věcí, můj gyndař je na ho.... 😠
@tercie držím palečky ať jsou tam ty // 😉 🙂 terci a děkuju 🙂 , jak se znám zas něco nebudu vědět, nebo to nepochopím 😅
Přeju krásný a pohodový den všem 🙂

majjka24
25. zář 2010

@natalie77 jooo a jsem moc ráda, už i kvůli tobě, že je Marečkovi už lépe, silný chlapík 😵 za chvíli bude zdravý jak řípa.

majjka24
25. zář 2010

Jo a mám zase dotaz 😀 Nevíte náhodou kdy můžu zase začít jezdit na koníku???

kopa
autor
25. zář 2010

Ahoj holky 🙂
tak jsem se konečně odhodlala a balím tašku do porodky 😉 Jsem si připravila jako Handm batůžek na sál(kde mám vodu,pantofle,ručníky,hroznový cukr...) a zbytek mám v malé cestovní tašce jen župan,noční košili,podprdu,ručníky,kalhotky,ponožky a nejvíc kosmetiku 😀 a hygienické potřeby a propisku a blok.Tak snad to stačí a když né doveze manža 😉

madormi
25. zář 2010

holky četly jste to? porodné dostanou jen cikáni a svobodné matky mi tak přijde z tohodle : http://www.novinky.cz/ekonomika/212394-prehled-...,

farmarska
25. zář 2010

ahoj kuřátka 🙂
tak my už jsme po obědě a odpočíváme 🙂
Májí, tercí nece dvě čárečky na testu, to by bylo moc brzy! 😨 má ještě malého Lukýnka 😉 Ona chce dvě čárky ale vidět u Natálky 😉 ta je ted snažilka 😉 😎
A s tím koníkem, já ti nevím, ..bych si bejt tebou ještě asi dala pauzu 😅 a jestli bude touha povozit se extra velká, tak rozhodně zvolit krok nebo cval, ale takovej pracovní klus, to by asi nebylo to nejvhodnější..by tě to mohlo tam dole až příliš vyhrkat 😅 😀 Na čem jezdíš? 😕
kopi šikovná holka, už můžeš jít rodit 😉 🙂
mad nečetla a snad ani nebude, páč bych se akorád vytočila a skazila si víkend 🙄 debilové debilní 😠

wlladka
25. zář 2010

Ahojky, jdu vás jen v rychlosti pozdravit. Šimonek se virové infekci nevyhnul a z rýmyčky se dostal k ošklivému kašli a teplotám nad 38 stupňů. ☹ ☹ ☹ ☹
Pořád kňourá a vyžaduje chování. Tak mu ho dopřáváme. Teď se tu o něj střídáme, ale ty předešlé dny to bylo jen na mě. 😒 Byla jsem od něj uplně spocená, jak hřál. Chůďátko naše.
Taky jsme pořád běhali na kontrolu do nemocnice, aby byl pod dohledem. Náš doktor nám to tam zařídil. Říká, že když je extrémně nedonošený, musí mít také extrémní péči.
Dnes už je mu lépe, je i bez teplot, ale pořád jsme v pozoru. To víte...... 😒
@m.aa.b držím palce, ať ti to všechno vyjde a máš ty své dětičky pěkně od miminkek obě. 😉 Máš to moc krásně naplánovaný 😵 😵
@kopa , tak už máš sbaleno, jo? Super. Víteček už tu brzy bude. To snad ani není možný, jak strašně to letí 😲 😲 😲
@madormi to jsem viděla v TV. Je to sprostý. Když se snažíš, abys žila sama za to, co si vyděláš, stát na tebe a děti kašle. Vyžírkové se mají prostě nejlíp. Fakt, nejlepší je se nesnažit. Ženská chodí do práce, vydělává, odvádí státu daně, a když si v potu tváře vybuduje zázemí, aby přivedla na svět děti (mimochodem - budoucí daňové poplatníky) stát jí ještě nas..e na hlavu. No, škoda mluvit. Defenestraci! 😠 😠

No, jinak jsem moc nedočítala, tak se omlouvám. Teď Šimonek spinká, tak jsem dala sterilizovat "nádobíčko" a jdu odsávat mlíčko, abych mu ho mohla ještě vylepšit a dát spapkat až se miláček probudí. 😵

wlladka
25. zář 2010

@natalie77 // tam určitě budou. My jsme splodili Šimonka v době, kdy jsme byli přesvědčeni, že plodný dny jsou dávno pryč. A ejhle 😀
Držím ti palce

sarlotta
25. zář 2010

ahojííííííííííííík, tak vítání proběhlo krásně, malá byla hodná, vůbec neplakala🙂 pak popíšu jak bude čas. 😉

mari111
25. zář 2010

Ahojík holčičky moje, tak jak se tu dneska máte, ste toho zas tolik napsali 😖 Natálko jsem ráda že malinkej už je lepší a že vy intenzívně pracujete aby byli // 😉 😀 😀 😀 už se na ně teším, né aby i sklamal, jesné 😉

mari111
25. zář 2010

@sarlotta malinká byla kráááásna na vítaní 😵 😵 😵 princeznička 🙂

markee
25. zář 2010

ahojky holky,
koukám,že Sirelka už má holčičku na světě. Moc gratuluju k Verunce 😉
Já měla celý týden odpolední,teda krom středy,to jsem chtěla ranní. Ve čtvrtek jsem dopolko byla s kamarádkama na nákupu v Táboře. Míšovi koupila k svátku dárek, i k Vánocům. Johance oblečení a malým pražákům taky. Pro sebe v Céáčkách podzimní kabátek. No skvělý dopolko.
Do práce jsem přijela jen o čtvrt hodinky dýl,ale měla jsem to nahlášený. No směna teda krizová,pže jsem byla unavená. No a ke konci směni-cca v devět večer čistím kalandr-dva válce točící se proti sobě,na stahování papíru,aby drželi,když se na sebe nalepí. No a chvilka nepozornosti a šup vjel mi tam palec,naštěstí jen palec. Zareagovala jsem rychle,tlačila jsem na válec proti směru,vytáhla palec a utíkala pod ledovou vodu. Tam se mi dělalo zle,ale ustála jsem to. Ten kalandr prostě tlačí,takže žádná krev,to neseká nic,jen tlak. No ale do dnes mám palec jakoby odkrvenej,prostě je jakoby nebyl můj. Oteklej je naštěstí jen málo. No fakt jsem pako. Vše z nepozornosti. Teď spoustu věcí nemůžu udělat, nečekala bych jak je palec důležitá část těla 😀 😀 😀

aja.83
26. zář 2010

Ahoj holky! Trochu jsem vás dočetla, už jste mi chyběly! Jsme s manžou u známých v Brně a užíváme víkendu.
Myslím, že jsem ještě nepogratulovala Sirelce - takže gratulka a přeji hodně zdravíčka! 🙂
Sarlottko - malá byla pěkná fešanda na Vítání! 😉
Mari - dodatečně vše nejlepší k narozkám! Snad jste to pěkně oslavili! 😉
Markee, teda chudák palec, to znám takový nepozornosti, to je hned! Tak ať tě to moc nebolí a brzy jsi zas OK! 😉

aja.83
26. zář 2010

Naty, jsem ráda, že je Marečkovi lépe! A tobě moc držím pěstičky, abys byla co nejdřív těhulka! 😉
Wladi, myslím na Šimonka, nemáte to pořád jednoduchý, ale zvládáte to, jste šikulky! 😉

No a už nevím, na co bych ještě reagovala, ke kontrolkám gratuluji, nově příchozím smutným dušičkám posílám pohlazení a spoustu sil!
No a Kopísek už je nachystán - těším se na další miminečka! 😀

mari111
26. zář 2010

Ahojík, Ajuško děkuji 🙂
Markee au au, no hlavně že ho nemáš úplně rozmačkanej, a´t brzo přestane bolet,ju 😉 No jo, ono chvilka nepozornosti a je to hned, co 😖
My sme včéra trošku oslavovali, malinka byla celou dobu hodná, už ani tolik nebrečánkuje. No je to čím dál lepší 😵 😵 😵 Tak jsem ji včéra pořád chválila že je to hodná holčička 😅

rady12
26. zář 2010

Majky,docela tě chápu s těma narozkama,u nás jsme včera ,,slavili" syna/8/ narozky,pozval si pár malých kamarádů,což bylo OK,ale pak přišla babi s dědou a pořád jsem se jim vyhybala.Nějak se s nimi o tom nedokážu bavit a to máme jít dneska dědovi na narozky.Půjdu,popřeju a opět půjdu.Taky bulim,je to lepší, díky manželově podpoře,pár známým a vám,je to takové povzbudivé,pročítala jsem si to téměř od začátku a když čtu třeba o Kopi,je to hezký příběh... . Naty:díky za přivítání

ee.liska
26. zář 2010

ahoooj 😉 jen se hlásím, že jsem v pořádku 🙂 celé dny jsme venku, když je pěkně a večer doháním domácí práce 😝 No a manža jde do práce až ve středu, takže je sámi už skoro měsíc doma 😀 😀 😀 a řeknu vám že to byl asi nejkrásnější měsíc v mém životě 😎 chodíme po venku, přijímáme návštěvy, Matyášek už tu měl i galánku 😀 no a teď asi taky nebudu stíhat, budu sama doma a musím začít chystat a uklízet na hody 😝 😝
Holky já vám vždy jen proletím albíčka a nestíhám psát, snad se to za chvíli zlepší a budu mít víc času 🙂 🙂 🙂

@rady12
@majjka24 holky, nebojte, bude zase líp 😉 🙂
@mari111 ty máš teda hodnou cérku 😵
@aja.83 tak si užij zbytek výletu 🙂
@sarlotta to je princeznička 😵
@wlladka chuďatko, snad bude brzo zdravoučký
@madormi k tomu není co říct 😝
@m.aa.b budu moc moc držet palečky 🙂
@kopa jé už tašku do porodky? vždyť nedávno jsi našla // 😵 to to utíííká

ee.liska
26. zář 2010

@maendy buchtu už mám opsanou a těším se na ní 😎

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru