Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

farmarska
31. črc 2009

🙂 mirax!! 🙂 🙂 🙂

ty žiješ!! 😵 😵 😵

tolikrát jsem tu na tebe myslela, jestli jsi v pořádku, když jsi se tu neukazovala 😨
chtěla jsem ti i psát na mobila, ale zase jsem si říkala, že bych tě třeba mohla rušit, otravovat, na nějaké dovolené 😅

jsem ráda, že jsi v pořádku!! 😵 🙂 😵 🙂 😵

farmarska
31. črc 2009

jinak ahoooj holky, hezké ráno, dopoledne 😅

farmarska
31. črc 2009

jdu vás dočíst, chvíli tu s váma pobudu a pak zas letím!
musím vygruntovat barák 😝 jedeme na víkend pryč a u nás budou vegetit naši, krmit mi a tak.., tak ať se nezděsej, co jsme za čuníky 😀

farmarska
31. črc 2009

holky jinak se musím pochlubit, že i včera nám "to" klaplo 😉 a mám další zářez na pažbě 😀
normálně, ten mlj se nějak pochlapil, či co, včera začal normálně on dřív 😕
a nebo mu prostě někdo demontoval ten senzor, kdy jo a kdy ne, protože ted šlape jak má, no spokojenost nejvyšší 😀 😀 😀

farmarska
31. črc 2009

helééé kde jste všechny 😠

mirax
31. črc 2009

ahoj farmíí 😀

zářezy na pažbě sbíráš, jo??? 😀
To je fajn, že manža zařezává, jak má 😀

Já jsem teď nějak nestíhala, měla jsem dost práce a vyřizování a hlavně jsem docela unavená, tak někdy už ani nemám sílu k tomu počítači sednout.

farmarska
31. črc 2009

mirax to je jasný, to je v poho, hezky odpočívej a relaxíkuj, kdykoliv máš možnost 😉 😵 😵
jsem ráda, že jsi v pořádku a nic špatného se ti neděje 😵
manža je opravdu jak vyměněnej 😉 tak jsem zvědavá jestli z toho něco tendle měsíc bude 😎

farmarska
31. črc 2009

jinak nevím jestli jsem se ti zminovala, na září jsme objednaný, do HK na imunologii. Pojedeme brzy ráno s manželem i s kelímkem v ruce 😅 😅 po 4denním půstu 😀 😀 😀

mirax
31. črc 2009

ahaaa. ..a proč potřebují i manžovy potvůrky? teda nebo je ten kelímek na něco jinýho? ale čtyři dny nečůrat , to by asi nevydržel 😀 😀 😀

Imunologie je va fakultce? Už víš datum kdy?

farmarska
31. črc 2009

mirax to asi né!!! by si protrh močák už za dva! 😀 😀 😀 😀
no to nevím na co to potřebujou, jsem myslela, že mi to povíš ty 😀 😀
máme tam bejt oba 21 září ve fakultce, ráno kolem osmé.
To znamená, že budeme muset tak před sedmou vyjet, než tam dojedem a najdeme si to tam 😅
už vidím tu nádheru, jak ráno v pět vstávám, letím nakrmit, podojit kozy a pak asi v šest manžela 😀 😀 😀
už vidím jak se mu bude takhle po ránu na povel chtít 😀 😀
no ale co, zase po čtyřdenním půstu, by to mohlo jít samo 😀 😎 😎
hlavně mu to musím připomínat, aby se nezapoměl a opravdu půstoval 😀 snad to vydrží 😝 😀

jen nevím do čeho to jako... prý do skleničky, ale to mi přijde dost nechutný..já bych si do ní šťávu pak už rozhodně neudělala 😀 😀 😀 😀
ale prej se prodává v lékárně nějaká zkumovka na jedno použití, tak tam pro to pak skáknu. Jen doufám, že bude mít dost široký hrdlo, abychom se trefili 😅 😅 😅 No rozhodně jim v tý lékárně nebudu povídat na co to mám 😀 už tak na mne koukaj jak na blázna, když tam furt chodím a kupuju, jednou ovu test, pak mraky těhutestů, pak léky vhodné pro těhulky, pak zas vitámíny před početím.. musej mít v hlavách ze mne pěknej maglajs 😀 😀 😀

farmarska
31. črc 2009

jo patoložko ted jsem se od známe doslechla, že jedna její kamarádka potrácele, páč měla nějaký rh faktor plus a manžel mínus (nebo obráceně) vůbec tomu nerozumím, nevíš o tom něco? nemůžeme to takhle mít i my? A to prej u tohohle toho klidně můžeš mít už jedno dítko, (tím si prý jenom vytvoříš ňáký protilátky, nebo co, který pak útočej na to mimi v břuchu) 😕

markee
31. črc 2009

ahojky,tak jsem opět doma. Byla jsem si u manži pro auto,pak udělat malý nákup-no malý a necháte v obchodu 1000Kč 😕 fakt mě pěkně dopálili. No a pak dom a teď malá půjde jíst a já teda ne,snědla jsem rohlík se slaninou a sýrem a stačí mi to.Doufám,že malá usne a pak se nejspíš vykoupe a pofičíme na srazík. Mám se základkou.
Mirax,jsou to maličké pohyby-ty bublinky,občas,ale je to v úrovně podbříšku,takže to střeva fakt nejsou. Je to fakt dvakrát za den víc ne,ale když ho cítím a pak si představím co by mohlo být,tak je mi zle.

sarlotta
31. črc 2009

Ahojík holčinky🙂 hlásím, že sem novopečená teta 😎 😎 😎 😎 😎
Malá Sophie se narodila včera odpoledne 3,6kg a 50cm v Chicagu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

markee
31. črc 2009

Téda Sarlotta,z takové dálky máš neteřinku. Gratuluju moc a moc!

sarlotta
31. črc 2009

díky markee🙂)) manžův brácha je tam už 10let🙂 tak už bylo na čase.

farmi RH faktor musíš mít zjištěný z předchozího těhu... zeptej se na gyndě jestli máš + nebo -...pokud + tak se nic neděje, nic se neřeší, Pokud mínus, tak by museli Tvému manžovi dělat krevní testy už u malého, když si byla poprvé těhu... takže pokud on nemusel nikam na krev tak máš určo +. 🙂)))) 😉

farmarska
31. črc 2009

ahááá , teto sarlot díky, už mám jasněji 😉 díky za objasnění 😵

projistotu si to ale zjistim, co jsem zač 😀 ti doktoři jsou někdy zapomětliví, tak ať něco neprošvihnu a mám klídek na duši 😵

markee prosím neber si to tak, uvidíš, že to bude dobrý!!! 🙂 nestresuj se 😉 ti doktoři jsou ale prevíti, takhle člověka nechat děsit 😠 gratuluju k bublinkám 🙂 a počkej za chvíli to budou pořádný šťouchance 😵

sarlotta
31. črc 2009

Farmi doktoři by Ti po revizi dali partobulin.. a to bys určo věděla🙂 kvůli tomu, že otec je nejistý, že 😀 kdybys byla RH- já ho dostala a za půlroku ... v srpnu mám jít na kontrolu protilátek.

farmarska
31. črc 2009

uf tak to jsem si zase trošku oddechla 🙂 to víš hledám kde co, co by mi mohlo překazit mé další budoucí těhu a chci to eliminovat 😅

farmarska
31. črc 2009

sarlot už jsem se ptala na vlaštovkách, co ty? co dělá bžíško? 😕

sarlotta
31. črc 2009

dobrý Farmi, včera jsem byla vytáhnout stehy, byl tam super doktor, celou dobu mi dělal komplimenty🙂))))))))))))))) 😎 a pak jsme jeli odpolko i s malým se koupat na štěrková jezera... já se teda jen válela na dece v tričku, ale super.

farmarska
31. črc 2009

tý brďo šarlot hezkej doktor, komplimenty, ..no ještě, že jsi se odpolko neválela na tý dece s ním a bez trička 😀 😀 😀

sarlotta
31. črc 2009

No eště že tak, Farmi🙂)))))

mabe
31. črc 2009

Ahoj holky, tak jsem se vratila z prace. Byla jsem rano u dr. - pro tu neschopenku a pak v praci si sbalit a dodelat konec mesice. Dr. me delala UTZ. Mimisek je tak 2x vetsi od pondelka. Uplne jsem cucela a krasne mu tlouklo srdicko, vsechno v naprostem poradku. Za 14 dni jdu na dalsi UTZ. Jinak mam vychazky od 10-12:30 a 15:00-20:30, no proste parada. 🙂

murynka
31. črc 2009

mabe gratuluji 🙂

markee gratuluji k pohybům super vid 😵 😵 😵

jinak k tomu NT naši dr .na něj neposílají ☹ takže si nic nevyčítej....není to tady ještě zaběhlé 😠

my byli v té ZOO jsem utahaná jako kočka ale bylo to krásnéééé 😵 😵 😵 😵

a zítra jedem na seskok manžel s mojí mamkou budou skákat v tom tandemu 😀 😀 😀

kerrie
31. črc 2009

mabe, dobře jsi udělala............budeš mít doma pěkně klídek, žádný stres 🙂

kerrie
31. črc 2009

ahojda mury,
jakpak je na tom ta Tvoje kamarádka, jak ji vezli do Prahy? 🙂

murynka
31. črc 2009

ker jaruska se zatím drží 😉 malý má všechny píchlé injekce na plíce a zítra začíná 25tt kdyby vydžela ještě 14 dní bylo by to super 😉

kerrie
31. črc 2009

mury..........tak snad to všechno dobře dopadne............ať se oba držej 😉

aronek
31. črc 2009

Ahoj,
tak mi dnes začala dovolená nějak na nic. Byla jsem s čubičkou u veterináře. Chytře si vytrhala nějaké stehy, ještě že už to bylo srostlé. Hlavně jsem se dozvěděla, že pes má nádor a musí na operaci. ☹ Před třemi lety ho pokousal pes a odehnil mu nosný prst a teď tam má nádor. Takže začátkem září jdem na operaci. Doufám, že to zvládne, už mu je osm.
Jinak já jsem utahaná jak kotě. Potřebovala bych se zeptat těhulek které jsou dál, kdy tak přechází ta únava? 😖

murynka
31. črc 2009

aronek mě přešla kolem 15tt...s čubičkou je mi to moc líto ☹ snad to bude dobré 😨 😨

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru