Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

murynka
26. srp 2009

ahojky holky

venku je dne příjemně 🙂

kerie ty jo tobě ten 20tt sluší 😵 😵 😵 krásně to všem letí co 😎 ??

vendul v malvíku jsme na kočárky nekoukala protože už ho máme doma 😀 😀 😀
rozhodně se dá objednat na netu a nebo na kladně naproti české spořitelně je krám kde X landery mají ale sehnat se dá jakýkoliv 😉

já se chystám dneska do města nakoupit co ještě nějak chybí 🙂
a včéra v Ikee měli prostěradla do postýlky 2 za 80kč 😵 😵 😵

mabe
26. srp 2009

ahoj mury, tak si pekne nakupy uzij 🙂 , ja mam dneska zase leharo.

murynka
26. srp 2009

mabe ty se koukej kurýrovat 😎 pamatuji si ty začátky také jsme to hoodně promarodila 😒
čajíčky ležet a odpočívat a bude lépe 😉

mabe
26. srp 2009

mury, takze se nemusim bat, ze to uskodi mimcu? mam trosku strach. krk trosicku citim a hlavne jsem zalehla. boli me oci a nos - proste ryma.

murynka
26. srp 2009

proč by to škodilo mimču 🙂 holky nechte toho zbytečně se nestresujte!!
já občas zapoemnu na břicho ohnu se a to ej teprve bolest a pak se malé omlouvám co jsme jí to provedla 😀 😀 😀

mabe
26. srp 2009

mury, ja nevim, ona nemoc neni dobra, ne? a hlavne takhle v zacatku. ja nechci stresovat, ale...

murynka
26. srp 2009

víš co není v těhu dobrý 😉 to bychom nesměli nic.....

kdepak je kopinka leni kd ejsi???? 😕 😕 😕

venuska
26. srp 2009

Markét, hezky si ty nákupy užij (o: Taky bych potřebovala někam vyrazit.

Jen bych chtěla ten X-lander vidět v reálu-černá barva. Tak já se juknu naproti té spořitelně na Kladně….třeba ho tam budou mít.

Mabe, nestresuj se zbytečně. Hezky lež, pij čajíky s medíkem a třeba i trošku jitroc. Sirupu+citron a za 3 dny máš pokoj. Hlavně odpočívat. Já to měla zrovna nedávno. Byla jsem totálně oslabená, teklo mi z nosu jak psovi, bolest v krku…hrůza. Hlavně hodně ovoce a zeleniny.

kopa
autor
26. srp 2009

jsem tu,ale zadrhla jsem se v jiném tématu 😉 a ještě pracuji 😀
Holky já mám normálně strach 😅 😅 😔 Celou dobu se těším na snažení a tedko se moc bojím 😅 Ani né tak že by to třeba nedopadlo dobře...ale bojím se kdyby to vyšlo,tak kvůli té mé váze 😔 🙄 aby mě pak nidko nesprdnul 🙄 páč hlavní nepřítelem UTZ je tuk 😅 a já budu jak medvěd 😅 začínám papat radši zdravě 😅

murynka
26. srp 2009

vendul ten černý je pěkný ale na mě moc černý 😅 my tam máme saespon ty kytičky víš?
mě se od něj líbí ta růžová ta je prostě sladká 😵 😵 😵
asi kdyby bylo na mě vezmu černý sporták a korbičku a k tomu růžovou autosedajdu jako jsme to udělali my 😉
zase je fakt že černá se neumaže a můžeš to mít na druhé miminko 😉

murynka
26. srp 2009

kopi já se z tebe vážně picnu 😀 😝
tak když chce přítel budeš se zase cukat ty 😕 😕
já už tomu přestávám rozumět 😀 😀 😀 😀

kopa
autor
26. srp 2009

Mury já taky 😀 😀 😀 😀 Včera jsem myslela,že řeknu že to chci na nadpičník 😀

murynka
26. srp 2009

leni 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kopa
autor
26. srp 2009

Mury no ty seš hubenour,tebe to nemusí trápit 😅 😀 😀 já jsem tak 20 tlustější 🙄 😀

venuska
26. srp 2009

Markét, nám se líbí oběma jak ten černý, tak ten červený. V reálu ten červený vypadá moc hezky (o:
Nebo jsem právě přemýšlela to zkombinovat černý kočárek a červenou autosedačku….ještě uvidíme.
Tu zelenou co jsem chtěla, tak je ošklivá ve skutečnosti…takže tu jsem zamítla…a ten černý je takový moderní..a s tou červenou v kombinaci by to vypadalo dobře. Potřebuji sehnat obchůdek, kde bubou mít jak černý, tak červený, a vyzkoušet to….ale myslím si, že ta černá taky bude vypadat trošku jinak, než je na fotkách.
Hezky jsi to zkombinovala….růžová a černá jdou krásně k sobě, a hlavně se hodí k té černé cokoliv…o to mi právě jde.
Ale x-lander je výhra….hlavně pro manžela. Líbí se mu hlavně ta konstrukce. A včera řekl, že jestli se mi líbí, tak ho koupíme….

Lení, ty zase stávkuješ??? Ty mrško….

Markét, kam chodíš nakupovat na Kladně?

Moje ségra bude od září cca od 14.9. pracovat v dětském oblečení, otevírá se nový krámek….pak řeknu kde…tak se těším.

murynka
26. srp 2009

vendul ta čerá je normální černá 😉 ta jiná být nemůže 😀 😀
asi by to udělala jako ty černé to a čevrnou autosedajdu k té černé jde cokoliv mám objednanou tu růžovou sadu do kočárku bude to hrozně hezky vynikat 😉

pro mě byl X lander dlouho favorit ale vadí mi že ho mají všichni ☹ a že nejde otočit proti směru jízdy 🙄
což jsem prostě chtěla 😀 😀 a musela mít jiank je to super kočár ale co jsme nevěděla že ej to také polák 😕 😕
takže vlastně jsou všecky na jedno brdo 😉 a tady je trochu dražší kvůli značce....ale jinak dobrá volba 😎

na kladně za tu delvitu pak dole ve městě naproti mlíčnáku....a třeba i Texko atd.....

nicollka
26. srp 2009

dobré ráno, tak dnes čekám manžu ale nějak tomu moc nevěřím na dnešek.
Už mám v sobě druhou dávku femigardu a dnes si udělám první ovu testík.

Kočárek je krásnej, taky se mi líbí ten červený, pro mě jsou favoriti - černý a bílé kytky nebo tak něco

murynka
26. srp 2009

ahojky nicol jak je???držím palce na ovu testík 😉 😉 😉

jinak myslím že černou s enic nezkazí 😉 je hezká legantní a do toho různé dopolnky 😵 😵 😵

nicollka
26. srp 2009

mury jojo mám ráda černou s bílým nebo červenou. Jak já už bych kupovala kočárek :D
A děkuju, snad ta ovulka klapne, sice i ted mi píchá na vaječníku, ale ted ještě ovulovat nesmím, takto brzy zase.

murynka
26. srp 2009

nicol třeba se to chystá 😉 neboj se za chíli vybírat budeš podívej na mě jak to utíká za chvíli budu rodit 😅

řeknu vám včéra jsme přemýšlela závidím všem co máte těhu před sebou!!!!ne vážně!!! 😅 😅
sice ty starosti testy genetika je to záhul na nervy...ale prostě to za to stálo a stojí
manžel zatím druhé nechce ☹ doufám že se eto změní ale i tak to beru jako první a poslední těhu.....
a je mi líto že za 3 měsíce to skončí 😅

paajaa
26. srp 2009

Kopi: žádné stávkování i když teď ještě to můžeš chtít na nadpičník, ale na pár ní už néééé. Já chci to testovací trio, jak jste naplánovali s farmi 😉 😉

Nicol: jak dlouho budeš mít manžu doma??? A kolikátý den cyklu jsi?? Ty zas čekáš ovu brzo viď

paajaa
26. srp 2009

Mury: teda s tebou ty hormony cloumají 😀 😀 😀 takové myšlenky. Manža si to za nějaký čaj jistě rozmyslí a bude i druhé mimi, uvidíš 😉

venuska
26. srp 2009

Markét, já vím, ale viděla jsem černý kočárek od Jane…a měl úplně jiný odstín než třeba kočárek od Danny Sport…zkrátka jiná látka….každý výrobce to má jinak.
Kouknu na ten černý a uvidím. Já jsem si nejprve vybrala kočárek od Jane, pak ten Danny sport a manža mi neschválil ani jeden…a chci, aby se líbil i jemu, taky s ním bude jezdit.
Je sice dražší, ale zase ne o moc.
Koukala jsem teď na ten fusak do kočárky a možná že bych koupila ten jak máš ty, akorát černo-červený. Ta růžová je sladká…..((o: Sofince to bude slušet…černá a růžová je taky moc hezká kombinace.

nicollka
26. srp 2009

Páji právě vůbec nevím kdy čekat ovu, minule byla 10dc asi a mrcha ale už 16dc takže to bylo vše moc rychlé. No dnes jsem 9dc a do neděle by snad mohl být doma. Chtěla sem ho tu od středy do středy ale zase tam nestíhají a nevychází to, ale prý to nějak udělá tak uvidím aspon do té neděle to je 13dc tak uvidím.

nicollka
26. srp 2009

Mury manža taky o druhém nechtěl slyšet no a ted si aj dovolené plánuje podle mě :D

venuska
26. srp 2009

Nicol, taky držím pěstičky na ovu testík.(o:

Jojo Markét, utíká to….i když jsou to samé pochybnosti a pořád se člověk bojí, ale stejně to za to stojí.

murynka
26. srp 2009

vendul fusak chci právě veselejší jedu se na něj juknout do toho krámku odkud máme kočík přišlo jim zboží 🙂

tak s eloučím mějte se tu 😎 ppaa

kopa
autor
26. srp 2009

Holky mě se líbí ten x lander,ale jak psala Murynka má ho u nás každy 😅
Jinak já chci ten Quinny líbí se mi hnědej,příjde mi takovej neutrální 😉

Paaji to bude testovací čtvero Ty,já,Farmi,Nicollka 😵

markee
26. srp 2009

Holky mě se líbí takových kočárků,ale bohužel už mám po Johance,tak ho doděláme 😀

nicollka
26. srp 2009

Kopi :D

TaK danda zavolal tátovi a táta jede večer domů juchůůůů tak dnes už bude první zásobička a jestli budu anovulační zrovna tento cyklus tak vám napíši z bohic :D

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru