Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

farmarska
31. srp 2009

hani neboj, však se taky dočkáš 😅 😉

miraxíku ahooooj!!! supr zprávičky!! 😵 😵 😵
koukám že obě myslíme na Markee 😀
hezky odpočívej těhulinko 😵
jinak já tenhle měsíc ovutestíkuju a zuatím se podle testíků ovule neblíží (mám jen slabou čárečku) takže to s tím snažílkováním ještě tolik nepřeháníme 😀 ale jen co přijde vhodný čas, tak z manžílka budou lítat chlupy 😀 😀 a kdyby se náhodou cukal, mám s tercíkem vyjednaný zapůjčení pout od jejího manžílka 😀 😎 😀 😀 😀

mirax
31. srp 2009

😉 🙂

hanana: utíká mi to hodně, za chvíli už budu v 19tt, skoro polovina těhotenství..., s Tobíkem se člověk nezastaví a opravdu to fičí.
Je krásné, že mimi už pěkně kope a začínám být v klidu 🙂
Už mám i malinké bříško 🙂 , myslím, že už je to na mě vidět 😉

murynka: koukám, jaký pupík už v albíčku vystavuješ ty 🙂 Hotová mamina 🙂 🙂 🙂 , krásný 🙂

farmí..co houby? Nevyrostla ti přeci jen nějaká předčasně? 😀

mirax
31. srp 2009

farmí..hned jak začne čárečka sílit, šup na to!! 🙂 Už to určitě bude brzy!

farmarska
31. srp 2009

my o vlku a markee tady 😵
markee brouku určitě to bude dobrý, bo kdyby bylo něco špatnýho, to by na tebe určitě nezapoměli a hned ti volali 😉 zítra tam máte jet osobně ne? 😕 já bych si tam normálně hned ráno zavolala 🙂
miraxíku vyrostla-klouzek 😎 ale ten nám tam roste na těch místech každoročně 😎 😀 😀 😀 po těhle bááááječných houbách není ani památky 😀 😀
ti povím, že kdybych nebyla šiška a četla bych taky trošku víc, než jen první velký nadpisy, tak by si to nekoupila, bo takovýhle čekání, to není nic pro mne 😅 😝

mirax
31. srp 2009

markee..tak to by mě taky asi piclo, celý den čekat a nic..uvidíš zítra, ale zavolej si tam, přeci se nebudeš takhle trápit. A moc držím palce.

mateta: my to zkusili po první Ms po revizi, kterou jsem ale dostala až za dlouhé 3 měsíce. Vyšlo nám to na druhý pokus! A pomohly ovu testy 😉 . Já ovu poznám bezpečně, ale ne, že se blíží..a neměla jsem ji asi moc pravidelně.

flair
31. srp 2009

Moc děkují za držení pěstiček či palečků na tento měsíc 😵
Mirax, gratulace ke zdravému vzorňáčkovi 😅
Markee, je to na palici to čekání...

farmarska
31. srp 2009

mirax to si piš, to se i země zachvěje až tam u vás v Hradci, jak my na to hupsnem 😀 😀 už to musí vyjít 😠
já už chci taky pohyby ☹ ☹

mirax
31. srp 2009

farmí..to oceníš, neboj 😀 Ti říkám, že ti je tam bude už sbírat juniorka 😀 a jak ji to bude bavit, že jí maminka zasadila houby rovnou na zahrádce 😀

hele, holky, rostou vůbec? My teď nějak delší dobu nebyli.., ale asi je dost sucho, co?

farmarska
31. srp 2009

teda ne že bych ted v břiše pohyby neměla 😅 se mi to tam občas hejbe až hrůza, ale je to uplně z jiných příčin, než bych si přála 😀 😀 😀

markee
31. srp 2009

No byli předběžně domluvený na úterý,ale čas mi neřekli,to prý se domluvíme v pondělí až budou volat. Nojo,ale nevolali. Takže vůbec nevím co bude.
My byli u Míšovo tety a ta dělá na šestinedělí,tak mi taky říkala: kdyby to bylo nějaký špatný,tak ti budou volat hned jak budou vědět,že je něco špatně. určo to bude dobrý.
Ale taky jsem se ptala jak to chodí u ukončování a prý je to normální,že prostě i to tam maj,když genetici řeknou,že to moc nadějí na normální život nemá. No je mi ouzko,pže jsem myslela,že dnes už bude jasno.

farmarska
31. srp 2009

jééé patoložko to je pěkná představa 😵 😵 málá plinceznička v šatičkách s košíčkem plným hub na ručičce 😵 😵 nebo i bez těch hub je to pěkné 😀

mirax
31. srp 2009

flair ..díky 🙂 ..vypadá to na vzornou holčičku 🙂 ..asi po mamince 😀

farmí...pořádně se najez a budeš mít pohyby hned 😀 😀 😀 ..hihi..snad jsem tě nenaštvala 😕 😀
neboj farmísku, už se brzo dočkáš..přemýšlej pozitivně..např. nejspíše za dva dny bude ovu, takže tě třeba dělí už jen 2-3 dny od toho, kdy budeš těhule! Super, ne? 😉 🙂 🙂 No a pohyby pak budou natotata. 😀

farmarska
31. srp 2009

v tom případě se chválím, jsem šikovný rozsévač 😀 😎 😎

markee
31. srp 2009

Jo a chtěla jsem pogratulovat Žlababě k těhu. Moc na tebe myslím a přeju ti bezproblémové těhotenství a dobrý porod. 😉

farmarska
31. srp 2009

mirax takhle to zní báječně 😵
holky héč ! já budu možná za pár dní těhu 😀 😀 😀
jinak žeru právě pořád, proto píšu, že pohyby pořád cejtím 😀 😀 😀 jen né ty správný 😝 tydle většinou ustanou po návštěvě místnosti s nápisem WC 😀 😀 😀 😀 😀

farmarska
31. srp 2009

maarke trubko na tyhle ošklivý věci vůůůbec nemysli! 😠 ti říkám, že to bude dobrý! bo jinak by se ti už dávno ozvali! 😉
holky já jdu udělat kafíčko a najít k němu něco sladkýho 😉 tak zatíííím ahooooj!!! 🙂

mirax
31. srp 2009

já jdu taky pracovat...a ještě jsem udělala cuketové zelí, tak ho dochutím a trochu si dám 😉
zatím pa a ještě nakouknu před spaním.

murynka
31. srp 2009

mirax děkuju 😵 😵 😵

paajaa
31. srp 2009

Nafotila jsem ovutestíky a vypadá to, že ovu už byla. to je dobře. 😉

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

murynka
31. srp 2009

paji vypadá to že jo 😵 😵 😵

markee
31. srp 2009

Mirax,cuketové zelí? Téda,nahoď receptík. Díky.

kopa
autor
31. srp 2009

Hani já určitě tenhle měsíc asi těhu nebudu 😒nák to cítím 😅 ještě je brzy,ale myslím že to bude klasika 😅 nejdřív budu mít zpoždění a pak se rozjede mrcha 😖

Bobi ano vařit mohu zítra,ale my jdeme zítra na tůru,páč jsem miláčkovi kupovala novou turistickou mapku 😀

Tak jí musíme hnedka prošlápnout 🙂
Tak na mě zítra myslete 😀 😀 😀 😀 vytáhnu konečně na dlouhý pochod speciální botky 😀 a běda jestli mě budou bolet nožky.

Mirax gratuluji k výsledkům, 😵 určitě se ti dost ulevilo vid?

Farmi no jó sem kóča,už jsme dneska dvakrát sexily 😀 😀

Murynko zítra na tebe budu myslet a jsem zvědavá kolik si nám přibrala 😀

Markee jé to máš teda nervy 😔 zítra tam brnkni.Budu moc držet palečky.

murynka
31. srp 2009

miri a gratuluji k negativním triplíkům 😉 😎 bud ráda!!tu smůlu už jsme si snad vybraly 😅 všechny takže jedině dobré zprávy 🙂

leni užijte si výlet 😵 😵 a at nožky nebolí 😀 já se ukážu odpoledne 😉

farmi věřím že za chvíli budeš těhulka to je jasná věc 😵 😵

kopa
autor
31. srp 2009

Murynko a máš hezkou fotečku v pase 😵

murynka
31. srp 2009

leni já jí mám i v albumu 😀 😀 to ej ze včerejšího výletu 😵 😵

kopa
autor
31. srp 2009

jo koukala jsem i tam 😀 chtěla se mrknout na ten tvůj odkaz fotek a nak mi to nejede 😅

kopa
autor
31. srp 2009

už mi to jde 😉

mirax
31. srp 2009

markee:
dá se dělat různě: cuketu můžeš nastrouhat a dát vařit s půl pytlíkem kysaného zelí a pak jen dosladit +kmín, bobek, nové koř. a je to, ještě dávám nějaký zeleninový vývar(používám bio od Wurtzl) nebo jiný kvalitní bujón...nebo stačí jen osolit a trochu vegetky..

nebo dnes jsem dělala cuketu + nastrouhanou velkou kedlubnu, dochutila jsem jabl. octem a sůl a cukr aj eto super.(zahustila jsem trochou mouky ve vodě)

nebo jen samotná cuketa nastrouhaná..můžeš i osmažit cibulku a pak trošku mouky zasmažit a pak cuketu a vařit, až to bude měkké, trvá to chvíli.

Rozhodně je to lehké, zdravé. Tobík to má taky rád s brambůrkou 🙂

paajaa: určo už ovu byla, ten první testík je jasňačka.. 🙂 🙂Držím palečky, aby už byly potvůrky zavrtané, kde mají být 🙂 🙂

farmarska
31. srp 2009

no ted ti na to koukám pájí a jsem stejného názoru jako holky 🙂 tak to by bylo aby nebylo! 😀 😀

patoložko ty jsi ale kuchařinka šíííkovná 😵

kopi ty nymfo ty zase jedeš ! 😀 😀

holky normálně naši psi už asi zblbli -z nás a minulej týden se nám začala hárat jedna fena a včera začla i ta druhá..to jsou u nás doma hotový orgie 😀 😀 jo a fretka měla vyjmečně letos další říji 😕
takže nejen že se tendle měsíc uskáče můj chlapisko, ale asi i pesan a freťák 😝 😀 😀 😀

nicollka
31. srp 2009

ahoj holky dnes sem byla v práci dlouho...tak a ráno do školky, jsem nervozni, snad to danda zvládne :D
Domek sme zrušily a zamluvily ten druhý...takže tento http://nicollkacz.rajce.idnes.cz/domek/ mín práce a hned k nastěhování.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru