Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

markee
14. zář 2009

Jo,to jo. Jenže to chápete asi jen vy. Ostatní se fakt divý,že se vyhýbám. Ale s kým si rozumím,tak tomu se nevyhýbám s tím bych si povídala. I když i teď asi ne,prostě bych hned začla bulet a nechci dalším lidem dělat těžkou hlavu. ☹

kopa
autor
14. zář 2009

😎 😎 holky a nebo se můžem bavit o tchýních 😀 Tohle téma já moc ráda 😎 😎

farmarska
14. zář 2009

kopi dnes když mi vypadly dvířka z mrazáku, tak jsem si na tebe vzpoměla!! 😀 😀
ají to jsi mne potěšila s těma plínama 😉

markee
14. zář 2009

Kopy,u mě je tchýně kapitola sama pro sebe. Je to carda-retarda 😀

aja.83
14. zář 2009

Kopi, cože tchýně? To já se teda o ní moc bavit nechci, já mám snad tu nejhorší tchýni, co jde. 😠

kopa
autor
14. zář 2009

jo a tak jsem koupila přítelovi minulý týden ty boxerky 😀 jak jste říkaly,že slipy néé.O víkendu jsme prali prádlo a přítelák říká,to ani nemusíme prát a šli slipy do koše.Dneska sem mu zase letěla ještě pro dvě balení a nechala jsem tam litr(to nemám ani já spodarky za tolik peněz 😠 )

kopa
autor
14. zář 2009

Aji 😀 myslím,že mám horší 😀 holky potvrdí 😀 😲

kopa
autor
14. zář 2009

tak já jdu azse pracovat..............

markee
14. zář 2009

Kopy,to mi povídej. Lepší boxerky jsou fakt za ranec peněz.

markee
14. zář 2009

jdi,já jdu na ten gauč nebo možná do postýlky

farmarska
14. zář 2009

holky a nebo vám povím, co mne dnes udělalo radost 😵
tak já si sekám a sekám a najednou zase můj žaludek jak na vodě vypověděl poslušnost a vrhla jsem přímo na sekačku. Tak jsem si letěla domů vyčistit zuby , ucejtila jsem v puse kartáček se zubní pastou a vrhla jsem podruhý 😵 doběhla jsem jen tak tak na wc 😵 každej jinej by si myslel, že jsem šibloň, když mi něco takovýho udělá radost.. ale vy mne tu asi chápete co .. 😉 😵 😵

farmarska
14. zář 2009

holky já si odedneška znova myslím, že jsem těhu 😵 😵 bo uplně stejně jsem to měla i při předchozích dvouch případech 😀
ale jestli se to nevyplní a mně dorazí mrcha 😠 a nebo do pátku nedorazej dvě//, tak to bude snad mé největší sklamání 😅 to pak teprve bude mega supr extra depka 😠 a vyházím ovu testy a vyprdnu se navšechno 😝 😠 😎

kopa
autor
14. zář 2009

fARMÍ BUDE TĚHULKA 😵 😵 😵 😵 😵

farmarska
14. zář 2009

kopí pšššt ještě nekřič! 😅 😅 😅 a
ale fakt to tentokráde vypadá víc než nadějně 😎

farmarska
14. zář 2009

holčindy musím letět, doklidit kuchyn a postírat, než mi dorazí můj medvídek z práce 😉

paajaa
14. zář 2009

Farmi: jééé to je bomba. Ty jsi mi kočko tak zvedla náladu. 😵 😵 😵 😵 😵

Kopi: jak jsi psala o tom mekáči, tak jsem si to představila a musela je smát. Jinak já jsem párkrát koupila manžílkovi lepší ttenky za 250,- Kč a kdyby jsi viděl jak vypadali po pár vypráních- no hnus,párali je, vybledli a vytahali se. Takže už na to prdím.

kopa
autor
14. zář 2009

PŠŠŠŠTTTT 😎

murynka
14. zář 2009

koukám že se tu zase smutnilo ☹
ale už je tu veseleji 🙂

farmi moc bych ti to přála 😵 😵 já to také tušila od prvního okamžiku 😅

já ted byla s kámošem ve velkoskladně na drogérku mám 4l aviváž houbičky na nádobí vůni na hajzl a vše za 140kč 😀 😀 😀 no nekupte to 😎 prý tam můžeme nakupovat na něj na jeho živnost tak mám radost 😵 😵 😵

murynka
14. zář 2009

a ted se cpu polívkou s pytlíku 😅 a dala bych si mekáče 😝 ☹ 😀

farmarska
14. zář 2009

holky nechte toho! 😨 pak budu mít výčitky svědomí, jestli vás sklamu 😅 🤐
já radši frndím a v pátek testování zdar!!! 😎 😀 😀

maendy
14. zář 2009

No tak už je to trošku lepší,bolí me břicho jako při MS,trošku víc krvácím,což je dobře,protože jsem moc nekrvácela.A to mě děsilo,jen at to jde vše ven.
Kop ptala jsem se manžela na ten lokrena prý se s tím už setkal taky že o dělá u mužů problém,ale rozhodně at to sám nevysazuje,at proboha nedostane infarkt,nebo něco podobného.
At mu to lékař prohodí za jiný,se divím,že to vydržel tak dlouho.
Farmi tak to asi bude 100%
Jdu si zase lehnout,tato poloha mi nedělá dobře.Tak ráda bych tu byla s váma./plně cítím jak se mi napíná děloha a bolí me v kříži,to mi dělalo při MS,od 12 let tak trpím.

aja.83
14. zář 2009

Jůůů, Farmi, to by bylo super. Taky jsi mi zvedla náladu. Tak já držím pěstičky!!! 😉

murynka
14. zář 2009

markee to je dobře že jsi to už uklidila ty věci 😔 😔 a jen se vypiš a vypovídej od toho jsme přeci tady..
také jsme nechtěla trápit manžu tak jsme brečela když nebyl doma ☹
a vypovídala jsem se tady u vás...všem říkám jak mi koník pomohl 😵

aronek
14. zář 2009

tak za chvilku razím z práce. Jedu s přítelem nakoupit nějaké věci. Ve čtvrtek jedem do termálů a zjistil, že nemá boty 😖 . Tak termály jsem objednávala po potratu, abych se odreagovala. Teď jsem těhu a nesmím do teplé vody, tak jsem zvědavá co tam budu dělat 😎

murynka
14. zář 2009

aronek no vidíš lepší je si něco naplánovat a pak být překvapená 🙂 určitě se tam nějak zabavíš 😎
jak moc je teplá ta voda?? 😕 😕 já už se od 14tt koupala v horké vaně....
držím palce na nákupy 😵

aronek
14. zář 2009

farmi, koukala jsem, že jsi 26DC, to já už mněla stínek, vydržíš čekat do pátku 😉 . Kdyby ne, tak nám by to nevadilo 😀 . Já mívala C 30dní. Kolik máš ty?

kopa
autor
14. zář 2009

Maendy,děkuji 😉
Už jsem mu to psala.On to ted chtěl zkusit týden to nebrat a pak jít k doktorce. 😅 já mu domluvím 🙄

aronek
14. zář 2009

mury, doktor řekl, že můžu do odpadního kanálu, tam, že je schlazená 😉 . Tak až ve zprávách řeknou, že někdo kope nožičkama v kanálu, který zacpal, tak to jsem já 😀 😀 😀

kopa
autor
14. zář 2009

Vroninka............chlapečkek Petr
Bobinka ............chlapeček Vojtíšek
Kelly 34tt ................................................................................čeká holčičku............Kristýnka
Kagatkaga 32tt.........................................................................pohlaví nechce znát předem
Martina76 31tt...................má trombofilii.....................................čeka chlapečka...........Mikuláška
Lucierob 30tt ............................................................................čeká holčičku............Aničku
Kupinka 30tt .....................21.9.odběry,25.9. poradna .................čeká chlapečka..........Matyáš
Murynka 28tt................KO 22.9 s velkým UZ ve 30tt.....................čeká holčičku............Sofie
Jitie 28tt...................................................................................čeká chlapečka..........Filípek
Amynka 26tt..............................................................................čeká chlapečka
Venuska 25tt ...................24.9. poradna......................................čeká holčičku Natálku
Kerrie 22tt.........................22.9. 3D UTZ,23.9.poradna
Květinka 22tt................... ..........................................................čeká chlapečka
Mirax 20tt........................6.10 KO...............................................čeká holčičku Bětušku
Samsa 19tt........................17.9.KO
Wergina 18tt......................5.10 velký UTZ a KO
Martinkal 14tt....................23.9.KO+ 3D
Aronek 14tt......................10.9KO,
Mabe 11tt.........................10.9.KO
Tercie 10tt..........................24.9.odběry a těhu průkazka,5.10.KO,13.10 NT screening
Markytaj 10tt.......................16.9.KO,5.10. NT screening
Zlababa07 7tt.....................16.9.KO
Skritkova DC?
Paajaa 30DC
Kopa 28DC
Nicollka 28DC
Farmarska 26DC
Aja 83 16DC
Hanana 15DC
Flair 10DC
Handm 9DC
Sarlotta 7DC
Maarrtina 7DC
Eeliska 7DC
Ikopretinka 6DC
Mari111 5DC
If.v nehlídá si DC
Maendy......................čekatelka na první porevizní MS
Markee.......................čekatelka na první porevizní MS
katyna6......................čekatelka na první porevizní MS

zlababa07
14. zář 2009

Ahoj holky, poctivě jsem vás teď asi 2 hodiny dočítala a stejně už nevím, co kdo psal 😀 Jakpak se máte po víkendu?
farmi, moc bych ti to přála a myslím, že tyhle tušení, navíc doprovázenýá blitím, by šálit neměly 😀 😎
Holky, jak je to s lítánám v prvním trimestru? Nějak se nemůžu dopídit, jestli je to ok nebo ne 😖 měli jsme totiž v plánu vyrazit někam na last minut a teď nevím, jestli můžu 😕 😵

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru