Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

bobinka22
27. zář 2009

Kerrie:
Ja mela 2,80 a pritel 3,2 takze jsme taky byli malinci.Nechapu kde to ten nas nabral. 😀 Nemel po kom tolik vazit.Ale verim ze ty budes mit mensi ditko.
Jinak v den kdy me vzali do nemocnice mi rekli podle ultrazvuku ze maly ma 3,60. 😀 A nakonec mel 4,17.Takze ten ultrazvuk je jen orientacni.+-

kopa
autor
27. zář 2009

Bobi to není moc 😉
já doufám,že jednou naberu maličko,páč zásob mám dost 😀

kopa
autor
27. zář 2009

co ta tercie??? 😕 Já jí zlusím napsat 😉

martinkal
27. zář 2009

Ahoj holky,
přeju vám krásný víkend 🙂
My jsme dnes doma, manžel celý den pracuje, ale zítra jedeme na Křivoklát, tak už se moc těším.
Užívejte krásného podzimu a mějte se hezky 🙂

martinkal
27. zář 2009

Kopi, taky je mi divný, že tu Tercie dlouho nebyla, možná má problémy s netem 😒

kopa
autor
27. zář 2009

martinkal ahoj 🙂
já už jsem jí raději napsala 🙂 taky si myslím,že jí zlobí net.

martinkal
27. zář 2009

Stejně je prima, že máš ty telefonní čísla viď?
Jsi taková naše opatrovatelka 🙂

kopa
autor
27. zář 2009

Marti je to fajn 😉 nikdy nevíme co se může stát a kdyby se tu dlouho nikdo neobjevil zjistím proč 🙂

kerrie
27. zář 2009

No doufám, že u Tercinky je všechno v pořádku........už aby se nám ozvala 🙂

sarlotta
27. zář 2009

ahojík holky🙂
martinkal jůůů ty máš tak velké dětičky ? jsem vůbe netušila- na fotce vypadáš na 25 😲 😀

Hlásím že jsme našli hřiby a bedle🙂 mňam... byla smaženice, něco na usušení a zítra bude polévečka 😉
Ještě cestou koupili burčáček... aby bylo co popíjet večeeer... no je sezona, nedá se 😎

kopa
autor
27. zář 2009

Holky Tercie je v pořádku 🙂 Psala mi,že mají tu kolaudačku.Jsou s mímem v pohodě a zítra tu bude s námi.

sarlotta
27. zář 2009

jééé Kopi tak to je fajn, děkujéééééééééém 🙂

kerrie
27. zář 2009

kopinko, děkujeme za dobré zprávičky........hlavně že je Terci v pořádku 🙂

martinkal
27. zář 2009

Ahoj Šarlotko, no na 25 nevypadám, ale na míň než 39 prý jo, a když jdu s holkama někam, většinou si všichni myslí, že jsme sestry 😀 😀 😀

A duší si připadám někdy na 15 😀
Právě holky jsou velký, obě studujou jedna v Praze VŠ a druhá v Hradci střední, a my jsme s mužíčkem přes týden sami, chybí nám dětský smích a vše co k dětem patří, tak snad nám to vyjde. Je to naše poslední šance 😉

markee
27. zář 2009

Holky s těma velikostma miminek: já měla 3650g a to jsem o měsíc dřív narozená 😀 a manža byl také o měsíc dřív a myslím,že měl 2900g. Naše Johanka pak 3450g. Říkala jsem si,že přes 4kg snad mít nebude 😀
Jinak je fajn,že Tercii nic není a je v pohodě.
Já dodělala ty řezy a teď jsem u našich,jdeme se s Johankou vykoupat. Pže jak je nás hodně v baráku(u nás),tak došla voda a prostě jsem mastnota od zhora až dolu.
Jinak už se cítím čistě,takže jdu se koupat,už né sprchovat. Se táááák těším 😀 😀 😀

martinkal
27. zář 2009

Kopi, děkujeme za zprávičky o Tercince 🙂

martinkal
27. zář 2009

Ahoj markee, tak si tu lázeň pořádně užij, jsem ráda že ti je líp 😉 🙂

markee
27. zář 2009

Martinkal,prostě jsem včera bulela kamarádce,kterou jsem neviděla od června a prostě to ze mě šlo samo,ale když jsem brečela,tak jsem necítila bolest.Takže snad už to přestává nebo teď bude pár dnů klidu a pak to zase dolehne.Ale to už je ve hvězdách.
Jsem ráda,že je mi líp,opravdu líp.

kopa
autor
27. zář 2009

a Tercie vás pozdravuje 😉

sarlotta
27. zář 2009

no jo marti, s holkama sis pohla🙂) to jsi je měla brzo... určitě se teď budeš už jen krásně kulatit🙂
Kamoška má taky 39 a já do ní hučím ať si pořídí ještě druhé do té 40cítky🙂 Ona váhá že už má moc roků...ale houby - člověk má tolik na kolik se cítí🙂))

markee vana je báječná věc🙂 taky budu v Zimě víc relaxovat s knížkou nebo sklenkou dobrého pití na vaně🙂

Kopi a co u Vás, jak se daří ?

kopa
autor
27. zář 2009

Sarlott u nás to celkem jde 🙂
Snažení probíhá každý den,tak si nemohu stěžovat.

Markee já si taky dneska dávala vaničku 🙂 je to relax 😵

Marti to jsem v.bec nevěděla,že máš již takové slečny doma 😀 a dcery se určo těší na přírůstek vid?

martinkal
27. zář 2009

Máš pravdu Šarlotko,
prostě nám s manžílkem chybí, ty dětské otázky, to jet na výlet a dovolenou s dítětem, prostě se cítíme ještě mladí, a taky si teď všechno jinak vychutnáme a užijeme, před 20 lety jsme neměli tolik peněz jako teď a hlavně dneska je pro děti tolik možností..... no snad se nám to vše vyplní a já dostanu 9.3. ten nejkrásnější dárek ke 40-tinám - miminko, nic víc nechci, vše mám, jen to maličké mi chybí, a už po něm toužím tolik let 😉

martinkal
27. zář 2009

Kopi, těší strašně moc, ale hlavně chtějí sestřičku, a pokud se na UZ doktorka nesekla 😀 , tak jí dostanou. 🙂

kvetinka7
27. zář 2009

Ahoj holky,
Marti, wow! ty cekas 3.mimi! tenhle maly detail jsem uplne prehledla 😀

markee
27. zář 2009

Martinkal,moc a moc ti-vám to přeju. Určo tu malou princeznu k narozkám dostaneš,neboj. Držím všechny palce co mám,aby vše bylo OK. 😉
Tak já byla v té vaně u našich. Přijeli jsme,Johanka opět perlila,že jsme jí museli vytrestat.Nejedla,tak jsme jí poslali spát hladovou. Samozřejmě za dveřmi prosby a přemlouvání,že už bude hodná a vše spapá.Takže jsme jí po pár minutách otevřeli,že jako jo ať jde a sní jídlo. Jenže ta potvora zlobila dál,tak jsem nad ní stála a dokud to nesní tak nejde do postele. Já bych jí nenutila,ale naposledy jsem jí viděla sníst v poledne jitrnici a pak nic.Takže by v noci bulela hlady. Fakt občas si vymýšlí hlouposti.
No já ještě udělala slaný závin a zítra mi zbydou jen pomazánky. Jsem holky tak zničená. Ráno udělat korpus na řezy,pak skoro 4 hodiny pytlíkovat maso,pak udělat krém na řezy promazat,jít ven umýt celý bazén,vysušit,sbalit. Pak přidržet psa Míšovi při koupání a ještě stříhání chlupů v ouškách a okolo očíček.Pak k našim s vejsluškou ze zabíjačky,vykoupat se,mazat dom a udělat ten závi. No fakt mě bolí celá Markéta 😀

kopa
autor
27. zář 2009

Vroninka............chlapeček Petr
Bobinka ............chlapeček Vojtíšek
Kelly 36tt .................................................................................čeká holčičku............Kristýnka
Kagatkaga 34tt..........................................................................pohlaví nechce znát předem
Martina76 33tt...................má trombofilii......................................čeka chlapečka...........Mikuláška
Lucierob 32tt ............................................................................čeká holčičku............Aničku
Kupinka 32tt ..............................................................................čeká chlapečka..........Matyáš
Murynka 30tt.....6.10KO.velký UZ,32tt papíry na mateřskou...............čeká holčičku............Sofie
Jitie 30tt...................................................................................čeká chlapečka..........Filípek
Amynka 27tt..............................................................................čeká chlapečka
Venuska 27tt .............................................................................čeká holčičku........... Natálku
Kerrie 24tt.........................21.10.poradna......................................čeká holčičku........... Emu
Květinka 24tt................... ..........................................................čeká chlapečka
Mirax 22tt........................6.10 KO...............................................čeká holčičku............. Bětušku
Samsa 21tt........................
Wergina 20tt......................5.10 velký UTZ a KO
Martinkal 17tt....................15.10KO.............................................čeká holčičku.............. Lucinku
Aronek 16tt......................1.10.triply,15.10.KO,29.10.Velký UTZ,
Mabe 15tt.........................30.9.KO
Tercie 12tt..........................5.10.KO,13.10 NT screening
Markytaj 12tt......................5.10. NT screening
Zlababa07 9tt.....................8.10.KO čeká dvojčátka!!!
Skritkova DC?
Aja 83 29DC
Hanana 28DC
Flair 23DC
Handm 22DC
Sarlotta 20DC
Maarrtina 20DC
Eeliska 20DC
Ikopretinka 19DC
Mari111 18DC
Paajaa 13DC
Nicollka 12DC
Kopa 11DC........................................21.10.KO prevence
Katyna6 8DC
Farmarska 7DC
If.v nehlídá si DC
Maendy......................čekatelka na první porevizní MS
Markee.......................čekatelka na první porevizní MS...........21.10. genetika
M.aa.b........................čekatelka na první porevizní MS

kopa
autor
27. zář 2009

holky ted mě objal přítel 😵 a tak jsme se dlouho hladily a pak řekl,že chce semnou moc miminko a hlavně aby bylo zdravé 😵 😵 Jsem na měkko 😢 🙂

kopa
autor
27. zář 2009

na to jsem čekala celou dobu!!!!! 😎

kerrie
27. zář 2009

Kopi.........to je krásný........... 🙂 Teď už určitě budou //............třeba mimi přesně na tohle čekalo. 🙂 Moc Ti fandím 😵

sarlotta
27. zář 2009

Jéé Kopi to je hezké na dobrou noc🙂)))

markee Ty se teda nezastavíš🙂 hezké přirovnání 😀 😀 vidím že humor se pomaličku vrací a to je MOC dobře. je potřeba chvilkama vypnout a uvolnit se a pořád dokola nepřemýšlet na smutnými věcmi. jen tak dál Markétko, jsem ráda. 😉

tak dobrou holky🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru