Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

markee
29. zář 2009

Farmy,no právě. Pro malé narozené,bych tak trpěla ráda,ale takhle. No uvidíme.Jdu je nacpat do podprdy. Já malou podprdu neměla. Jen malou na zapnutí pod prsama a to mě tlačilo,ale malou na prsa fakt ne. Nosila jsem proto sportovní,ta mi ty prsa trošku stáhla. Jinak mě fááákt neboleli po celou dobu braní prášků. No uvidíme no.

markee
29. zář 2009

Jo jinak taky jdu žehlit,pže toho mám taky hodně v křesílku nastřádáno. Nechce se mi,ale budu muset,ale až dopiju kafe 😀

kopa
autor
29. zář 2009

holky ještě taovej jeden uplně blbý dotaz 😅 😅 😀
Když má někdo košíček A-tak má jedničky,B-dvojky?atd...

farmarska
29. zář 2009

jo jo holky.. 😢 hystologie většinou nic neukáže 😢 je toho prostě ted moc-bez příčiny 😖
na genetice jsme ted netakdlouho byli, tak jsem zvědavá na výsledky až pošlou 😕
no jo člověk to přežije i podruhý.. 😔 možná i potřetí 😅 a snažit se bude pořád dál a dál 😔 co mu taky jinýho zbejvá, když prostě chce mimi a jinak to nejde 😖
i já po prvním potratu nesnesla pohled na těhuli a nebo kojence 😅 všude kam jsem šla jsem je viděla!Do každýho obchodu do kterýho jsem vešla jsem viděla miminkovský potřeby 😝 no ty první týdny jsou prostě napalici ☹
holky ale jednou se nám ta smůla musí protrhnout a my budeme mít všechny co jsme tu mimineška u sebe!! 🙂 🙂 mysleme optimisticky, to pak jde všechno líp 😉 😵

farmarska
29. zář 2009

jé kopi tak to já neporadím, bo nevím 😅 😅 ale myslím, že to píšeš správně 😎
jinak už jsem to kopísi vymyslela, co s tím naším poskromným sexem...
vy budete muset přijet k nám a nejlépe kolem doby ovulace-mé. My se na vás budeme koukat a to by bylo aby manžel nechytnul inspiraci a nezačal do toho taky bušit 😠 a třeba mu to vydrží pak alspon obden 😅 😅 😅
a bude vystaráno 😀 bude to takovej vojerismus, ale za dobrým účelem s konečným mimi výsledkem 😀 😀 😀

ee.liska
29. zář 2009

ahojky, po delší době jsem tu 🙂 jaksi na mě sedla depka tak jsem jen sem tam nakukla 😝
dneska jsem po kontrole a vše ok 😀 dostala jsem opět agolutin a každý 22 dc mi ho bude píchat, mám ho na 5 měsíců. sliznice ok, děloha ok a za půl roku kontrola
jinak vítám nové dušičky 😔 holčiny nebojte, bude zase líp 😉

farmarska
29. zář 2009

jsem na to přišla tak, že jsem si říkala, že když má někerá ženská mrchu, takto může bejt nakažlivý a začne mrchovat třeba i ta druhá 😎 no a když to ten tvůj bejček může každej den....to by bylo aby to nebylo nakažlivý a trochu se od toho tvýho nanakazil i ten můj! 😎
😀 😀 😀

farmarska
29. zář 2009

tak ale holky, konec mejch geniálních nápadů.. já už vážně musím jít 😅 😀
ale občas nakouknu, tak se tu chovejte slušně ! 😝

farmarska
29. zář 2009

Ellí ahoj! jsem ráda, že tě tu vidím! 🙂 škoda jen že zrovna odcházím 😝
dobře , že jsi v pořádku 😵
a jak to ted s tebou bude teda dál?
jako můžete se snažit nebo ne? 😕

markee
29. zář 2009

Farmy, ty jsi číslo 😀 😀 😀
Kopy,taky si myslím,že to tak s těmi čísly. Ale nevím to na 100% 😅

ee.liska
29. zář 2009

ahoj farmí, třeba tě tu chytnu večer 🙂
jj máme zelenou, jen se neví jestli to půjde, jestli je ovu nebo ne

ee.liska
29. zář 2009

no ale čumím na zlababu 😵 😵 😵

kopa
autor
29. zář 2009

no asi to tak bude 😅 takže já mám teda jako 6-tky 😅 😅 no to je děs 😅

Eli ahojky 🙂 super,že se ti vše hojí 😉

Teda Farní ty jsi to vymyslela 😀 jako kdyby jsi na nás koukala ty tak by to asi přítelovi nevadilo,ale manžu by asi nesnesl. 😅 Tenhle měsíc nám to musí vyjít oboum,cejtím to v žilách 😀

ee.liska
29. zář 2009

no tak za deset dnů se tu bude testit o sto šest 😀 to jsem zvědavá kolik bude //

markee
29. zář 2009

Tak jsem volala doktorovi a prý mám míň pít,což mi bylo řečeno už v nemocnici a stahovat prsa a třeba i chladivé obklady. Je fakt,že je mi teď líp psychicky,takže bych je znovu ani nechtěla brát,ale radši jsem volala,že jo. Takže jsem je nacpala do podprdy utáhla ramínka a uvidíme. Kdyžtak holt musím najít nějaký kus hadru a svázat se ☹

handm
29. zář 2009

Ahoj holky, po delší době se hlásím...
vítám nové dušičky smuténky, snad bude líp!!!!

Sledovala jsem vás sice poctivě, ale nějak jsem nezvládala přispívat.. sice jsme si dávali pozor s manželem, ale občas ne, tak jsem si říkala, že třeba...
ale neee. včera jsme to nějak "prošťouchli" a pár kapek krve, tak jsem si mysleli, že třeba jsme jen něco podráždili, ale dneska se mi to "úchvatně" rozjelo.. takže jsem nejspíš něco jako 1-2DC... pád na dno tabulky je docela bolestivej.. tedy....

kopa
autor
29. zář 2009

Vroninka............chlapeček Petr
Bobinka ............chlapeček Vojtíšek
Kelly 36tt .................................................................................čeká holčičku............Kristýnka
Kagatkaga 34tt..........................................................................pohlaví nechce znát předem
Martina76 33tt...................má trombofilii......................................čeka chlapečka...........Mikuláška
Lucierob 32tt ............................................................................čeká holčičku............Aničku
Kupinka 32tt ..............................................................................čeká chlapečka..........Matyáš
Murynka 31tt.....6.10KO.velký UZ,32tt papíry na mateřskou...............čeká holčičku............Sofie
Jitie 31tt...................................................................................čeká chlapečka..........Filípek
Amynka 27tt..............................................................................čeká chlapečka
Venuska 27tt .............................................................................čeká holčičku........... Natálku
Kerrie 24tt.........................21.10.poradna......................................čeká holčičku........... Emu
Květinka 24tt................... ..........................................................čeká chlapečka
Mirax 22tt........................6.10 KO...............................................čeká holčičku............. Bětušku
Samsa 21tt........................
Wergina 20tt......................5.10 velký UTZ a KO
Martinkal 17tt....................15.10KO.............................................čeká holčičku.............. Lucinku
Aronek 16tt......................1.10.triply,15.10.KO,29.10.Velký UTZ,
Mabe 15tt.........................30.9.KO
Tercie 12tt..........................5.10.KO,13.10 NT screening
Markytaj 12tt......................5.10. NT screening
Zlababa07 9tt.....................8.10.KO čeká dvojčátka!!!
Skritkova DC?
Aja 83 31DC
Hanana 30DC
Flair 25DC
Handm 24DC
Sarlotta 22DC
Maarrtina 22DC
Eeliska 22DC
Ikopretinka 21DC
Mari111 20DC
Paajaa 15DC
Nicollka 14DC
Kopa 13DC........................................21.10.KO prevence
Katyna6 10DC
Farmarska 9DC
If.v nehlídá si DC
Maendy......................čekatelka na první porevizní MS
Markee.......................čekatelka na první porevizní MS...........21.10. genetika
M.aa.b........................čekatelka na první porevizní MS

kopa
autor
29. zář 2009

Vroninka............chlapeček Petr
Bobinka ............chlapeček Vojtíšek
Kelly 36tt .................................................................................čeká holčičku............Kristýnka
Kagatkaga 34tt..........................................................................pohlaví nechce znát předem
Martina76 33tt...................má trombofilii......................................čeka chlapečka...........Mikuláška
Lucierob 32tt ............................................................................čeká holčičku............Aničku
Kupinka 32tt ..............................................................................čeká chlapečka..........Matyáš
Murynka 31tt.....6.10KO.velký UZ,32tt papíry na mateřskou...............čeká holčičku............Sofie
Jitie 31tt...................................................................................čeká chlapečka..........Filípek
Amynka 27tt..............................................................................čeká chlapečka
Venuska 27tt .............................................................................čeká holčičku........... Natálku
Kerrie 24tt.........................21.10.poradna......................................čeká holčičku........... Emu
Květinka 24tt................... ..........................................................čeká chlapečka
Mirax 22tt........................6.10 KO...............................................čeká holčičku............. Bětušku
Samsa 21tt........................
Wergina 20tt......................5.10 velký UTZ a KO
Martinkal 17tt....................15.10KO.............................................čeká holčičku.............. Lucinku
Aronek 16tt......................1.10.triply,15.10.KO,29.10.Velký UTZ,
Mabe 15tt.........................30.9.KO
Tercie 12tt..........................5.10.KO,13.10 NT screening
Markytaj 12tt......................5.10. NT screening
Zlababa07 9tt.....................8.10.KO čeká dvojčátka!!!
Skritkova DC?
Aja 83 31DC
Hanana 30DC
Flair 25DC
Sarlotta 22DC
Maarrtina 22DC
Eeliska 22DC
Ikopretinka 21DC
Mari111 20DC
Paajaa 15DC
Nicollka 14DC
Kopa 13DC........................................21.10.KO prevence
Katyna6 10DC
Farmarska 9DC
Handm 1DC
If.v nehlídá si DC
Maendy......................čekatelka na první porevizní MS
Markee.......................čekatelka na první porevizní MS...........21.10. genetika
M.aa.b........................čekatelka na první porevizní MS

kopa
autor
29. zář 2009

Handm škoda,že mrcha dorazila 😔

kerrie
29. zář 2009

kopíííí, kopíííí, já jsem 25tt 😀 😀

handm
29. zář 2009

Díky kopi.. 🙂 jsi hodná.. ona je to prostě mrcha no..
ale tak snad příště...jedeme na dovolenou za 14 dní, tak třeba se povede tam...
ty jsi 13DC - to máte největší snažení, co?!

kerrie
29. zář 2009

handm...............my jsme si taky přivezli prcka z dovolený..............člověk tam má spoustu zážitků, je v pohodičce a soustředí se na úplně jiné věci, tak je pak šance, že to klapne. Držím palečky, ať si dovezete malý poklad v bříšku 😵

markee
29. zář 2009

Handm,mrzí mě,že dorazila mrška,ale jak píše Kerrie,určo se povede na dovče. Já bych si to přála i u nás,aby až pojedeme příští rok na dovču,tak aby jsme si odsud to miminečko-zdravé s dobrým rozložením chromozomů,přivezli.
Holky ty prsa mi teda dávaj 😠

ee.liska
29. zář 2009

handm neboj, příští měsíc už to určitě přijde 😉
keri taky ti ty týdny utíkají 🙂
holky to já teda chci taky na dovolenou

ee.liska
29. zář 2009

markee já jsem musela nosit obvaz 14 dní a bylo to hrozný 😝 namohla jsem ani polévku ani se napít, no hrůza, ale neboj, za chvíli to přejde

kerrie
29. zář 2009

ee.li........týdny utíkají a pupík roste............už teď si připadám jak vorvaň............. 😀 😀

kopa
autor
29. zář 2009

a sakra Kerrie 😀

kopa
autor
29. zář 2009

Vroninka............chlapeček Petr
Bobinka ............chlapeček Vojtíšek
Kelly 36tt .................................................................................čeká holčičku............Kristýnka
Kagatkaga 34tt..........................................................................pohlaví nechce znát předem
Martina76 33tt...................má trombofilii......................................čeka chlapečka...........Mikuláška
Lucierob 32tt ............................................................................čeká holčičku............Aničku
Kupinka 32tt ..............................................................................čeká chlapečka..........Matyáš
Murynka 31tt.....6.10KO.velký UZ,32tt papíry na mateřskou...............čeká holčičku............Sofie
Jitie 31tt...................................................................................čeká chlapečka..........Filípek
Amynka 27tt..............................................................................čeká chlapečka
Venuska 27tt .............................................................................čeká holčičku........... Natálku
Kerrie 25tt.........................21.10.poradna......................................čeká holčičku........... Emu
Květinka 24tt................... ..........................................................čeká chlapečka
Mirax 22tt........................6.10 KO...............................................čeká holčičku............. Bětušku
Samsa 21tt........................
Wergina 20tt......................5.10 velký UTZ a KO
Martinkal 17tt....................15.10KO.............................................čeká holčičku.............. Lucinku
Aronek 16tt......................1.10.triply,15.10.KO,29.10.Velký UTZ,
Mabe 15tt.........................30.9.KO
Tercie 12tt..........................5.10.KO,13.10 NT screening
Markytaj 12tt......................5.10. NT screening
Zlababa07 9tt.....................8.10.KO čeká dvojčátka!!!
Skritkova DC?
Aja 83 31DC
Hanana 30DC
Flair 25DC
Sarlotta 22DC
Maarrtina 22DC
Eeliska 22DC
Ikopretinka 21DC
Mari111 20DC
Paajaa 15DC
Nicollka 14DC
Kopa 13DC........................................21.10.KO prevence
Katyna6 10DC
Farmarska 9DC
Handm 1DC
If.v nehlídá si DC
Maendy......................čekatelka na první porevizní MS
Markee.......................čekatelka na první porevizní MS...........21.10. genetika
M.aa.b........................čekatelka na první porevizní MS

kopa
autor
29. zář 2009

Handm my se snažíme již každý den od 4DC 😅 😀takže jsme aktivní 😀Moc si přeji aby to vyšlo 😵doufám že se povede hnedka napoprvé 😉

kerrie
29. zář 2009

Kopííí, děkuju 😀 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru