Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

mari111
29. zář 2009

ahoj holky, vitam nove smutne dusicky, nebojte holky tady se vam ulevi a bude lip, chce to jen cas. Martikal, jo dneska mela aja testit, snad se brzo ozve. 😒

sirella
29. zář 2009

😀 Obdivuju tvůj optimismus...trošku bych ho taky potřebovala.Mě je necelých 35 a doma už mám kluka.Na jednu stranu si říkám že jsou na tom některé holky hůř s otěhotněním.Nám se to povedlo dvakrát do 3 měsíců a to jsem neměřila BT ani nehlídala ovulaci....tak snad to příště vyjde zase tak....doufám.Ještě mám strach co mi řekne dr. na kontrole...prostě nervy a zas nervy ☹

kopa
autor
29. zář 2009

Martinkal kéž by 😵 😵 moc bych si to přála a doma by bylo konečně fajn 😵

mari ahojky,jak se máš?

mari111
29. zář 2009

kopiku ajoj, asi tak nejak jak ty 😀 😀 😀 sexujeme jak o dusu 😉

kopa
autor
29. zář 2009

Mari tak koukám,že je to všude stejnééé 😀 😀 😀
Sex je náš..................... 😀

sarlotta
29. zář 2009

ahojík holky, taky nakukuju co Aja... ta nás teda napíná potvůrka... že byyyyy 😉

angeles
29. zář 2009

Sirella, já už tady prodělala i zamlklý potrat v 9 tt. Bylo mi ale tenkrát 21 let. Jistě, bolelo to, ale říkala jsem si, že život mám ještě před sebou a dala si na pár let pokoj od těhulkování. Ve 25 letech jsem se rozhodla, že už je čas být mámou a do dvou měsíců byla těhotná. Porodila jsem sice ve 33 týdnu, ale bylo to v poho, malý byl a je v pořádku.. No a teď zase 33 týden a taková tragedie, já mám snad na to číslo smůlu. Je mi totiž 33 let.

sirella
29. zář 2009

angeles:To je teda shoda....šílená.Já bych to ve 33.týdnu asi nepřežila.Tolik těšení,chystání a pak nic.Teď se uklidňuju jen tím,že to bylo brzo a že o tom nikdo krom manžela nevěděl.Teď nevím co dál.Jasně...přestávka.Jenže už budu pořád vyplašená.Jsem strašný nervouš.Nevíš náhodou jaká je pravděpodobnost opakování???Nebo je to prostě jen buď a nebo?Mám strach že to příště dopadne stejně.Tebe obdivuju jak to zvládáš...ve 33tt je to fakt katastrofa a ty ještě uklidňuješ vynervačenou kozu...mě.Jsi hodná...díky moc 🙂 Včera jsem nemohla spát a tak jsem hledala na netu informace a narazila na tuto diskuzi.Strašně mě zaujal tak optimistický název že jsem sem musela hned nakouknout...a nelituju.Je mi o trošku líp i když to pořád bolí a je mi to všechno líto.

sirella
29. zář 2009

sarlotta:Ahojky....všimla jsem si že jsi z UH....chtěla bych se zeptat jestli náhodou nevíš o nějaké fakt dobré gynekoložce nebo gynekolovi.Poradíš????

mari111
29. zář 2009

no jo sex je nas 😉

markee
29. zář 2009

Holky,tak jsem musela si ty prsa stáhnout tím obynadlem a je to lepší. jak jsou smáčklý ,tak tolik nebolí. Ale jinak je mám tvrdí z venkovních stran a ze shora 😖 Bolí to bolí ☹

mari111
29. zář 2009

markee ty si nase bolava holka , to za chvili ustupi, uvidis

markee
29. zář 2009

Mari,no jsem. Prášky pomohli,ale v pátek jsem je dobrala a od včera mě prsa bolí,takže stejně ty hormony zvítězili. Takže stahuju a stahuju 😒

mari111
29. zář 2009

stahuj stahuj, to prejde. si predce nase statecna holka

mari111
29. zář 2009

a co johanka , uz nezlobi

handm
29. zář 2009

holky, omlouvam se, ze vam lezu zas do diskuse, ale ted na me padla super depka...
kamaradka mi pysne oznamila, ze je tehu, ze konci v breznui v praci..
a ja to vcera dostala.. ☹

mari111
29. zář 2009

handm, nemusis se omlouvat, klidne sem "lez" . ja jsem zrovna dovolala ze segrou a ptala se jestli uz jsem tehu, uz mi to zacina list na nervi, ona tehu je a nevi jak se citim. priste ji reknu at se mne na to porad nepta. az budu tak to stejne reknu az ja budu chtit 😠

handm
29. zář 2009

no, za tohle bych obcas taky vrazdila. u nas to ma svagrova.. porad se me pta, a jestli nechci kafe bez kofeinu atd..
ja vim, ze za to vlastne nemuze, protoze o my revizi nevi, ale... proc proste si nemuze rict, ze kdyz asi nic o tehu nerikam, ze asi nebudu.. a nebo trohcu kdyby premyslela, tak si rekne, ze asi se nam to nevede nebo tak..

jak je tobe mari?! sexite o 106? jak to mate? takys mela tu druhou porevizni mrhcu nejak rychle, vid?!

angeles
29. zář 2009

Sirella, nemysli si, já jsem taky vyplašená a vím, že se s tím budu hodně dlouho vyrovnávat. Podle mého je ale pravděpodobnost opakování velmi malá. Je to osud, někomu bylo dáno, že životem proplouvá bez potíží a jiní to mají zase o něco težší. Někdy mi pomůže, když si řeknu, že jsou na tom někteří lidé ještě hůř. Sice to pomáhá jen na chvilku, protože si pak vzpomenu, že už tady mohl být s náma a je mi děsně, strašně to bolí. A jak to zvládám? Prostě musím. Mám doma chlapečka, který mě potřebuje a doufám, že někdy budu i já zase šťastná. No, uvidíme, teď už pomůže jen čas.

mari111
29. zář 2009

handm uz je to lepsi jen sem ted nervozni bo ovu testiky nic moc neukazuji tak nevim je to nejake nejasne le jinak sexime o 106 jek rikas 😉 jo ta druha prisla brzo ale doufam ze jesti se teda ted nepovedlo tak ta treti nenecha na sebe cekat 😒

handm
29. zář 2009

Mari: Aha, ja ovu testiky nepouzivam, rikala jsem si, ze nechci byt nejak "prekombinovana", jakoze an to jit moc vedecky, jen jsem zkuisla na babywebu podle toho, kdy mam plodny dny.. ale stejne nic nepomohlo 🙄
a mrcha dorazila..
asi proste budem pak zkouset cely mesic, abychom videli, co si na nas priroda prichysta... ty jo, sice to vlastne byl jakoze druhy pokus o miminko, ale je to tedy psychicky na palici...

budu drzet palce, aby ta treti nechodila...

handm
29. zář 2009

obdivuju holky, co už třeba prožívaj 30 snažení atd..

mari111
29. zář 2009

dik handm, bylo by to super kdyby nedorazila 🙂

mari111
29. zář 2009

to jo, sou to frajerky, mne by asi uz svihlo ale co nam zbejva, jen se snazit a snazit a cekat jak to dopadne, no ono to jednou dopadne ale nikdo nevime kdy 😠

handm
29. zář 2009

no, dneska jsem ti o tom premyslela, že nám se povedlo vlastně hned napoprvé a člověka to hrozně namlsá... a teď si říkám, co když to byla fakt jen náhoda, co když to teď nepůjde.. i když se říká, že je po revizi jak pohnojíno.. a nám se přitom nepovedlo teď..
mám prostě depku zrovna.. omlouvám se

mari111
29. zář 2009

handm ono to treba telo jeste nechce, nevzdavej to hned po prvnim neuspechu, ja vim ze je to tezke ale depka ti nepomuze, treba se vybrec nebo si ponadavej aby se ti ulevilo ale nezoufej jednou se to povede. ale kazdopadne se tady muzem aspon vykecat. ☹

mari111
29. zář 2009

my sme cekali tri roky a tomu teda rikam nahoda ze se to zrazu povedlo, nemohla jsem tomu ani verit, tak ted doufam ze nebudeme zas cekat tri roky, to je trosku moc 😠

murynka
29. zář 2009

handm to je mi líto ☹ al ebr to tak že třeba tělíčko ještě na další těhu nebylo připravené..neboj další cyklus otěhotníš!!!!!

kopa
autor
29. zář 2009

holky já načla láhev vínka a už jí mám skoro v sobě 😅 😅 No to bude dneska ještě prča.to jsem si doma vyslechla,že nemám pít 🤐 🤐 🤐
a tak přítelákovi zpívám: Víš o co běží,když venku sněží.Budeš tatínkem zachvíli a to tě rozptýlí. 😀

markee
29. zář 2009

Mari,Johanka už je lepší,ale taky to bude i tou mou psychikou,že jsem už o něco silnější.
Jinak já se vrhla na žehlení a mám hotovo. Teď se malá povídá na večerníček a půjde se koupat. Pak snad večeře a šup do postele.Bude klídek.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru