Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

aja.83
30. zář 2009

Jasně, aronku, až po 20tt, ale to už máš za chvilku. Zatím se koukej, co bys jako tak nakoupila a pak to všechno nakup!

aronek
30. zář 2009

samozdřejmě ne mám, ale mém tričku 😀 , ale třeba by mu slušelo 😉

markee
30. zář 2009

Samsa,to je skvělá zpráva. Určo to tu holkám vyjde všem na poprvé,že budou mít mimča už v pořádku.
Já si tak jistá u nás nejsem,ale jistá to PGD.

samsa
30. zář 2009

Markétko a kdy jdete na tu genetiku? Nebo už vám rovnou nabídli PGD?

aja.83
30. zář 2009

Aronku, ani by ho nebylo v tvém triku vidět. Teda ne že bych tím naznačovala, že máš velkou velikost, ale mimísek bude určitě malinkej, až se narodí.

markee
30. zář 2009

Samsa,jdeme 21.10. na genetiku. No rovnou nenabídli,ale prostě si zas říkám,jestli by to nebylo lepší. No uvidíme no.

aronek
30. zář 2009

samso, moc gratuluji k ultrazvuku 😀 , už bych taky potřebovala vědět, že je všechno v pořádku 😉 , věřím, že to je velké uklidnění

aronek
30. zář 2009

aji, velikost mám obrovsku, kór teď, ale zase se narodí v březnu, tak by to měl několikrát dokola 😀 , taková tepelná izolace 😉

samsa
30. zář 2009

Markétko, možná by to bylo lepší, ať vám odpadnou ty stresy, zda to dopadne nebo ne. Musí to být hrozné, když víš, že se to může opakovat, ale věřím, že na genetice vám pomůžou a budete mít zdravé miminko jako je Johanka.
Aronku, na tebe budu moc myslet, ale určitě bude všechno v pořádku, všechny tady budeme mít krásná zdravá miminka.
No nic, musím končit, běžím za svou usoplenou dcerou, chuděra má rýmu jako hrom a už se budí.

aronek
30. zář 2009

samso, moc děkuji, triply už zítra ☹ , tak snad budou taky pozitiva 😉

bobinka22
30. zář 2009

holky,
vy jste toho zase nakecally.TO se neda pri mem uknouranem ditku ani docist.
To po me nemuzete chtit.
Ale Samsa:Gratuluji k ultrazvuku.Je dobre ze je vse v poradku.
Ja tu mam porad stoupace.Na tech stoupackach.Tak uz jsem oblecena i namalovany,maly je nakrmeny a cekam az prijdou k nam a ja pujdu s malym konecne ven.Pekne jim to trva.Ale o pul treti se balime a jedem ven,Je kaslu. 😒

samsa
30. zář 2009

Aronku, moc držím pěsti, já naštěstí na triply nemusela, určitě by mi vyšly blbě jako s nelinkou. Tak tfuj tfuj, ať vyjdou dobře, ale určitě vyjdou a budeš klidnější.

markee
30. zář 2009

Aronek,určitě triply vyjdou dobře,neboj se. Budeme na tebe myslet.

angeles
30. zář 2009

Holky, ono je to tak šílené. Jsme rády, že konečně otěhotníme a pak se ještě musíme stresovat, když musíme postupovat takováto různá vyšetření. Aronku moc přeju hodně štestí, pevné nervy a pozitivní myšlení.

markee
30. zář 2009

Tak já se jdu oblíct a mažu na tu kosmetiku. Zatím papa.

tercie
30. zář 2009

Tak jsem dočetla a ještě stihla uvařit, a čekám na manžu až se uráčí přijít k obědu...

sarlotta
30. zář 2009

samsa moooooooooooooooc blahopřeju, krásné zprávičky🙂)))))))))))))))))) 😎

aja.83
30. zář 2009

Samsa - gratuluju k dobrým zprávám z ultrazvuku.
Aronku - držím pěsti na triply.

aja.83
30. zář 2009

Holky, tak tu nikdo asi nejste. Já za chvíli jedu domů z práce a mám prekérku - celý den nic a najednou zas lítám na záchod, to si užiju, protože jedu 30min autobusem. Pomoc. Už se vidím, jak mi řidič zastavuje u lesíka a celej autobus na mě čučí, jak běžím za smrček tentočkovat 😅

aja.83
30. zář 2009

Tak mě nikdo nepodpoříte, tož já mažu domů a doufám, že dojedu bez poskvrnky 😀

farmarska
30. zář 2009

ahoj ahoj ahoj! 🙂
tak jsem už doma 😉 jsem pěknej průserář, ráno jsem vyjela na chvíli do města, jenže jsem se stavila u ženskejch v bejvalý práci a tak jsem se zakecala a zakecala...no a skejsla jsem tam 😅 no ale zase jsme si tak hezky pokecali a tak se nasmály! 😎 Říkaly, že jim tam přesně todle chybí po tom co tam s nima už nedělám 😀 no a ted jsem se teprve dovalila domů, doma binčus a studená plotna a za chvílku je tu manžel 😅 😅 a co myslíte že já udělám jako první po návratu, no no .. zapnu si koně, abych něco neprošvihla 😀 😝 😀

farmarska
30. zář 2009

a co tady, jáká je tu nálada?? 😕 😉 jdu vás zkusit honem rychle dočíst, snad to stihnu 😉

farmarska
30. zář 2009

tak ted na to koukám,. . tak to ted nestihnu dočíst ani za nic 😝 leda by si manža dal v práci nějakej přesčásek 😀 baby, máte rozum, o čem pořád tak drbete!!! 4stránky od tý doby co jsem tu nebyla 😠 😀
no nic dočtu vás později, jestli jste mne tam některá nezdrbla 😉 😎 😀

tercie
30. zář 2009

Ajo tak šťastnou cestu domů, a víš co, hlavně se neposer 😀

Farmi ty jsi teda hospodyně 😀 Já zas mám plotnu nažhavenou, uvařeno, jsem po o a mana nikde 😀

sirella
30. zář 2009

farmarska:Ty se máš...takovou náladičku bych taky brala.Já mám teď depku.Včera večer a dnes dopolčo to bylo lepší,ale už zas natahuju 😢 Přesně před týdnem jsem byla ještě šťastná...a se strachem šla k dr...a obavy byly na místě...srdíčko ale na UTZ ne

farmarska
30. zář 2009

jééé ségra kdyby se to tak dalo přehodit s tebou 😀 😀
a co jinak? 😉
hele víš ty vůbec, že jdu od příštího pondělka dopráce 😉 a že jedu podle tvýho módu 😉 tak běda ti jestli v tom nákupním středisku skejsnu 😉 😀 😀 😀

sirella
30. zář 2009

farmarska:Práci bych taky brala....aspoň bych zaměstnala hlavu něčím jinším.U nás práce není nikde žádná 😒

farmarska
30. zář 2009

sir, já tě-to uplně chápu ☹ ☹ ☹ ☹ ale sluníčko neboj, zase bude líp a zase se budeš brzy smát 😔 ted jsi ještě v moc bolavým období, je to moc čerstvý 😢 ale už to bude jen lepčí, uvidíš 🙂 i já odpočítávala, ted to je přesně tejden, teĎ 14dní, ... do dneška si pamatuju, že to byl čtvrtek 😝 , pořád mne zabolí u srdce když si na to vzpomenu 😔 ale čas to zahojí 😉 holt si to ted musíš vyžrat, jako každá tady 😖 podepkuj si, pobreč, zanadávej na celej svět. Překulí se den, dva a brzy bude převažovat den, kdy bude víc usměvů než slziček 😉
Posílám moc moc velký obejmutí 😵 a hodně síly do prvního hnusnýho, smutnícího období 😉

farmarska
30. zář 2009

sir u nás je to taky špatný 😒 kdyby jsi viděla co kašpáren lidi musej nadělat, aby je zaměstnali třeba jen jako "pitomou" prodavačku v marketu 😝 no jo jenže my splácíme hypošku, pak už máme jedno skoro desetiletý (náročný) dítko a manžel by to sám neutáhl 😝 Jinak já bych do práce nešla ani za nic, bo doma jí mám pořád tolik, že se rozhodně nikdy nidit nebudu 😝

sirella
30. zář 2009

farmarska:Moc díky...snad to bude fakt lepší.Snažím se na to nemyslet,ale nejde to.Včera večer se to tady dost rozjelo a já dostala chuť na sklenku vína jako holky.S manžou jsme to ale trochu přepískli.Trochu to pomohlo,ale nevím jestli jsem nebyla jen otupělá...Ode dneška jsem ale zas hodná holka,protože jinak skončím jako alkoholička 😒

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru