Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

kopa
autor
2. říj 2009

Vroninka............chlapeček Petr
Bobinka ............chlapeček Vojtíšek
Kelly 36tt .................................................................................čeká holčičku............Kristýnka
Kagatkaga 34tt..........................................................................pohlaví nechce znát předem
Martina76 33tt...................má trombofilii......................................čeka chlapečka...........Mikuláška
Lucierob 33tt ............................................................................čeká holčičku............Aničku
Kupinka 32tt ............16.10.poradna..............................................čeká chlapečka..........Matyáš
Murynka 31tt.....6.10KO.velký UZ,32tt papíry na mateřskou...............čeká holčičku............Sofie
Jitie 31tt....................................................................................čeká chlapečka..........Filípek
Amynka 28tt...............................................................................čeká chlapečka
Venuska 28tt .............................................................................čeká holčičku........... Natálku
Kerrie 25tt.........................21.10.poradna......................................čeká holčičku........... Emu
Květinka 25tt................... ..........................................................čeká chlapečka
Mirax 23tt........................6.10 KO...............................................čeká holčičku............. Bětušku
Samsa 21tt........................
Wergina 21tt......................15.10 3D UTZ
Martinkal 18tt....................15.10KO.............................................čeká holčičku.............. Lucinku
Aronek 17tt......................1.10.triply,15.10.KO,29.10.Velký UTZ,
Mabe 15tt.........................30.9.KO
Tercie 12tt..........................5.10.KO,13.10 NT screening
Markytaj 12tt......................5.10. NT screening
Zlababa07 9tt.....................8.10.KO čeká dvojčátka!!!
Skritkova DC?
Flair 28DC
Sarlotta 25DC
Maarrtina 25DC
Eeliska 25DC
Ikopretinka 24DC
Mari111 23DC
Paajaa 18DC
Nicollka 17DC
Kopa 16DC........................................21.10.KO prevence
Katyna6 13DC
Farmarska 12DC
Handm 4DC
Hanana 2DC
Aja 83 1DC
If.v nehlídá si DC
Maendy......................čekatelka na první porevizní MS
Markee.......................čekatelka na první porevizní MS...........21.10. genetika
M.aa.b........................čekatelka na první porevizní MS
Sirella.........................čekatelka na první porevizní MS

aja.83
2. říj 2009

No to je teda smutnej pohled na mě na dně tabulky. Ach jo. Holky, navíc to vypadá, že depka mě jen tak neopustí, teď jsem se dozvěděla, že mi umřela babička, sice ji bylo 93let, ale stejně to člověku nepřidá. No to je dneska den! ☹

kopa
autor
2. říj 2009

AJI to je mi líto s babičkou 😔 😔 Upřímnou soustrast.Drž se kočko.

farmarska
2. říj 2009

ahoj holky, hezký ránko 😉 nějak vás ted nestíhám 😅 dnešní dopoledne mám zase napraný, jůůůů to zase bude dočítání 😝 😀
tak já frčím, musím do města k doktoroj pro zdrav.průkajdu (do práce) 😝

doufám, že se tu jinak máte všechny pěkně 😵 😵

kopa
autor
2. říj 2009

Ahoj Farmíku 🙂
no jóo ty už vlastně za chvilku nastupuješ do pracovního procesu vid? 😀 😀

katyna6
2. říj 2009

ahojky 🙂
omlouvám se holky,že jsem se s váma večer ani nerozloučila,ale spadl mi net a pak už nešlo se připojit.

aja-to je mi všechno moc líto aji,máš vážně smutnej den.A i když bylo babičce přes 90let,tak to bolí stejně.A tu mrchu taky zvládneš.ber to tak ,že pelíšek bude trochu víc odpočinutej a líp připravenej na maličký.Ale chápu,že to určitě zamrzí.Já budu taky za 14 dní v koutku duše doufat....a budu trochu zklamaná,až ms přijde.

sirella-já už do jara jím listovku,pak během těhu Calibrum babyplan a teď zase listovku.Víš,já mám pocit,že důležitý ty vitamíny asi jsou,ale mnohem víc záleží na tom ostatním. 😉

aronek
2. říj 2009

Aji, pádu je mi líto, ale zase se dá rychla šplhat 😀 Každý den jsi s větším číslema za chvilku zase snažení a pak testování, prostě jen radosti. S babičkou mně to moc mrzí, mojí bytlo taky 93 a umřela nám loni na štědrý den ☹

kerrie
2. říj 2009

Krásné ráno, holky 🙂

ajinko, Ty máš teda dneska den............ 😔 Moc mě mrzí, jaký máš trápení. Jsme tu všichni s Tebou a posíláme spoustu sil na zvládnutí všeho! 😔

markee
2. říj 2009

ahojky,
Aji,je mi to taky moc líto,jak babičkou tak s příchozí MS ☹ Ale jak píšou holky,pelíšek bude víc připravený a hlavně až MS skončí,tak zas budete moci se snažilkovat. A s tím,že manža nechce ani sexit mi povídej. My v době plodných dnů taky moc netento. Je teda fakt,že se po 2MS zadařilo i při té malé frekvenci. Ale neboj vyjde to příště. Prostě musíš věřit 😉
Já dala Johanku do školky a pak jela s kamarádkou do města,koupila jsem Johance do pokojíčku záclonu s ovečkama. Je hezká,neutrální a prostě jsem ráda,že už jí ten pokojíček pomalu děláme. Aspoň myšlenky jsou trošku jinde.
Já včera jak právě četla příspěvek od té paní na porodnici,kde jsem i já byla,tak mi začlo být opět smutno. No přála bych si miminko a moc,ale musím počkat na genetiku a na to co nám poradí ☹

aronek
2. říj 2009

markee, na genetiku jdeš za chvilku 😉 , tak třeba tam něco vymyslí, jak by to šlo, bez toho rizika, že by to bylo špatně 😖 . Věřím, že otěhotnět a dopředu ke všem strachům přidat ještě toto, musí být hrozné ☹

murynka
2. říj 2009

ahojky

ajo to mě moc mrzí jak ta blbí mrcha ☹ 😠 😠 😠 tak přeji upřímnou soustrast ☹ ☹ je to smutný drž se!!!!!

markee
2. říj 2009

Aronek,no já doufám,že prostě budeme vědět přesně,co miminku bylo.Já se tak trápím, i když se snažím být veselá. Je to hrozný no.
Dávej na sebe pozor,ať jsi v pořádku 😉

aja.83
2. říj 2009

Holky, děkuju za podporu. Už je mi líp, dala jsem si čokoládu, celou tabulku jsem svrzla 😀 !
Markee, netrap se, brzy budeš vědět, co miminku bylo a co máte udělat pro příště, aby bylo vše v pohodě. Je fajn, že děláte Johance pokojíček, aspoň se nějak zabavíš a nesmutníš. Ta to tam bude mít krásný! 😉

markee
2. říj 2009

Aja,ještě by to chtělo,aby debilnímu švárovi došlo,že si má odnést skříń a křeslo na chalupu a můžeme jí tam dát i nábytek. Ale on je trošku pomalejší,i když si spíš myslím,že to dělá naschvál,že to tam má. Vůbec to nevyužívá a nám se to tam nehodí(je to pokoj po něm-Johanky pokojík). Bych jinak tvořila o to víc 😉

sirella
2. říj 2009

Ahojky holky...zdravím všechny při začínajícím víkendu.Moc díky za tipy na vitamíny 😉

aji:to je mi líto taky...mě jsi dodávala tolik síly a teď toto.Mě umřela babička ve 102 letech ale bolelo to taky moc....vlastně prababička...A vyšlo mi to tak blbě že z pohřbu jsem musela jít kuk na baráček o který jsme podle fotky měli zájem.Neměla jsem náladu...to je jasné...jenže bylo to domluvené dlouho předem....Koupili jsme ho,spravujem,už bydlíme a já to beru jako dárek od ní 🙂

katy:Já budu něco zobkat hned od kontroly u dr.A s mimčem se mi čekat nechce.Říkám si že to určo nějaký měsíc potrvá a nechci ztrácet čas...Je mi už hodně let tak mám fakt strach...a kdybys viděla co se u nás dělo včera 😀 Já málem už včera...ale je to fakt brzo.Strašně mi včera otrnulo.Fyzicky se cítím super a psychika se rovná už taky.Včera mě tu holky strašně uklidnily tak už nejsem tak vyklepaná ze všeho

kopa
autor
2. říj 2009

Markétko ahojky,tak co Sofinka?? 😀

aja.83
2. říj 2009

Katy, jo jo, aspoň bude pokojíček útulnější a připravenější. Uvidíme příští měsíc. To zjištění vždycky když přijde ms, že to zase nevyšlo, je fakt hrozný. I když jsem si to myslela, nám prostě nemůže jít nic hladce. Tak vzhůru do dalšího snažení.

murynka
2. říj 2009

ahojky leničko 😵 😵 sofinka dobrý 😎 je moc hodná 😵 😵
pořád semnou večer spinká 😅 😕 a přes den blbne 😀 😀

včéra jsme byli s jirkou na tom kurzu to bylo moc hezký,už s etěším na ten druhý.... 😉

no ale bolí mě moc záda ☹ a když dlouho chodím tak čípek ☹ ten konec těhu opravdu není nic moc 😅 😅

no a co vy??pořád sexujete 😀 😀 to je správný těším se až nahlásíš // 😵 😵 😵

sirella
2. říj 2009

aja:Já jsem nikdy nic nečekala a vždycky přišly jen max.2 MS a byla jsem těhu 😉 Doufám,že teď to půjde taky tak...držím ti moc palůše 😉

kopa
autor
2. říj 2009

Markét to je dobře,že je moc hodnáá 😵

A kde jste byli na tom kurzu?U vás na Kladně? 😕 a co vám tam říkali? 😕 Jsem zvědavá vid? 😀

Ano včera jsem ještě sexily 😀 dneska nic nebude,protože má spicha s kamarádem a budu ráda,když vůbec dojde domu. 😅 😲

Včera jsem dělala ten ovu test a čárka se mi zdála slabší,tak nevím zda mám dělat ještě ten jeden co my zůstal,asi je to zbytečné 😅

angeles
2. říj 2009

Aji, upřímnou soustrast. My jsme se snažili s manželem rok , i když jsem na to nechtěla moc myslet, tak jsem byla taky pokaždé zklamaná, když ta zatracená mrcha přišla. Ale vždycky je tu naděje, že to příští měsíc může vyjít. Tak hodně moc štěstí do dalšího snažení. Holky je to asi osud, přijde to v době, kdy to má přijít a budeme zase šťastné.

kopa
autor
2. říj 2009

Angeles věřím tomu,že jednou nám všem bude lépe.Nevím proč si s námi tak osud zahrává.

sirella
2. říj 2009

angeles,kopa:Taky už věřím ,že bude líp....holt jsme si to "vyžraly" teď a určitě se zadaří 😉

katyna6
2. říj 2009

sirella-no právě,já už mám poměrně dost roků a každý další měsíc mi připadá zbytečně ztracený,takže nečekám už na nic 😵

markee
2. říj 2009

Holky,tak já v pondělí objednám 3x Femibion 800 a budu papkat. Zatím mám ještě listovku od doktora co mi zbyla. Ale já nemám na účtu penízky,tak je nejdřív tam musím převést a pak můžu objednávat. Našla jsem ho na netu za 255Kč balení po 30tbl.,tak to vezmu rovnou toho víc 😉

angeles
2. říj 2009

Holky my nad tím osudem všechny vyhrajem, prostě musíme.

katyna6
2. říj 2009

angeles-přesně tak!Už máme leccos za sebou a jen tak to holky přece nevzdáme!!! 😉

handm
2. říj 2009

Holky, ahooj, teď jsem si přečetla album (nevím, jak se jmenuje autorka, omlouvám se), ale je to název "naše druhá holčička theuška a to je tedy bomba.. popis porodu, super vtipný, krásný dojemný, smála jsem se a brečela 🙂) ještě že jsem v práci sama 🙂)

angeles
2. říj 2009

Katyna, já už mám 33, tak taky nemůžu moc čekat, ale bohužel mi teď nic jiného nezbývá, ještě genetika a atd....No, co se dá dělat, musíme prostě věřit.

kopa
autor
2. říj 2009

Markee to je dobrá cena toho Femibionu.Já ho normálně kupuju za 310kč v lékárně.
Ted si ho asi taky objednám a přibalím k tomu i těhu testy 😉

Holky tak mě je sice 24 let,ale taky nemohu čekat.Ťukají mi hodiny 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru