Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

aronek
6. říj 2009

markee, tak únava nepřechází a jsem úplně mrtvá, jak mně honí v práci ☹ Ale celkově mně uklidnila kontrola, fakt jsem se bála, že ty bolesti jsou špatná zvěst, teď když vím, že je to normální, tak si občas v klidu trpím, ale vím, že mimčo je v pořádku 😉

markee
6. říj 2009

Aronek,to je moc dobře.Opravdu ti přeju ať jsi v pořádku a i miminko samozřejmě. 😉

aronek
6. říj 2009

markee, moc děkuji 😉 Já bych si tak přála, abychom byly všechny do roka šťastné maminky 😀 a nikdo nám sem nepřibýval ☹ Doufám, že budou přibývat alespoň //

markee
6. říj 2009

Aronek,určo ty // tu budou přibývat rychle a bude jich hodně. Všechny budete mít zdravé děti. Já třeba jednou taky,ale teď se prostě bojim. Až se přestanu bát,tak to bude lepší. I když jsem teď manžovi říkala,ať tolik nekafuje(vypije tak dva až tři půllitrové hrnky denně) a že nechci mimčo plánovat,že prostě chci,aby to bylo spontání.Až se povede tak se povede,prostě bez stresu. Já už prostě nevím jak dál. Vím,že geny jsou danný,ale co když by to zrovna vyšlo dobře. Prostě neplánovat a třebas se zrovna zadaří.

sarlotta
6. říj 2009

Ahojky holčinky..... ufff... hlásím, že jsem kantare.. dneska sem ryla 😲 se z toho brzo pos... no ale můžu si to dát do životopisu cooooooooo 😀 😀 😀

A psala mi kamoška že je těhu-termín v březnu..... chjoooooooo mě je smutno ☹

aronek
6. říj 2009

markee, pravda je, že když se člověk nesoustředí jen na mimčo, tak to jde jednodušeji než, když se soustředíš jen na to. Hlavně nejsi tak vystresovaná, když to nevyjde, i když zrovna to nám tady tedy nejde 😀 😀

aronek
6. říj 2009

Ahoj sarlot, a máš alespoň hotovo? 😉 Nás to čeká příští týden 😝

markee
6. říj 2009

Já vím,že funguju dobře,že se nám do 3 měsíců vloni povedlo otěhu. Jinak s Johankou hned a pak po revizi taky hned. S tím problém nemám(ťukám třikrát). Ale prostě jen,aby se ty Míšovi geny rozdělili dobře no. To je to nejdůležitější.

markee
6. říj 2009

Sarlott ahojky

aronek
6. říj 2009

markee, to bohužel neovlivníš, geny jsou mršky ☹ , třeba poradí na té genetice jak to eliminovat 😉

murynka
6. říj 2009

ahojky nejdřív napíšu pak dočtu 😀 😀

kontrola byla skvělá 😵 😵 byl i manžílek,malá se krásně ukazovala opět potvrzena holka 😀 😀 pan dr.nám vše popsal no skvělý 😎 vše odpovídá 32tt,moje váha je plus 7kg 🙂 váha malé odhadem 1700 g 😕 😅 což mě překvapilo roste hezky 😵 😵 😵

odpolko jsme byli na obídku a koupit lino a koberec do ložnice 🙂 koupili jsme i žlutou barvu do ložnice tak se bude malovat a položíme koberec 😵 😵 ten je takový merunkový 😉 a lino je moc krásné nakonec bude i v kuchyni dlažba by byla asi studená 😒 no prostě super den akorát jsme unavená ☹

martinkal
6. říj 2009

Ahoj Aronku jak se máš? Už něco cízíš? 🙂

sarlotta
6. říj 2009

Aron, no ale já ryla v práci 😲 😀 a jelikož zahradu nemám, tak to byla moje skoro první zkušenost...

sarlotta
6. říj 2009

Mury to je fajn , malá bude cvalík🙂))

martinkal
6. říj 2009

Aronku mělo tam být cítíš 😀

sarlotta
6. říj 2009

Markee je to boj... počkej na den, kdy se vzbudíš a budeš si jistá, že to chceš risknout... a on přijde, neboj 😉

aronek
6. říj 2009

mury, gratuluji ke kontrole 😀
martikal, pořád nic ☹ Jinak čekám na mamku, přijede mně zkontrolovat 😉
sarlot, tak to já ryju na své zahradě, letos to tedy přenechám příteli 😀

martinkal
6. říj 2009

Šarlotko, to znám, mívali jsme obrovskou zahradu. Druhý den jsem se nemohla ani pohnout 😉

kerrie
6. říj 2009

Čus ženy 😀

To byl dneska absťák, když nefachal koník, cooo? 😀

Mury........supr zprávičky........hlavně že jste obě v pořádku 🙂

nicollka
6. říj 2009

Ahoj holky dnes sem se vůbec nemohla nabourat na koně :D to byl abstáček. Už jsme zase samy. Malej druhý den ve školce krásně zvládl už ani moc neplakal, skoro vůbec. Sice mi říkal že už tam nechce, ale už je to na dobré cestě. Já mám krásnýho anovuláka a dnes sem dokonce myslela, že snad začne mrcha takový šílený mrchovský pocity no hrůza. I zle od žaludku, ale to spíš od únavy, já se tak těším až si lehnu a usnu.
A co tu nového? Od zítra rána už jsem zase tu každou chvilkou jedním okem :D Malej už spinká skoro, tak asi taky zalehnu u telky. Domeček už se rýsuje, do konce října má být vyplacený a hned jak to zapíše katastr na nás (prý až 3týdny :( .. ) tak se stěhujem juchůůů.

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

martinkal
6. říj 2009

Mury gratuluju k super kontrole. 🙂

markee
6. říj 2009

Murynko,jé malá je krásně veliká. A ty nákupy,no super. Hlavně,že se zadařilo vše sehnat.
Sarlott,snad se to stane,to že prostě budu chtít do toho jít znova. Bojím,moc bojím a bulím,holky pomoc,zas bulím ☹ já to snad dostanu,fakt mě bolí v těch zádech,jak před MS.
Je to normální? Po tom co jsem měla teď? Já nevím jak rychle je MS po "potratu".

sarlotta
6. říj 2009

No na vlastní zahradě by mi to nevadilo 😎

markee- dneska mě se ... celý svět ... a kamoška mi napíše že čeká mimíska a mě se chce taky bulit 😔

murynka
6. říj 2009

holky děkuju 😵 😵 😵

on nešel kůn co 😀 😀 😀 ještě že jsme měla tak na pilno 😎

sarlot já cvalíka necíííííí 😀 😀 😀

sarlotta
6. říj 2009

markee po revizi by měla přijít něco mezi 4-6týdny. Ale čistit se můžeš třeba 14 dní po. To je těžko říct. Kdyžtak si zavolej k doc, kdyby Tě to bolelo.

sarlotta
6. říj 2009

Mury to zmákneš - hlavně že je Sofinka zdravá 😉

nicollka
6. říj 2009

Taky moc moc gratulujeme murynce. Tý jo už tady bude za chvilku další miminečko, se těším na fotečky. Já si poplakala u albumu kdy se narodil Daneček.

markee
6. říj 2009

Sarlott,tak se vyplač. Vždyť to pomůže.
Já pořád myslím na švagrovou,jak je vychcaná a zlá. Ale říct tchýni,že vím,že ona(švagrová)to nemyslí tak jak to říká,ale prostě myslí to zle,jen to zaobalí, tak ze mě udělaj paranoika. Prostě si přemýtám věci,které říkala před skoro 14 dny a říkám si jaká je to mrcha. Prostě ona měla štěstí na to,že ničím takovým jako my tady neprošla.
Fakt ty lidi jsou zlý ani o tom nevědí. Si říkám,kdy začne o mě povídat,že nejsem normální,když jim nechovám miminko. Ale já ne,že bych nechtěla,ale prostě zatím sem spokojená s Johankou. Na malého se kouknu,ale chovala jsem ho dokud jsem byla těhu. Nevím. Třeba jsem opravdu divná ☹

markee
6. říj 2009

Sarlott po první revizi mi MS přišla za 32dní. Ale teď si říkám,zda nepřijde dýl,když už jsem byla 22tt. No uvidíme. Určo to sem nahlásím.

murynka
6. říj 2009

JO a dostali jsem papíry na ty jména tak holka Sofie a kluk Jiří 😀 😀 😀 😀 už je to podepsané 😀 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru