Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

farmarska
9. říj 2009

marti na co ty hned nemyslíš! prej micinku 😀 😀 😀

aronek
9. říj 2009

martinkal, mám se pracovně a už se těším na víkend, až se vyspím 😀 Pohyby zatím nikde 😠 A to jsem jí včera celý večer přemlouvala aby udělala alespoň bublinku a jen mi kručelo v břiše 😖 Tak jsem se najedla a už nebylo vůbec nic ☹

aja.83
9. říj 2009

Martinko, to je super, že už cítíš pohyby! Musí to být krásný pocit! 😉

aronek
9. říj 2009

Jinak nám včera opět jednu přivezli za dítě 😠 😠 😠 😠 Je to hnus velebnosti číst ty spisy 😠 😠 😠 A to minulý týden přivezli jednu, co je za dvě děti 😠 😠 😠 😠

farmarska
9. říj 2009

aron obdivuju tě, že tam můžeš dělat 😔 já bych to asi psychicky nezvládla 😔
takové by se měly věšet 😠

holky musím se nachvíli odmlčet a jít něco pošolichat, ale zachvíli zase najuknu 😉

aja.83
9. říj 2009

Aronku, to je děsný! Já bych zavedla trest smrti!

aronek
9. říj 2009

Já hlavně nechápu, že obě už mají větší děti a zabijí novorozence 😝 Jsou přece i jiné možnosti, ne? A ti kteří nemohou mít děti by si je rádi vzali. A to jsou bílé ženské. No fakt hnus 😠

farmarska
9. říj 2009

no tak jsem se sanžila dostat do pc ty fotky, ze včerejška, z mobilu, ale nejde mi na noťákoj blůťák, tak jsem vám kousek sebe jak jsem slíbila, nafotila alspon ted přes vebku 😉
a taky vám tam vložím fotku toho úborku, jak se poněkud natáhl-vytahal po tom co jsem si ho oblékla 😅
před tím byl asi poloviční 😅 😝 😝 😀 😀 a ted jak už jsem psala i malej sloník by se do toho vešel 😀 😀 😎

aronek
9. říj 2009

a kam jsi to farmi uložila, v albumu to nemáš?

aronek
9. říj 2009

už máš, ale je to opravdu jen malý kousek 😀

farmarska
9. říj 2009

tak už to mám v albíčku 😉
ale ty barvy jsou trošku matoucí... ve skutečnosti je vše o něco tmavší

farmarska
9. říj 2009

no on to je taky zhruba tak jediný kousek mého těla na který se dá ještě koukat a který byl v tom obleku nejvíc sexi 😉 😀 😀 takže jste vlastně dostaly to nejlepčí ze mne 😀 😀 😀

aronek
9. říj 2009

farmi, ty se podceňuješ 😖 , úspěch to přece byl 😀

paajaa
9. říj 2009

Farmi: 😀 😀 😀 😀 😀 😀
to je super, že jsi se do oblečku nasoukala a přinoslo to své ovoce- tedy spermouše

Aji: mo mě taky za chvilku čeká nové snažení. Na manžela se dneska taky moc těším. Né že by nic teď nebylo, ale už dvakrát přestal v nejlepším, takže si to musím vzít do svých rukou 😀 😀

Mury: tak hezky vyberte. Já jsem si nakonec vybrala Whirpool a schodou okolností ho má i švagrová, co se teď stěhovala, takže jsme to okoukla naživo.

Holky já chci taky tak ohleduplného manžela, který když jsou plodné dny, tak sexí bez donucení. Manžel si pořád měle svou- necháme to náhodě

kopa
autor
9. říj 2009

Farmi ty jsi teda dračiceeeeeeeeeeeeeeee 😀

kopa
autor
9. říj 2009

a už všichni utekli......... 😲

markee
9. říj 2009

Ahojky,téda vy jste toho zas prokecaly Snad vás dočtu. 😀
Já byla s malou u kadeřnice,pak objednat pro celou rodinku zubaře,pak jsem jela o dalších 15km dál abych se zeptala na brigádu(tak to vypadá nadějně)a pak jsme nakoupili a jeli domu. Už jsme po obídku,ale tááák se mi nechce nic dělat.
Hlavně,když jsem byla s malou u té kadeřnice,tak jsem jí tam zas brečela,prostě se mi o tom mém problému špatně mluví,bez slz jsem to dokázala jen jednou. A z ní zas vypadlo,že jí přišli na rakovinu děložního čípku Má tři děti a ty dvojčátka šli letos prvně do školy a ona řešila tu svou nemoc. Minulý pátek byla U Apolináře na operaci. Doktor jí ale říkal,že je to v začátku,že tam nemá nádor,ale rakovinotvorné buňky a že v tomto stádiu se na to neumí.Takže jí držím pěsti,ať je v pořádku. Myslím si,že je jí tak 33let. ☹

aronek
9. říj 2009

neutekli, ale pracují 😝 😝 😝 😝 Kopi, ty už máš hotovo?

markee
9. říj 2009

Já chci vidět Farminku na fotce,ale nemá albíčko ☹

paajaa
9. říj 2009

Markee: teda ty jsi se měla rozptýlit a místo toho slyším takový příběh. Co se týše té psycholožky, tak snad tě objednají brzo a ty si v nabitém diáři najdeš mít. Mohlo by ti to hodně pomoct.
Takže hlavu vzhůru a nesmutni

kopi: já jsem tadyyyy 😅 😅 😅

kopa
autor
9. říj 2009

ježíš ona si Farminka asi omylem smázla to albíčko 😅 😅 😅 před chvilkou ho tady měla 😅 😝 😝

markee
9. říj 2009

Holky,zjišťuju,že nedopisuju slova 😠 to mělo být že se na to neumírá a né neumí 😖 jsem fakt pako.
Paajaa,jsem na to zvědavá,na tu psycholožku.Ale jestli mi vyjde od listopadu ta brigáda,tak tam(k psycholožce jezdit nebudu)Stihla bych do konce tohoto měsíce jen tři sezení.

kopa
autor
9. říj 2009

Já ještě nemám hotovo,ale vzhledem k tomu,že je pátek tak se nesmím moc předřít 😅 😀 😀 a to samí i při pondělku 😅 😀

Markee já bych se určitě k psycholožce objednala,určitě ti to moc pomůže.Jednu dobu sem taky nad tím přemýšlela.
To je hrůza s tou tvojí kadeřnicí,taková mladá ženská 😔 Budu jí btaky držet palečky.

markee
9. říj 2009

No je to hrůza fakt. Hlavně taky povídala,že si povídala se sestřičkou v té nemocnici a říkala,že je teď dost revizí a i těchto operací,kde odeberou ty rakovinotvorné buňky. Prý tam ale každé oddělení dělá určité zákroky. Není to jak v nemocnici kam chodím já,že dělaj absolutně vše.

paajaa
9. říj 2009

Markee: tak uvidíš, jak ti to vyjde 😉

Kopi: já už taky moc nepracuju a hlavně za půl hodiny jdu domů. Večer si jdu sednout na pokec s kamarádkou a dám si nějakou mňamku. Už se těším. 😉 😉

markee
9. říj 2009

Paajii,uvidíme no. Když mě mamka objedná tak půjdu. Navrtala mě do toho,tak ať se snaží.
Taky bych si šla někam sednout na vínko a tak.Měla jsem jít 23.října s hasičkama,ale já si s nima nemám co říct,od doby co se tam holky vyměnili,takže mě to fakt s nima nebaví. Chtělo by to prostě jít opravdu s kamarádkou.

paajaa
9. říj 2009

Markee: tak kamarádky obvolej a někam si jsi sednout. Jistě ti to prospěje.

Já se loučím a přeji krásný víkend.

aja.83
9. říj 2009

Farmííí, kde máš albíčko?

aja.83
9. říj 2009

Pájinko, hezký víkend i Tobě a pěkně si to s manžílkem užijte! 😉

nicollka
9. říj 2009

tak jsem chtěla kouknout na farminčiny fotky ale taky nevidím albíčko

já sem vložila náš skoro domeček do albíčka tak můžete kuknout..http://www.modrastrecha.cz/album/album.php?vAlb...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru