Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

aronek
25. říj 2009

mám dotaz na těhulky, tedy asi pokročilejší. Máte některá těhotenský pás? Pomáhá to na bolest zad? A co pás do auta pro těhotné?

markee
25. říj 2009

Aronek,pás pro těhotné mám a ani jsem ho nepoužila ☹ Ale kamarádka ho měla a fakt jí pomohl od bolesti zad. Neměla ten natahovací,ale na ten sucháč ten pruh podpůrný. Určo si ho kup,jestli ho chceš.
Pás do auta jsem neměla u Johanky a ani jsem ho neplánovala teď.
Já čučím na ŽELARY,naliju si k nim bílé vínko 😉

aronek
25. říj 2009

pás asi pořídím, zvažovala jsem i ten do auta, protože hodně řídím 😉

lenkka81
25. říj 2009

Ahojte som tu nowá...Nefunguje mi obyč w tak musim písat takto. Nikdy ma ani nenapadlo, ze budem mozno tu hladat psych. podporu...W utorok som bola wlasnte na prwu poradnu, wytesená, stastná...Sestricka mi porobila odbery, este sme sa chichotali... Awsak sa par minut bolo wsetko inak, lekár mi len setrnne powedal ze newidí biť srdiecko...Bola som uz w 11tom tyždni...Som strasne smutná a citim sa tak prazdno, prist o babatko na ktoré sa clowek tesí je hrozné... ☹ Doma mam dcerku 6 rocnu ta ma drzi aj s manzelom nad wodou, ale je to strasne tazké wypustit to z hlawy.

aronek
25. říj 2009

lenkka, vítám tě v tomto témátku, i když v jiném by to bylo asi veselejší. Všechny tu máme za sebou stejnou zkušenost a každá se stím nějak pereme. Ale veselejší je, že už je tu plno těhulek a již máme i miminka, takže víme, že to jde 😉

markee
25. říj 2009

Lenka, je mi to moc a moc líto co se ti stalo a vim jak se cítíš. Je to hrozné co se děje. Sice tomu asi teď moc nevěříš,ale bude lépe,určitě bude lépe. Tady holky jsou suprové a dostaneš se z toho.

sirella
25. říj 2009

lenkka:Ahojky...vítám tě tu...i když teda není o co stát...strašně mi pomohlo sem chodit.Chodí sem samé hodné holky co vždycky poradí a nebo aspoň řeknou svůj názor(např.na nějaký dotaz se kterým nemají zkušenost)...byla jsem na tom podobně...Mě se to stalo v 11 tt od posl MS a bylo to hodně těžké.Je mi líto každé holky když se to stane.Internet je plný frází že se příroda zbavuje něčeho co se stalo špatně.Mě to ze začátku nepomohlo ale teď si říkám že je možná opravdu dobře že to dopadlo jak to dopadlo a že nebudu mít postižené miminko.Doma mám 8letého kluka a ten mi dává fakt zabrat takže se v tom už neplácám...první dny jsem strávila na netu a hledala odpovědi na své otázky.Zítra jdu na kontrolu na gyndu a mám celkem strach co se ještě dozvím...Tobě přeju hodně sil...a když budeš mít náladu určitě přijdi mezi nás

markee
25. říj 2009

Sir,na zítra držím pěsti,ať je vše OK. 😉

sirella
25. říj 2009

markee:jsi zlatíčko... 🙂 ...díkas moc...mám fakt nahnané.Mám strach co mi řekne.Snad žádnou hrůzu.S manžou jsme dohodnutí že jdem do toho hned po první MS Vím že je to hodně risk ale vzhledem k věku to risknu...abych když tak další pokus ještě vůbec stihla.Já teď mám hrůzu aby to vůbec ještě někdy šlo.Abych to celkově neprošvihla.Chci aby pokud to po druhé nevyjde našli příčinu a něco se s tím dělalo.Nedělám si iluze že to půjde hned tak si myslím že otěhu po několika cyklech a to třeba už bude v poho.

a jinak...dort jsi měla fakt nádherný 🙂 Já bych to nedokázala ani za nic...mám obě ruce levé 😅 ale totálně...a Johanka je nádherná 🙂 Je vidět že je to vaše sluníčko milované.My se snažili o holčičku,protože doma už chlapečka máme.Je jasné že jsem si přála hlavně zdravé miminko a bylo mi to jedno...ale teď už tuplem...

markee
25. říj 2009

Sir, přeju ti to a moc,jako tady všem ostatním. Holky určo se vám všem brzo zadaří. A Sir nečekejte na nic,jen první MS a šup do toho. Začni papkat listovku(jestli jí ještě nejíš).
Děkujeme za pochvalu holčičky i dortíku. No nám bylo jedno co to bude,hlavně aby to bylo zdravé. I když já tušila,že to bude holčička,nějak jsem to tentorkát vycítila.

murynka
25. říj 2009

já těhu pás na záda neměla ani do auta ne 😉 a jezdí docela často 😅

jdu do hajan dobrou noc 😵 😵 😵

sirella
25. říj 2009

Mury:Dobrou noc 🙂

markee:Nejím ale mám...měla bych už začít???

markee
25. říj 2009

Sir určo už začni,já jí také jím a vím,že mimčo možná někdy v příštím roce teprva budeme zkoušet.

Murynko,dobrou noc.

sirella
25. říj 2009

markee:A je nějaký rozdíl mezi listovkou koupenou volně a od dr.???Já jsem na toto fakt tele...nikdy jsem to nepotřebovala a teď nevím kudy kam

markee
25. říj 2009

Sir,já si myslím,že není rozdíl,ale nezkoumala jsem nikdy kolik je jí v kterých tabletách. Jen teda v tom Femibionu 8OO je toho víc a plus nějaký ten metafolin. Má to být dobré,tak jsem si to koupila,i když je dražší.

aronek
25. říj 2009

sirel, já si myslím, že je ta listovka je jedno, atsjně ti dají tu co mají a mně dávali i vybrat z více druhů. 😉
Já jdu taky, přítel mi dýchá na záda, že chce na internet 😀

markee
25. říj 2009

Já jdu spát. Dobrou noc.

sirella
25. říj 2009

markee:o tom Femibionu uvažuju taky...jenže nevím jestli ho mám zobat už teď...zatím čekám na první porev.MS a tak nevím jestli už teď.Ty to zobeš už teď????Já prostě jen chci udělat co nejvíc pro zdravé miminko.A zítra se dr.ptat nechci aby mi nenadala že nechci HA a pod a že se chci ládovat těmato přípravkama.Manža mi říkal že stejně když nebudu mít na otehulení psych.tak se to nepovede.My to plánujem po MS nechat jen tak...pro zábavu 😉 a když se něco povede budem rádi 🙂 .Ale zatím žádné ovutesty ani BT...

aronek:Díkas...jsem ráda co mám čekat...něco si vyberu...jen prostě nechci jen tak čekat.Chci udělat co nejvíc 🙂

sirella
25. říj 2009

markee:dobrou noc

markee
25. říj 2009

Sir,koupila jsem si ho minulou středu a jím ho.Odhodlala jsem se. Klidně jí jez teď. Až půjdeš od dr.tak si ho kup v lékárně a začni. Má se jíst 3 měsíce před početím,takže ho určo jist začni.

sirella
25. říj 2009

markee:Díkas...koupím a budu zobat 🙂 Já nevěděla že to má (nebo může) být s takovým předstihem.Strašně moc dík za radu...zítra ráno si ho hned koupím

tercie
25. říj 2009

Sirell mě ji taky doporučili brát minimálně 3 měsíce před plánovaným početím, kvůli snížení rizika chromozomálních aberací 😉 a doporučili mi vyšší dávky, takže já brala femibion 800 a ještě jednu, forte, takže jsem brala 1600 jednotek, normální dávka je 400 😉
Kyselinou listovou se nemůžeš předávkovat, co tělo nevyužije, vyloučí, tak se nemusíš ničeho bát a začni co nejdřív.

Zlatíčka přeju všem dobrou noc!!!

sirella
25. říj 2009

tercíku.....díkas moc...o listovce jsem věděla že se předávkovat nemůžu ...jen se mi zdála dávka co mi dr.předepsala moc 😒jenže i holky tady mi řekly že se jim to zdá moc...a na jiných diskuzích taky... A ten femibion je zítra jasný...budu ho mít a zobat...teda i tu listovku...a uvidíme co bude 😵 ...já trochu asi zaspala...myslela jsem že furt jen čekám na první poreviz.MS a ono ne...tak musím začít zobat a pod.

měj se fajně...čauky

tercie
25. říj 2009

Ještě jsem nakoukla jestli něco a ono jo 🙂

Sirell my měli genetickou diagnozu, proto ty vysoký dávky, tobě by měl stačit ten femáč 😉
A už opravdu jdu do hajan...¨

Holky hrozně se mi po manžovi stejská, i on mi psal, že je to beze mě doma prázdný a opuštěný, ale musela jsem se ozvat první, jinak by na mě prděl...achjo, asi moje taktika moc nezabrala 😔

sirella
25. říj 2009

Já vím terci....kukala jsem k tobě do albíčka tak vím co a jak ...je mi to líto.Jen jsem strašně ráda že se vám zadařilo a držím moc moc palečky 🙂 Určitě to bude už dobré....a mimísek brzo bude 🙂

já jen prostě nevěděla že bych měla něco dělat už teď...zítra jdu na ko a uvidím co mi řekne a do toho femibionu prostě jdu...i do listovky.

a ohledně toho s manžou si myslím že není špatné se ozvat první...on si podle mě moc dobře uvědomuje co všechno mu chybí.A to že je to doma prázdný a opuštěný...tak aspoň mu dojde co v tobě všechno má a bude si toho všeho víc vážit

tercie
25. říj 2009

Jsem tu ještě na skok 😀 Jukla jsem do tý sexuologický poradny kam jsem psala, už tam byla odpověď, tak vám ji sem zkopnu jo?

Odpověď na dotaz
ludek.danes | 15.10.2009 Manžel má pravdu v tom, že byste mu neměla prohlížet mobil. Nicméně chápu, že vás toto uráží a ponižuje. Měla byste trvat kategoricky na tom, aby toho nechal, že vám to vadí. Myslím si, že je to z jeho strany jen hra a zvědavost. Toto dělají v poslední době nejen muži, ale i ženy. Pokud se bez toho neobejdou, mají to dělat tak,aby se o tom partner nedověděl. Až se vám narodí dítě, bude mít i manžel jiné starosti než si posílat hambaté fotky.

Hm a to je celý, nevím, asi jsem si od milého pana doktora slibovala víc... jen doufám, že má pravdu, co se týče tý poslední věty...

Sirell já se bojím, že mu chybí jenom to, že vrazí do dveří, poručí si dej mi najíst a ono to přistane na stole pěkně před ním... Třeba jsem ale tak předrážděná že vidím černě úplně všechno... kdyby mi aspoň napsal, že mu chybím já... ne, jen že je tam prázdno... to tam někdy je i když jsme oba doma a to je na tom to smutný. Poslední dobou není ani moc o čem mluvit, pokud se to netýká psů nebo baráku. Ve čtvrtek jsme jeli 2 hodiny autem a já se celou dobu marně snažila najít téma, o kterám bysme se mohli bavit... nenašla, tak jsme mlčeli... Jak o tom přemýšlím, tak je mi z toho smutno, co se to s náma stalo.
Nic, jdu, než tady začnu přehnaně filozofovat, stejně to k ničemu není. Až přijedu domů, povím to jemu, ať s tím trochu pohnem, jinak se zblázním.

Dobroooooooooooooou !!!!! 😀

katyna6
26. říj 2009

dobré ránko holky 🙂
jsem doma z práce a opět jdu teď jen na kukačku,co je tu nového 😀

ele,leni-vítám vás tady obě a doufám,že se té naší povédené partičce 😀 tady podaří vám aspoň trochu pomoci se s tím zlým vyrovnat a pak se tady společně těšit jen na to pěkný!!! 😉

tercie-jak vidím,máme to s těma chlapama fakt těžký! 😠 .No já vyčkám,s jakou dorazí ten můj a co spolu pořešíme,ale už jsem si po těch pár dnech docela v hlavě srovnala i to,co kdyby....moc na to nechci myslet,ale stát se může všechno....ach jo,chlapi jedni zatracení!!!!Mám na ně zlost!Držím nám oběma palečky,aby vzali rozum do hrsti a oba si uvědomili,co mají doma za poklady!!!!! 😀 .Drž se tercinko!

nicollka
26. říj 2009

ahoj holky co nového? Jak je Farmince?

Byla jsem ted pár dní úplně mimo, manžel dojel, taky sme dali řeč co a jak, tak teď má týden na rozmyšlenou snad to bude trochu lepší. Vidím že to taky nemáte s těma chlapama jednoduché 😖

Tak mě snad končí mrcha hnusná. Zase se mi zablokoval krk takže se nemůžu hýbat, hnusná bolest. Za chvilku pojedu zase do práce, ke dvoum zákaznicím a pak na sociálku zjistit jestli mi podporu budou teda počítat z daň. příznání a když jo, tak půjdu pozastavit živnost a na pracák :D Takže se budu flákat doma, krása. Pořád přemýšlím otevřít si tu bejby kavárnu teď tu mají k pronájmu místo za 5500,- což je super cena, ale ne moc velká místnost 120m nemam vůbec šajnu jaká velikost to je, a pak čekám na odpověď kolik chtějí za pronájem menší restaurace i s dvorem. Aspoń trochu jiné myšlenky.

sirella
26. říj 2009

Ahojky holky...jen nakukuju co je nového 🙂

sirella
26. říj 2009

terci:určitě mu chybíš,ale třeb a to neumí jen říct nebo jinak vyjádřit.Chlapi jsou na toto děsní ale co už s nima...určitě to bude dobré 😉 A až bude miminko tak to bude ještě lepší.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru