Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

aronek
27. říj 2009

markee, hezky to počítáš 😀 neboj všechno bude 😉

sarlotta
27. říj 2009

Markee určitě ano, dětičky jsou smysl života , moc Ti to přeju, musí to vyjít.

markee
27. říj 2009

Holky,no počítám a bulim tu. Byl to hrozně hezký zážitek. Sice v tu chvíli jsem si říkala,ať je to už za mnou,ale pak prostě cítíš jen a jen lásku 🙂 Miláček můj malej. Je jí pořád špatně. Blinkala,když jsme dojeli do Příbrami a pak už ne. Teď chtěla večeřet a zas jí nebylo dobře. Nezvrací,ale prdí jak starej fotr a děsně smrdí,pak jí trošku kopne a ona už pláče,že nechce blinkat. No neblinkala,ale bojí se toho.

aronek
27. říj 2009

chudinka malá ☹ a nevíš z čeho to může mít?

markee
27. říj 2009

Aronek nejspíš se včera přetláskala.Ve školce byla minulé úterý a to jí nic do dnes do rána nebylo. No snad to přejde brzo. Teplotu nemá žádnou,takže snad jen přetláskaný žaludek.

aronek
27. říj 2009

tak to by jí zítra už mohlo být líp 😉

markee
27. říj 2009

Snad jo.
Už jen 7 minut 😀

kopa
autor
27. říj 2009

čusík 🙂
tak hlásím je mi už lépe 😀 jsem se opotily v postýlce 😀 😎
Jinak přítelák mi dneska koukal do mého diáře a počítal naše styky 😅 😎 až jsem se z toho začla červenat 😀
Počítal od začátku října do dneška a hodilo nám to 30 styků a přítel řikal,že to není ještě konec měsíce 😀 😀 😲 No tak asi tak 😀 😀
Jdu vás dočíst 😉 a pak udělám tabulu 😉

kopa
autor
27. říj 2009

Markee to je moc hezlé,jak to prožíváš 😵 😵 Johanka už bude za chvilku velká slečna 😀 😀

markee
27. říj 2009

Jo,už to bude,už to bude. To je dřina 😅
Tak jsem si připravila šampus a fakt ho bouchneme 😉 😵

murynka
27. říj 2009

leni vy sexujete i za nás 😀 😀 😅 😅 😅
jinak jsme ráda že je ti lépe 😵

murynka
27. říj 2009

markee už to bude 😵 😵 😵 😵

kopa
autor
27. říj 2009

farminko je ti už trošku lépe? 😔 doufám,že jo...Je dobře že ti mamča pomůže se zvěří 😉 kdybych byla na blízku přijela bych a pomohla ti.Dojit umím 😎 😎 😎 postarat se o fretky taky,hafanky mám moc ráda a Lucinkou bych se pomazlila 😎 😀

Venusko už jsem to vypotily 😀 😀 a je mi lépe 😀

Sarlott ach jo...nám před dvěmi roky taky umřela babička,měla rakovinu a pro ní to taky bylo vysvobození 😔 jen mě mrzí,že se odemně pravnoučka nedočkala...ale věřím tomu,že nás pozoruje ze shora 😔

kopa
autor
27. říj 2009

jééé Markee šampus a dětský? 😀

markee
27. říj 2009

Né, opravdový 😉

kopa
autor
27. říj 2009

Markee už je to tady vid?Tak to pořádně oslavte 😵 😵 😵

murynka
27. říj 2009

😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

kopa
autor
27. říj 2009

jéé šampus bych si taky dala,mám moc ráda 🙂

kopa
autor
27. říj 2009

Markét gratuluji k úspěšné kontrole 😵 😵 😵 😵 😵 ted už tě čeká jen porod 😀 😀 a pak ko po 6 nedělí 😀

kopa
autor
27. říj 2009

Vroninka............chlapeček Petr
Bobinka ............chlapeček Vojtíšek
Kelly 40tt .................................................................................čeká holčičku............Kristýnka
Kagatkaga 38tt..........................................................................pohlaví nechce znát předem
Martina76 37tt...................má trombofilii......................................čeka chlapečka...........Mikuláška
Lucierob 37tt ............................................................................čeká holčičku............Aničku
Kupinka 36t ................................................................................čeká chlapečka..........Matyáš
Murynka 34tt..........5.11.monitor v nemocnici..................................čeká holčičku............Sofie
Jitie 34tt....................................................................................čeká chlapečka..........Filípek
Amynka 32tt...............................................................................čeká chlapečka
Venuska 31tt .............................................................................čeká holčičku........... Natálku
Kerrie 28tt..................11.11.poradna+UTZ....................................čeká holčičku.............Emu
Květinka 28tt.................. ..........................................................čeká chlapečka
Mirax 26tt...................................................................................čeká holčičku............. Bětušku
Samsa 25tt........................9.11 poradna
Wergina 24t......................2.11.KO
Martinkal 21tt....................5.11KO.............................................čeká holčičku.............. Lucinku
Aronek 20tt........................29.10 velký UTZ,..5.11.KO
Mabe 20tt.........................
Markytaj 17tt......................
Tercie 16tt.........................9.11. KO,12.11 KO a genetika
Flair 8tt..............................3.11.KO
Farmarska 6tt
Mari111 48DC
Handm 29DC
Hanana 27DC
Aja 83 26DC
Sarlotta 26DC
Eeliska 21DC
Maarrtina 18DC
Ikopretinka 15DC
Paajaa 15DC
Kopa 12DC........................................2.12.KO
Markee 10DC.......................................2.12.KO
Maendy 9DC
Katyna6 9DC
Nicollka 6DC
If.v nehlídá si DC
M.aa.b........................čekatelka na první porevizní MS
Sirella.........................čekatelka na první porevizní MS
Zlababa......................čekatelka na první porevizní MS

murynka
27. říj 2009

leni děkuju 😵 😵 akorát už jsem 35tt 😀 😀 😀

aronek
27. říj 2009

kopi krásná mega tabulka 😀

sarlotta
27. říj 2009

Kopi taky děkuju, za útěchu i za tu mega tabulku .-) bys za to už měla být i placená čoveče 😲 😀

kopa
autor
27. říj 2009

A sakra.... Markét já vím že jsi dneska 35tt a pak ta tvoje IP zpráva,tak jsem na to uplně zabudla 😅
No jo holky však já už bych mohla být i ředitelka zeměkoule 😀 😀 😀

murynka
27. říj 2009

leni jsi šikulka 😵 😵 😵 hezky se o nás staráš 😎

kopa
autor
27. říj 2009

tak ještě jedna mega tabulka 😎 😎 😎 😎
Vroninka............chlapeček Petr
Bobinka ............chlapeček Vojtíšek
Kelly 40tt .................................................................................čeká holčičku............Kristýnka
Kagatkaga 38tt..........................................................................pohlaví nechce znát předem
Martina76 37tt...................má trombofilii......................................čeka chlapečka...........Mikuláška
Lucierob 37tt ............................................................................čeká holčičku............Aničku
Kupinka 36t ................................................................................čeká chlapečka..........Matyáš
Murynka 35tt..........5.11.monitor v nemocnici..................................čeká holčičku............Sofie
Jitie 34tt....................................................................................čeká chlapečka..........Filípek
Amynka 32tt...............................................................................čeká chlapečka
Venuska 31tt .............................................................................čeká holčičku........... Natálku
Kerrie 28tt..................11.11.poradna+UTZ....................................čeká holčičku.............Emu
Květinka 28tt.................. ..........................................................čeká chlapečka
Mirax 26tt...................................................................................čeká holčičku............. Bětušku
Samsa 25tt........................9.11 poradna
Wergina 24t......................2.11.KO
Martinkal 21tt....................5.11KO.............................................čeká holčičku.............. Lucinku
Aronek 20tt........................29.10 velký UTZ,..5.11.KO
Mabe 20tt.........................
Markytaj 17tt......................
Tercie 16tt.........................9.11. KO,12.11 KO a genetika
Flair 8tt..............................3.11.KO
Farmarska 6tt
Mari111 48DC
Handm 29DC
Hanana 27DC
Aja 83 26DC
Sarlotta 26DC
Eeliska 21DC
Maarrtina 18DC
Ikopretinka 15DC
Paajaa 15DC
Kopa 12DC........................................2.12.KO
Markee 10DC.......................................2.12.KO
Maendy 9DC
Katyna6 9DC
Nicollka 6DC
If.v nehlídá si DC
M.aa.b........................čekatelka na první porevizní MS
Sirella.........................čekatelka na první porevizní MS
Zlababa......................čekatelka na první porevizní MS

kopa
autor
27. říj 2009

holky,no už se těším až do tabulky napíši Kopa............našla // 😀 😀 😀
a až tam dopíši všecky 😵 😵

murynka
27. říj 2009

leni no už moc času nezbývá jsme ti řekla že do mého porodu budeš mít // 😵 😵 😵

markee asi oslavují co 😎

jo holky 3.11 jdeme na profi focení bříška 😵 😵

markee
27. říj 2009

Tak jsme si bouchli fakt v 19:04 šampus a Míša našel fotky a přehráli jsme si je v PC plus i video z porodnice-před porodem-cca 3 hodiny. Holky já fakt bulim,je to hrozný jak to letí ☹

sarlotta
27. říj 2009

Markee Johance vše nejlepší ka narozeninkám a přeju aby měla brzo nějakého sourozence, upřímně a na to si připijem ju. 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru