Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

farmarska
3. lis 2009

ahoj holky jsem tu jen na otočku, na devátou musím bejt na gyndě, tak na mne prosíííím myslete!!!! 🙂

aja.83
3. lis 2009

Ahoj Farminko, to víš, že na Tebe bude myslet, moc držíme pěstičky! Pak písni, co a jak! 😉

markee
3. lis 2009

Dobré ráno,
tak to měla Murynka fakt rychlý a to je moc a moc dobře. Já teda v deset ještě nespala,jenže jsme s bráchama vybírali ten foťák. To mě mrzí,že jsem tu nebyla hned večír 😖
NO neva,ale moc gratulujume k narození Sofinky a přejeme jí hodně štěstíčka a zdravíčka 😵

markee
3. lis 2009

Jdem se s malou oblíct a mažeme do školky.

tercie
3. lis 2009

Farmíííííííííííííí palečky držím moc moc!!! 😉

Aji a tobě na zítřejší testování taky 😉

aja.83
3. lis 2009

Díky Terci, já už dneska měla divnej sen, že jsem byla těhu, ale že jsem byla strašně vystresovaná, abych znovu nepotratila a že jsem chodila furt k doktorovi a ječela jsem na něj, ať mě každej tejden vyšetří, aby mi řekl, jestli vidí srdíčko! No pako! 😀 Ale ono to tak podobně potom možná bude 😅

tercie
3. lis 2009

Aji to jo, a ani se není čemu divit, po předchozích zkušenostech... 😉

aja.83
3. lis 2009

No jo, nemáme to my zamlklinky lehký. Já mám ale dnes dobrou náladu kvůli Sofince. V kolikátým vlastně Mury byla? Nebylo to nějak brzy?

tercie
3. lis 2009

Aji byla ve 36tt a to už by mělo bejt myslím v pohodě 😉
Já už se strašně těším, až sem Murynka pošle fotku 😉

tereza1980
3. lis 2009

ahoj holky, ráda bych sem přišla pro radu, minulý týden jsem prodělala zamlklé těhotentví (nevím, zda to mám označit jako potrat), po skončení normálního cyklu jsem to o dva dny později dostala, testy byly před MS negativní, menses jsem měla jen 3 dny, slabší, potom jsem až do 13 DC špinila a 10DC jsem si udělala test a byl pozitivní, tak to bylo i následující dny, 11DC jsem byla u doktora, na UTZ nic neviděl, v pondělí tj. 14DC jsem byla na krvi, hcg jen 13, takže další krev v pátek a to byla jen 2, negativní a odešlo to. Těžko říct, kolikátý to byl týden, podle ovulace a té poslední regulerní MS to mohl být tak 5tt.
V sobotu jsem začala špinit a v neděli dostala MS, takovou slabší, bezbolestnou, včera ještě byla a dnes slábne. Mám to tedy brát jako standartní menses a po jejím skončení dál měřit BT, hlídat ovulaci atd. nebo myslíte, že to je jen nějaké čištění a menses dorazí v termínu tj. 27DC (v neděli)?
Snažíme se o druhé dítě 11 měsíců, toto nás dost sebralo, měli jsme strach i z mimoděložního, nakonec to tělo samo vyřešilo, možná to bylo i proto, že zrovna mám zánět průdušek a musela jsem dostat antibiotika, předtím jsem byla týden nachlazená, ale k doktorkce jsem šla až za týden, do té doby jsem jiné léky nebrala, kvůli tomu těhu.
Poradíte jak s tou menses? nechtěla bych propást další měsíc snažení, ale mám v těch cyklech teď trochu zmatek. Tuto slabou menses jsem dostala po 19 dnech od té poslední.

tercie
3. lis 2009

Terezko to je mi líto, nejspíš se ale jednalo o biochemické těhu, to bych potratem taky snad ani nenazývala.
Myslím, že tohle krvácení můžeš brát jako MS.
Moc držím palce aby se vám miminko brzo podařilo!!!

markee
3. lis 2009

Terezko,já jsem takhle zmatou MS neměla tak nevím co na to říct. Nechci tě špatně informovat. Ale je možné,že může být i kratší cyklus-nejspíš to není dobře,ale může být.
Já bych zavolala doktoru a nechala tomu volný průběh.

aja.83
3. lis 2009

Terezko, taky mi je líto, co se stalo. Myslím, že tercie má pravdu, krvácení ber jako MS. Držím pěsti, ať se to brzy podaří! 😉

markee
3. lis 2009

týjo já vynechávám písmena,jsem už fakt magor 😀
Tak malá je ve školce,dala jsem jí do ručičky pyžámko,dala mi pusinku a odešla dát pyžámko paní učitelce. Jsem na to naše zvířátko zvědavá,jak to první spaní dopadne 😅

tereza1980
3. lis 2009

tercie, děkuju moc, doktor taky nemluvil o potratu, spíš to vypadalo na těhu, ale nedorazilo do zdárného konce, už to, že jsem to předtím dostala, sice na pár dní ale hlavně to následné špinění, to u mě není normální, mám cykly přesně 26 dní, ovulaci okolo 14 dne, takže celkově mi to nějak nesedělo, hlavně jsme se báli toho mimoděložního, to by nás ve snažení posunulo o 3 měsíce dál, i tak mi ten skoro rok přijde nekonečný.
hlavně, aby se mi teď cyklus srovnal jako dřív a podařilo se to už na druhý pokus s happy endem 🙂
díky moc za radu a podporu, čtu vás tu už pár dní a moc vás obdivuju za tu odvahu a elán, co i přesto všechno máte, některé dokonce poněkolikáté.

tercie
3. lis 2009

Markee malá spí poprvé dneska ve školce? Já si to vždycky chtěla zkusit, ale do školky jsem chodila jen rok a babi mě vždycky vyzvedávala po O 😀

Holkyyy co mám dělat, přeskakuje mi myš a nemůžu se s ní nikam trefit, to je hrozný, ji tu honím po obrazovce jak magor 😀

markee
3. lis 2009

Tercie,jo dnes tam spí poprvé. Já ve školce spávala-no spíš zlobila v době spaní.Takže to má malá nejspíš po mě. Ona taky nespí a ani nedokáže v klidu ležet 😀
S tou myší to mám občas taky. Buď je to blbým podkladem nebo se prostě může občas zbláznit 😀
Tereza,určo se zadaří,neboj. Vše dobře dopadne. 😉

aja.83
3. lis 2009

Teda terci, nevím, co ti myš provádí, máš ji nějakou splašenou.
To já jsem ve školce spávala a když jsem byla předškolák, tak mě spolužák spící vedle ošahával pod peřinou 😀 ! Jsem se bránila, no toto 😀 !

tereza1980
3. lis 2009

holky díky, jste bezva 😉
tercie - zkus jí vytáhnout z PC, pár minut vychladnout a znovu zapoj, někdy se ty mrchy přehřejou 😀

markee
3. lis 2009

Aja,jo nojo,my se pusinkovali. Jé to si pamatuju,že ve škole,ve druhé třídě jsme si s jedním klukem dávali pusinky pod lavicema. Měli jsme tam takové ty jak jsou spojené v řadě a měli sklopné sedátka,takže pod tím bylo dost místa 😀

tercie
3. lis 2009

Jo, mám bláznivou, zmagořenou a ještě přihřátou myš 😀 Šmarájnkote 😀

tercie
3. lis 2009

Jsem jí vytáhla a spadl mi net 😀 Jsem zjistila totiž, jak mám ty dva USB konektory píchlý natěsno vedle sebe, že mi to připojení drží 😀 Dobrý ne? 😀

aja.83
3. lis 2009

Markee, to je roztomilý, že jste se pusinkovali pod lavicema. No jo, to byly časy, žádný starosti jsme neměly. 😉

kvetinka7
3. lis 2009

Murynko, obrovska gratulace k tvemu malemu stesticku ! 😵
Murynka by mohla vyucovat kurs rychloporodu .. prvorodicka a cele zmaknute za 4hodky! 😀 Moc krasne 🙂

markee
3. lis 2009

Aja,to byli časy,to jo.
Tak holky moc toho nenakecejte. Já se objevím spíš až odpoledne ne-li dýl. Papa.

handm
3. lis 2009

Murynko, Sofinko moc gratuluju!!!!!!!!! To je super zpráva, pospíšila si holka jedna!! Šikulka!
!!!!

aja.83
3. lis 2009

Holky, těším se na fotky Sofinky, snad nám je sem Murynka brzy hodí.

martina76
3. lis 2009

MURY mmoooooccc gratuluji k Sofince!!!!!!!!To tady berete s KUPINKOU nějak hopem a já už se sotva valím 😕 No snad už se taky brzo dočkám 😉 Tak ještě jednou gratulace a ať ti princezna rásně roste 😀

tercie
3. lis 2009

Holky, tak jsem mluvila s Farminkou!!!!!!!Ona jede ještě nakupovat, tak prej vás smím informovat 🙂

DR mimi neviděl, ale vajíčko, který odpovídá poslední ms, předepsal jí prednison na podporu a prý nemá být zklamaná, že to vidí optimisticky. Na další UZ jde za týden !!!

Já osobně si myslím, že je doktor slepej 😀
Farmi já to vidím taky dobře, příští tejden prcek vykoukne, mohla jsi mít ovulku později, to je pak hned znát!!!

kvetinka7
3. lis 2009

Ja Farmi moc fandim 😵 Dr. je fajn,ze si ji zve takhle po tydnu. 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru