Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

markee
10. lis 2009

Holky,tak jsme se konečně s malou naobědvali. Trošku dýl,ale přece. Nějak jsem se zabrala do těch fotek a zapomněla na čas. Půjdem se s Johankou chvilku válet.

aja.83
10. lis 2009

Holky, kde jste? No já stejně za chvíli pádím domů a koník je navíc pomalej, tak zítra čus.

kopa
autor
10. lis 2009

Venusko aha 🙂 ale bříško je moc pěkné 😵
No uvidíme //,kdyžtak příští měsíc to jistí 😉

samsa
10. lis 2009

Ahoj holky, dneska jsem vás i dočetla, což je co říct...
Sirell, mně na sliznici pomohl Sarapis, měla jsem nízkou a po měsíci braní jsem ji už měla úplně normální a menstruace přišla a byla dost silná. Jen nesmíš být alergická na včelí produkty, je v tom myslím mateří kašička. Jo a pokud máš nízkou sliznici a píchli ti Agolutin, tak si myslím, že by mohlo dojít aspoň špinění. Další cyklus už snad bude v pohodě. Mám doma ještě zbytek toho Sarapisu, asi 3 platíčka, tak pokud je chceš, pošli mi do IP adresu a já ti je pošlu. Dneska nebo zítra jdu stejně na poštu. A ten Sarapis doufám už potřebovat nebudu, snad to s mimísem doklepeme a další dítko už rozhodně neplánuju, takže by mi tu stejně jen ležel.
Farminko, tak tobě je tak blbě. Tak hezky odpočívej v pelechu, ono to za pár týdnů přejde. V
enusko, krásné fotky, moc ti to sluší, jsi fakt kočka.
Kerrie,s těma zádama mě to chytlo 14 dní před porodem a fakt mazec, přešlo to až 14 dní po porodu, šílené bolesti a nemohla jsem vůbec chodit, bolelo to snad víc než porod a nemohla jsem vylézt ani na tu porodní kozu.
Kopi, držím pěsti na testování 🙂, Makree ať vyjde práce, Paaji, ty se uzdrav.
Kopisku a můžeš mi napsat prosím do tabulky kontrolu na 3.11. Děkujuuuuu 🙂
Holčinky, mějte se pěkně., jdu vytvářet hodnoty
😝

sirella
10. lis 2009

samsa:Strašně moc děkuju za rady...mám píchlý ten Agolutin jak jsi psala tak snad bude aspoň něco málo...Ona mi říkala že možná jo možná ne tak nevím.Chtěla mi píchat něco jinšího ale to sestra neměla tak uvidíme...Já tomu prostě chci jen co nejvíc pomoct 🙂
Tu adresu jsem Ti poslala do IP...byla bys strašné zlato 🙂 Moc díky

tercie
10. lis 2009

Ahoj holky, tak jsem tu, pro dnešek vše vyřízeno, tak jdu dočíst.

KOpinko jestli budeš upravovat tabulku, dej mi tam prosímtě kontrolu 14.12, jo? Děkuju 🙂

kopa
autor
10. lis 2009

Vroninka.............chlapeček Petr
Bobinka .............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka.............holčička Sofinka
Kelly..................holčička Kristýnka
Kagatkaga 41tt...........................................................................pohlaví nechce znát předem
Martina76 39tt...................má trombofilii.......................................čeka chlapečka...........Mikuláška
Lucierob 38tt .............................................................................čeká holčičku............Aničku
Jitie 35tt....................................................................................čeká chlapečka..........Filípek
Amynka 34tt...............................................................................čeká chlapečka
Venuska 33tt .............................................................................čeká holčičku........... Natálku
Kerrie 31tt..................11.11.poradna+UTZ....................................čeká holčičku.............Emu
Květinka 30tt..............................................................................čeká chlapečka
Mirax 28tt...................................................................................čeká holčičku............. Bětušku
Samsa 27tt........................3.11.KO
Wergina 27tt......................30.11.KO..............................................pohlaví nechce znát předem
Martinkal 23tt....................26.11KO...............................................čeká holčičku.............. Lucinku
Aronek 22tt..................................................................................čeká chlapečka..........
Mabe 22tt.........................19.11.KO...............................................čeká holčičku...........Aničku
Markytaj 18tt......................
Tercie 18tt..........................14.12.KO
Flair 10tt..............................24.11.KO
Farmarska 8tt.......................23.11.KO
Mari111 62DC........vyvolávačka
Eeliska 35DC
Ikopretinka 29DC
Paajaa 29DC
Kopa 26DC.........................................2.12.KO
Markee 24DC......................................2.12.KO
Maendy 23DC
Katyna6 23DC
Nicollka 20DC
Handm 19DC
Zlababa 15DC
Sarlotta 11DC
Hanana 10DC
Aja 83 6DC
Maarrtina 3DC
If.v nehlídá si DC
M.aa.b........................čekatelka na první porevizní MS
Sirella.........................čekatelka na první porevizní MS

zlababa07
10. lis 2009

Ahoj holky, tak mám výsledky z genetiky - všechno je jak má být 😵

Jo a Kopíku, mohla bys mi pls upravit DC na 3? Díky

tercie
10. lis 2009

Kuku, jsem tu, akorát mi do toho vlezl telefon

Žlabab to je dobře že genetika je OK, příště už se to povede!!! 🙂

zlababa07
10. lis 2009

Tercíku nevím nevím, já si spíš myslím, že to bude v té imunitě 😒 všechno ostatní jsem si už vyběhala a nikde nic, tak pevně věřím, že ten můj gyndař dostane rozum a nakonec mi tu žádanku napíše nebo to z něj fakt budu muset vymlátit 😠
Ale radši bych, aby to byla fakt jen blbá náhoda, protože pokud se to imuno potvrdí, znamenalo by to na další 3 měsíce utrum 😖

aronek
10. lis 2009

zlab, gratuluji ke genitice 😉

ee.liska
10. lis 2009

ahoj holky 🙂
tak jo, já teda budu depčit tady s vámi 🙂

venusko, moc pěkné fotečky 😵
těhulky, vám teda ty týdny přibývají 😀 a kolik tu přibylo mimísků 😵

tercie
10. lis 2009

Žlab a to nejde bez žádanky, že by ses sama někam objednala?

Eli no jasně, kde jako jinde bys c htěla depčit, ty trdýlko 😉když my jsme tu vod toho 😉

zlababa07
10. lis 2009

Tercíku, už jsem nás objednala do Podolí před měsícem - volno bylo až v půlce prosince, ale na doporučení se ptali hned do telefonu, takže zbývá jen z někoho vytlouct tu žádanku.

Ale holky, depky pryč, jo? Já měla včera děsivou, ale dneska jsem si jí už zakázala 😒

ee.liska
10. lis 2009

zlab já si jí zakazuju ale nepomáhá to, asi málo disciplíny 😀
ještě vám řeknu, byla jsem minulý měsíc u kartářky a prý budu v dubnu těhotná 😎

sirella
10. lis 2009

zlabi...to je moc dobře že genetika je ok 🙂 moc ti to přeju.Jak jste se bavily s Tercinkou o žádance na vyš...to bylo ohledně imunity???Já jen že pokud jo tak u nás píše ty žádanky i obvoďák.Ale musela jsem si o to vyloženě říct.I když teda týkalo se to syna...ne mě.

ee.lisko:To je super 😎 To by bylo bezva...další těhulka...a tu kartářku zvažuju taky 🙂 Všimla jsem si že jsi z okr.UH ....já taky.Nemohla bys mi please písnout nějaký kontakt???Popř. jestli má www Na netu jsem prolezla už kde co ale všechno je to Praha,Brno a pod.

zlababa07
10. lis 2009

Eli, tak supeeeer. Já si taky nechala udělat výklad a mě teda říkala, že to tam je, ale ne v nejbližší době a tím myslela půl roku, tak doufám, že kecala 😀

zlababa07
10. lis 2009

ahojky sirella, jj, imunita, ale ta reprodukční, na tu myslím obvoďák neposílá. To, co myslíš, bude asi ta obyčejná, na infekce a tak ne?

sirella
10. lis 2009

zlabi:aha...já nevěděla že je víc druhů 😅 Tento dr.má na starosti spíš celkovou imunitu...to je fakt

zlababa07
10. lis 2009

Sir, v pohodě, já to taky nejdřív nevěděla. Ale už jsem moudrá 😅 vyčetla jsem toho hromady. To repro imuno se prý dělá jen na pár místech v ČR, proto jsou tam tak dlouhé čekačky 😝

sirella
10. lis 2009

aha...tak to je škoda.V dnešní době když má tolik párů takové problémy by toho mělo být víc.Jenže já to vidím moc jednoduše...jako všechno 😀 Moc ti držím palečky aby si tvůj dr. dal říct...On dělá nějaké ofrky???Nechápu jako proč nechce tu žádanku napsat 😕 Vždyť by měl být rád že se třeba na něco přijde a třeba bude mít brzo další těhulku.Nevíš jak to probíhá???To se dělají jako nějaké testy z krve nebo tak něco???O genetice už trošku asi představu mám ale toto jsem fakt dneska slyšela prvně

zlababa07
10. lis 2009

Sir, ženská dá krev a chlap spermoše a pak se to testuje na různé protilátky (x zárodku, spermiím, hcg, asi je toho víc). Víc je třeba tady http://www.forumzdravi.cz/clanek-46-vysetreni-n... (u bodu 7) 😉

zlababa07
10. lis 2009
zlababa07
10. lis 2009

Ale ten poslední link je už hodně odborný 😉

sirella
10. lis 2009

díkas...nakouknu tam 🙂

tercie
10. lis 2009

To je v pr..., dneska na všechno potřebuješ glejt...

tercie
10. lis 2009

Holky kde jste dneska všechny, ulice ještě není 😀

aronek
10. lis 2009

terci já byla krmit pejsky a teď jdem večeřet 😉 pak juknu 😀

mari111
10. lis 2009

ahoj holcinky, uz jsem doma z rachoty, jeste sme byli nakoupit a pritelak dela veceri.
Zlababko to sem rada ze aspon tohle mas v poradku, na doktora tlac at ti to napise 😠
☹ jinak ja sem dnes volala na gyndu jak to mam s tou mrchou ze od patku vecera jen malinko spini a v sobotu a nedeli vic a pak zas malo, tak mi rekl ze dokut to do zitra nezesili tak to mam brat jako mrchu(slabou) 😕 a od zitra brat ty prasky jak mi dal na posileni ovulky, tak sem s toho fakt jelen. Tak ti zitra Kopiku napisu jestzli mi tam nechas v tabulce trapnejch 62DC nebo hned 5DC ach jo, proc to nemuzu mit normalni,aspon toto 😠

tercie
10. lis 2009

Mari ahojky, třeba jsi měla taky jen slabou sliznici, tak nebylo z čeho krvácet, příští ms už určitě zas bude normální 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru