Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

markee
13. lis 2009

Tercinko,atlet je fakt úžasný 😉
Tak tchýně byla dnes pro výsledky z genetiky. No je v práci,už. Nesla jsem jí poštu a viděla nějaké papíry,tak jsem si je pročetla. Přišli jí na tohle http://www.genomia.cz/cz/vysetreni/fvl-factor-v... . Vím,jsem až dost zvědavá,ale ona to určo pomíchá,co jí řekli a říkala by hlouposti,tak jsem si to našla na netu. Má tam žádanku na pondělí do nemocnice na hematologie.

markee
13. lis 2009

Jen by mě zajímalo,zda to má vliv na ten Míšův problém či ne. NO chtěla bych znát odpověď hned,ale určo nám to řeknou za 3týdny na genetice.

mari111
13. lis 2009

no teda marke co ji to tam nasli? sem zvedava co vam reknou 😒

markee
13. lis 2009

No já jsem zvědavá,zda i tohle by mohlo mít vliv na tu Míšovu gen.výbavu. A taky by mě zajímalo jak dopadl švára. No fakt zvědavost mám velkou a budu muset počkat.

peta79
13. lis 2009

Markee, horší by bylo, kdyby jsi leidenskou mutaci měla ty. Potom je v těhu zvýšené riziko potratu a tromboz. Já ji mám a poslední trimestr si denně píchám heparin ( budu i v šestinedělí).
Našli ji i manželovi?

markee
13. lis 2009

Peta79,manžel má balancovanou translokaci chromozomů. Jinak před ukončením těhu nám k jeho krvy nic neřekli.Jen,že prostě já jsem zdravá i naše dcera,ale on,že má tu translokaci. Nic víc neříkali. Tak nejspíš mu to nenašli. Prý je to dědičné jsem našla na netu. Můžou to mít i chlapy,že jo?! Přemýšlím,co když to má po své matce Míšův brácha ☹ no snad ne.

peta79
13. lis 2009

Jo, jo, je to dědičné a mohou to zdědit oboje pohlaví. U nás museli na vyšetření všichni pokrevní příbuzní z mamčiny strany (zdědila jsem to po ní).
Ale není to nic strašného 😉 mamka rodila 2x a těhotenství měla bez problémů. V té době to ještě ani neznali.

tercie
13. lis 2009

holky teda ☹ já měla rozepsanej takovej dlouhej příspěvek, a on se mi smazal, se z toho potento ☹

handm
13. lis 2009

Terci, to je škoda.. copak si chtěla sdělit národu?! 🙂 Tedy nám tady?
Jinak ahoj a gratuluju k atletovi chlapákovi!! 🙂

tercie
13. lis 2009

Handm děkuju 😀 Já se na něj nemůžu vynadvat, pořád na něj civím 😀

No já psala Markee že je dobře že ty tchýniny výsledky čela sama, ta by tomu určitě nerozuměla a bůhví jak by to interpretovala, a taky, že moc přeju, a doufám, aby se ty její výsledky nijak na vašem mimču, budoucím, neprojevily 😉

No a pak jsem psala Marince... že jestli má ten sestry kočárek doma, jestli by mi nemohla jen přeměřit výšku od země k hornímu okraji korbičky, já ho viděla jen na obrázku a nebo naživo ale zdálky a to se vška moc odhadovat nedá. Já jsem celkem vysoká, 176cm, takabych u toho nevypoadala jak u dětskýho vozítka 😀 A taky se mě nelíbí kočáry kde dítě leží půl metru nad zemí... Mari pokud by to šlo tak předem moc dík 🙂¨

Toť tak v kostce vše, ale hoooodně shrnuto 😀

tercie
13. lis 2009

No a ještě píšu jak prase, ale aspoň se mi to už odeslalo 🙂

aronek
13. lis 2009

Tak jsem tady. No vedoucí říkal, přijď ráno vykliidit kancelář, v devět ti položí koberec, nastěhuješ to zpátky a v jedenáct jsi doma. Takže to dopadlo, že jsem vystěhovala kancelář a kobercáři nikde. Takže když ve dvě ještě nezačali, tak jsem to zabalila a jela domu. Celý den o ničem. Takže supr pátek 13. 😠

markee
13. lis 2009

Peta, no takže na odběry půjde i matka tchýně a třeba sourozenci její(jako tchýně?). To je mazec. Ono teda zatím se tu nic takového nedělo v jejich rodině,že by potráceli ženský.Fakt o ničem nevím. Ale tak Míšovo sestřenici rodila jen jedna a další dvě ještě děti nechtějí a jeden bratranec taky ne.
Pořád ale je otázka zda to co má Míša se stalo jen jemu nebo třeba to zdědil po otci. Jenže ten je mrtvý,takže nevim nevim. No víc nám řeknou na té genetice. Ono se to nezdá,ale je to už za 19dní.
Tercie,taky se bojím co tam fakt řeknou. Ale určo by to už Míšovi řekli před 2měsíci,že má ten a ten problém a mimo ukončení těhu,které nás čekalo by určo začli řešit jeho. A nic,takže to určo od mámy nemá.

markee
13. lis 2009

Aronek,tak to je síla tedy. On tě žene do práce a vyklidit kancelář a nakonec nic,jo? To je fakt pako!!! 😠

aronek
13. lis 2009

Já tam byla celý den a nic a ve finále mi jeden trouba ještě vynadal, není nad to když si někdo v práci léčí mindráky 😠

markee
13. lis 2009

Aronek,no tak to je opravdu mazec. Už bych tam nešla 😠 Takový klídek jak doma tam mít nebudeš.

tercie
13. lis 2009

Aronku teda, ti s tebou pěkně zametají, fakt bych si to rozmyslela, jestli radši nezůstat v klidu a pohodě doma...

ee.liska
13. lis 2009

ahojky 😀 píšu z práce
terci gratuluji ke kloučkovi 😵

hanana
13. lis 2009

ahojte tercie gratulujeme ke chlapeckovi co mate za jmena??

elisko v kolik jdes domu ze jeste pracujes?

farmarska
13. lis 2009

Ahoj holky, jdu nakouknout, pak musím jít dělat palačinky..
původně měly bejt k obědu, ale unavva a nevolnost byla taková, že to k obědu vyhrála pizza z mrazáku a palačinky budou až k večeři.
jdu vás zkouknout co novýho 😉

hanana
13. lis 2009

jeeeeeeeeeeee ahoj farmi , jak je ??? vubec tu nejsi je ti porad blbe chudinko vid 😝

markee
13. lis 2009

Farmy ahojky To je mi líto,že je ti špatně. Ale neboj za pár týdnů bude konec 😉

farmarska
13. lis 2009

ahoj holky, já se sanžím po chvilkách alspon dočítat, ale reagovat poslední dobou vůbec nezvládám. O domácnosti ani nemluvím 😅 😅 A včera mi na to manžel ještě řekl : jooo holky, dala jsi se na boj, chtěla jsi to, tak teď bojuj 😠 😠 Já myslela, že v tu chvíli po něm něco mrsknu, jen ta síla mi k tomu chyběla 😀 tak jsem to nakonec ani neokomentovala 😀

farmarska
13. lis 2009

ale jinak je moc hodnej, zákusky mi kupuje, který ovšem vždycky nakonec sežere sám, páč já se na sladký teď nemůžu ani podívat 😀 a to už je něco! já takovej žrout mlsout a nejím sladký! 😀
pak mne taky zve pomalu denně na večeři, že někam pojedeme..
ale já už ho podezírám z vychcanosti,bo už moc dobře ví, že řeknu, že se mi nikam nechce 😅
za norm. okolností, by se zmínil a já už bych seděla v autě 😀 ale takhle když si představím, že bych se musela nejdřív oblíknout, pak nějak zkulturnit, ..ted bychom někam jeli a mě by tam zatím , při čekání na jídlo bylo zle 😝 a já bych tam musela sedět u stou a nemohla se jít natáhnout.. brrr... 😝 😝 to to radši domov a postel a záchod v dosahu jistí 😀

martinkal
13. lis 2009

Ahoj holky 🙂
Terccí gratuluju k chlapečkovi 😀 😀 Já si moc přála holčičku, takže vím jakou jsi musela mít radost, když jsi si kluka přála 😉 JAK se bude jmenovat? Po tatínkovi?

Farmí, já jsem taky jinak čokoládožrout a vtěhu sladký moc nemusím 🙂 pořád bych jedla maso 🙂

Aronku, v tvvém případě bych se na práci vy..... 😉

tercie
13. lis 2009

Eli, Hani, děkuju moc holky 🙂 Já se z toho pořád nemůžu vzpamatovat 😀 Jména co jsou v pase jsou z minula, teď jsme se konkrétně ještě nebavili, možná vymyslíme nějaký jiný, ještě nevíme 😉

Holky já teď vytuhla jak jelilo 😀 Ale už tu s vámi budu 😉 Manža odjel za pejskama tak jsem tu sama.

hanana
13. lis 2009

je ja si nevsimla ze mas jmena v pase 😉

tercie
13. lis 2009

Martí děkuju 🙂 Néééé, po tatínkovi se jmenovat nebude, jeden kurvaseneříká Bohumil mi doma stačí 😀

markee
13. lis 2009

Týjo je pátek,teoreticky v neděli bych to měla dostat a mě nic nebolí. V týdnu mě trošku bolel podbřišek,tak jsem si říkala: áá tělo se už připravuje. Ale je mi fakt dobře. Hm,tak uvidíme,kdy to přijde. 😖

aronek
13. lis 2009

tak jsem z toho nas... z práce usla a chrněla do teď. Kdyby kolem nešel svatomartinský průvod tak snad spím do rána 😉 No ale spánek na sedačce v obýváku nic moc, jsem celá přeležená 😖

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru