Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

aronek
17. lis 2009

kopi, já bych jí tam hodila 😉 Alespoň tě potom poznaj na schůzce 😉

kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
aronek
17. lis 2009

kopi, správně jen se směj neudělej mu tu radost, aby tě viděl jak jsi smutná 😉

mari111
17. lis 2009

no to vis ze jo kopi, sak si krasavice 😉

kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
tercie
17. lis 2009

Tak a já už se živím brambůrkama a kyselou okurčičkou 😀

kerrie
17. lis 2009

Kopi, hlavně buď neoblomná a nenech se od něj ukecat!!! 😉

mari111
17. lis 2009

terci dobrou chut

kerrie
17. lis 2009

Tercinko, nech si chutnat 🙂

kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
kerrie
17. lis 2009

Ježkovy voči...........mě tam dneska skočil už 32tt.............. 😕 Kurňa, to je fofr 😀 😀

ee.liska
17. lis 2009

ahojky 🙂 jak se všechny máte?
kopi máš pěknou fotečku 🙂 jsem ráda, že se tak pěkně držíš, jsi silná holka. jinak jsem 5 DC 🙂

kagatkaga MOOOOOOOOC GRATULUJU 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

já jsem byla dneska konečně na nechtech, krásně jsem si tam zase odpočinula a povykládala si s kamarádkou

terci ty máš chutě 😀

markee
17. lis 2009

Tak já koukala na TV na komedii a teď začne pohádka,tak budu čučet dál 😀
Kopi,fakt ti to sekne,jseš kóóóóóóóóóča 😉

tercie
17. lis 2009

A už jsem to spořádala, a mezitím omrkla Kopinku... fakt kóóóča, to bych se divila, abys ty někoho neulovila 😉

markee
17. lis 2009

Já jsem zapomněla pogratulovat Kagatce,jsem ostuda. Takže gratuluju k Vanesce-krásné jméno. 🙂

tercie
17. lis 2009

No joooo Eli, ještě žes mi to připomněla, já jsem tele, Kagat taky mooooc gratuluju k Vanesce!!!!! 🙂 Vybrali jste super jméno -)

Já taky koukala na nevěstu, a teď na čerty, ani tam nic jinýho nedávaj, ale mě to neva, tohle můžu.

markee
17. lis 2009

Eliska,gratuluju k MS. Tak to máme podobné. Já mám dnes 3DC 😉

markee
17. lis 2009

Aspoň něco v TV je. I když venku je docela hezky a i se mi chce čučet na pohádky. Jsem děsná matka,ale říkám si,že malá půjde na prochajdu zítra se školkou a já budu lítat po nákupech a shánět dárky-dopolko.Takže se vyvětráme dost zítra 😀
Ve čtvrtek nás čeká Praha,Míša jde darovat krev,pak nejspíš půjdeme do kina a pak obchody 😅

tercie
17. lis 2009

Markee 😀

kerrie
17. lis 2009

Na Primě bude teď komedie 😉

tercie
17. lis 2009

Jéé já nebyla v kině ani nepamatuju, taky bych šla, ale manža má furt nějakou práci a nikam se mu nechce.

markee
17. lis 2009

Já budu na Primě čučet na LÁSKA S VÝSTRAHOU v 16:4O. Téda,fakt se dnes od TV nehnu ☹ 🙂

tercie
17. lis 2009

Primu nechytáááááááááám 😎

markee
17. lis 2009

No my do kina jdeme vždy při tom darování krve. Takže tak 3x za rok,ale aspoň něco. Na véči nechodíme,ale občas bych to brala.

tercie
17. lis 2009

Holky tak nevím, asi bych se měla jít kapku provětrat...
Jo, a poraďte mi, včera večer, mi poprvé ztvrdlo břicho, teda myslím, že to bylo ono, najednou jakoby se děloha zcvrkla, úplně stáhla, a jako bych tam měla šutr... co s tám, k dr jdu až za 4 týdny... Docela brzy na tvrdnutí ne? Když mě včera naštval ten muj chlap, tak jestli to nebylo z toho...

kerrie
17. lis 2009

tak to já si nestěžuju...............do kina docela chodíme, občas na obídek nebo véču a v SO mi manža slíbil výlet na Kuks na vánoční trhy 😵 Ale s Emičkou už nebude tolik času.............to budem pak jezdit na rodinné výlety 😀

kerrie
17. lis 2009

Tercinko............mě se to zatím stalo jen jednou a to asi před týdnem, což už je asi normální.............Ale radši se na to přeptej...........třeba můžeš mít jen nedostatek železa, tak by Ti předepsali talbletky..........ale v 19tt je na to fakt brzo. Jinak myslím, že z nervů to klidně může být! Tak se zkus kvůli tomu joudovi nerozčilovat!!! A dneska už je to v pohodě? 🙂

ee.liska
17. lis 2009

markee, třeba se nám i stejně zadaří 🙂
terci k dr si skoč, třeba ti dá magnézko a uklidní tě, že je všechno ok 🙂

tercie
17. lis 2009

Kerri dneska už netvrdne, taky ale nic nedělám, jen jsem udělala oběd. Zkusím nejdřív to magnézko si koupit a pak kdyžtak bych šla k dr.
Holky jdu na chvilku ven, než bude úplná tma. Za půl hodinky jsem zpátky u vás 😉

markee
17. lis 2009

Elisko,no u nás to tak brzo nebude,ale uvidíme uvidíme 😉
Tercinko,dojdi si zítra k doktoru,určo ti dá magnézko a překontroluje 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru