Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

martinkal
25. lis 2009

Martinko blahopřeju a přeju vám oběma hodně zdravíčka, štěstíčka a radosti 😀

martinkal
25. lis 2009

Tak bylo přede mnou 15 těhulek a už je jich jen 8 😉 nějak podezřele rychle se šplháme nahoru viď Aronku 😀

aronek
25. lis 2009

😉 rychlost je veliká, pomalu to máme taky za pár 😉 hlavně to nebrat moc rychle, ještě by tam měli ještě chvilku vydržet 😉

aronek
25. lis 2009

tak já se pomalu chystám do pelíšku, koukám, že už tam všechny jste a nepovídáte si. Takže přeji dobrou noc 😉

mirax
25. lis 2009

Ahoj berušky...
tohle jsem dnes našla na mojetehotenstvi...a já se ještě pořád tlemim 😀 😀

http://www.mojetehotenstvi.cz/pro-zasmani-12#co...

ach jooo 😀 😀

mirax
25. lis 2009

Koukám, že jsem dorazila pozdě a vy už se chystáte do hajan...

Já už se konečně celkem uzdravuju, akorát mám teď období nějakého nechutenství a cokoliv sním, tak je mi potom celkem špatně...nějak nemám prostě na nic chuť 😔 ..asi už mimi tlačí někam na žaludek 😉

Jdu vás dočítat 🙂

kerrie
25. lis 2009

Miraxko............tak to nemá chybuuuu 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mirax
25. lis 2009

Posílám velikou gratulaci Martince! 🙂 To to uteklo! A Mikulášek je tak krásné jméno 😀 (no, u nás už holt nebude..nejspíš 😉
Určitě nám pak napiš, jak probíhal porod a jak se máte!

ahojík kerrie 😉 ...mazec, co? a ještě ta odpověď 😀
Jak ti je? Co břich? Já už se nějak kulatím, najednou přestávám být ta lehká a pružná gazela 😀 😀 a to mám před sebou ještě 9 týdnů! I-když porod jsem si objednala už za 7! 😀 ..tak snad to nějak zvládnu...

kerrie
25. lis 2009

miraxko.................gazela 😀 😀 😀 😀 Já si teď připadám spíš jako hrošík 😀 Břuch pořád větší a větší a obout si boty,joooo, tak to je věda 😀 😀 Jinak pohoda, akorát mám zvýšený ty hodnoty na těhu cukrovku. Zítra musím dělat glyk. profil a bodat se do prstíčku a v PÁ jdu na kontrolu..........zatím to vypadá, že dieta to srazila, tak snad neskončím s inzulínem.......docela se bojím 😔

m.aa.b
25. lis 2009

AHojte holky,
všem novopečeným těhulkám a maminkám co už mají svá Sluníčka u sebe gratuluju 😵 😵 😵 😵 😵 😵

Jinak se jdu pochlubit - konečně to vypadá že se vše obrací k lepšímu - jednak jsem se dnes dozvěděla že už mám novou práci 😎 a navíc jsem byla u svého gyn na ko po první porevizní ms a sám dr byl velmi překvapen pže mi narostla sliznice !!! Kromě PCO mi totiž nerostla vůbec sliznice a teď šup a je tam 😵 😅 😵 😅 😅 dr a ani já jsme nevěřili vlastním očím! Sice PCO je tam pořád,ale to vůbec neva vše postupně, že 😀 Jinak dost možná je to tím Femigardem ani dr to nevyloučil 😀

No nic měla jsem hroznou radost, tak jsem se o ni s vámi chtěla podělit. Tak se zatím mějte papa 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

kerrie
25. lis 2009

m.aa.b............skvělá zprávička..........moc blahopřeju 🙂 😵

aronek
26. lis 2009

Ahojky, přeji dobré ráno a jdu dočíst 😉

aronek
26. lis 2009

tak jako pružná gazela se taky fakt necítím a to jsem dost za vámi, dnes čerstvě 25tt

maab, moc gratuliji 😉 jestli to budeš mít stejné jako některé, tak ty byly v oráci týden a pak PN se // 😀

aronek
26. lis 2009

mirax supr odkaz, tak to má holka smůlu, zase ví prd 😀

markee
26. lis 2009

Dobré ráno,
Martinka76,moc gratuluju k Mikuláškovi.
M.aa.b, taky gratulace k práci a k růstu sliznice. Určo to teď bude jen a jen dobrý.
My jedeme za chvilku na plavčo,tak jdu nás sbalit.

murynka
26. lis 2009

markee už jsme ti to psala ale napsala bys mi recept na ty perníčky od IP moc dík

nicollka
26. lis 2009

Holky moc gratuluji k dobrým zprávičkám od dokťů.

Marti veeeeliká gratulace k mimískovi.

K porodu, já měla jen tlaky, tvrdlo mi břicho, cca 10hodin před mi dělala mudra hamiltona nebo jak. Tak sem od 3-4hodin stopovala tvrdnutí, bolestí žádné, bylo to pořád cca po 5ti minutách, tak jsem šla na záchod, odešla hlenová zátka i s trochou krve, šla jsem si dát sprchu, od 5-6 jsem stopovala zase po 5ti, 4 minutách, tak sem volala do porodky že odešla zátka a tak tak prý at jedem, dojeli sme tam v 6,40, manža to vzal fakt hopem. No a za 5min 12 se narodil, byl to fofr a bolest si neuvědomuju žádnou. Snad jen jakobych měla dostat fakt dost hodně silnou mrchu chvílema.

ach jo slzím...

nicollka
26. lis 2009

čera dojel manža a bohužel sem ho nepřesvědčila aby dojel dřív už tak ve středu, ptal se proč, tak já jen že nám je tu smutno, nemohla sem říct, že chci pojištovat 🙂 ach jo
Jak funguje to IUI ? To se naplánuje ovulka nebo hlídá, a pak se tam spermijky šplíchnou? A to až v ovulce nebo třeba den před? A před tím se musí i sperma nějak vyšetřit? To nevím jestli by manža chtěl, ale možná bych ho ukecala, když je pořád pryč, tak prostě aby to doktoři naplánovali a prostě by dojel na noc. Děkuji za $radu.
Jo a musí to schválit napřed gyndařka? Jsem v tom jaksi amatoš :D

kopa
autor
26. lis 2009

Bobinka .............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka.............holčička Sofinka
Kelly..................holčička Kristýnka
Lucierob............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76 ....... 19.11. porodila chlapečka Mikuláška
Jitie 38tt....................................................................................čeká chlapečka..........Filípek
Amynka 36tt...............................................................................čeká chlapečka
Venuska 36tt .............................................................................čeká holčičku........... Natálku
Kerrie 33tt..................9.12.poradna..............................................čeká holčičku.............Emu
Květinka 31tt..............................................................................čeká chlapečka
Mirax 31tt........1.2.KO,2.2.velký UTZ..............................................čeká holčičku............. Bětušku
Samsa 29tt....................... 3.12.KO
Wergina 28tt......................30.11.KO.............................................pohlaví nechce znát předem
Martinkal 25tt....................26.11KO................................................čeká holčičku.............. Lucinku
Aronek 24tt..................................................................................čeká chlapečka..........
Mabe 24tt......................... 16.12KO..............................................čeká holčičku...........Aničku
Markytaj 21tt......................
Tercie 20tt..........................14.12.KO,17.12 4D UTZ.......................čeká chlapečka
Flair 12tt..................................3.12.NT.......21.12.KO
Farmarska 10tt.......................2.12 KO
Handm .............................. našla //...... blahopřejeme
Sarlotta 27DC
Hanana 26DC
Aja 83 22DC
Maarrtina 19DC
Zlababa 19DC
M.aa.b 16DC...........................................27.11.Pronatal
Ikopretinka 14DC
Markee 12DC..............2.12.KO
Katyna 12DC
Eliss.ka 11DC
Paaja 10DC
Sirella 9DC
Nicollka 6DC
Mari 6DC
Maendy 5DC
If.v nehlídá si DC
Kopa 13DC.................KO 2.12.

aronek
26. lis 2009

kopi, ode dneška jsem 25tt 😀 😀 😀 😀 už jen 15tt

kopa
autor
26. lis 2009

Bobinka .............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka.............holčička Sofinka
Kelly..................holčička Kristýnka
Lucierob............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76 ....... 19.11. porodila chlapečka Mikuláška
Jitie 38tt....................................................................................čeká chlapečka..........Filípek
Amynka 36tt...............................................................................čeká chlapečka
Venuska 36tt .............................................................................čeká holčičku........... Natálku
Kerrie 33tt..................9.12.poradna..............................................čeká holčičku.............Emu
Květinka 31tt..............................................................................čeká chlapečka
Mirax 31tt........1.2.KO,2.2.velký UTZ..............................................čeká holčičku............. Bětušku
Samsa 29tt....................... 3.12.KO
Wergina 28tt......................30.11.KO.............................................pohlaví nechce znát předem
Martinkal 25tt....................26.11KO................................................čeká holčičku.............. Lucinku
Aronek 25tt..................................................................................čeká chlapečka..........
Mabe 24tt......................... 16.12KO..............................................čeká holčičku...........Aničku
Markytaj 21tt......................
Tercie 20tt..........................14.12.KO,17.12 4D UTZ.......................čeká chlapečka
Flair 12tt..................................3.12.NT.......21.12.KO
Farmarska 10tt.......................2.12 KO
Handm .............................. našla //...... blahopřejeme
Sarlotta 27DC
Hanana 26DC
Aja 83 22DC
Maarrtina 19DC
Zlababa 19DC
M.aa.b 16DC...........................................27.11.Pronatal
Ikopretinka 14DC
Markee 12DC..............2.12.KO
Katyna 12DC
Eliss.ka 11DC
Paaja 10DC
Sirella 9DC
Nicollka 6DC
Mari 6DC
Maendy 5DC
If.v nehlídá si DC
Kopa 13DC.................KO 2.12.

aronek
26. lis 2009

díky moc 😀 , taky se mi zdá, že to nějak utíká 😉

kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
martinkal
26. lis 2009

Ahoj Kopííí jsem od včera 26 tt, kdybys ještě kvůli někomu opravovala tabulku. Díky 😀

kerrie
26. lis 2009

Kopísku, takhle to neber.............vždyť to není pravda.............A s těma problémama, co teď řešíš by to ani nebylo dobrý............potřebuješ mít přece pohodový zázemí, abys mohla být těhulinka a užívat si to. Až dáš vše do pořádku, tak se bude těhulit samo, uvidíš že jo 😉

aronek
26. lis 2009

kopi, to nesmíš tak brát, jsi mlaďounká a řešíš problémy doma a dítětem se nevyřeší, takže až bude doma klid, bude i mimčo 😉 já se začala o plození dětí zajímat po třicítce a to ty máš ještě daleko 😀

kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
martinkal
26. lis 2009

Kopí hlavu vzhůru, já čekala (i když na třetí) dítě od svých 30 let a koukni v 39 jsem se ho dočkala. Tím nechci říct, abys vydržela ty do svých 39 😀 , ale prostě, když člověk opravdu chce, zadaří se 😀

aronek
26. lis 2009

kopi a co doma? Dáváš šance, nebo hledáš bydlení?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru