Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

markee
28. lis 2009

Murynko,tak perníčky jsou moc dobré,malá snědla trochu těsta a prý: maminko to je bašta 😀 Pak jedla upečené,tak jsem jí radši dala Sab Simplex,aby jí tolik břicho nebolelo. Bylo z toho 6 plechů,takže kamarádka dostane půlku,to by jsme sami nesnědli. Začínaj tvrdnout,ale to neva,dám je do piksličky a k nim to jablíčko na čtvrtky,aby změkli.
Jinak Sofinka je nádherná,malinká a kouzelná.
Já se tak těším,už od zítra advent,jůůů,to tu budou Vánoce brzoooooo 😉
Jdu se zas věnovat návštěvě.Papa.

murynka
28. lis 2009

sir UM je uměla výživa dávám Bebu HA je to něco jako nutrilon... 😉 už nekojím vůbec prostě to nešlo ☹
už jsme to obrečela ale co nadělám.....dostává toto a je spokojená přibírá jen se mi stále budí po 3 hod 🙄 někdy i po dvou s oblibou večer 🙄 😀 😝 jinak nepláče pláče jen když ká hladík a to poznám z postele cucá si prsty a mlaská u toho 😀 😀 a do toho zoufalý pláč dejte mi najíst 😀 😝

sir neměla jsme žádný problém jen mám staršího dr.kde je stará škola a říká čekat raději déle dříve čekali i rok 😲 takže tak...ale řekl mi to i mladší dr.v nemocnici ale i tak jsme neposlechla a otěhu dřív 😉 já říkám že tělo so řekne samo kdy je připravené 😎

marke markét moc děkuji ale já ten recept vymazala z IP ☹ jsme debil no 🙄 🙄 takže nebudou asi 😅 jsme ráda že se vám povedly 😉
a zítra advent no páni 😵 😵 😵

sirella
28. lis 2009

mury:to máš jak já u prcka...taky si mlaskáním a pláčem řekl o svý...mě šlo jen o to abych ti písla to že náš prcek byl přenášený stejně to s kojením nic moc nešlo ale prostě i na těch lahvičkách prospíval....prostě se nestresuj...vím,že to každou mamku zabolí ale někdy to fakt nejde a ty (u nás nutrilon) umělé výživy jsou fakt hodně kvalitní.
No dneska by se asi v porodce divili...vyrostlo nám chlapisko co je mi po prsa...19.12 má 9let..buď jsem prcek nebo je on prcek 😀 tož nevím 😀

Mury:chtěla bych znát tvůj subjektivní názor .kdyby nám to včera nebo předevčírem ulítlo....což je 8,9,10 DC...já si myslím že se nemám čeho bát...co myslíš ty?

sirella
28. lis 2009

na to spoléhám...pokud tělo nebude chtít otěhu tak neotěhu 😎 Prostě ještě je brzo...po 2MS necháváme volný průběh...jenže teď jsme to nezvládli a ono se teda uvidí...manža si je ale jistý že nic co nechci nehrozí 🙂 spoléhám na něj

murynka
28. lis 2009

sir si myslím že pravděpodobnost je malá 😉 dle mého se revizí ovulka dost posune 😒 takže bývá později pak se to urovná ....já měla dlouhé cykly 🙄 jsme zvědavá co ted....
myslím že se bát nemusíš ale zase náhoda je blbec co 😅
moc děkuji za uklidnění 😉 to potřebuji slyšet 😵 😵

sirella
28. lis 2009

mury:děvčičko...moc dík 🙂
Já jen mám teď manžu navnaděného dá se říct na nepřetržitý provoz...on může ráno...přes den...i večer 😀 Takže my tu ovuli trefíme....ale ,doufám,že až JÁ budu chtít tak to klapne 🙂 .
Mám celkem strach že nebudu vědět kdy ovuli mám,protože neměřím,příznaky nepoznám a stejně mám určo cyklus rozhozený...ale nikam nechvátám...stačí po novém roce...až budu mít poměříno a pod...a budu vědět jak na tom jsem...Manža chce do dalšího mimi jít okamžitě jak se na to budu cítit a já se na to cítím už teď...jen teda co nám ujelo ty dva dny(ale to ráno i večer 😅 ) tak uvidíme...ale jsem celkem v klidu že nic.,..teda spíš doufááám

A ta vaša děvčička 😵 😵 😵 ...já teda nevím jak se to zdá druhým holkám ale mě se zdá že hodně roste a přibýrá...já to teda hodně poznávám podle tvářiček...ona je má takové ty spokojené jak to znám u toho mého...je fakt moc nádherná a je vidět že jí nic nechybí...Jen ti teda ,Mury,musím říct teda jednu věc....trošku ti závidím to jak umíš fotit...budu muset trénovat

😅

murynka
28. lis 2009

sir nemáš zač od toho jsme tady 😉 😎
hele já ovu nepoznala a po revizi jsme jí poznala hodně byla jsem 27DC myslela jsme si ha mrcha se blíží příznaky na ní a ono ejhle dorazila až 40DC takže ten 27DC byla ovu po revizi jsme jí fakt poznala bolesti na vaječníkách a hodně podobné na MS 😉 i markee to tak má po tom proděláném porodu 😔 😔 že pozná ovu....takže to třeba bude i u tebe 😉 ale pokud manžel může pořád 😀 tak to trefíte určitě 😵
já do dneška vím den kdy jsme počali sofinku bylo 9.3 20 hod. 😅 😵
a narodila se 2.11 a 3.11 rok před tím jsme byla na revizi..takže do roka jsem měla poklad u sebe asi osud 😵 😵

jinak každý říká jak roste jen mě to nepřijde 😒 asi jak jí vidím denně 😅 ale je těžší a težší 😀 😀 a na oblečkách to poznám....

a focení jo hodně mě baví vlastně za početí sofí jsme dostala dig.zrcadlovku a to je focení jedna báseň 😵
jednou jsem chtěla se tomu věnovat profesně udělat si kurz a v baráčku třeba atliér ale jsou to asi jen sny 😉

sirella
28. lis 2009

jejda mury...to jsi mě celkem uklidnila 🙂 mě v porodce řekli kdy mám první den cyklu a od tehdy počítám...první poreviz.mám za sebou a ještě u jedné počkám jak dopadnu...mě strašně zarazilo jaké jste tu mladé kočeny víííš....já nevím jestli nejsem už trapka se o něco snažit...jenže vidím matky mnohem straší tak si to rozmluvit nedám 😀

a to že víš přesně kdy jste počli Sofinku je kráááásné 🙂
Já taky věděla kdy jsme počli ale nedopadlo to...dřív jsem je n brečela,ale teď tu vidím ty mimiňuška a je jich čím dál tím víc a tak už i já věřím že se mezi "čekatelky" zařadím...

murynka
28. lis 2009

sir já vím kdy jsme počali i to první.......ale jak říkáš s novým miminkem to přebolí také jsme hodně plakala a neuměla si život dál představit ale přebolí to....

no já si v porodve přišla jak školačka 😀 😅 hodně maminek nad 30 let fakt jsme byla mladá a divili se že máme tak brzo rodinu ale nač čekat že 😅

a trapka rozhodně nejsi 😉 nárok na miminko má každý kdo se na to cítí a chce ho 😵 😵 😵

jdu do hajan poněvadž nevím jaká bude noc 😀 😀 tak dobro noc 😵 😵

sirella
28. lis 2009

murynko...dobrou noc 🙂 tobě....Sofince...i manžílkovi...majte sa fajně 🙂 goood night

aronek
28. lis 2009

sirel a kolik ti je? že se bojíš že budeš stará mamka?

sirella
28. lis 2009

aronku...jsem taková ta stará rašplička...nebudu psát že rašple 😅 prostě ve středu mám 35...ale znáš to...duchem mladá...tělem asi stará.Cítím se ale mladě...a co ty????Jak se cítíš???Já nemám moc času přes den...a bude ho čím dál míň páč manža rozjíždí další projekt a budu muset makat

aronek
28. lis 2009

sirel, mně bude 32 a čekám první, ale někdy si přijdu na 100 ☹ Třeba teď 😠 chytli mně záda 😖

sirella
28. lis 2009

aronku...máš můj obdiv jak to zvládáš v práci...není tam riziko nějakých nemocí????Nemáš strach???A nebo jsou ti odsouzenci v takové izolaci že se k tobě nic nedostane???Mě se nechce ani na PÚ protože podporu neberu a chodím tam jen pro místa co jsou už dávno obsazená 😠 A vadí mi že rodné č.ukazuju všem 😠co stojí za mnou...a hrozba nemocí apod....ale zas beru že tě třeba práce baví ...jo a taky jsem trošilinku záviděla ty tvé nákupy(v dobrém 😉 )Já to chci až po novem roku...dřív nee...ale na mimi se chystáme taky 😀

aronek
28. lis 2009

tak v izolaci nejsou vůbec a hezky musím mezi ně, ale chytit něco můžeš i při nákupech nebo kdekoliv mezi lidma a u nás jsou alespoň zaléčený, tudíš neinfekční, tedy většinou 😉 Jinak na nákupech jsme byli prvně a myslím, že další už zvládnem po internetu 😀 Taky tu byla přítelona mamka a donesla soupravičku, takže ono se to už nějak poslkádá 😉 Na pracáku jsem byla po škole a byl to hnus 😝 Dvakrát mně vyřadili pro nespolupráci, ale pokaždý mně vzali zpátky, protože pochybyli 😀

sirella
28. lis 2009

aronku ve 32 jsi skoro jako moje ségra co rodila skoro ve 32 a málem skončila jako já...mé mamce skákaly sestry na břicho,takže to máme rodové...ségra měla málem císaře taky jako já...ale teď můžeš být absolut v klidu protože ta péče je úplně jinde než dřív.Poznala jsem sestřičky a o rodičky se fakt starají vzorně...ale fakticky 🙂 Buď v klidu...bude to pohodka 😉

sirella
28. lis 2009

ale na tvém místě bych zašla kuk. 😕 ..tak jako já tehdy

aronek
28. lis 2009

nechápu, jak zašla kuk??

sirella
28. lis 2009

aronku:Pracák je hnus. 😝 ..na tom se asi shodnem všichni...to kdybych šla do jedné té kukaně tak bych se snažila aspoň někomu pomoct 🙂 jenže to nejde...musím počkat až si moje "konzultkantka"dá kafčo a bude mít na mě náladu...na to prdím...jdu tam myslím že 7.12 a rovnou se budu ptát po tom kolik si můžu vy\dělat...bude mě platit manžova firma...a kašlu na ně...jen teda budu fakt muset makat....ale chvilku na to abych nakoukla si najdu vždy

aronek
28. lis 2009

sirel a to bys dělala doma?

sirella
28. lis 2009

ježííííš...pardón.. nestíhám přepínat myšlenky mezi diskuzí a ICQ...to platilo kamošce na ICQ..pardón...omlouvám se ☹

sirella
28. lis 2009

budu makat doma...je to jen primitivní práce...ale je to potřeba...a vydělám...víš 😉 ...je to jen práce na PC

aronek
28. lis 2009

ok, taky jsem ještě na skypu a kecám s kámoškou 😀 Práce z domova je supr, taky bych nějakou při mateřské potřebovala, jenže tady nic není ☹ A manžel může být dobrý šéf 😀

sirella
28. lis 2009

aronku...někdy jóóó...někdy néééé.Někdy fakt potřebuje máknout...já ho zatím vždycky ukecala...že uvařím good papůůů a pod...ale teď fakt musím máknout...alespoň budu mít víc času na koníka 🙂 to stíhám i při práci pro něj 🙂
A ty jsi fakt nakoupila hodně slušně...hodíš aj fotečky????Já zbožňuju miminečkovské věcičky 😵

aronek
28. lis 2009

my jsme to tam všechno nechali, pojedem si pro to v lednu a kočárek až po porodu, zkus vyhledat kočárek, je Q12 v šedé barvě

sirella
28. lis 2009

zkoušela jsem ale nenašla jsem...nemáš přesný link????

aronek
28. lis 2009

je to ten tmavě šedý 😀

sirella
28. lis 2009

teď už jsem na něj kukla...je krááásný 😵 😵 My kupovali v Polsku,protože jsme neměli moc peněz.Byli jsme mladí atd.atd.....ale podruhé už chci kočárek a vybavení podle mě...drž nám palůše jako my tobě.....jen teda nechci být těhu teď 😒 Ale tobě palůše moc moc držím.... 😉 😉 😉

aronek
28. lis 2009

sirel, já bych chtěla ještě jedno, takže jsem chtěla nějaký co vydrží 😉 Jinak palce držím, moc to přeji všem 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru