Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

kopa
autor
11. pro 2009

Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka.............holčička Sofinka
Kelly..................holčička Kristýnka
Lucierob............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76..........chlapeček Mikuláš
Jitie 41tt....................................................................................čeká chlapečka..........Filípek
Amynka 38tt...............................................................................čeká chlapečka
Venuska 38tt .............................................................................čeká holčičku........... Natálku
Kerrie 35tt..................23.12.poradna..............................................čeká holčičku.............Emu
Květinka 35tt..............................................................................čeká chlapečka
Mirax 33tt........15.12poradna,....22.12.riziková poradna....................čeká holčičku............. Bětušku
Samsa 32tt.......................
Wergina 30tt...............................................................................pohlaví nechce znát předem
Martinkal 28tt.........17.12.KO.........................................................čeká holčičku.............. Lucinku
Aronek 27tt.................................................................................čeká chlapečka
Mabe 26tt......................... 16.12KO..............................................čeká holčičku...........Aničku
Markytaj 23tt................................................................................čeká chlapečka.........Honzíka
Tercie 22tt..................................14.12.KO,.......17.12 4D UTZ.........čeká chlapečka.........Lukášek
Flair 14tt.........................................21.12.KO.................................čeká holčičku
Farmarska 12tt.......................
Sarlotta 6tt............................15.12.UTZ
Hanana 6tt
M.aa.b 31DC
Ikopretinka 28DC
Kopa 28DC
Katyna 27DC
Eliss.ka 26DC
Paaja 25DC
Sirella 24DC
Nicollka 21DC
Mari 21DC
Maendy 20DC
Aja.83 5DC
Zlababa 4DC
Maarrtina 4DC
Markee 1DC
If.v nehlídá si DC

martina76
11. pro 2009

Ahojky holky 😉 Po delší době nakukuji 😉 Jsem ráda že těhulky tu zdárně pokračují a snažiky určo co nevidět nahlásí dálnice 😀 Mikuláškovi byly včera rovné tři týdny a nemůžu říct ani popel protože je to strašně hodňoučký miminečko 😉 Všichni ho tady obskakujem a velký brácha mu dělá super ochránce. Jsem taková strašně spokojená a všem vám to tady holky přeju z celého srdce taky 😉 Včera jsme byli na kyčlích a vše v pořádku, ve čtvrtek jdeme na kontrolu sluchu a tam bude snad taky vše v pořádku / ťuk, ťuk, ťuk/ a já budu ta nejspokojenější máma pod sluncem 😀 . Jinak ještě nějaké info o mém porodu 😝 Byl vyvolávaný přesně v 39+6 kvůli mé trombofilii a od zavedení tablety byly bolesti co půl minuty, žádná sláva, po dvou hodinách jsem škemrala o epidurál, který mi stejně kvůli těm injekcím nedali, byla to hrůza a daleko horší než s Tomáškem. Sice to trvalo necelých pět hodin, ale stálo to za to 😝 Nechci děsit čekatelky a útěchou jim může být to, že když jsem měla Mikuláška v náručí tak bylo vše HNED zapomenuto. 😉 Takže Vás všechny moc pozdravuji a přeji Vám jen to nej, nej, nej. Jsem ostuda, ale ještě jsem nestihla hodit na PC nějaký fotky. Až to zmáknu tak se určo zase ozvu. 😵

tercie
11. pro 2009

Holky vy jste pekařky... já mám těsto v lednici, na vanilkový rohlíčky, a zjistila jsem, že nemám váleček, tak si ho musim někde koupit, takový zásadní nedostatky, ještě že to těsto má dlouhou trvanlivoat 😀

mirax
11. pro 2009

matino, veliká gratulace..to o tom porodu jsem přehlédla 😀 😀 😀 a jinak to všechno zní až neuvěřitelně krásně 🙂 Doufám, že naše Bětule bude také tak hodná 😉
Tak jen tak dál, mějte se krásně 🙂

tercíku, na co váleček?..hele, rohlíčky domácí vanilkové musí být zásadně ušoulané v ruce! 😀

farmí, jdu si přečíst, jak jste doapdli..už nahoře čtu gratulace, tak vím, že dobře 😀 jupííí 😀

murynka
11. pro 2009

tercí řekl se sexem opatrně nebo vůbec tak jsme radši vydrželi 😉 jsem se bála i manžel...

jo jo konec šestinedělí ale 21.jdu na gyndu pro prášky tak raději vydržíme 😅

murynka
11. pro 2009

marti to jsme dvě nejspokojenější maminy pod sluncem 😀 😵 moc ti to přeji a hezky napsané 😵 😵

mirax
11. pro 2009

farmísku, to je krásný, že mimísek roste a dovádí, jsem tak šťastná i za tebe 🙂 , že to konečně probíhá takhle krásně 🙂
Placenta na přední stěně je normální nález, nejčastěji bývá právě tam.

tercie
11. pro 2009

Mirax no máš recht, teď se směju jakej jsem vůl, ale moje mamina je vždycky vykrajovala, aby byly takový jakože delikátnější a křehčí, tak to mám nějak afixovaný. Tak mě napadá že nemám ani to vykrajovátko, takže je udělám klasicky a bude ¨😀

Marti taky moc gratuluju, to je dobře, že si to užíváš, snad budem i my všechny ostatní 😵 a fotky určitě nějaký hoď, ať se pokocháme 😉

tercie
11. pro 2009

Mury no ještě že mi to žádnej problém nedělá, já bych to nevydržela 😀 ale jsme opatrní, to jo.

murynka
11. pro 2009

tercí bud ráda 😉 já bych si to stejně neužila....ted budu mít prášky a pohoda 😎 😀

markee
11. pro 2009

ahojky,tady se probíraj placenty? Já měla teď taky na přední straně,ale věděla jsem to až od plodovky,pže tam říkali pořád: "tady ne,tam je placenta." Hm a můj doktor mi ani nic neřekl,pacholek 😅
Týjo holky mě tak hrozně bolí břicho. Třetím MS od potratu je teda zatím nejhorší a to trvá od rána 😠

farmarska
11. pro 2009

všem děkuju za gratulace 🙂 a i za rady a doporučení ohledně tý placenty 🙂

zlaby, mě taky všechny vyšetření dopadly ok., až ta imunologie. Tam mi zjistili tu poruchu, teď už nevím její přesnej název, ale je to to, že má vlastní imunita bojuje proti miminku, které se vytváří v břuchu a tím prej zřejmě byly způsobeny ty dva potraty předtím. Ted na to beru hned od začátku léky (prednison) a zatím musím zaťukat, je vše ok. 😵
sarlot na nějakej screning mám jet do Tu 6.1. , ale co to přesně je..jestli to je ono, to nevím..uvidím 😉

tercie
11. pro 2009

Markee nic si z toho nedělej, mě to taky napsali jen do papírů na genetice, ale neřekl mi nikdo nic, to vím jen od Murynky že to může být víc náchylný právě na ty rázy a tak...

farmarska
11. pro 2009

kopi ty jsi ale pilná včelka 🙂 přijeď k nám na návštěvu 😉 a vem si sebou váleček a plechy ju 😉 😀

miraxíku jo jo , dopadla jsem zase dobře 😵 mám taky děsnou radost 😵 konečně je snad všechno bez komplikací a i ty návštěvy u mudra už pro mne nejsou tak stresující 😵 fakt si to začínám užívat 😵 a už se nemůžu dočkat, až mimi začnu cejtit, to si to pak budu užívat uplně naplno 😵
a díky za to uklidnění ohledně placenty 😉 když to píšeš ty, hned jsem klidná 🙂 🙂 🙂

martinkal
11. pro 2009

Ahoj holky 🙂
tak nám dneska natáčeli třetí a vlastně už poslední dvd, malá už má 1,2 kg, to je macík co?
Pak jsem byla zase na cvičení, a dneska cvičila i malá, kopala jako kdyby chtěla říct, že i ona umí cvičit a protahovat se 😀 . Paní doktorka říkala, že už má krásný tvářičky. Byla to legrace, pořád nám ukazovala, že je opravdu holčička 😀 😀 😀 😀

kopa
autor
11. pro 2009

Ahoj Martinko,ted jsem si odskočila od pečení 😀 Ty jo nák vám všem ty mimískové rostou 😀 Jé a máš hodnoučký miminečko,to je moc dobře 😵 😵 Si myslím,že nám to všem vrací na těch miminkách,to čím jsme si prošli a tak nás všechny obdarují takovými hodnými andílky 😵 těším se na fotečky 😵 😵 a opatrujte se!!!
A porod...každá si tím projde,věřím,že je to překrásné potom všem držet v náruči vymodlené mimčo.

martinkal
11. pro 2009

Farmíí super, že je prcek tak živej a vše je OK moc ti to přeju 😉 🙂

kopa
autor
11. pro 2009

farmíku mám jen jeden plech 😠 tak to tady házím 😀 😀 😀 z trouby do trouby 😀

farmarska
11. pro 2009

jo kopísku až budeš dělat znovu tabulku, dopln mi tam prosím ultrazvuk 21.12 😉 děkuju 🙂 🙂

kopa
autor
11. pro 2009

holky víte že ten Marek Ztracený je docela kus 😅 😅 😀

tercie
11. pro 2009

Farmi a my tě jako neuklidnily jooooooo? 😎

MArti tak Lucinka je exhibicionistka jo? 🙂 Je šikulka jak pěkně roste 😉

martinkal
11. pro 2009

Já mám placentu na zadní stěně. Je to prý celkem jedno, kde je, jen nesmí být dole, hrozí přečasný porod a infekce.

farmarska
11. pro 2009

tercí i já jednou neměla váleček..válela jsem flaškou od piva 😉 😀

Martinko, moc hezky jsi nám to popsala 🙂 je supr, že je malinkej takhle hodnounkej 😵 jen tak dál 😵 😵 😵

martinkal
11. pro 2009

Tercí jsem šťastná, že jsem překonaly tu kritickou hranici jednoho kila 🙂

martinkal
11. pro 2009

Marti blahopřeju k zdravému chlapečkovi 🙂

martinkal
11. pro 2009

Koukám, že teď je na řadě Jitie, nevíte o ní něco? 🙂

tercie
11. pro 2009

Farmi já když nemám po ruce váleček, tak ho mlátím klidně pánvičkou,starým škrpálem, nebo tak, co mi přijde pod ruku 😀

tercie
11. pro 2009

Jiti ještě nic 🙂 Ale prej mi dá vědět, tak já pak hodím info, jestli už se Filda vyklubal 😉

martinkal
11. pro 2009

já si tak přeju nepřenášet 😔

farmarska
11. pro 2009

tercí 😀 😀 no to já taky co mi přijde zrovna pod ruku 😀 😀 😀
martinkal supr! gratulju k překonání jednoho kila 😵 a neboj přenášet určo nebudeš 🙂 prostě to Lucince vysvětlíš, že ted už je ten správnej čas a ona jako poslušná holka poslechne a vyleze 😉 😵

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru