Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

kopa
autor
15. pro 2009

Holky díky,moc že jste na mě všichni mysleli a napsali pozitivní věci 🙂 🙂
To bude snad první mrcha,kterou neprobrečím 😅 😅 jsem uplně total v pohodě!!! 😉

Sarlotko gratuluji ke kontrole 🙂 🙂 a jsem zvědavá za týden na fotečku 😀 😵

Pe marti:díky za ten recept,ale nemám slivku 😀 😀 😀

kopa
autor
15. pro 2009

Flair teda ty budeš kóča...
já taky ráda nakupuji,páč mě to vždycky rozveselí 😀 😀 😀

Nici tak je zub už venku,ted už to snad nebude tolik bolet 😒

markee
15. pro 2009

Ahojky,tak já mám celý den rozlítaný a ani teď se nezastavím. Od rána jsme byli na nákupech,přijeli kolem druhý. Ve tři jsme jeli do školky na vánoční besídku a pak k Míšovo babi odvézt dárky pro Johanku na zabalení.Teď večeřím,ale už mě bolí břicho. Jinak práci jsem odřekla,fakt tohle nechci.
Sarlott,moc a moc gratuluji. Zrovna mi psala i kamarádka,že má taky půl centimetru a srdíčko 😀 TP má prý na přelom července a srpna. NO děláte mi jen a jen samou radost holky.

farmarska
15. pro 2009

nikol au au ty si teda užíváš 😢 ☹ tak aŤ to brzy poleví!

katy a co je s tebou holka? proč nálada nic moc? kuli mrše? 😔 Jinak díky za přán klidného zbytku těhu 🙂 je fakt, že zezačátku mne kosila jedna nemoc za druhou, to ted musím zaklepat a je to ok. i když baštím ten prednisan, kterej má potlačovat imunitu, ale klidný těhu snad nebudu mít nikdy 😔 ted mne trápí psychika ☹
zaprvé mne trápí ta nemocenská, která je pořád v nedohlednu, i když si neustále telefonuju s tou Prahou, pořád to hajzlové někde zakládají a nebo se na něco vymlouvají..takže já nedostala ještě ani korunu ani za říjen, ani za listopad a musel by to bejt zázrak, kdyby mi letos ještě něco poslali 🙄 ale co, zejtra jsem odhodlaná psát stížnost na ministerstvo a třeba i do televize 😅 a třeba se to pohne 😠 a to Tercinka je na tom ještě hůř, ta taky od nich nedostala ani korunu a to už to jsou 4měsíce 😠 jsou to kur.y! 😠
no a druhé mé velké trápení, je můj ta'ťka, jak jsem tehdy psala, že je nemocnej a máme s ním ty problémy, tak včera se potvrdilo, z rengenu plic, že tam má ložiska-nádory ☹ dnes jsme ho odvezli na ct a pak má ještě spoustu dalších vyšetření, měl by když tak chodit na ozařování, ale nevypadá to s ním dobře, ztrácí se nám před očima 😔 😔 máma je taky uplně hotová, žádný vánoce se tam neslaví...no co vám budu povídat 😔
no tak takový já si užívám klidný těhotenství 😅 z taťky se mi dělaj vředy a z čssz mne asi klepne infarkt 😝 😝 😝

farmarska
15. pro 2009

jůůů vy jste se teda rozkecaly než jsem stihla dopsat ten svůj román 😀
tak já vás zas rychle dočtu a musím jít obalovat žampiony, slíbila jsem je k večeři 😉

katyna6
15. pro 2009

farmi-ani ne tak kvůli mrše,ale máme doma tak nějak trochu smutenko.Přítel od šáfa zase ještě nedostal peníze a kdoví,jestli do vánoc něco bude,tak je z toho fakt hooodně špatnej.Snad se nálada co nejdřív zlepší a zas bude fajn.A s tím tatínkem,je mi to úpřímně líto farmi,já úplně přesně vím,jak to je a co celá rodina prožíváte.Máme za sebou totéž.Je to těžký,ale snad tě aspoň malinečko utěší ten drobek v bříšku.Musíte to zvládnout farminko,jinak to nejde! 😉 Drž se ženská a prcek taky!!!

a já ostuda zabudla poblahopřát jarušence!!!!!Tak hooooodně příjemné těhulenííí 🙂 🙂 🙂

martinkal
15. pro 2009

Ahoj holky jak se máte? 🙂

Sarlotko blahopřeju k srdíčku 😀

Jarušenko tobě ke // 😀

Jitie tobě i Filípkovi hodně zdtavíčka a štěstíčka a krásné vánoce s miminkem 😀

Frmí jsem ráda, že už je ti lépe, začni si těhulení užívat, i když máš zase jiné starosti chuděrko 😔

Jinak já začínám zítra 29tt, tedy poslední týden začínající 2 🙂 , malá je v pořádku, je to malá chobotnička, cítím jí úplně všude 😀 😀 😀
Už mám napečeno 7 druhů i nazdobeno, už aby byly vánoce. 😀

Katynko držím ti palečky pořád, už aby jsi objevila //. a Kopi ty taky 😉

katyna6
15. pro 2009

martinko ty jsi šikulkaaa!A díky za držení palečků,snad to pomůže a bude dodatečný Ježíšek 😀 😵

aronek
15. pro 2009

ahoj martinkal, jak je? Já začala dnes 7 měsíc 😀 Malý mně pěkně očutává 😀

martinkal
15. pro 2009

Katynko znáš to: Nejkrásněší ze všech dárků, dává život do kočárku, tak snad si to letos Ježíšek uvědomí a zařídí se podle toho 😀

Aronku tím, že už má malá přes kilo, tak začínám být v klidu, že se vše povede 😉 Jak píšu je to chobotnička, vlní se mi bříško, má ty pacinky snad všude 🙂 V pátek končím v práci, tak začnu trošku odpočívat, a taky už nakupujeme věcičky. Dneska jsem koupila nádhernou španělskou deku, stála sice nehorázný peníze, ale je úžasná. Co ty už nakupuješ?

mirax
15. pro 2009

farminko..to mě moc mrzí stím tatínkem, četla jsem ,co jsi psala předtím a už jsem měla tušení...Ty plicní nádory jsou sv..ě, záleží jaký je to typ nádoru, nejčastěji dlaždicobuněčný nebo malobuněčný, oba se chovají dost agresivně.Navíc pokud má tatínek těch ložisek víc nebo susp. metastázy, tak to bohužel není moc dobré.
To máte ale trápení a zrovna na Vánoce. Snad zkusí alespoň nějakou paliativní léčbu a uleví mu od bolestí.

Farmí, mysli hodně na sebe, musí to být těžké, ale nosíš miminko a to je nejdůležitější. Kdyby jsi potřebovala s něčím poradit nebo pomoct i v nemocnici a tak, napiš IP.

Veškeré záležitosti ohledně nemocenských, soc. dávek..mateřské a rodičovské mě v našem státě vytáčí, alel to s enai nebudu rozepisovat nebo si tady rozmlátím klávesnici 😠 😝 😅

JInak holky, koukám na ty naše týdny, nějak to vážně utíká..za chvíli přijde druhá vlna miminek...všechny se dočkáme.. 🙂

martinkal
15. pro 2009

No Miarxko, já od zítra 29tt, ty 33tt. Máme to za pár 😀 😀 😀 😀

martinkal
15. pro 2009

Mělo tam být Miraxko 😀

aronek
15. pro 2009

martinkal, nakupovat jsme byli jednou a další až po vánocích 😀 , teď je všude plno lidí 😠

sarlotta
15. pro 2009

Farminko, je mi moc líto, jak je tatínek nemocný ☹ ☹ ... ouvej...tuhle svini taky máme v rodině a je to nespravedlivé 😠 Ty nejmilovanější lidi nám bere. Přeju aby tatínek měl sílu bojovat..podporuj ho a těhotenství ber jako zázrak, který ho třeba přiměje vydržet ,aby viděl vnučku...věřím že budete mít děvčátko🙂)) a pak bude mít víc síly a tu mrchu porazí úplně. myslím na Tebe, máš to moc těžké.

jarusenka
15. pro 2009

Kopi, škoda, že tam nebyly //, ale budou příště! 🙂
P.S.: Jinak mrcha teda rozhodně neznamená, že nemůžeš být těhu. 😀 😀 😀

kopa
autor
15. pro 2009

Jarus to je taky pravda 😀 😀 😀 😀 😀 a ty jsi důkazem 😀 😀 😲

Farminko je mi líto tvého tatky 😔 a tebe že nemáš chvilku klid od starostí 😔 Drž se!!!!

Holky vám to všem utíká ty tt 🙂 já snad budu těhu,až budete babičky 😀

aronek
15. pro 2009

kopi, je mi moc líto, že dorazila mrcha 😢

kopa
autor
15. pro 2009

Aronku,to víš já mám prostě smůlu ☹ začínám přemejšlet o tom co děláme špatně 😔 ale myslím,že to nevyšlo kvůli tomu,co jsem doma poslední měsíc prožívala 😔 🤐 to byli jen nervy.
Ted jsem už v pohodě.Svrbí mě trošku ruka,zda nemám ten duphaston vysadit 😅 😅 nevím co dělám špatně 😔

kopa
autor
15. pro 2009

Když už se konečně snažíme,všichni víte jaká to byla pro mě fuška příteláka přesvědčit,když jsem se tady radovala jak stříkáááá 😀 😀 😀 tak to ted prostě nejde 🤐 je to třetí cyklus 😔 ještě počkám další 3 cykly a pokavat neotěhu,půjdeme asi taky na vyšetření a případně zvážím umělé oplodnění 😅 😅

kopa
autor
15. pro 2009

já už ani nevím co je štěstí 😔 😔 😔 na mě se lepí samá smůla a pohroma ☹

cajori17
15. pro 2009

ahoj Kopi,nesmutni uvidis,ze bude lip

kopa
autor
15. pro 2009

Ahoj Cajori,jak jste na tom vy??snažíte se?? 😕
Mě už líp ani nikdy nebude 😅

cajori17
15. pro 2009

jo snazime,ale zatim nic,jsem taky smutna...,a uvidis ,ze bude lip,nesmis na to tolik myslet, ale me to taky nejde

tercie
15. pro 2009

Kuk kočky, jste tu ještě? Nemám dočteno, ale doženu to. Jen zběžně koukám... Kopi mrcha dorazila? To je škoda,.... ale nenervi, času máš spoustu, já po prvním potratu otěhu až za 8 cyklů... Buď v klidu, protože čím víc to chceš a upínáš se na to, tím víc to nejde, trošku to zkus upozadit, pokud ti to půjde a ono se podaří 😉

My domontovali ten stůl, a manža hned poškrábal desku nožem, když rozbaloval krabici, a ještě jsme na ní našli jednu vadu a jedna židle se houpe, má asi kratší nohu... achjo ☹ Tak jsem z toho taková rozčarovaná... jinak to ale vypadá moc pěkně... akorát jsem se moc netvářila a manža je asi teď naštvanej, protože se nebaví...

kopa
autor
15. pro 2009

Cajori mě to ted moc nejde 😅 ale jinak jsem v pohodě,už to neni jako dřív 😉

kopa
autor
15. pro 2009

Ahoj Tercíku 🙂
já vím,že to jednou příjde 🙂 ale cítím i že to přítele moc mrzí 😔 😔 už to nebere jako dřív.

kopa
autor
15. pro 2009

jsem dokoukala superstar sice pozdě,ale...
Ten Chodúr to fakt rozbalil na tu Lady gaga.Moc se mu to povedlo,až mě to doma roztančilo 😀 😀 😀

cajori17
15. pro 2009

me to taky nejde,ale nechavam tomu volny prubeh....ale hrozny je, ze ty // jsem nasla na stedry den,no a ted to mam dostat taky24.12. a porad si preju abych opet nasla// pod stromeckem.ale to nevyjde.

a vubec nebud smutna,nech tomu taky volny prubeh,ale jak rikam ,je to tezke-chapu te

kopa
autor
15. pro 2009

Cajori tak budu moc držet palečky,aby 24.12 byli krásné // 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru