Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

aronek
3. srp 2009

Ahoj, markytaj, moc gratuluji 😀 😀 😀

kelly1983
3. srp 2009

farmi to se vůbec neboj, protože do třetice všeho dobrého, ne? Neříká se to snad jen tak 😉 Neboj, budu držet pěstičky.

marky gratuluju to je super, změna prostředí udělá taky hodně🙂 kdy jdeš k dr??

markytaj
3. srp 2009

Díky, holky! Aronku, já Tobě dodatečně taky. Už jsi 8tt, to to letí. Jak Ti je?

Zlababo, jojo, dovolené jsou plodné 🙂. Věřím, že tentokrát nic zlého nepřijde a mimís s námi zůstane až do konce.

kagatkaga
3. srp 2009

Kopi....vrátíš si mě do tabulky....už jsme 26tt a 6.8.jdeme na kontrolu....jo a necháváme se překvapit 😉

Čtu Vás často ale moc nepíšu 😉

markytaj
3. srp 2009

Kelly, díky. Nám se podařilo hned napoprvé, stejně jako předchozí těhu, což bylo vlastně taky na dovolené 🙂. K doktorce půjdu asi za 14dní, uvidím, jsem úplně na začátku...

aronek
3. srp 2009

marky, začala mi dnes dovolená, takže se válím doma a užívám si únavu. Poprvé k doktorovi jdu zítra, takže pracují nervíky 😠

paajaa
3. srp 2009

Marky: gratuluji a držím palce, aby vše bylo jak má

Aronek: neboj kontorla jistě dopadne na 1*

aronek
3. srp 2009

Já jsem hroznej měkouš, hrozně se bojím a už zase zvažuju, že to odložím ☹ . Jenže pak nebudu mít čas až první týden v září, a to je na první kontrolu pozdě ☹ . Bolí mně žaludek, ale není to mimi, ale nervama. Cejtím se jak před státnicema 😠

paajaa
3. srp 2009

Aronek: ty to vzládneš!!!! Jednou tam stejně jít musíš. 😉

mabe
3. srp 2009

ahoj aronku, mas nervy z kontroly? Neboj vse bude ok. 😉

aronek
3. srp 2009

No právě, jednou tam stejně musím ☹

mabe
3. srp 2009

bude to urcite v poradku. chapu, ze mas tedka strach. Ja v patek taky nervozne sedela pul hodiny v cekarne, ale pak.... 😉

aronek
3. srp 2009

no jen aby to potom bylo 😀 a ne 😢

mabe
3. srp 2009

BUDE!!!!!! 😉

venuska
3. srp 2009

Aronku, neboj kontrola dopadne na krásnou jedničku 🙂 uvidíš. Určitě tam běž, aby jsi pak byla klidnější 🙂 Držím palečky.

Tak já se kurýruji, už je mi trošku lépe, ale stále kašlu a mam tu rýmu. Koupila jsem si v lékárně ten jitrocelový sirup, nic jiného mi nedala. Tak si zítra zkusím koupit jetě něco někde jinde, třeba ty propilisky, jak psala farmínka 🙂 Díky ještě jednou.

Pájí, určitě najdeš brzy // čárečky, moc ti to přeji 🙂

venuska
3. srp 2009

Markytaj, tak to předčastně a potichu GRATLUJI 🙂 Určitě bude vše v pořádku 🙂 🙂

kelly1983
3. srp 2009

Ahoj venus🙂

venuska
3. srp 2009

Ahoj Kelly, jak se máš a jak se cítíš? 🙂

kelly1983
3. srp 2009

No dnes mě dost bolí v tříslech když chodím, jinak dobrý a co ty?? Jak se máš? Je něco nového?

farmarska
3. srp 2009

markýýý hurááááá!!! potichounku moc moc moc gratuluju!!!! 😵 😵 😵

tak se mi to holky líbí!! 🙂

takovejch hezkejch zpráv víc!!! 😵

vždycky se do mne vlije tolik pozitivní enrgie 😵 😵 😵

Terci a ostatní snažilky, kdy vy budete testíkovat? 😕 😉

Aronku a ty se ničeho neboj a zítra vše dobře dopadne, všechny ti budeme držet palečky a uvidíš jak se ti potom uleví 😵 😵 😵

Venusko, zkus třeba ještě ten zázvorovej čajík, dělá divy 😉

venuska
3. srp 2009

Kelly, tak to ti nezávidím...ale neboj, to přejde. Hezky ti ty týdny skáčou, to je krásný 🙂
Mam se dobře, až na tu chřipku, či co to je. Bolení v krku trošku polevilo, ale stále mam rýmu jak pes 😝 a kašel jak tuberák 😝

Farmí, musím ho koupit, doma ho nemám 😝 Zítra vlítnu znovu do lékárny.

farmarska
3. srp 2009

kopi co pořád děláš? mrskla si nám tu před tím tabulku a jinak ani ťuk 😕
že ty testíkuješ 😉 😀 😀

kopa
autor
3. srp 2009

Farmíku nedělám nic 😅

kelly1983
3. srp 2009

venusko já měla angínu a brala jsem homeopatika a docela mě zabraly, zkus to taky...no snad to přejde, roztahuju se no

farmarska
3. srp 2009

Venusko nejlepčí budeš mít koupit si v potravinach kousínek zazvoru..ten nakrájet na slabounký plátečky, a šoupnout to do hrnce s voudou a vařit to asi 15min. Toho zázvoru nesmí bejt moc, jinak by to moc pálilo! a když se to povaří, tak to přecedíš do hrnečku, přidáš třeba citonek, dosladíš medem a vypiješ 🙂 takhle v této podobě to má být nejučinnější a mně se to osvědčilo 😉 bude tě to malinko pálit na jazyku, ale to je prý dobře 🙂 tělo se prohřeje a rýmu i bacily vyžene 😀
jsem básník!! 😕 🤐 😅 😀 😀

venuska
3. srp 2009

Farmí, mam doma jenom kyntryhel, meduňkový, heřmánkový, urologický čajíky. Zázvorový jsem prostě nenašla ☹

farmarska
3. srp 2009

kopi ty jsi tu s námi a ani se neozveš, ani necekneš 😠

co dělají údy, a malíček?
a co nějaké příznaky posnažení , máš?

farmarska
3. srp 2009

Venus zázvor si kup čerstvej v potravinách nebo zelenině 🙂 stačí kousínek 😉

venuska
3. srp 2009

Kelly, já jsem nebyla ani u doktora, přijde mi to zbytečný. Ráno jsem volala sestřičce na gyndu a ta mi řekla, že mi určitě v lékárně poradí. Tak snad to brzy přejde. Ale už je to otravný 😝 Budu se muset jít zase natáhnout. Protože, kdyby mě viděl manžel, jak neležím, tak by mě sežral 😅

kopa
autor
3. srp 2009

Farmi ted sem teprve přišla 😕 dávám dohromady tabulku 😕
Příznaky žádné snažení se nekoná.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru