Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

flair
4. říj 2009

Terci, když si někdo tak úzkostlivě chrání svůj telefon, nemá čisté svědomí... To je svatá pravda. A pokud možno, nepiš mu nic. Nech ho se bát... Lehce se radí, hůř dělá, to je jasný. Pokud moc chceš napsat, tak to samozřejmě udělej. Jen objektivně říkám - nepsat.

aronek
4. říj 2009

terci, já jsem taky háklivá na telefon, nosím ho všude sebou, mám to ale z práce, tam mám přenosný telefon a nesmím ho nikdy odložit, ale když si ho chce půjčit, tak klidně 😉

murynka
4. říj 2009

také jsme proto nepsat....

tercie
4. říj 2009

Holky napsala jsem mu to, vypsala jsem ty zprávy, a že je to podle mě důkaz nevěry, ať už v tom je sex, nebo není. že nechci, aby tohle můj muž dělal.
On by mi jinak věšel bulíky na nos dál, a dělal ze mě pitomce, kdybych mu to neřeka, a já jsem tak blbá, že bych mu zase uvěřila, že se nic neděje, to by se taky nestalo poprvé.

Zlatíčka moje jdu si zazpívat, jak budu hotová zas za vámi přijdu. Děkuju vám moc za podporu, moc to pro mě znamená!!! A telefon nechávám doma a nebudu mu už nic dalšího psát.

flair
4. říj 2009

Terci, fajn. Zazpívej si a pak přijď. Bude zas dobře, ju 🙂

maendy
4. říj 2009

holky já nevím,ale můj muž je na svůj mobil a email moooc haklivej.
Taky jsem mu do nej lezla,ale kdyby se to dozvěděl,pěkně by řádil 😠 .
já svému muži věřím,nic jiného mi nezbude,pořád slouží s nějakýma pěknýma sestřičkama,chodí s mladýma peknýma doktorkama na oběd,ty se na něj culí a prsí.to bych se zbláznila.

Tercie neřeš to sním a basta,jemně ho ignoruj at vycítí že to není ono a na tu holku bych se v klidu zeptala.

maendy
4. říj 2009

tercie už neesmskuj,touhle moderní metodou už se pokazilo věcí,psanou formou mnoho věcí vyzní jinak.
já bych to s ním řešila z očí do očí.Můj muž by to se mnou smskama ani neřešil.

flair
4. říj 2009

Maendy, můj manžel by to taky řešil z očí do očí, smsky jsou tak neosobní... Ale jinak ty pěkné sestřičky a doktorky, to bych nedávala, já jsem žárlivka 😝

markee
4. říj 2009

Tak jsem se hezky poválela s časáčkama. Za chvilku odjíždíme popřát bráškovi.
Tak ať se hezky zpívá a pak se tu ukaž.

murynka
4. říj 2009

terciku hezky si zazpívej a bude lépe 😉

jinak na doktori mám také názor 😀 😀 protože v tom dělám 😅 😅 já ybch dr.nemohla mít se svou žárlivostí 😕 😅

A jak píšou holky už mu nepiš můj by taé nereagoval vše z očí do očí 😎

maendy
4. říj 2009

Mě to povídej,znám tu dost doktorů jak se povídá,ale převažují ti slušní 🙂
Manžel není ten co by lezl na jiné,vždyt jsem zbalila já jeho. 😀 Jsme spolu 5 let a on sám řekne,že když vidí ty ženské kolem,že je rád za to co doma má.Ono ne každá krásná a přitažlivá žena je použitelná pro život.
A doktorku by nikdy nechtěl,s jednou chodil přede mnou a stačilo mu.

A taky jsme malé město a bydlíme hned u nemocnice,takže by se mi to hned doneslo.
Taky jsem žárlivá,ale u manžela jsem si jistá na 200% 🙂
A věřte že vím proč mu tak věřím.

maendy
4. říj 2009

On je prostě nejspokojenější doma u svého počítače a se svýma filmama a časopisama a knihama.
Dá si kafíčko na balkoně a doutníček a já mu upeču buchty a on vrní jak kocourek.
V sexu je taky spokojenej,dělám mu to co má rád,takže to nemusí nikde hledat.

A taky ví co bych udělala,kdyby ho něco takového napadlo.to by nedopadlo dobře. 😉

murynka
4. říj 2009

maendy však ano 😉 😉 jsou i slušní dr.také nesnáším řeči tipu jsi zdr.sestra určo spíš s nějakým doktorem 🙄 🙄
ale je zajímavé že manžel nechce abych dělala noční 😅 😅 podle mě je asi také ovlivněn že zákonitě mezi sestrou a dr.být něco musí ale není to tak 😉 😉

důvěra je krásná a bud ráda že jí máš 😵 😵 bez toho to není ono to mi věř 😔 😔

maendy
4. říj 2009

ale dost už o těch nevěrách,nebo začneme blbnout.Ve vztahu je prostě důvěra na 1 místě,ale když ji někdo zadupe,už to není ono.

Přehodte na jiné téma.At se tercie netrápí,vždyt nosí toho malého šmudlu.
Hodím vám sem super recept,včera jsem tu buchtu pekla,to je mnamka.Musím ji ale najít. 🙂

maendy
4. říj 2009

Chápu mury 😔
Jo partner co jsem mela před manželem,ten co nešel pro ránu daleko,mi dělal scény pořád,že chrápu s doktorama,že jsem k apod,a každou noční me bombardoval psycho telefonátama.brrrr

Nakonec měl pravdu,pul roku po rozchodu jsem se fakt do jednoho zamilovala. 😀
a jsme spolu štastní,teda až na ten černý mrak co ted přiletěl v podobě stráty našeho andílka. 😖

sirella
4. říj 2009

Holky...taky se přidám...mému věřím...absolutně 😵 Kdysi jsme měli jednu nejasnost,ale vylezlo z toho nedorozumění...od té doby je klid.Nevím...možná jsem blbá a naivní,ale nikdy bych nemohla být s někým komu nevěřím.Věřím mu na 100% a máme jasno už od začátku,že kdyby jeden z nás něco vyvedl tak konec...My jsme žárliví oba dva...a to tak ,že dost...a taky i hrdí...A jsem ten typ co když zapochybuje tak se tím napřed užírá....no a pak výbuch 😠

murynka
4. říj 2009

já zrovna jím štrůdl 🙂 a pak tu mám bábovku 😀 😀

ale recept určo hod 😎 sice nevím kdy budu péct 😅 ale nevadí 😀 😀

maendy
4. říj 2009

a mám ho.je to fakt bomba 😝

2 vejce
1 hrnek krupic.cukr
plechovka ananasu
2 hrnky polohrubé mouky
2 KL jedlé sody
hrnek umletých oříšků

Ušlehejte do pěny 2 celá vejce s hrnkem krupicového cukru, přidejte plechovku rozmixovaného ananasu...Pak 2 hrnky polohrubé mouky, 2 KL jedlé sody a hrnek umletých oříšků. Vše důkladně promíchejte, nalijte na vymazaný a vysypaný plech a zvolna pečte v předehřáté troubě.....Nechejte vychladnout.

Krém: Dohladka vymíchejte 1,5 kelímku pomazánkového másla, 1 PL vanilkového pudinku, 1 vanilkový cukr a 0,5 hrnku moučkového cukru.

Krém rozetřeme na vychladlý korpus, posypeme nahrubo umletými ořechy a pocákáme čokoládovou polevou. Krájíme na drobné kostky.

Dobrou chut holky 😉

sirella
4. říj 2009

taky bych měla něco upéct...malý je mlsal...a velký taky...a já bych si taky ráda osladila život 😉 ...no co 7kg mám dole tak ať si užiju

murynka
4. říj 2009

maendy nechápej to tak že mám takového manžu 😕 to ne on je hodný věří mi 😉...ale ty noční si nijak nepřeje 😅 já je tedy ani nikdy nedělala 😀 😀 a asi bych nechtěla..jen jsme tím chtěla říct že lidi se dají ovlivnit a pak nás hážou do jednoho pytle 🙄 🙄

maendy
4. říj 2009

Tak musím na procházku z malou chlupatou,tak se zatím loučím.Zase kuknu.papapa

murynka
4. říj 2009

maendy ňam 😝 😝 hned bych si dala 😵 😵 kdyby mi to někdo udělal 😅 😅 😅

maendy
4. říj 2009

Neee,ja to tak nepochopila 😀
máš pravdu prostě je to zaškatulkování hnusné.Taky znám sestry které dychtí po svatbě s doktorem,já to nesnášela a takovým se smála.A dívej jednoho jsem si vzala.

Taky nesnáším sama noční,ale bohužel jsem ted v situaci,že musím spět do služeb,byla jsem ted skoro 2 roky na ambulanci,no taky žádný med,šéf dement.

Prostě to musím hodit za hlavu a věřit že budu za chvilku zase těhu.Co mi jiného zbude? 😒

maendy
4. říj 2009

Je to rychlé a snadné a hlavně mnam mnam 😉 Tak já musím,papa

murynka
4. říj 2009

maendy užij si procházku 🙂 já ybch tedy ven nevylezla 😲 u nás je zima 🙄 🙄

no právě přechod ambulance oddělení musí být hukot ☹ ale jak píšeš brzy se povede neboj!!! 😵 😵 😵

také jsme chtěla dávat výpověd a vyřešilo to za mě těhu 😉

murynka
4. říj 2009

šéf dement jo 😠 hele náš jeden dr hází po sestrách na sále nástroje 😨 😨 a sprostě jim nadává jsou nikterý fakt na ránu 😠 😠 😠

katyna6
4. říj 2009

Ahoj holky 🙂
Jsem tu dnes jen na chvilku,včera mě skolil nějaký morbus ☹ .Nejdřív mě děsně bolel žaludek a dnes už klouby,hlava...teď nevím,jestli se náhodou nezadařilo a můžu si vzít nějaký prášky,protože mám pořád 38 ☹ .Jdu vás holčinky jen dočíst a pak zase do postele 😖

murynka
4. říj 2009

katy paralen neublíží 😉 holky nemůžete myslet na to pořád co když se zadařilo 😅 😅
myslím že nelečená nemoc ublíží více jak nějaký prášek 😉
a paralen já beru skoro celé těhu 😉

martina76
4. říj 2009

Ahoj holčiny 😀 Po dlouhé době se hlásím 😀 U nás zatím vše v pořádku a na hematologii mě chtějí vidět až po šestinedělí 😉 V pátek jdu na kontrolu a UTZ s průtoky, tak doufám že mímo se má dobře a je v pořádku. Vyfásla jsem Aktiferin, protože mám nízký hemoglobin a Detralex s kompresnima punčochama na žíly. Do toho beru Magnosolv a stále píchám Fragmin. Takže jsem taková chodící lékárna. 😀 Další novinkou u mě je že příští týden už nastupuji na mateřskou !!!!

martina76
4. říj 2009

Snažím se dočítat, ale jste hrozně ukecaný, takže to s váma fakt není možný. 😀 Počkám na tabulku tam mi to Kopinka určo sesumíruje 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru