Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

aronek
1. únor 2010

farmi, gratuluji k 20tt 😉

aronek
1. únor 2010

na to, že je uzákoněné, že mají dávat dýchnout při každé kontrole, tak se na to vyprdli 😀

mirax
1. únor 2010

jejda farmííí ty jsi se rozjela 😀

si myslíš, že ty opičce neříkám, jaký to tady má krásně nachystaný? 😀 ..o mlíčku jí vyprávím o bratříčkovi, jak ji bud chovat a že se na ni těším a nic..prdí na mě 😀

taky jsem trošku nachlazená a taky medíkuju 🙂

Uvidíme, co zítra..Tobík je narozený 3.4., tak třeba Bětule bude 3.2... (al ei 2.2. je ok, prostě dvojky ..to je moje).

Měla jsme brambory a trochu fazolek a sýr a teď jdu ..hádejte co! 😉 😉 😉 ..BUCAT 😀 😀 😀 😀 😀

kopa
autor
1. únor 2010

Ahoj holky 🙂
Markee potichu gratuluji ke// 😵

farmarska
1. únor 2010

já půjdu taky bucat 😀 😀 ted jím kuřecí polívku, už se mi ohřevá řízek ze včerejška a pak mažu do pelechu, abych byla odpolko až se mi vrátí chlapi čerstvá 🙂

farmarska
1. únor 2010

Mirax asi to Bětulce neříkáš dost přesvědšivě 😀 zkus víc zapracovat na svém hereckém výkonu a místo mlíčka jí zkus nabídnout třeba frťana, třeba je to malá násoska a zaujme jí to víc 😀 😀 😀 😀 😀 😀 hele za pokus to stojí a ted jí můžeš slíbit prakticky cokoliv 😀 😀 😀

farmarska
1. únor 2010

ahoj kopi, zrovna jsem na tebe na minulé stránce myslela 😉

holky jdu si pro ten žízek 😉 😎

farmarska
1. únor 2010

koukám tady už bucaj všichni! 😕 😨

kerrie
1. únor 2010

Kurňa šopa........já bych bucala, až bych brečela 😀 😀 😀 Ale nemám nárok.........Emička se nabaštila a zabrala, tak tu honem musím aspoň trošku poklidit.........je to tu jak po náletu 😀 A upeču manžoj makovec.....abych ho nezanedbávala 😀 😀 😉

farmarska
1. únor 2010

jestli si myslíte, že mne doženete, taky jako tercinku , k tomu, že půjdu uklízet, když si tu nikdo nepovídá, tak to se pletete! 😀 jdu si zapnout telku a chrupat 😉 😀 😀

handm
1. únor 2010

Jéé, farmi, ty si krásně samomluvíš 😀😀😀😀😀
já byla na obědě, když mi dala fazole šanci se najíst a není mi blivno 😀😀:D😀

sarlotta
1. únor 2010

Ahojík holčinky🙂))))))))

uff konečně jsem dorazila od doc... byla jsem na gyndě... všechno ok, srdíčko, mimísek porostl na 6,7cm CRL/hlava-kostrč/. Doktor spokojený🙂
Pak jsem jela pro PN na poštu a na pojiš´tovnu nechat si proplatit to NT a vitamínky. No a pak jsem čekala 3!!! hodiny u kožní ... jsem musela na kontrolu... mazec.
tak jsem se zpátky stavila na obídek v hospodě 😀 a už jsem tu.

sarlotta
1. únor 2010

Vroninka.............chlapeček Petr
Bobinka..............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka.............holčička Sofinka
Kelly..................holčička Kristýnka
Lucierob............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76..........chlapeček Mikuláš
Jitie..................chlapeček Filípek
Venuska............holčička Natálka
Amynka ............chlapeček Gabriel
Kerrie................holčička Ema
Květinka............chlapeček Adámek
Samsa ...............holčička Sabinka 2,80kg 49cm
Mirax 40tt...........................................čeká holčičku..............Bětušku
Wergina 38tt.......................................pohlaví nechce znát předem
Martinkal 35tt....................4.2.KO..........čeká holčičku...........Lucinku
Aronek 34tt.........................................čeká chlapečka.........Honzíka
Mabe 33tt............................................čeká holčičku...........Aničku
Markytaj 30tt........................................čeká chlapečka.........Honzíka
Tercie 30tt.........22.2poradna + odběry...čeká chlapečka........Lukášek
Flair 22tt...........2.2.velký Utz,15.2.KO.....čeká holčičku
Farmarska 20tt......................................čeká chlapečka
Jaruska 17tt
Sarlotta 14tt.................. 22.2. triplle test, 19.3.velký UTZ
Hanana 14tt..................
Mari 10tt......................15.2. KO
ee.liska 8tt KO
Handm ......................................našla // 31.12
Sirella.......................................našla // KO
Markee.....................................našla //31.1. držíme pěstičky
M.aa.b 43DC ???
Pe.Martina 35DC ???
Katyna 25DC
Zlababa 25DC
Maarrtina 24DC
Aja.83 23DC
Ikopretinka 22DC
Cajori 19DC
Kopa 17DC
Paaja 15DC
Nicollka 12DC
Maendy 12DC
If.v nehlídá

handm
1. únor 2010

šarlotko, gratuluju!!!🙂
Jéé a tabulka🙂
děkujeme

markee
1. únor 2010

ahojky,tak my byli lyžovat. Jsem totálně unavená,nohy nebolí,ale je cítit,že zas makali. Tentokrát jel s náma můj bráška-lyžuje 10let,tak to umí. No učil mě to a nechtěl mi určo říct,že je to strašný. Prostě říkal: "stabilita tam je,akorát dáváš zadek moc dozadu a hrbíš se. Musíš se narovnat a tlačit holeněma do bot. Pak hůlku zabodni a zatoč kolem ní,pak druhou atd. Tak se nejlíp naučíš zatáčet."
No pak mi ukázal jak to vše dělat. Vypadá to jednodušše,ale pro mě není. No takže jsem celé dvě hodiny cvičila a cvičila. Bráška jezdí tak krásně,prostě tak bych chtěla uměl lyžovat. Tak lehce a prostě to je ten styl co bych chtěla umět. Párkrát jsem spadla,ale jakože jen zastavovala zadkem,abych se někde nevymázla. Břicho nebolí,nešpiním,takže asi těhu budu.
Ve středu pojedu na nákup alkoholu a pamlsků na sobotu-budu slavit už 31 let ☹ ,tak si koupím i další testík. Ve čtvrtek jedem na návštěvu a v pátek budu už připravovat na sobotu,takže ta středa je tak akorát. NO jsem fakt zvědavá,jak se bude doktor tvářit.Ale co no,není na co čekat.

aronek
1. únor 2010

merkee, moc držímpalečky, aby to nentokrát dobře dopadlo 😉
Jiank lyžovat bych se taky ráda naučila, jen nevím, jestli není ve 32 pozdě ☹
s hrůzou koukám do tabulky a jsem třetí na rození 😖

handm
1. únor 2010

Aron, neboj!🙂 ty to zvládneš!! Jen aby ne cestou z práce... 😀😀.-D😀 už to tam fakt zabal!!🙂

aronek
1. únor 2010

handm, však už jen dvakrát, jen té práce mi dali, jako bych tu měla být do konce měsíce 😠

handm
1. únor 2010

Aron, no to je pěkný ☹ tak se jim na to vyprdni...
!!!
holky, mám takový možná hloupý dotaz... uvědomila jsem si, že jsem právě teď byla dneska poprvé (kromě rána) na wc, na malé.. a to jsem ráno vychlastala čtvrt litru čaje a teď skoro celou matonku..(1,5litru) to asi není normální, co?! ☹ přijde mi to divny.. 😖

aronek
1. únor 2010

handm, já byla jen ráno po probuzení a do teď ne. Ale u mně je to normální, já prostě dlouho zadržuji. Záleží na tom, jak moc často chodíš normálně 😉

handm
1. únor 2010

Aron, je tak to jsem rada 🙂 Tedy ne, že zadržuješ, ale že to vypadá normálně..🙂.-)🙂
Já tedy obyčejně chodím docela dost, hlavně proto, že hodně vychlastám, tak mě to trochu zneklidnilo.. ale asi si tělo jen dobírá trochu tekutin, mám pocit, že teď piju nějak míň...

aronek
1. únor 2010

handm, a to jsem těhotná, tedy dost 😀 A měla jsem kafe s lékem a dobrý litr a půl k tomu 😀

handm
1. únor 2010

Aron, no ja pravě při prvním byla na hajzliku furt a teď tohle 😀 😀😀

sarlotta
1. únor 2010

Handm, víš že mě tohle v začátku těhu taky napadlo čoveče, že nějak málo čurám🙂))) ale bylo to nárazové. Další den jsem zase chodila víc. Může to být i tím, že teď nepiješ kafe - to odvodňuje. Takhle se voda víc drží v těle.

aronek
1. únor 2010

Já bych to neřešila. Hlavně, že jdeš alespoň někdy. Já jako malá nechtěla chodit na cizí a veřejné WC. Když jsme jeli vlakem do Bulharska, tak jsme jeli dva dny a já nebyla vůbec 😉

martinkal
1. únor 2010

Ahoj holky 🙂

Samse blahopřeju k holčičce Sabince 🙂

Markee budu ti držet palce, aby tentokrát bylo vše OK 😉

Aronku tak ještě 2 holčiny a jsme na řadě, a ty hned za mnou, jsi mi v patách. Doufám, že mě taky nepředběhneš jako Samsa Miraxku 🙂

Včera už jsem měla kapičku mleziva na bradavkách, takže Lucinka neumře hlady 😀

Ode dneška jsem na mateřské dovolené 😉

ee.liska
1. únor 2010

ahoj, netíhám ☹
gratuluji Samse k mimi 🙂
markee taky potichounku gratuluju 😵
šarlot super, to je dobře že je všechno ok 😀 😵
večer dočtu, akorát jsem dojela z nechtíků a jdu na sedm na schůzi

ee.liska
1. únor 2010

marti jéééé mateřská už 😵

markee
1. únor 2010

Holky,tak jsem si lehla s tím,že se snad trošku prospím a mě to nešla zabrat,tak jsem se jen válela. Ale mám tak rozlámané tělo ,z toho sportu a válení,až běda 😅 Ještě mě čeká udělat jídlo pro Míšu do práce,ale nejradši bych padla za vlast. bohužel to nejde. Míša mi říká: "ty jseš unavená z jednoho dítka a počkej až budou dvě."
No taky nevim, kde pak vezmu energii,ale určo někde jo.

aronek
1. únor 2010

martinkal, dle velikosti malého tě předběhnout můžu, ale vzhledem k tomu, že není ta postýlka, tak doufám, že vydrží 😉
ee.lis, měla bys mít už ty peníze na účtě, jukni a dej vědět, jestli dorazily

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru