Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

aronek
1. bře 2010

madormi, já byla na revizi 8.4. přišla druhá MS 11.6. a další už nedorazila 😉 Takže to fakt jde u někoho rychle 😉

sarlotta
1. bře 2010

madormi jestli budeš chtít do tabulky snažilek a těhulek, tak písni IP 😎 palečky se drží a vyjde to všem 😉

martinkal
1. bře 2010

maab děkuju, takových smailíků, to půjde rychle 😵

m.aa.b
1. bře 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

tercie
1. bře 2010

AHoj holky, téééda vy jste byly dneska ukecaný 😀

Mooooc gratuluju všem ke kontrolám, tak zas kus nervíků za váma, ale bude jen líp, věřte tomu 😉

Marti tak držm palce aby to parádění Lucince moc dlouho netrvalo a byla u vás už brzo 🙂 Budu číhat na zprávu 😉

A nová dušička v klubu, Madormi, vítej, a neboj nic, podruhý se to povede... já taky měla spontánní potrat v 8tt, ještě ani srdíčko nebylo a začala jsem krvácet, bohužel já jsem revizi neušla, v tom to budeš mít lepší, můžeš to brát jako silnější menstruaci a začít se znovu snažit hned 🙂 JAk psaly holky, důvod k tomu žádnej není, něco bylo špatně a příroda to zařídila... ber kyselinu listovou a vitamíny ať máš náskok. Držím palce 🙂

Natálko, oni tě nechají tak dlouho čekat na revizi? To musí bejt hrozný...drž se... Zase bude dobře, koukám, že už máte s Farmi vymyšlenou strategii 🙂

martinkal
1. bře 2010

maab 😀 , ty jsi kousek, díkyyyy 😀

m.aa.b
1. bře 2010

😝 😉 😝 😀 😀 😀

kopa
autor
1. bře 2010

Maab ty tvoje smajlíky 😀 😀 😀 já myslela,že tam jsou,že jsi našla // 😅 a pak jsem to dočetla 😀 😀 teda holky vy mě pletete 😝

markee
1. bře 2010

ahojky,
tak malá je v pořádku,prý se jí to moc líbilo. Říkala: "děti se utopili a já si utopila očíčka a pálili mě." 😀 😀 😀
To je kolík. Ona totiž teď má různé předpony ke slovům,takže místo vyčůrat říká,že se jde počůrat a prostě různé vejžblechty 😀 Takže fakt jsem spokojená.
Dnes jsem málem mamce a bráchovi se prokecla. Pže jsem říkala,že jdu teda v pátek na pohovor a když mě nevezmou,tak jestli nebudou na mě naštvaný. Ale přitom jsem chtěla říct,že když to nevezmu,tak jestli nebudou naštvaný.Ale to by nechápali,proč bych to neměla vzít,tak jsem radši mlčela. Ale nějak bych ji to nejradši vyklopila hned,ale nechci zas být hrrr. Mamka má teď starostí hafo.

martinkal
1. bře 2010

Kopííí maab mi smailíkama urychluje začátek porodu 😀 😀 😀 😀 😀

markee
1. bře 2010

Martinkal taky přeju, aby porod byl co nejdříve a co nejrychlejší 😉

cajori17
1. bře 2010

Ahoj holky,vyzna se nektera z vas dobre s pc?jsem sama doma a neco se mi pokazilo.....jedna se o cookies

m.aa.b
1. bře 2010

Kopinko já si na ty dvě ještě tak měsíc max dva počkám 😉

Martinko a pomáhá to ??? Já dyžtak ještě přidám 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

farmarska
1. bře 2010

ahoj holky, se přiznávám dobrovolně, ještě jsem nestihla dočítat, byli jsme dnes s manžou v Hradci v Sanusu na tý genetice, (výsledky budou koncem měsíce) a pak jsme ťapali po krámech a než jsme jeli domů, tak jsme se stavovali u mamči a tam se trošku zasekli a když jsme přijeli před dvěma hodinama domů, tak jsme sebou flákli do postele a vytuhli jako dřeva 😅 manža spí ještě teď 😎 Já budu dočítat asi až zítra, ještě mám nějaký povinnosti 😝 a pak si chci dát vanu, takže se tu mějte hezky a zítra ráno ahooooj!! 🙂

jo myslela jsem na všechny ty kontroly co dnes byly a držela palečky a vypadá to, že to mělo učinek, páč nevidím žádný smutný smajlíčky, jen ty veselý, což je moc moc moc dobře 😵 gratuluju holky šikovný, mám z vás véélkou radost 😵 😵 😵

aronek
1. bře 2010

tedy mně dnes bolí břecho a nic se mi nechce 😖 takhle to nedodělám nikdy 😠

natalie77
1. bře 2010

Tercie, tak paní doktorka to zjistila ve čtvrtek....no a na revizi jdu zítra v 11.00. Takže přes ten víkend hlava šrotovala...učila jsem si nehladit břicho a pořád mi bylo do breku, ale držela jsem se...jednak jsem nechtěla stresovat toho našeho prďolku a hlavně manža je z toho taky smutný, tak jsem chtěla být hrdina..ale jak vlezu do sprchy, tak to pustím....no a pak nemáme mít takovou spotřebu vody 😉 .

Martinko, mooooc držím pěsti, hoka ve 22.tt....strašný, to můžu být za ten můj 10.tt fakt vděčná 😔 .
No ale to pak musíte mít strach už pořád...

Farmi, jsi mě pobavila, jak si podle smajlíku odhadla, že je vše ok....to jsem se fakt zasmála....tak se přidám, ať vidíš, že je vše v pořádku 😀 😀 😀 😀 😀 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 . Jo a musíš s tím chozením nahoru v tabulce na mně počkat....ne že mi budeš utíkat 😉 , přeci jen nemám ruku jako Saxana 🙂 .

Tak holky, jdu do sprchy, hodně se napít, protože od 5.00 nesmím jíst ani pít....no a umýt si hlavu, abych byla při tom výkonu fešanda 😉 .

Jo a díky, že Vás tu mám, jsem tady od čtvrtka a jste na mě hodné, i mně rozesmějete a dodaly jste mi optimismu.
Mějte se pěkně a doufám, že to narození Lucinky neprošvihnu 😉 .

mari111
1. bře 2010

ahojik holky, až ted jsem se dostala k pc, kontrola v pořádku, jen zas nemohl pořádně změřit tak říkal že zatím jen tak nepřesně, no prostě čekáme hyperaktívni dítko, milaček se byl taky podívat a prej mu mímo mávalo, tak byl s toho vykulenej a štastnej jak blecha. No jinak je snad vše v pořádku akorát du na kontrolu až za měsíc, no mezitím na krev ale mímo uvidím až za měsíc, není to dlouho???? 😨 😨 😨 ach jo, snad už začne aspon brzo kopat at ho aspon cítim 😒

mari111
1. bře 2010

Gratuluji hlavne k dobrým kontrolám holčinky, Kopiku, Sirelko a Eli
.Martinko, držím moc palečky, kdyby si už dneska rodila a budu se těšit na fotečky Lucinky 😉
A vítam nové dušičky a přeju vam hlavne hodne sil a brzy // s dobrým koncem.

cajori17
1. bře 2010

Mari,gratuluji,to je parada.mam radost,jen tak dal

aronek
1. bře 2010

mari s těma UTZ šetří. Já taky byla ve 20tt a pak ve 30tt jinak nic 😠 Sama jsem si zaplatila ve 25tt 4D UTZ

madormi
1. bře 2010

holky tka dnes regulérně krvácím a bezbolestně( klasická bolest jako při ms jen) tak snad se nemusím obávat mimoděložního ☹ definitivně uvidíme ve čtvrtek ale snad ne no snad to fakt odešlo( by mě nenapadlo že vypustím z pusy větu snad plod fakt odešel ☹

mari111
1. bře 2010

je madormi 😔

aronek
1. bře 2010

madormi, je to sice hrozné, ale alespoň se vyhneš revizi 😒

mari111
1. bře 2010

Aronku na ten 4D chci taky ale to mám ještě časík,že. A chtěla jsem se zeptat, ještě se de na screening a na co ještě? a něco s toho se prej platí 1500,- mi říkala ségra a na genetiku pudu taky nebo to je jen na vyžádaní, bo kamoška de ale nevím jestli pro to že jejímu přítelakovi je 40 (jí 25) nebo se to prostě ma chodit tam ???

mari111
1. bře 2010

jo a ted jak pudu na tu krev tak to budou co testovat? a říkala mi že múžu buď do nemocnice nebo ke sví obvodní doktorce.

mari111
1. bře 2010

no jo už asi hajate, tak dobrou

madormi
1. bře 2010

nos nad se vyhnu no padají ze mě doslova kusy tak snad je to přirozené prostě silnější menstruace, no a|ť už je to za mnou a hurá znova. uvidím co doktor zítra a ve čtvrtek no ale jsem z toho dost na nervy ☹

aronek
1. bře 2010

já tedy platila jen 4D, jinak nic. Každopádně v 16tt jsou triplly testy a genetiku jsem neměla a to mně je 32 a příteli 41.

aronek
1. bře 2010

přeji dobrou noc a já jdu do pelíšku 😉

mari111
1. bře 2010

aha, no tak to nevim co to ta segra platila, ja se ji jeste poradne zeptam. a ted ale nechapu proc kamosku poslali na genetiku, je tehu poprve a nevim ze by nekdy mela nejake problemi a je ve tretim mesici 😕 hm

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru