Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

natalie77
5. bře 2010

Tady je to divný...teď tu svítí sluníčko, před chvíli chumelilo...jako u blbejch...
Markee, budu držet pěsti.
Tak já si jdu namalovat obličej na ksicht, až se malý vzbudí vezmu ho ven....jen je mi teď pořád zima, tak jsem jako eskymák zabalená...i doma, fakt nechápu asi se tělo nějak brání...

markee
5. bře 2010

Natalie,díky 😉
Já s malou půjdu taky ven,ale nejspíš dojedu autem k mamce a tam s ní půjdeme ven.

sarlotta
5. bře 2010

Holky u nás taky cosi padá.. bléééééé fuj.

martinkal
5. bře 2010

šarlotko IP 😀

martinkal
5. bře 2010

u nás už zase svítí sluníčko a je po sněhu, to jsou asi poslední pokusy zimy, ale má smůlu za pár dní je jaro 🙂 🙂 🙂

cajori17
5. bře 2010

hezke odpoledne všem......přítele jsem nachystala do prace a ted me ceka velky uklid....takze obcas nakouknu-a musim vas nejprv docist 😉

sarlotta
5. bře 2010

no si taky myslím🙂 sem chtěla jít na fialky🙂)))) většinou je nosím v únoru... je to jakési posunuté 😠 azrovna letos by se hodilo aby bylo už teplo, že jooooooo.

cajori17
5. bře 2010

jo a u nas fouka strasny vitr a padaji malinke vlocky,ale zadny snih zatim nenapadl,snad ani nenapadne....

holky,tady nejste zadna z jizny moravy?

sarlotta
5. bře 2010

já jo caj🙂 i elis a sirell... ale ne až tak jak Ty🙂

tercie
5. bře 2010

Šarlotko copak to asi bude...😀?

Holky já jsem nějaká znuděná... nic se mi nechce,v tv prd, vy jdete ven, kecat taky nikdo nebude...

sarlotta
5. bře 2010

terci no jakýsi bordel z nebe.. ani voda ani sníh... kua

cajori17
5. bře 2010

holky musim jit na ten uklid,vubec se mi nechce

wlladka
5. bře 2010

Sarlott, ty máš už pěkně pro mimčo nakoupeno. Já stále váhám. Vždycky si řeknu, že jak mi dopadne kontrola v poradně dobře, tak půjdu něco pokoupit. Pak ale otočím a raději ještě počkám. No, a tak to dělám už min. 3 měsíce.

tercie
5. bře 2010

Caj já mám velkej úklid za sebou v úterý, taky jsem se pak nemohla hnout 😝

cajori17
5. bře 2010

terci ty se mas,ze uz to mas za sebou....ja jen nechapu ,jak muzou dva lidi nadelat tolik neporadku 😅

a to doma nemame zadne dite-jen maleho pejska.......

sirella
5. bře 2010

Ahojky holky 🙂

Strašně moc gratuluju šarlotce k výsledkům triplů a handm k výsledkům NT 🙂

Holky ...mám na vás dotaz...i když nevím jestli jste o tom některá něco slyšela.Nudila jsem se a tak jsem brouzdala po netu a narazila jsem na výraz "ANEMBRYOMOLA" Nevíte o tom některá něco????Já si totiž mezi popisovanýma příznakama našla přesně příznaky co jsem měla při zaříj.ZT(seděly na mne úplně všechny ☹) A teď jsem z toho dost špatná...nikdy mi o tom nikdo nic neřekl.Byla jsem tak nespokojená(myslím v tom září),že jsem teď při zjištění těhu okamžitě změnila dr.a teď mám strach,protože pokud jsem to měla,tak se měla hlídat hladina hcg jak klesá.Mě tehdy na hcg nebrali krev ani jednou.Ona prý po tom klesá klidně i půl roku...a dokud není na nule,tak se nesmí otěhotnět....no a já už jsem ve 12tt ☹ Nevíte nbáhodou některá něco???Jen se uklidňuju tím,že ten můj nový dr.si vyhledal mou zprávu z nemocnice(myslím záznamy z revize a pod) a neříkal mi nic...myslím,že by se aspoň zmínil.

sarlotta
5. bře 2010

sirell hele neštvi jooooo🙂 máš zákaz brouzdání po netu🙂)))))) V nemocce Ti po revizi krev brali 😉

Teď jsi těhulka, mimísek se má dobře a hcg už se nekontroluje. Na NT Ti udělají rozbor krve, neboj. Tohle fakt nemá cenu řešit.

sirella
5. bře 2010

šarlotko...díky 🙂
Jsem prostě blbka 😅 ...a to už jsem myslela že to září neřeším...já na tohle narazila jen náhodou a tak mě to zarazilo.Prdím už na to...příště radši zas vlezu na můj oblíbený bulvárek 😀

A co ty???Jakpak se vede???Teď po těch triplech už to musí být paráda 😵

Na ty fialky chodíváš kam???Máte někde kousek od vás les nebo kampak???Já bych ráda taky nějaké jarní kvítečka...ale zatím to teda niajk zvlášť nevypadá

mari111
5. bře 2010

Sirelko Sirelko kdyby sis radej častěji psala s náma a ne vyhledávat takové věci které tě jen rozhoděj, teď musíš být v klidu a myslet pozitivně 😉

sirella
5. bře 2010

ahojky mari...já vím...jsem blbá 😅 Jenže mě to občas chytne a sedím u PC klidně celé hodiny a jen tak si čtu...no a teď jsem se dozvěděla víc než jsem chtěla...ale fakt ...už jen tak max.bulvár a jinak nic....slibuju 🙂
Ono je to všechno tím,že jsem teď dva měsíce celé prospala a tak jsem nakoukla na stránky kam jsem chodila dřív a z nich pak dál na různé okazy a pod no a už to bylo...mě se prostě dneska první den nechtělo už asi od 10 hod spat a to jsou pak ty konce 😒Měla jsem radši zůstat v peřinách

A klídek teď u mě moc nehrozí...příští týden mám to NT tak chytám už pomalu nerva...ale furt se uklidňuju,že to bude ok...no musí

A co ty???Jakpak se vede?
Mimochodem moc děkuju za mailíky 😉 Hodně jsem se nasmála 😀

aronek
5. bře 2010

sirel, nehledej nic špatného a měj radost, že žádný problém nemáš

sirella
5. bře 2010

aronku...jojo 😉 Už dám s netem pokoj...já fakt jen nakoukla tam kam jsem chodila dřív...tu blbost už neudělám.Mě jen zarazilo jak na mě všechno sedělo.

Až budu (teda pokud všechno klapne) v 39tt jako ty,tak teprv budu fakt klidnější 🙂 JAk se těšíš???Už se to blíží 🙂 Jsem strašně zvědavá jestli Honzík předběhne Martinčinu Lucinku 🙂 Jsem na vás na obě,holky,moc zvědavá a moc držím palůšky 😉

martinkal
5. bře 2010

Ahojky, tak jsem byla venku, ale začaly mě tak bolet záda, z toho jak chodím zakloněná, abych se nepřevážila do předu, že jsem musela domů 😀

Sirelko, vykašli se na net, kromě koníka tedy. Moje mamka říká, že kdybych toho tolik nehledala na netu, že bych byla daleko víc v klidu, a má pravdu 😉 a už máš 12tt, tobě to letí a mě se to vleče 😉

Jóóó a začínám věřit, že Aronkův Honzíček Lucinku předběhne, protože naše Lucinka je lenoch malej 😀 😀 😀

flair
5. bře 2010

Čaute drbalky moje nejoblíbenější 😅 Vás dočítat je docela dřina 😝 😅 Šarlotko, suprový triply 😉 Handm, Dr. byl teda na facana! Ale určo je to ok dle toho měření, vůbec bych nečekala nějaký zádrhel 🙂
Jinak koukám, že Farmi rychlosexila a Aronek svými výroky vyhnala chlapa z postele, se z vás picnu 😀
Sirelko, ty dostaneš zákaz surfování po kravinách, fakt zlobíš!! 😠
Mos, je mi to líto 😔 S náma to půjde určo snáze a zase se budeš radovat 😵 Drž se!
Heeej, Martinko, co je to za výchovu, že Lucince neumíš domluvit!! 😀
Katynko, mrchu neeeeeeeee, pošli bolest bříška pryč!!!
A už nevím, na co jsem chtěla reagovat.
Jinak já teda slušně soplím a bolí mě v krku 😠 Dnes jsem začala stříkat Bioparox, prostě potřebuju trochu pomoct. Čajíky a med a citrony samy o sobě nezabíraly 😝 Malá se vrtí, tak je snad vše ok.

mari111
5. bře 2010

sirelko nemáš zač, no ja už líp,taky stresuju ale jen malinko,teda aspoň se snažím skoro vúbec nestresovat,jen myslet na to, že to bude dobré 😉 ale už se nemužu dočkat kontroly 😝

sirella
5. bře 2010

Marti,flair...už dám pokoj...fakt slibuju 😉 Na stránky kam jsem chodila dřív už prdím a zůstanu radši jen u bulváru a koníka 🙂 a jinak jen leháro v peřinách.Já fakt byla doteď úplně nemožná a asi už začínám zpátky fungovat.Radši místo netu půjdu dodělat nějaké resty

Marti...tvoje mamka má pravdu 🙂 Mě manža už vyhrožoval že mi některé stránky radši blokne,protože to za zbytečné nervy fakt nestojí...A přitom do teď jsem byla v pohodě...kontroly po 3 týdnech,ale byla jsem v klidu...až večer před ko.jsem měla vždycky už trošku strach...ale žádné stresy.Nevím který čert mi napískal abych šla kuk tam kam jsem chodila dřív 😒

A jinak já mám neteřinku Lucinku a té se taky na svět moc nechtělo...VYkoukla na svět myslím nějaké 3 nebo 4 dny po termínu...ale je kráááásná 😵 Taky bych takovou princezničku brala 🙂

Flair ahojky...chtěla bych se zeptat jestli ti ten Bioparox zabírá...já ho kdysi měla taky,ale nic moc nezabral.

sirella
5. bře 2010

mari...já to mám přesně taky tak...od kontroly ke kontrole...ale až se divím jaká změna oproti min.těhu...tehdy jsem měla nepřetržitě staženou pr... teda zadek a teď vždycky až večer před kontrolou...jinak nic...celkem jsem si to dotěď užívala...bodejť by ne...do 12 nebo 13 jsem den prospala 😀
Co nevolnosti???Už jsou v čudu???Já se registrovala na jakési stránce a došel mi z tama mail že ve 12tt už by měly nevolnosti pomalu mizet tak sonduju 😀
A kdy máš další ko???MYslím,že jsi byla na zač.března a máš další na zač.dubna...nebo se pletu???

flair
5. bře 2010

Sirelko, tak jsi hodná holčička 🙂 Jinak já už Bioparox užívala asi 2x ještě než jsem byla těhotná a vždycky mi pomohl. Dnes jsem stříkla teprve 1x (do nosu i krku) a doufám, že zas pomůže. Mně antibiotika i tyhle jen lokální vždy rychle zabírají, nebývám nemocná, takže je beru 1x za x let. A vždy třeba po dvou prášcích jsem zdravá jak řípa 😅 Jen ten ucpanej nos mě ničí, ale četla jsem, že 1-2x denně při velkých obtížích se můžou stříknout spreje jako Olynth či Mar apod. a to je teda šííílená úleva. Jinak jsem nefungující s plným rypáčkem totiž 😝

sirella
5. bře 2010

flair...jasně.To chápu.Já ho měla ucpaný tento týden asi 3 dny.Včera mě to teprv přešlo tak jsem sondovala co a jak,kdyby mě to příště drželo dlouho.Já Olynth strašně nesnáším...příjde mi to strašně mučící 😝 Dělá mi to hrozně zle.Ten Bioparoxí stříkanec(on to byl spíš foukanec) jsem snášela líp,ale nic moc.Jenže to už bylo před moc rokama,kdy mi ho dr.napsala,protože nevěděla co se mnou.Nakonec mi to vyřešili až v nemocnici.
Máš ten bioparox takový jiný než normál.sprej?Vypadá spíš jako sprej proti astmatu???Takový s bombičkou???

handm
5. bře 2010

Sirelko, fakt ti ty stránky zakazuju!!🙂 🙂🙂 Protože člověk vždy vyčte nějakou hrůzu...☹
Flair, douofám.. a myslím, že facku si fakt DR zasloužil.. vyptám se radši na všechno své DR, až tam půjdu 16/3 na kontrolu...
Mari, držím palce na kontrolu!!🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru