Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

murynka
3. srp 2009

farmi to jo ale jsou důležitější veci tak to holt neuvidí jen na DVD 😅

murynka
3. srp 2009

holky dobrou noc 🙂 😵

jitie
3. srp 2009

já jdu taky do hajan..tak dobrou noc 🙂

tercie
3. srp 2009

No a jste fuč 😀 Jdu si hodit asi spršku, třeba se tu některá ještě vokážete, cože? 😀

Mirax teď jsem si všimla, že jsi taky psala, a děkuju, mám fakt divný pocitya už víc jak týden mě pálí žáha. Sice bych po dvou těhu už ty příznaky mohla rozeznat, ale nějak to v tom začátku vypadá pořád stejně 😀

kopa
autor
3. srp 2009

Tercie a Farmi IP 🙂

tercie
3. srp 2009

Jé a vy mezitím píšete 😎

Jiti už píšu na svýýýýým 😀 Sice je to připojení pomalejší, ale funguje a to je hlavní !!!

tercie
3. srp 2009

Farmi mám ten typ co mi poradil tvůj manža, akorát jsem ho objednávala na alze a mám OS vistu, protože mi řekli že s tou si bude víc rozumět ten modem od vodafounu. Ale je to super věc, mám z něj strašnou radost 😵 tak že manžovi ještě jednou díky za skvělej tip 😉

Tak a už zas nevím na co jsem chtěla ještě odepsat, musím se jít mrknout o stránku zpátky, a snad i konečně do tý koupelny, předtím tam totiž bylo obsazeno 😀

tercie
3. srp 2009

Mury já taky myslím, že palce potřebujem úplně všichni 😉

Farmíku já budu měřit a měřit, a až se mi bude zdát teplota dobrá, tak teprve testnu 😀 Kdyby šla dolů, tak na to prdím, zbytečně vyhozený prachy za testy, i když mě to děsně baví, čekat, jestli vylezou// nebo ne 😀

Normálně dámy já se dneska asi nevykoupu, tchán totiž v tuto netradiční hodinu usoudil, že je nejlepší doba na opravování protékajícího hajzlu !!! Mě jebne 😀 Ale jinak jsme vcelku normální rodina 😝 😀

martinkal
4. srp 2009

Ahoj holčiny 🙂

jdu se s vámi narychlo rozloučit, za chvilku jedeme na letiště, odlítáme na Zakyntos.

Mějte se tu moc moc hezky, a držte mi palce, páč je mi každou chvilku špatně od žaludku, tak ať se nepo........

Všechno dočtu 12.8. nebojte 😀 Tak pa pa

paajaa
4. srp 2009

Krásné ráno,
dnes náladička velmi, ale velmi dobrá. Graf mi ukázal ovuli a mohlo by to klapnout. Ale zase nebudu protadat přehnanému optimismu, že?

http://www.fertilityfriend.com/home/24b21e

Tercie: já právě taky měřím, abych nemusela zbytečně testit a plašit jako minulý měsíc. Ale tvoje teploty vypadají super. Budeš testit, jak ti to graf vyznačit, nebo vyčkáč.
Jinak jsem ráda, že taky přemýšlíš, jak ulovit manžela.

Farmi: včera lovení proběhlo- bylo to hezké, ale na plození na nic. Ale užili jsme si to. Tak alespoň něco.

Kopi: copak to čtu. Nějaké erupce na slunci né.S manžou jsme se ve středu, taky hrozně chytli

farmarska
4. srp 2009

ahojky, hezké ráno 🙂

tak se musím pochlubit, že se mi včera manžu zase podařilo svést a potvrzovací snažení se konalo 😉 a dokonce se mi to i moc líbilo 😀 sem nad tím pak přemejšlela, že mi to snad i potom až otěhu bude chybět 😀 😀

jdu okoouknout co je u vás od včerejška nového 😉

paajaa
4. srp 2009

Farmi: to je super, že snažení proběhlo. Já myslela, že už máš to ovuli. Mě se to taky včera moc líbilo, i když to nebylo plodící snažení 😉

farmarska
4. srp 2009

tak jsem vás dočetla, naštěstí toho moc nebylo, páč jsem tu skoro furt 😅 😀 😀 😀

holky každej se doma čas od času poštěká a kdo tvrdí že ne, tak lže a nebo je nějakej divnej 😝 😀

pájí i mě se to včera moóóc líbilo 😉 sem zvědavá, jestli z toho něco bude taky bude 😅

tercíku, mám radost, z toho tvého notbučka!že už nebudeš muset odcházet uprostřed hovoru s tím, že musíš uvolnit místo 😉
jinak ani já to těhu moc nepoznám a to budu těhotná už počtvrté 😅 😅 ono u mne totiž zase hrozně funguje taková ta sugesce, takže si vsugerovávám třeba, že mi je špatně, na mdlo, apod. 😀 Ale prsa mne začla bolet teda opravdu, jenže to si zase říkám, že to muže dělat ten dup. co ted baštím. žáha mne nepálí 😢

Martinko hezky si užij dovolenou!!! šetři se a brzy a v pořádku se k nám vrať! 🙂 🙂

aronek
4. srp 2009

Ahoj,
tak se musím pochlubit, jak jsem dopadla. Celou noc nervama nespím, ráno očista, tedy skoro v noci. Pak zjistím, že tu není jediný dešník, takže vyrazím do deště jen tak. Mají od sedmi, já dorazím před třičtvrtě a na dveřích cedule že do čtrnáctého mají dovolenou 😠 . Takže v tom dešti razím zpátky, už vypadám jako zmoklá myš a před barákem, když odemykám, tak mně ohodí auto. Není nad supr začátek dne. 😠

farmarska
4. srp 2009

holky musím jít obstarat tu naši malou zoo, takže se zase na chvilinku odporoučím 😉

farmarska
4. srp 2009

aron.. 😖 😨 🤐 😅 😒 😢
co k tomu dodat... 😅
no to je pech, takhle si to psychicky vyžrat a pak todle všechno 😝

aronek
4. srp 2009

No, našla jsem ještě jiného, ale ten je tam až od tří 😖 a nevím jestli mně vezme 😠 . Tak tam zkusím alespoň zavolat 😉

paajaa
4. srp 2009

Aronek: tak to nasere- promiň za výraz, ale jinak to říct nejde 😖

Farmi: hezky nakrm

Mě se pořád nechce pracovat!!!!

murynka
4. srp 2009

aronet ty vade ☹ to je fakt pech 😠 a oni tě objednali a mají dovču ju 😕 😕 ???

já volám na to objednání na 4D a nikdo to nebere ☹ ☹ ☹

aronek
4. srp 2009

mury, on bere bez obědnání a minulý týden jsem se koukala na ordinační hodiny a tam to napsaný neměl 😠
Mám dotaz, jak často můžete měnit doktora?

sarlotta
4. srp 2009

Dobré ránko🙂)

kelly1983
4. srp 2009

Dobré ráno

kelly1983
4. srp 2009

vypadá to, že jsme tu snad sami sarlot 🙂

sarlotta
4. srp 2009

Aronek... myslím, že měnit můžeš 1x za 3 měsíce snad. A co si vyptat číslo od nějaké kamošky na jiného doc a nechat si u něj udělat jen utz na potvrzení těhu. No a nebo na pohotovost... bude to drahá fotka, ale bude.

paajaa
4. srp 2009

Dobré ráno Sarlotta, jak se ti hojí na kýla po operaci. Dobrý???

Aronek: to je zákon schválnosti.

Mury: už jsi se dovolala???

sarlotta
4. srp 2009

ahojík kelly🙂)

sarlotta
4. srp 2009

Holky vy se tady teda snažíííííííte🙂))))))))))))))))))))))))
Paajaa držím palečky.
Farmi ty ďáblíku.. prosím Tě kde bereš ten optimismus.... nějaký bych taky potřebovala.

kelly1983
4. srp 2009

ahoj paji 😉

sarlotta
4. srp 2009

Markytaj... no co tu čtuuuuuuuuu🙂))))))))))))) blahopřeju 😀 😀 😀 😀

Holky poslední týden v srpnu frčíme do Tater... tak že bysme si tam udělali malého Tatránka 😎 to je nápad coooooooooooooo 😀

murynka
4. srp 2009

nedovolala asi mají dovču ☹ ☹

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru