Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

tercie
31. srp 2009

Ahoj holky, ještě jste ěkdo online? Jestli ne, tak jdu dočíst, aby mi nic důležitýho neuteklo a pak vám se možná něco napíšu 🙂

murynka
31. srp 2009

nicol ono je to jedno 😉 aráček jako baráček na každém je nekonečná práce 😀 😔 😔

tercie
31. srp 2009

Teda... hodinu než jsem to přelouskala... akorát už mi padaj klapky, tak na psaní nějakých slohů to nevidím, spíš zejtra... Hlavně, že mi nic důležitýho neuteklo 😀
Zlatíčka papa já jdu do hajan...

ikopretinka
1. zář 2009

Kuk 😉
Dobré ráno 😵

kelly1983
1. zář 2009

ahoj 😉

aja.83
1. zář 2009

Ahoj holky!
Nicol - tento baráček opravdu vypadá, že tam bude míň práce. Tak přeju pěkné zabydlování.

sarlotta
1. zář 2009

dobré ránečko🙂

Zlababo blahopřeju k těhuleníčku a držím palečky 😉

Mateta je mi líto, že jsi tady, další dušička smutná ☹ ale bude líp.

Markee myslím na Vás, ať je to všechno ok.

Aronku ? tak copak to bylo, dej vědět.

aja.83
1. zář 2009

Holky, mě se tak nechce být v práci, venku je tak nádherně. A navíc, dnes je 1.září a to jsem původně chtěla zůstat už na neschopence. Ach jo, je mi z toho zas nějak smutno. Už aby skončila mrška a začne velké snažení 😉 !

markee
1. zář 2009

Dobré ráno
Nicol,baráček hezký,určo se vám v něm bude hezky bydlet. Hned bych taky nějaký chtěla 😉
Díky holky,snad budou zprávy dobré a prostě dnes,když nezavolaj,tak volám já.
K obědu vyzkouším švestkové knedlíky-recept z MMB.

martinkal
1. zář 2009

Ahoj holky přeju všem dobré ráno. Venku je krásně, kéž by takhle bylo třeba až do listopadu co? 🙂

sarlotta
1. zář 2009

aja bude líp, neboj... jsme silné, musíme se z toho oklepat a bojovat... nic jiného nezbývá, tak se netrap 😉

martinkal
1. zář 2009

Ahoj Šarlotko, jak ti je? Už jsi zdravá? A co snaženíčko?

paajaa
1. zář 2009

Krásné ráno,
děkuji za uklidnění, že ovu už byla. Taky v to doufám. 😉

Markee: taky věřím, že kdyby bylo něco, tak už volají

Farmi: ty budeš pracant. To se mi bude po tobě stýskat. ☹ Jinak pokud je čárka na ovutestu slabá, tak je ještě čas, ale klidně se snažte- to není na škodu. 😉

Mirax: gratuluji k zdravé holčičce 😉 😉 Je dobře, že už jsi klidná a těhu si užiješ

Nicoll: a tenhle baráček už bude váš????

martinkal
1. zář 2009

Mirax taky moc gratuluju, je to krásná zpráva.... 🙂

sarlotta
1. zář 2009

marti, no kdyby počásko vydrželo co nejdéle, taky bych se nezlobila 🙂) Zimu nemusím 😒

Já se mám všelijak, někdy líp, někdy hůř... před dovčou jsem ráno sotva vstala z postele - nervíky ☹, ale mám nějaké léčky, tak se to lepší 😉 Snaženíčko bylo jen jedno, takže by to byl spíš zázrak ... pak jsem to radši odložila až mi bude líp. Tak uvidíme teď v září 😉 V Tatrách bych zůstala klidně měsíc i déle, tam bylo dobře, nikde nikdo, žádný spěch, stres a ta ...... panoramata 😀 😀 😀 😀 😀

nicollka
1. zář 2009

Ahoj holky,

Paaji jojo tenhle už bude náš, už se chystá rezervační smlouva, tak snad už se nic nestane. Už se těším až si to budem zařizovat a vyzdobovat...

Tak a malej už je ve školce, paní učitelka na něj promluvila, tak stál a schovával se za mě, pak jí řekl jak se jmenuje a uviděl tu kopu hraček a dětí tak pomalinku se k nim přibližoval, sedl za něma a hrál si, já vyplnila nějaký papíry a on si ani nevšiml že jsem odešla ani mi nezamával prostě nic. Maminka slzy v očích a on nic :D tak nevím co udělá až si všimne že tam nejsem, ale myslím už nic, budou si hrát a půjdou na dvůr na písek a tak. No o půl 1 ho vyzvedávám. Už volala mamka z práce a taťka a manža ... :D

katyna6
1. zář 2009

Ahoj holky,přeji vám všem pěkné ránko.Bohužel mám za sebou to,podle čeho se jmenuje vaše diskuze,je mi docela mizerně,tak jsem se chtěla zeptat,jestli se k vá můžu přidat.Snad mi povídání s váma pomůže se zase co nejrychleji srovnat a těšit se,že se nám mimi zase brzy podaří ☹

sarlotta
1. zář 2009

Ahojky Paajaa držím palečky.... určitě to vyjde 😉

Mirax blahopřeju, jojo už to dokulatíš do úspěšného konce mamino 😀 😎 super 😉

martinkal
1. zář 2009

😀 😀 😀
To ti šarlotko věřím, že Tatry byly úžasný.

K těm nervíkům, bude líp, uvidíš, taky jsem v březnu brala prášky, prostě jsem to nezvládla, vždycky jsem po nich usnula a bylo mi chvilku líp. v tu dobu jsem si vůbec neuměla představit, že ještě někdy budu šťastná, a teď jsem, i když se strašně bojím, aby se zase něco nepo.... 😒

nicollka
1. zář 2009

katy ahoj je mi to líto a určitě se přidej, pomůžeme jak jen budeme moct ;)

sarlotta
1. zář 2009

katyna6 vítej a je mi to moc líto ☹ .... určitě je tu místo na vykecání se 😉 a mimihnko bude v bříšku coby dup, neboj 😉

martinkal
1. zář 2009

Ahoj Katy,
určitě ti tady holky pomůžou, mě pomohly moc. Najednou jsem věděla, že na tu bolest nejsem sama.

sarlotta
1. zář 2009

Nicol🙂 malý šel dneska taky do školky... už začíná druhý rok🙂 byla jsem lehce naměkko 😀 😀 za něho. Dostal jinou skříňku, tak si sedl a říká ,,no to jsou ale změny"🙂))))))))))))))))))))) Jsem zvědavá jestli zítra nebude ráno slzavé údolí... má jiné děti ve třídě a jeho hlavní kamarád je v druhé 😲 😠 no snad to bude ok ... ty slzičky špatně snáším 😉

mabe
1. zář 2009

Dobre ranko, tak vcera basket super. Dneska musim zehlit. Manza uz nema co do prace - kosile. Donesl me pradlo z koupelny, abych se s tim netahala, to je hromada. 😝 Rymu porad mam, toho se jenom tak asi nezbavim. Ale castecne pres nos dychat muzu, takze az tak hrozny to neni. Obed mam - od vcera gulas - ten bude vybornej ulezelej. 🙂

Jezis, ted me prepadl strach. Za tyden ve ctvrtek jdu na kontrolu po 4 tydnech. Snad to bude ok a mimisek roste. Posledni tyden je me lip. Sem tam se me udela tezko, ale jinak uz i rano muzu jest. 😕

katyna6
1. zář 2009

Díky moc holky,už teď je mi trošku líp.Až dodneška byl se mnou přítel,potom,co se to stalo si vzal skoro 14 dní volno,tak to zatím šlo,ale dnes jsem první den sama doma,mám ještě celý týden dovolenou,tak se trochu bojím toho ,že budu moc přemýšlet,vzpomínat...no,však to asi všechny znáte...

sarlotta
1. zář 2009

katyna podívej kolik je tu nových těhulek .... poplakej si, posmutni, ale ber to tak, že to byla příroda... nevím jak dlouho jsi byla těhu...ono to bolí stejně...ale do 3měsíce je to všechno nebo nic. Je smutné, že se to stává tak často... dokud to není osobní tak by Tě to ani nenapadlo... 😒 Brzy bude porevizní MS a pak už můžeš počítat dny 😉

paajaa
1. zář 2009

Mabe: neboj jistě mimi spokojeně roste. 😉

Katy: vítej mezi námi.

Nicoll: kdy plánujete stěhování??? A je to taky na vesnici jako ten první???

Sarlot: to je hrozné, že ty maminy to nesou hůř než prckové. Hlavně aby tam byl spokojený. 😉

sarlotta
1. zář 2009

mabe, to víš, že to bude ok 😉 neštvi mě 😀 Jen nové fotky bříšek, jsme domluvené ne 😉

ikopretinka
1. zář 2009

Ahoj Katy , vítej

Ajo, co je tvé povolání, kde pracuješ?

katyna6
1. zář 2009

sarlotta:byla jsem sice teprve 10tt,ale bolí to,máš pravdu.Už je to trochu lepší,než ty první dny a většinou už se těším,až dorazí porevizní MS,nevím,jestli vydržím čekat ještě na další,a pak šup šup do snažilkování 😉 Ale ty smutný chvilky sem tam ještě jsou,to je jasný.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru