Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

kopa
autor
10. zář 2009

něco pro zasmátí pro depky

https://www.youtube.com/watch?v=KpYQ8M2yrgA
ikopretinka
10. zář 2009

Ahojky, jsem doma a jdu chrnět, mám dost. Kopi já mám depky každou chvíli. aDnes taky hlavně ráno, ale teď jsem se trochu odreagovala, tak se mi bude líp spát.
Dobrou noc

hanana
10. zář 2009

Kopi nedepci myslim ze to hadani doma mame obcas vsichni 😵 😵

kopa
autor
11. zář 2009

Holky tak už asi vím proč včera byla depka 😅 až v noci jsem si uvědomila,že včera před rokem jsem byla na revizi 😔
Už jsem v pohodě 😅

markee
11. zář 2009

Dobré ráno, Kopy já zas včera měla mít TP,kdyby vyšlo to těhu a nedělali mi v únoru revizi ☹ Život je opravdu hnusně krutej. Dnes mám nateklý oči a prostě jsem nějaká nateklá či co. Jsem vzhůru už před šestou,jsem tak nespala i v nemocnici,nešlo mi to spát.Dnes to doma bylo lepší,ale ráno jsem vstala tak brzo.

venuska
11. zář 2009

Dobré ráno všem 🙂

Kopi, děkuji za info. Nezoufej, určitě brzy budeš mít v bříšku hezkého drobečka, který se ti tam bude vrtět 🙂 Moc ti to přeji. Uvidíš, že bude líp.

Murynce držím palečky, aby bylo vše v pořádku....

venuska
11. zář 2009

Markee, nepřemýšlej nad tím, akorát se tím ještě víc trápíš. Já jsem měla termín 10.8 u prvního mimíska, a když byl ten den, tak jsem raději vypadla ke kamarádce, abych na to nemyslela.
Jsi opravdu statečná holka a věřím, že se brzy poštěstí, a ty budeš opět spokojená maminka. 😉

markee
11. zář 2009

Venus,já tomu taky věřim,že se příště zadaří a bude vše v pořádku. Musí,i když teď vím,že i vyjímky jsou.
Jen prostě teď nevím co tak dělat. Nebo vím,ale prostě si to nechci připustit,že půjdu do práce-jestli nějakou seženu vůbec. Pak,že Johanka bude chodit do školky každý den a né jak jsme chtěli jen na pár dní. Pak nevím zda antiko jo či ne,pže zas když ho nebudu brát,tak aby jsme neotěhu moc brzo a zas když je budu mít,tak budu vědět,že vysazuju a nebude to takový překvápko. Řeším blbosti,ale to prostě proto,abych měla myšlenky jinde.
Já bulim,já pořád bulim a nejde to zastavit.

venuska
11. zář 2009

Markee, vybreč se, ono to ani jinak nejde. Chápu tě, že teď přemýšlíš nad takovými věcmi, ale to je normální. Člověk je zklamanej, tak se s tím člověk snaží vyrovnat....
Hlavně, aby jsi byla v pořádku.

paajaa
11. zář 2009

Krásné ráno,
U nás teplotka zase v normě na 37, ale nevím proč mi to píše 11DPO, když bych měla být 12DPO 😕 😕 😕

Markee: vítám tě zpátky a posílám hodně sil. Mysli i na blbosti, když ti to pomůže 😉 Jistě zas bude lépe, i když to bude nějakou dobu trvat. Jsi skvělá a silná ženská a štěstíčko se k vám zase vrátí, určitě.

Květinka: to je hrůza ty důchodci. 😲

nicollka
11. zář 2009

Dobré ráno , jdeme do školky :D

Paaji teplota krásná, no jsi 12DPO , on ten program to přehodí za chviličku, někdy mu to trvá přepsat, ale určo to přepíše.

paajaa
11. zář 2009

Nicoll: držím palce, aby to bylo bez slziček. No uvidíme, zda to přehodí. 😉 Protože jinak tomu moc nerozumím. 😒

katyna6
11. zář 2009

Krásné dobré ránko 🙂

aja.83
11. zář 2009

Markee, držím Ti moc pěstičky, aby brzy všechno špatné přebolelo a abyste brzy byli zase šťastní! 😉

paajaa
11. zář 2009

Nicoll: tak už to přeskočilo 😉 😉

Holky tohle si pořídím, abych zahnala depku: http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=3905847
je úplně k sežrání

ahoj katy a áji

aja.83
11. zář 2009

Jéé, Paaji, to je hezký mímo! To bysme si mohly zatím pořídit, než se povede opravdický 😀

aja.83
11. zář 2009

Holky, vy vůbec nepíšete! Copak děláte? Já se nudím v práci, tak kde jste kdo?

katyna6
11. zář 2009

aja-Já už jsem zase tady,ale jen na moment.jsem po noční,tak jdu za chvíli chrnět 😀

Markee-vím,že žádné utěšování stejně moc nepomůže,ale přesto-hodně sil a ještě víc naděje,že příště už bude všechno v pořádku.Drž se holka!

markee
11. zář 2009

Holky díky. No určo to přebolí,vím to,ale teď si to prostě musím vyžrat,ty návaly nálady ☹

aja.83
11. zář 2009

Markee, neboj, brzy to bude zas dobrý. Hlavně choď sem, mně to klábosení s holkama moc pomáhá. Těším se každý ráno, jak se zas přihlásím a dozvím se novinky o čárečkách nebo miminkách. Když si představím, jak jsem byla v červenci zdrblá a teď jsem v pohodě. Uteče to a zas bude snaženíčko. Teď už to musí vyjít a vše bude v pořádku!

katyna6
11. zář 2009

markee-kdyby Ti bylo hodně mizerně,na nic nečekej a běž za psychologem,nebo si i nech napsat nějaká antidepresiva.Nemá cenu se trápit,když se dá člověku pomoct.To Ti nepíšu proto,že dělám na psychiatrii,ale proto,že vím,že člověk se dá rychleji do pořádku.Zvlášť,když máš doma ještě malou princeznu.Asi se s tím chceš poprat sama,já jsem taky taková,že léky a doktory radši moc nee,ale přesto,kdybys chtěla,napiš mi IP.Když to půjde,ráda Ti pomůžu. 😉

markee
11. zář 2009

Určo se dám do kupy,vím to,ale nevím kdy. Musím se naučit,že nemůžu bulet pořád.
Katyna,díky. Nejradši bych i něco brala,ale mám strach,že si na to zvyknu. Ale zas si říkám,že teď je to brzo,že teď potřebuju bulet co to dá. Nevím no.

paajaa
11. zář 2009

Markee: bohužel v téhle situaci ti žádná od bolesti nepomůže, ale hora psychické podpory na dálku snad toršku ulev. 😔

Aji: máš pravdu, je tu nějak mrtvo. Hola hola, kde jste kdo?????????

martinkal
11. zář 2009

Ahoj holky
hezké ráno, i když, když tady dočítám od včerejška, nic moc veselého tady nečtu.
Markee mám slzy v očích, přesně jsem si vybavila březen, prožila jsem to podobně jako ty.

Ale bude líp uvidíš, taky mi tohle tenkrát holčiny tady psaly, že bude líp, já jim nevěřila, ale je to tak, chce to jen čas. Držím ti palečky.

Sakra holky zahlašte už některá //, ať je zase veseleji!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

katyna6
11. zář 2009

markee-IP 😉

katyna6
11. zář 2009

no nic holky,mějte se tu,já jdu do hajan,ale pěkně povídejte,v poledne vás přijdu zkontrolova,tjak se činíte 😀 .Tak papa

paajaa
11. zář 2009

Katy: dobrou 😎

aja.83
11. zář 2009

To musíme počkat na Paajinku, až zahlásí //!
My budeme zase tenhle víkend plodit, blíží se ovule, běda jak se manža bude zase cukat 😀 !

kopa
autor
11. zář 2009

markee s tím termínem porodu to je taky smutné 😔 Člověk prostě na to musí trošku zapomenout,ale jde to těžko 😔

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru