Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

aronek
28. říj 2009

všichni asi využili svátku a nemají čas koníkovat ☹ 😢

farmarska
28. říj 2009

aron no je pravda, že si zrovna s tou nemocí neužívám ničeho 😝 hele a já už se taky zadejchávám 😝 jen se projdu po baráku a funím 😝 a taky májm pořád zalehlý ucho a to mám už panty od žvejkaček vyžvejkaný 😝 včera teda na chvíli odlehlo, večer, tak jsem se radovala..to byl zase rozdíl slyšet 😵 no jenže do rána zase bylo všechno při starým 😝 😝 no ale hlavně když už není teplota 🙂

farmarska
28. říj 2009

holky myslíte, že bych mohla Humex sirup?? na kašel? děsně mě ted obtěžuje a já bojím abych si mimíse nevychrchlala 😀

martinkal
28. říj 2009

Ahoj holky,
všechny vás zdravím a jdu dočíst co je nového. 🙂

aronek
28. říj 2009

farmi a co je napsané na tom sirupu? Raději bych to někde ověřila 😉

mari111
28. říj 2009

jo farminko ja si myslim ze uz mas tech leku az az a segra mi nedavno rikala ze nemuze ani zadnej sirup, je taky tehu a v lekarne ji nejakej dali ale pak se docetla ze to tehulky nemuzou takbacha na to

mari111
28. říj 2009

teda holky vy to tady fakt zanedbavate. no nic du do vany, pak skouknu fren a pak se budu uz jen valet. tak zatim pa, mozna jeste nakouknu.

kopa
autor
28. říj 2009

Farmíku tak ten duphaston ovulku neblokuje,ted jsem o tom četla diskuzi 😉 a doktorce jsem říkala,kdy jsem měla minulý cyklus ovu 😉
Mari ahojky,teda kde se ti toulá mrcha?? 😕 😕 co kdyby ti na gyndě taky napsali naké prášky? 😕

sirella
28. říj 2009

Ahojky holky...přišla jsem jen nakouknout a dočíst 🙂 A teda tady nikdo....něco se děje???? 😕 😕 😕

Asi všechny "svátkujete" 😉

A jinak teda mari a farmi:to s tím krtkem bylo dobrý 😀 😀 😀

Všem přeji hezký večer a zítra se tu snad někdo objeví...čauky 🙂

sirella
29. říj 2009

Ahojky holky...dobré ránko 🙂

Teda včera poslední a dneska první????? 😕 😕 😕

aja.83
29. říj 2009

Ahoj holky, přeji dobré ráno! Jste tu dnes už někdo? Já včera odpočívala a nebyla na netu, dnes jsem zas v práci, tak pilně koníkuju 😉

sirella
29. říj 2009

ahojky aji 🙂 Jak je???
Chtěla jsem se tě zeptat jak jsi dopadla s tou léčitelkou.Omlouvám se,ale jestli jsi to tu psala tak jsem to asi přehlídla,ale strašně by mě to zajímalo

aja.83
29. říj 2009

Ahoj sirellko, ne nepřehlédla jsi to, my u té léčitelky nakonec nebyli. Ona byla nějaká divná, pořád mi nebyla schopná potvrdit termín a když byla minulá sobota, říkala, že se těm známým, kde jsme se měli setkat, narodili štěňata, takže to asi nepůjde. Tak jsme se na to vyprdli, přišla nám nespolehlivá a bůhví, co by nám teda navykládala. Já doufám, že teď jsem dle gyndy v pořádku a nebudeme snad léčitelku ani potřebovat. Pokud by to dlouho trvalo, našla jsem si na netu další léčitele, co jsou přímo v Hradci.

murynka
29. říj 2009

ahojky holky

farmi stavař si mě rozesmála 😀 😀 😀 jak je???

tak jsme složili úspěšně stěnu do obýváku holky pás skříněk a manžel to dělal 4 hodiny 😅 😝 😝
zítra se tam dá i sedačka a obývák hotový 😵 😵 pomalu tam začnu stěhovat 😀 😀

holky doporučuji film 2 bobule včéra jsme na tom byli v kině smála jsem se od začátku do konce 😀 😀
i malé se to líbilo 😅 😵 😵

dnes jedem do hornbachu pro obklad do koupelny včéra jsme ho vybrali 😎 a manžel dodělá snad tu jídelnu a jsme u konce 🙂

sirella
29. říj 2009

Aha...tak to se ti nedivím.Taky bych se na ni vyprdla ...a když jsi podle gyndr. ok tak se můžete snažit 😉 A ono to půjde i bez rad divné baby...to já si ještě počkám.S manžou jsem domluvená že začnem o Vánocích.Dnes je to 35.dní takže to strašně rychle ubíhá...dr. mi doporučila min.3 měs.čekat. Říkala jsem si že před Vánocema bych k ní ještě skákla jestli je všechno ok...hlavně aby mi přeměřila myom jestli se nezvětšil.On se mi teď zmenšil ze 4 na necelé 2 cm tak jsem ráda 😎 Snad to tak zůstane...včera v noci jsem prolézala diskuze a našla holky co i s 8cm myomem donosily zdravé miminko.Dr.mi říkala že i kdyby mi zas povyrostl tak se nic nděje a nic se s tím dělat nebude.

Murynko to jste teda šikuly 🙂 moc ti to přeju...Ty 2 bobule plánuju taky 🙂 Jenže jsem byla s manžou teď během 3 týdnů 2 v kině tak to potrvá 😒 Moc se mu znovu nechce.Prý mám zas na 10 let vybrané....to snad nee ...doufám že ho nějak ukecám 😎

markee
29. říj 2009

Dobré dopoledne,
holky tak jsem si stoupla na váhu,pže jsem tušila,že sice se mi břicho strácí i zadek(ale pořád jsou to obr části těla),ale že tloustnu. Hm a potvrdilo se to. Měla jsem dole ty 4kg co jsem přibrala v těhu a teď mám zas 2kg nahoře. Při 161cm mám 66kg. Prase tlustý fuj. Takže od dneška fakt jdu do sebe přísně.Žádní jedení v 8 večer a žádné dva chleby k snídani,to bych na konci zimy byla jak metráček.
Jo jinak Johanka neblinkala a neprůjmovala v noci,takže nejspíš dobrý.

katyna6
29. říj 2009

tak ať jste všechny v obraze,jak jsem měla starosti-s přítelem jsme si v úterý všechno vyříkali,vysvětlili(taky to trvalo skoro do 1 v noci),za těch pár dní,co byl pryč jsem vymyslela,co s tím naším životem provedeme a co je třeba změnit-a že ty změny budou véééliký!a uvidíme,jestli to bude šlapat.zatím to vypadá velice dobře,tak nám držte palečky 😉

murynka-chystáme se pustit do celkové rekonstrukce bytu,hlavně jádra,tak za tebou budu chodit na rozumy 😉 😉

markee-tak to je moc dobře,že už je malé fajn.To byla asi nějaká ta viroza,co řádí tady.2-3 dny průjem a zvracení a pak je pokoj.Tak ať jste brzo úplně v pořádku 🙂

murynka
29. říj 2009

katy to je moc dobře držím palce aby se to mezi vámi urovnalo a bylo to zase hezké 😵 😵
jak dlouho jste spolu??

aja.83
29. říj 2009

Sirellko, držím pěsti, aby se myom zmenšil, ne-li zmizel úplně. Já teď měla dle gynekologa nejdřív cystu a pak polyp, obě věci po ms zmizely. Vánoce jsou za chvíli, uteče to a zase se můžete snažit.

aja.83
29. říj 2009

Markee, já jsem taky jak buřt, jsem přibrala 6 kilo za 2 měsíce. Fuj! Od soboty jsem začla každý den cvičit, vždycky si udělám pár cviků na stehna, bříško a tak, asi 20minut. Zatím to dodržuju. A trochu jsem začla míň jíst a nejím bílé pečivo. Tak uvidíme. Příští víkend jedeme kamarádce na svatbu a já se nemůžu vejít do žádných šatů! 😒

aja.83
29. říj 2009

Katynko, ráda tě tu vidím! To je fajn, že jste si vše vyříkali! Ať je mezi Vámi vše brzo v pořádku! 😉

markee
29. říj 2009

Aja,no já se k cvičení taky musim dokopat. Je to fakt se mnou šílený ☹

katyna6
29. říj 2009

mury-moc dlouho ne,jsme spolu 2 roky z roho rok spolu bydlíme.Mezi náma nikdy nebyly žádný problémy,zdá se mi,že tohle"nedorozumění"bylo hlavně z toho,že ten rok těžce válčíme s penězi a to nás vztah docela dost poznamenává.Nemohli jsme si dovolit skoro žádné odreagování,výlety,večeře,příjemný víkend,nebo slušnou dovolenou-to opravdu jen velice vyjímečně.Do toho starej byt,kterej jsme zatím nemohli ani pořádně zařídit....prostě jen starosti.Ale rozhodla jsem se,že prodám pozemek,na kterém jsme-někdy v budoucnu- chtěli stavět domek a dáme si do pořádku byt i život.Tak snad to všechno klapne! 😉

kelly1983
29. říj 2009

Dobré ráno 🙂

aja.83
29. říj 2009

Katynko, držím vám moc palečky, peníze to je špatný téma, tak snad se s tím nějak poperete.

aja.83
29. říj 2009

Ahoj kelly, teda to se mi líbí, jak si sem vlezeš v 10h a prý dobré ráno 😉 ! Neee, dělám si srandu, máš samozřejmě nárok chrupkat klidně do oběda! 😉

markee
29. říj 2009

Kelly,jaktože jsi tu 😅 Šup do porodnice a rodit 😀

katyna6
29. říj 2009

aja-děkuji a moc v to doufám! 😵

kerrie
29. říj 2009

Ahojda holčinky 🙂

Katy..........to je fajn, že jste si vše vyříkali a spolu našli nějaký řešení. To je dobrý začátek.........držím palečky 😵

Mury...........2bobule........bombaaa, co? My se taky řehnili jak blázni 😀 😀 😀 😀

aja.83
29. říj 2009

Jo kelly, šupky dupky rodit! Alou do porodnice! 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru