Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

tercie
30. říj 2009

MAri cítím se fajn, pupík už je vidět, už si ho i lidi všímaj 🙂 jen mi nedělá dobře dlouhý stání, stačí jet nakoupit a jak přijedu domů, musím si sednout a chvíli si ulevit. Jinak pohoda, nechutě a jiný věci mě přešly.
Peníze teď řeším, ještě nic nepřišlo, a mě začínaj volat vymahačský instituce, mám jednu kreditku, kde nemám 3 splátky a hned mě banka předala nějaký tý inkasní tadydletý... manžovi to říct nemůžu protože by mě zabil, no nervy, jako bych toho neměla dost, ale příští týden to všechno obvolám a zjistím co a jak.

markee
30. říj 2009

Tercinko,jsou to šmejdi,že ti ještě ty peníze neposlali,fakt je to hnus 😠
Holky,tak já jdu.Dobrou noc.

mari111
30. říj 2009

marke tak se utikej tuli tuli. Tercinko to je uz fakt dlouho s tema penezma, nezapomnel treba doktor poslat tvoji marodku? nebo,co. to snad tak dlouho trvat nemuze,ne? to je dobre ze uz je pupinček vydet,hlavne hodne odpocivej,setri se a nenervuj se, teda co nejmin,bo vubec se nenervovat to asi nejde,ze. a manza nevi ze mas tu kreditku? radej to hned zaplat aj kdyz bude na tebe nastvaanej,nez aby ti nabehli dejake pokuty a tak, to by pak mohlo byt s tisicky desetitisice,dneska to neni sranda,oni hned pokutujou a posilaj exekutori ☹

martinkal
30. říj 2009

Holky já se s vámi loučím jdu se tulit, dobrou noc všem 😵

mari111
30. říj 2009

no holky kde vsechny ste,teda tady to posledni dobou fak je prazdno ☹

mari111
30. říj 2009

teda,mne je tu smutno 😢

sarlotta
31. říj 2009

Ahojík holčinky, dobré ránečko🙂))

sarlotta
31. říj 2009

Kupinkooooooooooooooo🙂)))) úplně jsi mi vyrazila dech, blahopřeju maminko, Matýskovi všechno nejlepší, ať mu svítí šťastná hvězda na cestu životem a pořád má kolem sebe milující lidičky 😎

Belatko.... moc blahopřeju ke zdárnému porodu dvojčátek, jsi úžasná, ať Vám vydrží spokojenost a dětičky jsou ,,savci"🙂 a pěkně rostou.

Aronek blahopřejůůůůůůů ke kontrole a ke chlapečkovi🙂))) super

Venuska taky kontrola ok🙂 a holčička🙂 to je svělé holky 😀

sarlotta
31. říj 2009

Kelly🙂 já jsem byla taky na poslední kontrole jako Ty a odcházela jsem s krvácením, jak mě vyšetřil- hrdlo je už teď prokrvené a stačí malinko podráždit... znamená to jen, že je to nachystané🙂 Já rodila přesně na den termínu... tak se neboj máš ještě čas. Všechno bude v pořádku🙂 Kristýnce se u Tebe líbí🙂

Farminko... jééééžiš co to je totok... špatně reagující imunita... to je zvláštní... ale hlavně že jsou na to léčky... neboooj bude to dobré.

Murynko🙂 Ty asi bulíš furt co🙂 na obklady se vykašli, vždyť polovina se bude řezat- na tu vanu a do rohu.. nikdy to nevyjde všechno z celých kachlí, a bude odpadu... my jsme přiobjednávali 2x 🙂 tohle jsou prkotinky.... brzo bude Sofinka u Vás a bude dobře.

sarlotta
31. říj 2009

mari, smuténko.... co u Tebe nového ? Kdy jdeš k doc ?

Markee to je mi líto, že je malá pořád marodek... je to i tím protivným počasím, u nás je teda hnusná zima... už aby nasněžilo a bylo co dělat venku🙂))

markee
31. říj 2009

Dobré ráno,
tak jen načuhuju při snídani. Za chvilku se jdu umýt,oblíct a jedu pro zbytek rodinky a pádíme na Prahu.Snad bude cesta v pohodě a nebudou lidi před dušičkama blbnout.
Mějte se tu,objevím se večer nebo zítra. Pa.

murynka
31. říj 2009

dobré ráno 🙂

sarlotko jak se máš? 😵 😵 ne ne právě že nebrečím ale ten den jsme měla hysterák pořádný 😅 už to na mě padlo 😔 😔
ale už je zase dobře 😉

markee štastnou cestu a snad nebude moc aut i když nevím nevím u nás je mráz 😕 😕 za noc opadal celý ořech auta namrzlá zima fujjjj 🙄 🙄 🙄

katyna6
31. říj 2009

dobré ráno 🙂

murynka
31. říj 2009

katy tak jaký byl večer?? 😀 😀

katyna6
31. říj 2009

ahoj mury-večer byl prima,moc příjemný,ale krátký.Přítel dnes už v 6 odjížděl pracovat,jeli daleko,tak šel brzo spát.Ale bylo to moc hezký a není to poslední večer,žejo 😉

kelly1983
31. říj 2009

Ahojky

mury..jak se máš?? Taky ti to pěkně frčí ty týdny, co? Ani se nenaděješ a malá tu bude s tebou.

mari111
31. říj 2009

ahoj holky, Sarlotko,ja uz sem byla vcera,dal mi injekci na vyvolani mrchy a prasky na vyvolani ovulace,tak a jinak sem prej v poradku,ze proste nektere zeny mivaj mrchu jrdnou za dva mesice a v pohode otehu,ze to neni nic tak hrozneho. tak uvidime.

aja.83
31. říj 2009

Ahoj holky, zdravím Vás.
Mari, tak to je fajn, že to bude snad v pohodě. Když to říká doktor, musíš tomu věřit 😉

murynka
31. říj 2009

katy to jsem ráda že jste měli hezký večer 😵 😵 😵

kelly co ty tu ještě děláš 😀 😀 ??ty tvoje týdny to je paráda 😵 😵
já se mám dobře děkuji za týden se stěhujeme a vše zatám vychází 😎 na malou se moc těšíme 😵 😵 😵

mari111
31. říj 2009

jo jo ajusko, ty si u taty nebo uz mate doma internet?

tercie
31. říj 2009

Ahoj holky, omlouvám se, že jsem včera tak vypadla, přišel manža a já nechtěla by si přečet co jsem sem napsala, tak jsem mu pustila radši na pc film, tak se nezlobte 😉

tercie
31. říj 2009

A tady se obídkuje, co? 🙂 Tak já přijdu asi dýl, jdu něco dělat...

katyna6
31. říj 2009

halo halo,je tu někdo?

murynka
31. říj 2009

my jsme doobídkovali 😀 😀 ted čekám maminu s babičkou přijedou na návštěvu 😵 😵 😵
za chvíli jim půjdu naproti 😉

katyna6
31. říj 2009

já jsem sama doma,měla bych uklízet,ale tak straaaaaašně se mi nic nechce 😅 😀

kelly1983
31. říj 2009

mury ....no jo no, taky už tu nechci být s týdnama ale s malou, ale jí se prostě nechce...
tak to je super, že se ti tak daří, jen tak dál 🙂

katyna6
31. říj 2009

holky,tady jako fakt nikdo není?Ani Farminka????A bez omluvenky? 😀.Že vy mě chcece donutit,abych šla uklízet?No,to jsem si teda nazasloužila! 😠 .Tak jak chcete....já vážně jduuu....

kagatkaga
31. říj 2009

mooooc všechny zdravím a hlásím, že máme před sebou nejpíš poslední týden a brzy už nebudeme 2v1 😉

Je krásný číst si jak se to tady rodí.....belatka,kupinka.... 😵 tak nám držte palečky a my se pak taky ozveme....

kerrie
31. říj 2009

kagat.........držíme palečky a všechny na Tebe budeme myslet 😵 Pa a dej nám co nejdřív vědět, jak jste na tom. 🙂

mari111
31. říj 2009

no teda moc ste tady toho nenakecali. katynko uz uklizis? ja sem taky zacala uklizet kdyz se tady se mnou nikdo nebavil 😠

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru