Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

katyna6
25. lis 2009

Hezké ráno holky 🙂 Já mám dnes až noční,jsem na tom ještě trošku líp 😉 😀 😀

kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
aronek
25. lis 2009

tak o shazování mi nemluvte. Váha roste geometrickou řadou ☹ Doufám, že po porodu to půjde stejně dolů a do léta se dám trochu dohromady 😉

katyna6
25. lis 2009

aronek-no jo,ale tobě leze nahoru kvůli miminku,nám sama od sebe 😠 .Zima ani žádná není,ale špeková izolace se mi přesto dělá,to nechápu.... 😀 😀

markee
25. lis 2009

Dobré ráno ,
Hani,promiň já už tu večer nebyla,jsem padla za vlast 😀
Mě posílala dietu M.aa.b,je to mléčná dieta a schodila jsem kilo za týden. Nechci hubnout rychle,pže mám strach návratu. I když jsem se předevčírem vážila a vypadalo to na 2kg za týden,tak už to není pravda,pže prostě občas zhřešim(ale až teď po tom týdnu).Místo 14 dnů to bude držet dýl,ale neva.
Kdo budete chtít tak mi pošlete email a já vám to přepošlu 😉
Mě se líbí,že tam jím 5x denně po 3 hodinách a vždy si něco navážím a docela mě to i baví.

aronek
25. lis 2009

katy, u mně to není jen miminkem 😖 To by se mi musel narodit pomalu školák 😀 Ale zase teď nemůžu nasadit dietku ani více pohybu, takže musím vydržet 😉

nicollka
25. lis 2009

já ted studuji australskou dietu :D

Mléčnou už sem četla a me to dost nafukuje to mlíko, tak zkusim australskou. 🙂 jen ta zima - cukroví a vše ach jooo

katyna6
25. lis 2009

jojo holky,chtělo by to miminko do bříška,ať nemusíme řešit váhu a máme se na co vymluvit 😀 .Kamarádka říkavala,že na těhotenství se jí nejvíc líbilo to,že pořád nemusela zatahovat břicho! 😀 😀 😀

markee
25. lis 2009

Katyna to je pravda s tím břichem. Teď ho pořád zatahuju,jinak bych vypadala šíleně.
Nicol,mě naštěstí dělá dobře,jen teda když mám sníst tvaroh a skoro celou vaničku,tak mě to nakopává. Když ho mám sníst míň,tak bez problémů. Jinak mi vyhovuje,pže vařené maso mi chutná,i vajíčka můžu,pak je tam zelenina,ovoce,jogurty, šunka atd.,takže v pohodě.
Ta australská je na jakém principu?

farmarska
25. lis 2009

ahoj holky, hezký ránko 🙂 co to tu hned od rána řešíte za depresivní téma 😝 😝 Slovo váha předemnou ani nevyslovujte 😝 😀
holky jak už tu někdo psal dieta ted před vánocí ...auuuu!!! 😝 máte můj obdiv! Já si neumím představit vánoční svátky bez přežrávání 🤐 😀 No ale zas taky podle toho vypadám, že jo 😀 😀 😀 😀

farmarska
25. lis 2009

holky ale stejně je to nespravedlivé..moje kamarádka může sežrat slona, dokoncše schválně žere něco, aby přibrala a netloustne..až jí to sere 😝 pořád chodí nakupovat do dětskýho 😅 No dyť se podívejte na Elišku, cpe se chlebem se sádlem a je jak lunt. Taky nepřibere.
kdyby tak šlo těmhle týpků, přidat něco z nás co 😀 😀 😀

aronek
25. lis 2009

farmi, hubnutí je hrozné vždycky, ale na vánoce je to snad protiprávní 😀 Výhodouj je, že nás se to teď opravdu netýká 😉

katyna6
25. lis 2009

ahoj farmi,jsem ráda,že tě vidím 🙂 .Jak se daří,už zdravá?

jinak mně se předvánoční hubnutí netýká,já přibírám už teď,pač držím bodovou dietu 😀 😀 😀

martinkal
25. lis 2009

Ahoj holky zdravím Vás z práce, jakpak se máte? 🙂

farmarska
25. lis 2009

aron je pravda, že ted jaksi.. i když přemejšlím, že budu muset tu svou stravu nějak malilinkato poupravit, páč mě poslední dobou děsně bolej záda 🙄 no ale zase ne nějak moc že 😀 😀 😀
když ono j to naprd, ty to aron víš, prostě když člověk mardí a nedělá ic jinýho než že leží, tak se dost lehce přibere..no a já ležím pomalu co jsem otěhotněla 😝 ale musím zaklepak, už cejtím i chřipku značně naustupu, takže pokavad nedstanu zase zpět angínu, nebo nějakýho jinýho fujtajksla, tak snad už budu brzy zdravá těhulka 😵 zázrak 😀 😀

farmarska
25. lis 2009

katy díky, jo vypadá to se mnou fakt už líp 😉 taky tě ráda vidím 🙂 jak se maj blázínci? 😉 hele a co to je ta bodová dieta??

kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
martinkal
25. lis 2009

Jé tady se řeší hubnutí, no já jsem už přibrala 8 kg, a těším se, až po porodu začnu hubnout 😀

farmarska
25. lis 2009

holky musím se jít s malým učit, geometrii.. je ještědo konce týde doma, tak supluju učitelku, ale e to dřina 😝 😀 Když to s nímtak procházím, přijdu si jak uplnej debil 😀 včera jsme dělali tři hodiny prvouku, ti se učej ale takový kraviny!!! 😝 😀 😝

aronek
25. lis 2009

farmi, mně zdravá strava prostě nedělá dobře, snad jen pomelo a mandarinky, zelenina vůbec 😝

martinkal
25. lis 2009

Kopííí jak je?

katyna6
25. lis 2009

farmi-v blázici se mají jako prasátka v žitě.U nás nic nemusí a všechno můžou.A bodová dieta je super.....co vidíš,to zbodneš,hahaha 😀 😀 😀 Ale taky to potom tak vypadá 😀 😀 😀

martinkal
25. lis 2009

Aronku já mám zase pořád chuť na bramborovou kaši s máslem a maso 😀

katyna6
25. lis 2009

ahoj kopinko-co je u vás nového?

martinkal
25. lis 2009

Ahoj Katy snažíte se? 😒

katyna6
25. lis 2009

martinko-tak už poctivě papám ten Utroš a jestli bude fungovat,musím ti vymslet nějakou kráááásnou odměnu! 😉 Ještě jednou moc díky!

martinkal
25. lis 2009

nemáš zač, ale odměnu chci!!!! Chci první vědět, že jsi těhu 🙂

katyna6
25. lis 2009

martinkal-dobře,slibuji na mou duši,na psí uši!!!Budeš to vědět jako první! 😉 😉 A snažíme se o sto šest.Ještě jsem podnikla jednu věc,ale ta je děsně tajná a prozradím to,až když to klapne. 😀

kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru