Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

farmarska
8. čer 2010

holky já už chci bejt doma a těhulit 😢 je toho na mne nějak moc 🙄 navíc mám nějaké rozházené hormony, poslední týdny a vidím mímo a chce se mi bulet ☹ já si ho chci už taky strojit a vozit a ukládat a ňuňat, atd,,, ☹

aronek
8. čer 2010

farmi, dík za info, flair je frajerka čtyřkilová holčička a je v poho 😀

cajori17
8. čer 2010

farmiku nesmutni.....uvidis vsechno bude dobry... 🙂 Brzy budes tehulka......vsadim se,ze budes tehulit driv nez ja 😉

farmarska
8. čer 2010

mám nějakou kručivou náladu, nebudu to přenášet ještě aj na vás a stejně už jsem utahaná, tak se zase rozloučím a dobrou a zítra snad zas načumnu 😉

cajori17
8. čer 2010

Farmi na nas to neprenasis....ja kdybych vas nemaela,tak se uz asi zblaznim.....jestli si chces postezovat pisni 🙂

farmarska
8. čer 2010

čajdo díky, ale už dnes bylo pozdě 😀 😅 😅
ale díky, měj se, dobrou 🙂

cajori17
8. čer 2010

dobrou Farmiku

cajori17
8. čer 2010

asi tu uz nejste,tak ja jdu pomalu do hajan...papa

mari111
8. čer 2010

čajori dva měsíce a bylo zaděláno k tom,u jsem pila kontryhel a ještě jeden čajík ale už nevím jak se jmenuje, až tady bude farmi tak nám řekne jak se menuje ten druhej čajík 😉 ona ho má
Farmíku jen si postěžuj od toho tu sme, už brzo ale těhule budeš, moc ti to přeju

sarlotta
9. čer 2010

Dobré ránečko🙂

aronek
9. čer 2010

Ahoj, přeji hezké ráno. Tak náš malý terorista vstával ve čtyři a od té doby se řechtá a jak si lehnu, tak se naštve, že nekoukám, jak je šikovný a začne nabírat. Jak se zvednu a koukám, tak se zase řechtá, já bych spala 😔

sarlotta
9. čer 2010

hehe Aron náš terorista vstával v půl 7 a od té doby hučí abych se s ním dívala na pohádky 😠 Ti chlapi jsou nároční 😀 😀

sarlotta
9. čer 2010

@kopa vitamíny jíst nemusíš, ale musíš jíst 250g zeleniny denně, ovoce, maso a mléčné výrobky, k tomu rozpustný hořčík. Pak semínka -slunečnice - tma je zinek a ořechy. Samozřejmě rybu 3x týdně. Takže to zvaž... to je pestrá strava... ne salát obden. 😉

aronek
9. čer 2010

sarlot, pohádky bych dala. Zavřela bych očička a spinkala u toho 😀

sarlotta
9. čer 2010

@natalie77 no ale my sme Ti věřili, že jsi šikulka šikovná🙂)))))))))))))) a co manža na to ? užírá se coooo 😀

@murynka taky sem milovala léto na mateřské s malým🙂))) zima je horší 😒 😉

@sirella ahojík... ach jooo ten tlak to je mrcha teda 😠 😠 a co se nervíš prosím Tě... to chce kafíčko s kamoškou 😉 máš zlatého chlapa doma, fakt... můj by se cukal, aby něco takového vyřizoval... to bych musela já a to bych taky měla rudo před očima 😠 😠

sarlotta
9. čer 2010

aron to by si všiml🙂)

sarlotta
9. čer 2010

@murynka kup si vápník hořčík zinek... zázrak na padání vlasů.. mě to moc pomohlo po skončení kojení... jsem si vyčesávala fakt hrsti vlasů a pak ok🙂 a slunečnicová semínka ještě papat 😉

tercie
9. čer 2010

Ahoj holky, my už jsme taky auf, myslela jsem, že to vyřeší snídaně a přebalení a ještě budem chrnět, ale vypadá to, že jsem se přepočítala. 😉
Navíc dnes máme vítání občánků. Táta není doma, takže jdem sami. No ale co je větší problém,měla jsem připravený pro Lukáška krásný džínový lacláčky, ale teda v tomhle vedr mu je asi nemůžu dát, tož nevím, co na něj na chuděru navlíknu...

Aronku tak se nauč spát v sedě a na zavřený víčka si namaluj oči a Honzík nic nepozná, vlk se nažere a koza zůstane celá,ne? 😀

sarlotta
9. čer 2010

@farmarska to zmákneš🙂)) a brzo budeš zas těhule... já myslím, že Tvoje tělíčko ví přesně kdy to zapichnout 😀 😀 zas máš víc penízků než obyč. pokladní neeee 😉 😎 a to se bude hodit 😀 na nemocenskou pak 😵

sarlotta
9. čer 2010

tercie Ty jsi mazaná🙂)) no u nás jsou taky 30tky jako 😲 😉 budu prát plenky asi🙂)) Já bych mu je dala ty lacláčky na bodynko s krátkým rukávem a tenké ponožky a pak do kočárku mu gaťata sundáš.. vevnitř nebude takové horko 😉

sarlotta
9. čer 2010

Vroninka.............chlapeček Petr
Bobinka..............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka.............holčička Sofinka
Kelly..................holčička Kristýnka
Lucierob............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76..........chlapeček Mikuláš
Jitie..................chlapeček Filípek
Venuska............holčička Natálka
Amynka ............chlapeček Gabriel
Kerrie................holčička Ema
Květinka............chlapeček Adámek
Samsa ...............holčička Sabinka 2800g, 49cm
Mirax..................holčička Alžbětka 3320g, 51cm
Wergina .............holčička Sofie 3500g,51cm
Martinkal..............holčička Lucinka 4240,54cm
Aronek..................chlapeček Honzík 3600g,50cm
Mabe................... .holčička Anička 3560,49cm
Markytaj................chlapeček Honzík
Tercie ...................chlapeček Lukášek 3450g, 48cm
Wlladka............ ....chlapeček Šimonek nar.29.5.... 990g (29tt+2) držíme pěstičky ať prďolka přibírá
Flair ........................holčička Melisa nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta 32tt.................. ....... ...KO 15.6...........................................................čeká holčičku.......Šarlotka
Hanana 32tt.................. ...........KO ?................................................................čeká chlapečka
Mari 29tt.......................... ....... ..KO 10.6........................... ..............................čeká holčičku........Laurinka
Handm 28tt.............................. KO 28.6.
ee.liska 27tt .................. ... ..... KO 10.6...........................................................čeká chlapečka
petroska 27tt.................. ..........KO 11.6...........................................................čeká chlapečka ....Filípek
kytiii 27tt........................... .........KO 25.6.................................. ........................čeká holčičku......Eliška
Sirella 26tt ...................... .........KO 14.6 cukr
miru.j 25tt........................ ..........genetický utz dopadl výborně ..................... čeká holčičku..... Vivien Viktoria
Kopa 21tt ....................... . . ...... KO 22.6
Maarrtina 18tt ....................... ...KO 1.7.
Zlababa 18tt ..................... .... ..KO 10.6.
veve.b 14tt..................................KO 11.6.
Paajaa 12tt................................ KO 1.7. NT 22.6.
M_artasek 25DC
Madormi 21DC
Cajori 20DC
Nicollka 19DC
M.aa.b 18DC
Farmarska 11DC
Katyna 7DC
Natalie 4DC
Aja 3DC
If.v nehlídá
Markee nehlídá

matonka
9. čer 2010

@farmarska: mě se tedy brečet nechce když vidím děti, ale štve mě jak všichni říkaj jak na to nemám myslet a pak se mě pokaždý ptaj jestli už jsem těhotná, nebo že na to nemám myslet, že to mám dělat tak a tak... to mě vždycky rozpálí doběla....

farmarska
9. čer 2010

ahoj holky, tak jsem se snažila dočíst alspon poslední tři stránky 🙂 kopi moooc gratuluju k tomu vážnému životnímu kroku 😉 čajdo bráškoj moc držím palce, aby to nebylo nic vážného 😕 Mari, jak se cítíš jako mladá paní? 😉 Natálko jsem moc ráda, že si to s malým doma hezky užíváš 😵 a na manžu hod bobka, na neřáda jednoho 😝 to samé tercinka, hezky si s Lukýnkem užívejte hezké počasí, šak manža doleze a když ne, jeho škoda 😉
ají mrcha mne mrzí ☹ a co pracovně, to jsi na tom alspon líp? 😉 aronku malej Honzík je teda raní ptáče 😅 tak jen co znovu zabere, honem mazej nakutě s ním 😉 ta práce co přítelovi nevyšla mne moc mrzí 😢

farmarska
9. čer 2010

sarlotko to to dneska bude pěkně schnout vid 😉 😀 Jinak jako vedoucí pracovník budu mít asi o patnáct stovek až dva tis. víc, ale tý práce a starostí taky 😀 a já už neumím myslet na nic jinýho než na nějakej ten pokládek v kočárku, to se to pak těžko soustředí na faktury 😀 😀
Poslední dobou jsem fakt jak šiblá. Venku na zahradě si sednu na lavičku a už si představuju, kam bych si ted dala hezky kočárek do stínu a co bych tomu malému dala třeba na sebe a že bych tomu hodila přes kočárek namočenou plínku, atd.. no prostě magor, hormony se bouří a už mi z toho haraší 😅 😅 ..Nevím třeba je to tím,,že jsem měla mít ted za deset dní termín porodu..po flair 😔 tak to asi mé tělo ještě nepochopilo, že nic nebude 😔 😔 😔

farmarska
9. čer 2010

holky a včera jsme to jako s manželem dělali a on jako tamto udělat vedle 😔 Když jsem se ho ptala proč, prej na to měl takhle chut 😒 No jako milování je pěkná věc, se mi to aj moc líbilo, ale ... 🙄 no prostě takhle neotěhulím 🙄 a jestli neotěhu ani tenhle měsíc, tak mne snad už švihne a odvezou mne do Bohnic 😝
holky tak já jdu zase něco dělat, protože mám fakt poslední dny debilní náladu, tak jí jdu trošku zahnat 😎

farmarska
9. čer 2010

maton, radí se dobře, vid 😅 člověk i ví, co by měl a co ne, ..ale poruč srdci 😅 😅 😅

madormi
9. čer 2010

teda farmi takhle manžel plejtvá jo ? 😀 maton to znám, zronva jedna kámšoka co otěhontěla na první šťouch, celý těhu bez problému tak mi furt říká hlavně na to nemyslete ono to přijde no ale na druhou stranu, vždy když mi napíše sms nebo se vidíme tak se ptá tak co už? no na zabití no 🙂 tak jsem všem řekla že přes léto na to kašlem ( není pravda) ale už se nikdo neptá a začnou otravovat na podzim jeslti už tak mám 3 měsíce pokoj od většiny 🙂

mari111
9. čer 2010

ahojík holky,Sirel dík za gratulku 🙂 , taky dost že si se tu ukázala, snad tlak nebude nic hrozného, dávej na sebe pozor.
Farmíku teda manža takle plejtvat nemúže ☹ a zrovna teď když ty máš chudinko moje takové pobouřené hormóny, ach jo, taky si říkam že už sakra ať se vám to povede a nejlíp ať už je vaše miminečko na světě bo už se fakt zblázniš. Moc moc úplně nejvíc držím palečky ať je to už brzo.

ee.liska
9. čer 2010

ahojky 🙂 to je hic už od rána, co?
@farmarska neboj se, určitě budeš za chvíli těhulka 😉
já vitamíny papkám, vím že bych tu pestrou stravu nedodržela 😝 😀 pokud se teda brambůrky nepočítají jako zelenina 😅
@tercie tak si vítání pěkně s Lukynkem užijte 🙂

sarlotta
9. čer 2010

kuk holky🙂
@ee.liska tak v ten pátek dáme kafíko v Uh ? potřebuju koupit sůl na skvrny v DMku 😎 na plenky, aby byly běloučké 😀
Dojedu vláčkem, ať se netrckám v zácpě někde. 8:35 bych byla na nádraží, stíháš to ? radši bych jela hned tak ráno, dokud enbude moc horko 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru